Krymas V: Pilvo šokis…

BUvo verta… Iš pradžių kiek išsigandome, nes šoko Krymo totorių šokius, po to – Kazanės totorių, po to dainavo….

Bet kai išėjo Princesė (kažkokia chanum) supratome, kad buvo verta.

O fontano šokis, tiksliau pilvo šokis fontane – reikia pamatyti, papasakoti sunku. Gražu, seksualu, nors beveik jokio atviro kūno, viskas judesyje, išraiškoje… Verta

Žodžiu jei eisite Eupatorijoje į kavinę teatrą, valgyti nebūtina, tačiau pilvo šokis tikrai vertas 12 litų. Rasa pritaria:)

Beje, sausas vynas „Inkermano perlas“ (Žemčūžina Inkermana 2005 metų) taip pat labai vertas dėmesio. Kol kas tikriausiai vienas iš geriausių, kuriuos čia gėrėme.

Ir dar: pilvo šokiui visai netinka labai liesos merginos:) Nes tada tai visai ne pilvo šokis…

Sakykit ką norit, bet bent jau kol kas Krymas visai nebloga vieta atostogauti. O juk dar nebuvome ten, kur, sako, yra gražiausia. Jau tuoj važiuosime…

Iki.  

P.S. O Holodoko wi-fi visai neblogas – esame maždaug per 50 metrų nuo ten, bet veikia:)

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  nu jau nereikia taip, tinka pilvo sokis ir liesom, as dar tik pradedu mokytis sio sokio bet pilvo del to augintis neketinu, graziai soka ir liesos ponuli:))

 • Anonimas

  Ponulis teisus, „viešalkos“ šoka ne pilvo šokį, o erotinį šeiką. Rytietiško stiliaus šokėja privalo turėti šiek tiek lašinukų :))

 • Taip taip, liesos merginos pilvo šokis primena scenas iš Disnėjaus filmukų, kai graiučiai šokdami barška.

 • Anonimas

  o ka reiskia „viesalkos“? :))
  griauciai gal ir negrazu, bet tokios ant podiumu lipa o ne pilvo soki soka:)) svarbiausia ne pilvas, o plastika, harmonija, jausmingumas, kiekvienas judesys yra kuno kalba, ech jus vyrai, vyrai :))

 • Ko gero posakis „Vyrai ne šunys ir ant kaulų nepuola“ yra teisingas :)

 • Anonimas

  erikai: “viešalkos” – vienoje rusų dainininko a.a. Talkovo dainoje taip vadinamos podiumo princesės, t.y. manekenės (makenekės, kaip sako mano anūkėlė :)) ).

 • Anonimas

  erikai: plastika, harmonija, jausmingumas – tai gražu. Tikiu, kad ir Moisejevas sušoktų pilvo šokį :))! O kur autentika, etninis koloritas, taip sakant? Juodaodžių šokamas klumpakojis jums, tur būt, sukeltų šypseną….

 • aciu uz paaiskinima, nauja zodi siandien ismokau :))
  o ka jei jau juodaodis esi tai negali klumpakojo sokt :)) o tarp kitko maciau laida, apie afrikoje gyvenanti kuniga is LT, ir rode afrikos vaikus dainuojancius lietuviu liaudies dainas ir sokancius klumpakoji :) labai grazu buvo paziureti :)
  ir atsiprasau kad rasau ne lt raidemis, mano pc nepritaikytas lt raidem :)

 • Anonimas

  Truputį offtopic, bet šeimininkas gal nesupyks (o gal net kokiame seminare panaudos), aktuali pastaba apie šalies žurnalistų darbą. Šiandien LRV spaudos tarnyba pranešė apie tai, kad „Lietuva padės stichijos nusiaubtai Moldovai“. Skaitome: „Moldovą nusiaubė didžiausi potvyniai per paskutiniuosius šimtą metų. Išsiliejus Prūto ir Nistros upėms apsemti 46 kaimai „. Lietuviškai upes vadiname Prutu ir Dniestru. Visi interneto portalai įsidėjo LRV variantą. Rytoj bus įdomu skaityti laikraščius.

  P.S. Pagalbos mastu taip pat sužibėjome.

 • Anonimas

  erikai: lietuviai karts nuo karto sutrepsi graikišką sirtakį, graikų popo nevadovaujami, ypač per alaus fiestas; plastikos mažoka, erotikos elementų pasitaiko :)), bet visvien smagu žiūrėti…

 • esu pilvo sokio sokeja, soku 7 metus, esu apkuni, kaip ir visos moterys karts nuo karto mano svoris kinta, bet pastebejau, kad sulaukiu zymiai daugiau ovaciju kai bunu apkunesne, pilvo sokis man padejo pamilti savo kuna toki koks jis yra. :)