Konservatorių rinkiminis klipas. Užskaitau

Nors konservatoriai prezidento rinkimuose nedalyvauja, o Europos Parlamento rinkimuose balansuos ant ribos, reikalingos gauti bent vieną vietą, jų agitatoriai rankų nenuleidžia ir ragina už juos balsuoti.

Aš jau pradedu galvoti, gal tikrai reikės…

(44 balsų, vidurkis: 4,30 iš 5)
Loading...
 • Μarius

  Nuoširdžiai rašau: nesupratau ką norėta pasakyti klipu. Supratau, kad agituojama už galimybę parduoti žemę užsieniečiams, bet toliau tai nieko. Jei čia tėvynsąjungiečių (senai ten konservatyvumo nebėra) saviironija, tai taip persistengta, taip persistenga, kad įgijo priešingą tikslą – skatina balsuoti prieš. Ačiū, kad priminė kas dažniausiai mini frazes iš serijos „rusai puola“. Beje, anot klipo autoriaus esu rusų agentas, nes išties kažkada, kai buvau studentas, turėjau Snoro banko išduotą mokėjimo kortelę, taip pat išeina, kad ir universitetas sudarės sutartį pervedinėti stipendijas į Snoro banką buvo Rusijos agentas, gal net, o siaube, „įtakos agentas“!.. Apskritai, aš neįsivaizduoju kaip mąstantys žmonės gali balsuoti už partiją kurios sąrašą veda patriarcho anūkas, kur akcentuojamas pasiekimas viešoje erdvėje yra patriarcho anūkas.
  Gerbiamas Artūrai, iš kur žinote, kad čia tėvynsąjungiečių darbas? Klipas įkeltas šiandien, įkėlė asmuo pasivadinęs Captain Phillips, tai vienintelis šiuo pseudonimu prisistačiusio įkeltas klipas. Aš nematau iš ko galima nustatyti autorystę.

  • ArturasR

   Mariau, o kas dar daugiau nei Mantukas galėtų tokią sukurti? :) Tiesa, apie žemę tai aš ten nieko nerandu.

   • Μarius

    Apie galimybę parduoti žemę užsieniečiams galima suprasti iš konteksto ir siunčiamos potekstės, klipo pradžioje: „Daug kalbantys apie žemę pamiršta apie žemėlapį ir t.t.“ Aišku toliau jau toks chaosas užverstas kad man į saviironija nepanašu. Ne tik man, pavyzdžiui ekspertai.eu taip pat suprato kad klipas yra prieš t.y. „nepalankus prieštaringai vertinamai konservatorių partijai“. Negi tas Mantukas veikia prieš savo partiją? Iš didelio rašto išėjo iš krašto? – na, nežinau gal.

    • asdasfas

     tamsta isjunkit komputeri ir aikit zodyne poperiniam ieskot kas yra ironija ir sarkazmas. bo durnesnis uz kolorado vabala dabar.

     • ArturasR

      mielas adasfas, paprašyčiau mandagiau. Bet ačiū už pagalbą :)

     • Μarius

      Juokingai atrodo beraščio anonimo raginimai skaityti žodyną. Kiba tėvynsąjungiečių gerbėjas būsite? Tuomet, taip jūsų reakcija suprantama, bet nematau nei vieno argumento iš jūsų pusės paneigiančio teiginį (ne vien tik mano), kad klipas yra nepalankus tėvynsąjungiečių partijai. Jei publika nesijuokia, kaltas jumoristas ar žiūrovai? Jūs kaltinate žiūrovą.

     • Yonce

      Ponas Mariau, deja Jūsų „raštingumas“ negali nuslėpti stulbinamo Jūsų kvailumo. Čia akivaizdžiai yra ne tėvynės sąjungos, o Sračo ir panašių dalbajobanų rusofilų (panašu, kad internetai jau išsiaiškino, kieno konkrečiai) darbas. Ir skirtas jis pirmiausiai tokiems į penktą klasę nežinia už kokius nuopelnus perkeltiems kvailiams, kaip Jūs pats – tie čia įžvelgs ne tik „Rusijos – baubo“, bet ir žemių pardavimo, ir gėjų įsivaikinimo, ir naktinių reformų ir dar kokias tik nori temas. Ir plos savo šūdinomis nuo tapšnojimo rankutėmis, kvykdami „oj kaip konservatoriai juokingai čia apsikvailino“, arba „oj, kaip tikiuosi, kad greičiau putinas mane nx ištremtų“.

