Krymas IV: Kavinė-teatras Chanesi – klientas ne visada teisus

Sugalvojome šiandien pažiūrėti pilvo šokį kavinėje-teatre „Chanesi“. Atėjome likus maždaug 1,5 val. iki pasirodymo, manėme ramia pavalgysime, o paskui jau žiūrėsime.

Pasirodo, „Holodok“ su wi-fi ir pagalvėlėmis mus spėjo išpaikinti. „Chanesi“ viskas kitaip: užsakėme… ir viską atnešė per kokias 7 minutes. Ir šaltą, ir sriubas, ir šašlyką, ir vištieną. Na, kažkaip nesusilaikiau ir paklausiau, ar viskas iš mikrobangės. Patvirtino, o paaiškinimas labai paprastas: jei kiekvienam gamintume, reikėtų valandą laukti…Gal ir tiesa, bet „Holodoke“ buvome pripratę ir palaukti.

Ir vynas ten buvo šaltas. O čia šalto nėra. Bet mainais ledo pasiūlė. Kaip sako rusai „I to chleb“.

Tačiau kai užgiedojo imamas ir čia buvo paskelbta muzikine pertraukėlė…niekaip negaliu atsistebėti.. Skaičiau čiai kažkaip pono Simonko verkšlenimus dėl homofobiškos Lietuvos, tolerancijos stokos… Nelabai jam pritariu – juk Vilniaus meras neatspindi visų lietuvių požiūrio į gėjus, bet kalbant apie toleranciją, bent jau religinę, tai čia aiškiai jos daugiau.

Dabar lauksime pilvo šokio. Programa – 12 litų žmogui. Įdomu, ar bus tokia pati kaip maistas? Iš mikrobangės ar tikra?

Beje, Eupatorijoje vanduo atšalo – šiandien tik 21 C… Rytą buvo pats tas. 

Ir automobilį jau turime „Chevrolet Aveo“. Kol važiavau jo pasiimti, šeimyna aplankė vietinį dinozaurų parką ir vaškinių figūrų muziejų. Dinozaurai, sako buvo apgalilėtini, o štai muziejuje buvo Haris Poteris ir Hermiona… Austėja buvo devintame danguje… O štai T.Cruise’s ir E.John’as nepanašūs į save:) Aš nuotraukose jų nepažinau:)

Dabar jau lauksime pilvo šokio…

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...