Kovoje prie lovio visi dori ir patyrę?

Nebesuprantu aš jau kažko…

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie rinkimų rezultatų anuliavimą ir sako:

Iš tikrųjų masinis, tampantis sisteminiu balsų pirkimas, įskaitant ir kalėjimuose, mano įsitikinumu, yra visiškai nesuderinamas su minimaliais demokratijos ir demokratinių partijų veikimo standartais ir dar kartą galiu pakartoti, kad iš tiesų nematau galimybių nei formuoti koalicijas su tokiomis partijomis, nei dalyvauti tokių purvinų koalicijų kokiuose nors kitokiuose formavimuose

Tuo tarpu Tėvynės Sąjungos – Krikščionių demokratų partijos deleguotas žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius Kauno – Kėdainių vienmandatės apygardos rinkėjams sako:
Kviečiu jus balsuoti už Vydą Gedvilą – patyrusį, dorą ir patikimą žmogų!
Gal, sakau, nežino, kokiai partijai V.Gedvilas priklauso?
O gal kovoje dėl lovio visi tampa patyrę, dori ir patikimi?
(3 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • suomis

  Ši Kubiliaus frazė yra klasikinis populizmo pavyzdys. Kiek prisimenu Kubilių, tai jis mėgsta tokius kalambūrus. :DDD

  • romas

   Ta prasme, Kubilius nepritaria balsų pirkimui tik ieškodamas populiarumo, o iš tikro tame nemato nieko blogo?

   • Tamosius

    Viskas ka pasako Kubilius yra kalamburas.
    Cia tokia ad-hominem logika

 • Fredis*

  Jeigu rinkimus į Seimą įsivaizduotume kaip varžytuves pirmam pribėgti prie lovio (kokia puiki metafora, niekaip negalėčiau taip vaizdžiai sugalvoti), tokiu atveju abu kandidatai Kauno-Kėdainių apygardoje yra patyrę ir patikimi bėgikai link šėryklos, tik bičiulis ir kolega Vydas turi daugiau patirties ir svorio, o ponia Raminta iš LSDP prie lovio prasibrauti turi minimalią galimybę dėl nacionalinių balsvimo ypatumų.
  Kazimieras iš TS-LDK spėja būsimą rezultatą gerai, nes yra realistiškas, kantriai ariantis žemę ir padebesiais nebeskrajojantis ūkininkas.

 • Fredis*

  J.Poželos raginimas balsuoti už A.Kubilių yra taktinis veiksmas, o K.Starkevičiaus už V.Gedvilą – strateginis. Istorinėje perspektyvoje parlamentinė kova vyko ir vyksta tarp dviejų partijų – TS-LDK ir LSDP.
  Valinsko judėjimas, Drąsos kelias, TiT ir Darbo partija yra meteoritų žybsnis padangėje, jie galimi tik kaip laikini partneriai kuriai nors iš tų dviejų pagrindinių partijų.

 • Vytas

  Man atrodo reikia skirti partijų rėmimą ir asmenų rėmimą. Aš pvz. beveik visose Lietuvos partijose (išskyrus Paleckio, Brazauskienės or pan.) matau protingų ir sąžiningų žmonių kuriuos paremčiau, jei tik atsidurčiau tokioje situacijoje.

 • Stogas

  Gal gedvila pazadejo pereiti pas konservus po rinkimu… isplesti balsa is DP ? Tokia razkladke… taktine.

 • Izbliondimas

  Siūlyčia vakare pasiklausyti šiandienos ziniur laidos „Prie pietų stalo“, su buvusiu tremtiniu, pogrindininku, nuosekliu politiku Vyteniu Andriukaičio.
  Yra tik viena gal blogybė, – kai ir tokie žmonės yra šmeižiami. Tai tiesiog niekšai. Dar blogiau, kad niekšai turėjo/turi tiek daug įtakos ir paramos.
  O gyvenimas duotas vienas, – niekšu būti negerai.
  O jei kalbama apie gerb. Kazimierą Starkevičių, – tai TS gal nedaug turi žmonių, kurie ir politikoje išlieka žmogumi. Sėkmės jam.

  • Stogas

   Ar politikoje zmones ? Valdziazmogiai…

 • Dar vienas įrodymas, kad dažnas lietuviškos partijos narys tiesiog neišmano kas yra politinės vertybės.

  • Ogis&Co

   o tai kokios tos politines vertybės būna?
   Aš kiek pamenu, tai buvo tokia – Auroros Šūvis.
   O daugiau kaip ir nelabai žinau…

 • Makmerfis

  joo… O komunaro anūkas ar proanūkis Požėla kviečia balsuot už Kubilių. Tai tik dar vienas įrodymas, kaip užkirmijęs politinis „elitas (= termiškai apdorotas, apsošonkavęs runkelis)“ bijo prileist kitus prie biudžeto lovio, ir kaip ypač bijo visokių „išsišokėlių“ (a la Stancikienė ar Puteikis).