     • ArturasR

      Nemielas anonime, kadangi, sprendžiant iš tamstos leksikos, esate visiška ramanauskinė padugnė, tai gal tiesiog eikite pabučiuoti Mantukui į jo didelį užpakalį

     • Μarius

      Tamsta Yonce, esat kvailas/kvaila būtent jūs! Aš gi būtent abejoju ar čia Mantuko t.y. Manto Adomėno darbas! Aš puikiai suprantu, kad klipe naudojama ir ironija, ir sarkazmas (anonimas apkaltino kad to nesuprantu). Klipe dar naudojamas šaržavimas, pasižiūrėkite tie trys inkvizitoriai ir kas jie tokie… Tarkime, klipas išties Mantuko darbas, bet tokiu atveju išeina, kad buvo persistenga, klipas įgyjo priešingą reikšmę! Nes ne tik aš, bet ir kiti komentatoriai, bet tame tarpe ir jūs, manote kad klipas nuteiktas prieš tėvynsąjungiečius. Mantukas veikia prieš partiją? Taip išeina. Todėl aš gi ir stebiuos tokia klipo autoriaus saviironija. Dėl žemės, aš niekur nerašiau, kad tai blogai ar gerai, tiesiog klipe ši mintis: galimybę žemę parduoti – pakankamai aiškiai (na, taip su potekstes pagalba) yra išreikšta. Jei nesuvokiate pirmųjų sakinių – jūsų problema. O kas toliau išreikšta neįmanoma suprasti, nes… kažkoks chaosas, nesuprasti ką toliau nori pasakyti. Ironizuoja, šaiposi iš savo nuolatinio teiginio? Kad tai Mantuko darbas, nors niekas neįrodė (kas tas Captain Phillips?), bet tikrai gali būti ir panašu atsižvelgiant į ankstesnį šio politiko užsakymu kurtą filmuką. Žodžiu, nekaltinkite žiūrovų (pasikartosiu, gi ir jums nepatiko), kad klipas jiems nepatiko, kaltinkite režisierių.

 • ArturasR

  Padugne Vytai Qb, tenkinu tamstos smalsumą: finansavo Kremlius, man – 10 procentų. O vertės labai daug, nes tokie atmatos kaip tamsta ne tik žiūri, bet ir savo FB dalinasi. Toks ir buvo tikslas, tik tamsta esi per kvailas tai suprasti

 • ArturasR

  Mielas Vaska, tai kad aš nelabai ekspertas šiais klausimais. Tamsta geriau kreipkitės į gynybos ekspertą ir notarų piarščiką A.Matonį arba A.Bačiulį, kuris lėktuvus fotografuoja. Tie tai ekspertai

  • ole

   Jei nesate siu klausimu ekspertas, tada kazkaip durnai atrodo saipytis is „rusai puola“.

   • ArturasR

    Mielas ole, o dar durniau atrodo man aiškinti iš ko šaipytis, o iš ko ne. Beje, šiaip tai jau visos pasaulio kariuomenės, įskaitant Lietuvos, rengia pratybas. Tamstos durna logika sakytų, kad jos visos puola?

    • jessieandrews

     daug saliu kariuomeniu organizuoja pratybas, taciau tik vienos salies kariuomene organizuoja pratybas imituojancias isilaipinima lietuovos teritorijoje. ar tai jums nesvarbu?

     • ArturasR

      Notarų piarščikas Aleksandras Matonis, kuris BNS buvo niekam tikęs žurnalistas, tamstai galėtų daugiau paaiškinti apie kariuomenę, nes Užkalno rytas jį vadina gynybos ekspertu.
      Tačiau mano, kaip ne eksperto nuomone, pratybose visada imituojama grėsmė iš neva priešiškos šalies. Ta prasme, kai lietuviai su latviais ir JAV legendine kuopa rengs pratybas, ta jie imituos puolimą arba gynybą prieš Rusiją, kuri yra įsivaizduojamas potencialus priešas. Ar tai man svarbu. Ne daugiau nei Mantuko klejonės ar tai, kad tamsta balsuosite už Grybauskaitę. Jei atvirai, tai man nusišvilpt.

