Citata #94 Nežinomas autorius apie krizės sprendimo scenarijus

Yra du krizės sprendimo scenarijai: vienas fantastinis ir vienas realistinis. Realistinis – tai atskris ufonautai ir mus išgelbės, o fantastinis – tai mes imsim ir patys ją išspręsim.

Folkloras (ačiū klasiokei Rimai)

(29 balsų, vidurkis: 4,48 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Būtų labai linksma, jei nebūtų graudu. Dievaži, juokinga. Bet tokiu metu juoktis darosi nebepadoru.

 • Anonimas

  Netikėti ateitim lietuviui būdinga. Jei dar kas yra per didelis optimistas, spauda greitai gali padėti jam pažiūrėti „blaiviai“. Pats baisiausias dalykas yra, kad mes nekenčiame savo politikų ir kaip visiški mazochistai dedam viltis, kad jiems tikrai nepasiseks. Reikia būti geležiniu, kad esant tokiai atmosferai išlaikytum tikėjimą sėkme.Kursim neviltį – neviltyj ir gyvensim. Ekonomistai žino, kad ekonomiką valdo lūkesčiai. Gal laikas apie tai pagalvoti? Dar krizė rimtai neužgriuvo, niekas nepradėjo krizės įveikinėti, o vilčių jokių.

 • Anonimas

  Šita citata man primena panašią: „Visas gyvenimas – ašarų pakalnė. Gerai, kad bent atlyginimas juokingas“.
  Irgi, turbūt, folkloras :)

 • čia tikrai ne lietuvių liaudies kūrinys. šį anekdotą sugalvojo daug sąmoningesni rusai, o jį viešai paskelbė rinkos analitikas, berods, Stepan Dimura vienoje iš RBK laidų. vertimas mano.
  daugiau anekdotų šia tema: http://www.blogas.lt/nofrillz/441709/top3-1072nekdotai-apie-krize.html

 • Anonimas

  Taigi: „G.Kirkilas negaili kritikos ir būsimam ministrui pirmininkui Andriui Kubiliui. G.Kirkilo nuomone, būsimasis Vyriausybės vadovas „panikuoja“, o jo pareiškimai esą Lietuva gyvena „ant tiksinčios bombos“ yra netinkami“. Kita citata: Lapkričio 11 d. p. Šadžius pasirašė įsakymą, kuriuo nurodoma apriboti biudžeto lėšų skirstymą. Toks sprendimas priimtas, nes šių metų biudžetas negauna planuotų pajamų.
  Valstybės biudžete spalio pabaigoje trūko 575 mln. Lt. Finansų ministerija prognozuoja, kad situacija nesikeis iki metų pabaigos.
  Baiminamasi, kad mokyklose, muziejuose ir kitose įstaigose gali būti išjungta elektra ar šildymas.

 • Anonimas

  Mokyklose išjungs elektrą? Čia kuris dabar įpūs optimizmo mazochistams?

 • Anonimas

  Geras. Reiktų tęsinio, maždaug- abiem atvejais panika buvo priversta išnykti.

 • Anonimas

  Jo Lietuva krastutinumu salis, kai Vagnorius valde pries Rusijos krize visi kalbejo, kad Lietuva krizes nepajus. O dabar kaskokia masine psichoze, kaip pries bado ar karo laikotarpi. Be abejo, visuomene turi ruostis, bet imu galvoti, kad visa negatyvios informacijos lavina gali tureti kur kas didesni neigiama poveiki, nei pati krize. Neseniai sutikau buvusi kursioka. Zmogus gilioj depresijoj, nes dirbo nekilnojamo turto imonej teisininku. Zodziu, imone priesbankrotines busenos, darbuotojai praktiskai ismesti „abipusiu susitarimu“. Kursiokui mano i darbo birza teko eiti, bent jau pasalpa bus. Klausiu, o paciam kaip ieskoti sekas? O jis man – baigt tu, kas dabar priimines i darbus, visus atleidineja, visur krize. Zodziu, zmogus net CV nesiuntinejo. O pas ji zmona ir sunus. Pagalvojau, ka daryciau tokioj situacijoj? Bandyciau net ir krizes laikotarpiu rasti kaskokia nisa. Gal uz mazesni atlyginima, gal ne pagal specialybe, bet i depresija nepulciau. Siaip gerai, kad esu pats sau darbdavys, tai tokiu problemu nejauciu, bet susimasciau. Visa sita psihoze taip paveike zmones, kad dauguma nuleido rankas. Mokesciai pakilo – jau kur pasiklausau pazystami kalba apie verslu uzdaryma ar pardavima. Imones bendkortavo, didele dalis darbuotoju soka name pergyvena ir matyt dar kelis metus pergyvens. Kiek padides alkoholizmas, narkotikai, nusikalstamumas, savizudybes? Ne taip zmones nuteikti reikia, juk po karu valstybes atsistatydavo ir klestedavo, prisiminkim JAV didzioses depresijos metus, o cia?

 • Anonimas

  Yra dar vienas – ypač lietuviškas.

  „Ko vaikštai kaip žemių prisipirkęs“.

  :)

 • Anonimas

  krizei geriau ruostis nei klapseti paskui akimis kaip toms blondinems… kad ir moralishkai:)

 • Anonimas

  taip,ko gero išjunginės elektrą ir šildymą,bet 13 atlyginimą ir metines premijas biurokratams mokės.Šito tai liesti negalima.Kai susiduri su tokia realybe,tai tikrai supranti,kad jokios permainos čia net negresia.Valstybės ir savivaldybių įsiskolinimai verslo struktūroms milžiniškai auga,bet sau algas ir premijas jie mokėsis toliau.