 • VG

  Fredis pritrenkia: kai nieksybe daro darbietis, jam – jis nieksas. Kai niekseliui (tuo paciu – ir sau) kelia prie lovio tiesia Starkevicius, jam starke – gerai ariantis pragmatikas. Jau seniai pastebejau, kad kai kurie konservatoriai „vienas prie vieno“ elgiasi kaip breznevo laiku bolsevikai: ka darydavo Vakarai – viskas blogai ir atvirksciai. Stai kodel Lietuva valdys uspaschiciaus-konservatoriu koalicija, nes ju poziuris i demokratija ir teisinguma – analogiskas.

  • GIGA

   Fredis,kaip ir bet koks kitas konservatorius yra dvigubų standartų mėgėjas -konservatoriams galima viskas,nes jie kažkokia tai pateptoji kąsta.Pažiūrėkit kaip TiT elgėsi Lementausko atveju ir kaip konservatoriai elgiasi Matūzo situacijoje.Visuomenėje jie peza,kad suspendavo Matūzą partijoje,bet koks skirtumas koks jo statusas,jei jis buvo rinkiminiuose sąrašuose ir partijos paramą rinkimams gauna??? Pažiūrėsim kaip dabar TS komentuos,kad balsai pirkinėjami Degutienės naudai,nors ką čia žiūrėt,reakcija,aiški,-sakys oponentų politinė provokacija,nes mes beveik šventi,to negalėtumėm daryt…

   • Dima

    Reikėtų labiau domėtis politika. Jau nuo pat ryto paskelbta, kad tai DP melas. O TT Lementausko neleido patraukti b. atsakomybėn, o TS leido Matuzą. Ir tiek.

 • nas

  pardon apie kokius cia masinius, sisteminius balsu pirkimus visi vapa? tai irodymai surinkti, kalti nuteisti? ar visa ka mes mateme tik ketinimus pirkti ir jokiu irodymu, kad jie buvo nupirkti. pirstu badymai i reitingavimu rezultatu tera kazkokia uleviciaus lygelio sapalione.

 • Fredis*

  Fredis* iškentės viską ką Jūs jam bepasakytumėte. Priešingai nei Jūs teigiu, kad ateinančius ketverius metus Lietuvą valdys visiškai „vienas prie vieno“ nepanašūs į Brežnevo laikų bolševikus dorieji, sąžiningieji socialdemokratai kartu su pragmatiškais, versliais ir žinančiais kaip pasiekti valdžios viršūnę darbo partijos nariais. Darbo partija, socialdemokratai ir Tvarka bei Teisingumas susitarė remti vieni kitus spalio 15-osios naktį. Įvyko naktinis susitarimas, kuris lems būsimą koaliciją po spalio 28-osios rinkimų. Kodėl TS-LKD nesudarys koalicijos su Darbo partija – skaityti A.Kubiliaus žodžius, kuriuos cituoja Tinklaraštininkas šiame įraše. A.Kubiliaus tekstas yra labai painus ir sunkiai suvokiamas, tačiau skaitant ketvirtą kartą jau galima po truputėlį suprasti ką norėjo pasakyti dabartinis ministrų kabineto vadovas.

  • romas

   Kodėl tik keturis? Ateinančius keturis metus valdžia guosis, kaip Kubilius praskolino Lietuvą, todėl gal būt TS valdžia švieča tik po 8 metų. Prisiminkim, kaip gerai sekėsi joti ant MN arkliuko.

   • Fredis*

    Gretimoje temoje įkėliau būsimo ir buvusio finansų ministro R.Šedžiaus pasisakymą. Iš jo reikalauti kokių nors veiksmų, kad Balsas.LT grupėje nebūtų mokami vokeliai bus kažkaip net nepatogu, tokie raginimai nuskambės kaip balsas į dangų, kaip piktų ir kerštingų žmonių provokaciniai pramanai. Aštuonerius metus žurnalistai galės atostogauti (atsipapaiduoti). Tikriausiai ilgai lukštens temą kaip I.Degutienė uždarame susitikime peikė Grybauskaitę, bus mėgaujamasi būsimais Patacko ir Gylio žygiais Seime, bus apraudami emigrantai, kas juos išvarė – gerai žinome, žlugęs šalyje smulkusis verslas, praskolinta Lietuva ir t.t.. Temų – nepritūks, susidėlios mėnesiais darbo kalendoriuje ir taip ištisus aštuonerius metus.

    • romas

     TS reiks naujo Kubiliaus, nes šitas bus per senas sekančiai krizei.

     • Fredis*

      Opozicija tam ir sugalvota, kad buvę valdžioje politikai atgautų jėgas. Jėgų, minčių ir idėjų sukaupimo metas. Nebus per senas, nes būnant opozicijoje žmonės jaunėja ir žvalėja, darbas nėra labai atsakingas, tačiau stabiliai ir neblogai apmokamas.

 • Audra

  Na, ir spėlionės, dėlionės, scenarijai neaiškūs. Kas būtų, jeigu būtų… Galiu tik vieną pasakyt: jeigu bobutė būtų su ratais-ji būtų autobusas. O, kas bus, dar pamatysim. Dabar einam išgert už naują valdžią.

 • suomis