Kur galima įvesti eurą?

(3 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • romas

  Kai nepririštas, niekaip negali įvesti, o kai pririštas, išvedant litą, euras automatiškai tempiasi ir įsiveda.

 • Vincas
 • romas

  Bet įdomu, kad panašios kaip Venckienė kvalifikacijos piliečiai – kartais net ir žemesnės – sugebės patarti valdžiai, ar statyti AE.

  • GIGA

   Pagal tokią logiką,Romai,reik suprast,kad tie 141 patys protingiausi priimt sprendimus,kad ir dėl AE? Tiesiog komandas Seime galim formuot ir siųst į „Kas?Kur?Kada? . Dream team „LR Seimas/proto gumbas“.Man patiktų tokia rinktinė – Šedžius,Baukutė,Teišerskytė,Jagminas,Kirkilas,Stoma. Liną Karalių būtų galima paimt atsarginiu.Jie ne tik „znatokus“ įveiktų,bet ir į visus tau,man,Račui ir kt. iškilusius klausimus KOMPETETINGAI atsakytų.
   P.S. Labai lengvai,manau,galima suomplektuot Seimo eruditų „Dream team“ Nr.2,3 ir t.t.
   P.S.S. Nenusivertink,Romai…

   • romas

    Pagal mano logiką būtų galima suprast, kad valdžia patarimo turėtų klausti pas specialistus.
    Tamsta gal gerai nepagalvojote. O jei tauta patartų statyti? 2015 gruodžio mėnesį, paskaičiavus kainą pagal galutinį projektą, gali pasirodyti, kad neapsimoka. Latviai su estais nuspręs nedalyvauti, o mes ieškosim, kur gauti pigesnę atominę? Vaigauskas juk sakė, kad patariamojo referendumo rezultatai taip pat valdžią įpareigoja rinkėjų valią vykdyti. Mūsų neklausia, ar norim statyti Hitachi reaktorių. Klausia ar norim atominės elektrinės.

    • Andrius

     …tai va, butent, Romai – musu niekas neklausia ar „finansiskai apsimokes“ ta atomine ar ne – jie dar patys to zinoti negali. Klausimas keliamas principiniai, ar zinant siai dienai negincyjamus faktus, kad atomines statybos mums tikrai kainuos ir tam reikes skolintis (nesibaigusios krizes metu… kad atomines elektros kaina nebus konkuruojanti su kitais tiekejais (nes reikes privalomai pirkti ja uz tiek kad atomine atsipirktu)… kad atomines saugumo neimanoma bent jau siai dienai uztikrinti bent jau nuo isores gresmiu (ka parode ir „meskiuku“ istorija – ir reziume, ar priimant visa tai domen, norime tos atomines, ar ne. Manau kad principiniai apsispresti kompetencijos pilieciams uztenka – nedurnesni uz seimunus, nepergyvenk (ir jau tikrai kokiais „otkatais“ apsisprendimui paveikti, „nesuinteresuoti“)

 • Akli vis tiek nepraregės…

 • Audra

  Pririšt Venckienę prie ekonomikos-būtų netikslinga. Bet, kad tvarką darytų teismuose, aš sutinku

 • GIGA

  Toje laidoje buvo daug Venckienės „liapsusų“.Iš kitos pusės,pilnai sutinku su Audra – tai netrukdys Venckienei daryt tvarką teismuose ir čia ji didesnė specialistė nei Šimašius ar Baguška

 • Tipas

  Bent jau aš pageidaučiau, kad jos galios daryti tvarką, neperžengtų namų valdos ribų.

 • Anarchisto byta

  Reikia padėkoti Venckienei. Jos buvimas laidoje sąlyginai pagerino ne mažiau fragmentiškas ir apgailėtinas daugelio kitų lyderių mintis ir pozicijas ta mokesčių tema.

  Realiai daugelis diskusijų TV reiškia viena: esama rinkimų sistema jiems garantuoja patekimą į Seimą be jokios įtampos. Jiems aršumo,aštrumo, kietos priešininkų pozicijų analizės irkritikos, tempo – kaip pas bedantį šunį – padriko lojimo daug, įkandimo nesimato.Bando užčiulpt tomis pačiomis, dešimtmečiais valkiotomis frazėmis.

  Aktyviau ir jauntaviškiau (taigi ir ciniškiau ir su humoru)kartais reiškiasi Masiulis, balansuojantis ant patekimo Seiman rubežiaus ir vargšas desperatiškasis Mauzuronis.
  Bet ir tai, tik dėl jo žiūrėti tą kratinių šou, didelis iššūkis mano nervams.

 • Kęstutis

  Praleista proga patylėti.