Rinkimų kampanijos finišo tiesioji: dar vienas laiškas LRT Tarybos nariams

Gerbiami LRT tarybos nariai,

Kadangi nenumaldomai artėja ta diena, kai Jūs turėsite priimti labai svarbų sprendimą dėl „visuomenine“ vadinama LRT grupės ateities, kaip buvęs Jūsų kolega, žurnalistas ir Lietuvos Respublikos pilietis, linkėdamas Jums gero ir sveiko proto, drįstu atkreipti Jūsų, gerbiami aukščiausio LRT valdymo organo nariai, į objektyvias aplinkybes, galinčias Jums padėti priimti vienintelį teisingą sprendimą.
Kadangi iki svarbaus sprendimo dėl „visuomenine“ vadinamos LRT grupės ateities dar liko kelios dienos, manau, kad Jūs, kaip „aukščiausi LRT valdymo organo“ nariai rasite laiko susipažinti su ES pripažintos žiniasklaidos interesus atstovaujančios organizacijos viešai paskelbtais tekstais, kuriuose kalbama ir apie „visuomenine“ vadinamą LRT žiniasklaidos grupę. Iš anksto atsiprašau, kad tie tekstai parašyti ne Lietuvos Respublikos valstybine kalba. Neturėjau laiko ir lėšų juos išversti.
O bet tačiau, jei rasite laiko ir pasitelksite į pagalbą Google Translate, Jums, gerbiami aukščiausio LRT valdymo organo nariai, tikriausiai nekils jokių abejonių dėl to, kad Monikos ir Skydinės direktoriaus kompetencija ir žiniios apie žiniasklaidą ir visuomeninius transliuotojus prilygsta gerbiamo LRT Tarybos pirmininko Ž.Pečiulio žinioms apie LRT biudžetą ir viešuosius pirkimus iš E.Jakilaičio bendrovės.
Tikėdamasis, kad mano nuoširdžios ir „Naisių vasaros“ neapmokamos pastangos gali prisidėti prie Lietuvos žinasklaidos tobulėjimo ir efektyvesnio mokesčių mokėtojų vadinamajam „visuomeniniam transliuotojui“ skiriamų lėšų panaudojimo, neabejoju, kad prieš priimdami svarbų sprendimą, skirsite dalį savo brangaus laiko susipažinti su faktais. Nes tfaktai yra  tikros žiniasklaidos ir tikros žurnalsitikos pagrindas. Nepaisant, to, ką Jums bando įteigti partškolos lektorė ir kitos monikos.
Nuorodos, galinčios Jums padėti priimti vienintelį tesingą sprendimą (atsiprašau, bet anglų kalba) yra čia:
Pagarbiai
Žurnalsitas Artūras Račas
(1 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...