 • Anonimas

  Ufonautai nusileido Seime, Lietuva išgelbėta!!!
  Nepanikuokite, jie sutvarkys mūsų reikalus tinkamai…
  Duonos gal pritrūksim, bet žaidimų ir reginių – tikrai netrūks…
  Alah ahbar!!!

 • Anonimas

  krizė- nuo žodžio-krizenti…
  juokinga
  o kažkas iš tos krizės SMARKIAI juokiasi,pelnosi ar kitaip lobsta.
  visos krizės ir įvairūs karai,naudingi tik DIDŽIOSIOMIS, save besivadinamom valstybėm: JAV, Rusija, Kinija ir t.t.
  smarkaiusiai nuo šitų“krizenimų“nukenčia eiliniai piliečiai dirbantys tik dėl mokesčių sumokėjimo, niam niam nusipirkimo ir…,kartais, dėl savo poilsio,kurio,dėja,jau mažėja.
  dabar tik lieka laukti,kada bus patvirtinas ilgesnis darbo laikas per parą,prisidengiant „krizenimu“…
  kada,pagaliau,žmonės eisime su šakėmis,grėbliais ar kitais žemės ar ne žemės ūkio prietaisais į gatves?manau,kad greitai…po pirmųjų ar antrųjų mokesčių už šilumą…
  būtų įdomu…

 • Anonimas

  Neabejotinai krizė palies daugelį iš mūsų tiesiogiai ir nietiesiogiai ir vargu ar Lietuvos vyriausybė jau gali ka nors pakeisti , nes įsijungs mechanizmai , kurių vyriausybė nekontroliuoja…greičiau tai grandininė reakcija …2009 metais tikrai bus devalvuotas litas ir sekantys vykstančius procesus ekonomistai, tai vertina kaip savaime suprantama reiškinį ( tai kaina už per didelį išlaidavimą)…Ar galima ka nors pakeisti ?…galima ir pirmiausia požiūrį į pinigus , nes jie iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta …tik pereina iš vienos kišenės į kitą …ir ta kita kišenė 2009 metais tikrai ne Lietuvos žmonių , bent jau ne tų kurie vadinami statistiniais gyventojais , vartotojais ir kartais rinkėjais !

 • Anonimas

  :D totalus realus anekdotas :D

 • Anonimas

  Sveiki,
  Perskaiciau komentarus, tikrai idomu. Is savo patirties galiu pasakyti, kad bent jau musu imoneje zodis „krize“ uzdraustas. Tad gal ir visi i tai galetume ziureti paprasciau, kol dar turime uz ka pavalgyti, i kinus eilese reikia laukti, restoranai irgi nebankrutuoja, zlugusiu imoniu statistika nebado akiu. Gal nera taip blogai? Ekonomika letes ateinancius metus, taip teigia protingi dedes, na ir mes suletesime.

 • Anonimas

  Tikriausiai visiems yra lengviau patikėti gerais dalykais, na o mano nuomone plaukti mokytis verta , net jeigu nera ketinimų perplaukti jūros…dar kartą kartoju atsakydamas į Smikio komentarą: ne viskas yra tiesa ką mums pateikia kaip tiesą …vieną gražią dieną teiginys , kad Lietuvai krizė negresia virs post factum teiginiu – „Lietuvoje 2011 metais krizė eina į pabaigą, recesijos pasekmės mažėja …ir litas bus keičiamas į eurus labai palankiu Lietuvos žmonėms kursu 1 euras – 5,5 Lt…

 • Anonimas

  Net vienoje rimtoje amerikonu svetaineje apie vezi radau isskirta rubrika – eikime i kina ir gelbekime savo sali nuo krizes :)

 • issigelbekime patys save: http://www.antikrize.eu

 • Geras sarkazmo sluoksnelis. :)

 • Anonimas

  Sveiki,
  iki ‘krizės’ visi kalbėjo apie burbulą. Dabar jau tai nebe burbulas, o ‘krizė’ :) Niekas nebe prisimena, kad NT ir kitos sritys buvo IŠPŪSTOS. MES neužsidirbom tų pinigų. TAIP, būtent, nieks nepavogė jų, tiesiog, skolinomės be galvos, o kai atėjo laikas atiduoti vėl paaiškėjo, kad niekam nereikalingos mūsų antrarūšės paslaugos ir prekės. Kas iš mūsų esame savęs paklausę – kiek iš tiesų vertas mano darbas ? Kokį produktą aš kiekvieną dieną sukuriu ? Kokią srity išmanau tiek, kad gaučiau mane patenkinantį atlyginimą ? Ar mano išsilavinimas ir įgūdžiai gauti (post)sovietinėje sistemoje verti 1500eurų per mėnesį ? Visada bus saldžiabalsių pardavėjų, kurie talentingai išvilios pinigus ir skustagalvių ‘verslininkų’, kurie kels pavydą. Ir valdžioje visada bus korupcijos ir debilizmo. Tiesiog, gaila, kad didžiausia kritika valdymo institucijomis pasipila tada kai nepadidinami mokytojų atlyginimai ir pensijos, o žemdirbiai negauna norimos pieno kainos, o ne tada kai iš Lietuvos pasitraukia gamybininkas čia norintis statyti fabriką. Pagalvokime plačiau, ko reikia įsukti ekonomikai ? Ar nors viena vyriausybė savo prioritetu glaustai ir aiškiai yra pasiskelbusi investicijų didinimą ir konkurencigumo kelimą ? Tai ne šiaip turėtų būti vienos vyriausybės planas, tai turėtų būti žmonių savimonėje. Deja, žmonių savimonėje tebėra ‘tvarka ir teisingumas’.

 • Anonimas

  sry už gramatines klaidas…