 • tauskas

  xDDDDDDDDDd
  as suprasciau prie kokius metus toki klipuka sumest, tipo lenzbergis failzorius. bet dabar gi literaliai rusai uzpuole ukraina. literaliai. to how vis tiek situs platinat? :D

  • ArturasR

   Mielas tauskas, tamsta teisus, Rusija užpuolė Ukrainą ir aneksavo Krymą. Tačiau ar Lietuvą Rusija puolė tuos 10 metų, kuriuos konservai nuolat klykia. Aš tai nelabai pastebėjau, gal ką būsiu praleidęs?

 • Baslys

  Jau geriau tokie melstusi, kad rusu kerzas nepalies Lituvos zemes, nes jie pirmieji prises ant baslio.

 • Jakas

  ponas Račai, kaip vertinate Rusijos veiksmus rytų Ukrainoje?

 • tadas

  Oi, pone Racai. Jei jus puolima isivaizduojate tik kaip tiesiogini kara, tai tikrai esate labai naivus. Rusija buvo beveik 200 metu okupavusi musu valstybe ir manymas, kad , staiga, ji nebeturi cia jokiu interesu yra labai neprotingas. Juo labiau dabar, kai esame NATO ir ES valstybe. Faktas, kad jeigu uzpuls, tai gali buti per velu. Bent jau didziajai daliai normaliu Lietuvos pilieciu. Nors kad ir kaip neigtumete, jusu retorika daugeliu atveju yra palanki Rusijai. Ir tai yra akivaizdu. Todel ir sulaukiate daug kritikos, arba, kaip jus sakote, „dunduku “ apsilankymu pas jus.

  • ArturasR

   Mielas Tadai, čia ne aš naivus, čia tamsta makaronais apkabintas ir arabais pripūstas. Istorijos man gal nedėstykite nes aš ją už tamstą tikrai geriau žinau, ir nežinau, kodėl manote, kad Rusija neturi interesų Lietuvoje. Žinoma, kad turi ir ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Azijoje, Afrikoje ir dar daug kur pasaulyje. Jei tik dabar tai sužinojote, kiek vėluojate, bet sveikinu, nes esate teisingame kelyje.
   Ir žinoma, kad dirbu Rusijai ir todėl susilaukių tokių patriotų ir tėvynės gynėjų kaip tamsta objektyvios ir argumentuotos kritikos ir todėl kas vakarą verkiu, mušuosi į krūtinę ir prašau atleidimo. Jėzaus. To, kuris su džinsais ir kuriam ant kelių berniuko siela sėdėja, kol šis buvo trumpam miręs.
   Bet labai ačiū jums, kad skaitote ir nurodote mano klaidas. Aš stengsiuosi pasitaisyti.

 • ArturasR

  na smirdat čia tamsta su savo leksika. Todėl eikit gal smirdėti kur nors kitur. Siūlau pas Ramanauską – jis tamstai labiausiai tiktų, padugne.

 • ArturasR

  Mielas Vykintai,
  Ačiū, kad skaitėte ir tebeskaitote.
  Bet žinote ką, man tamstos nuomonė apie mane įdomi tiek pat, kiek Ramanausko dainos ar Užkalnio knygos.
  Ir todėl man jūsų nė kiek negaila, nes kaip buvote niekas, taip ir mirsite tokiu pavydėdamas man ir kitiems, kurie kažką gyvenime darė ir padarė. Todėl ir vaikštote čia ir kažką nerišliai veblenate, tikėdamasis, kad tamstą kas nors pastebės. Tuščios tamstos viltys.
  Bet kaip sakoma, reikia kam ir griovius kasti ir visi darbai yra garbingi. Linkiu jums sėkmės juos dirbant.
  Artūras Račas

 • Gediminas Sumskas

  Norėčiau pakartoti turbūt svarbiausią komentarą, į kurį kažkodėl nebuvo atsakyta:
  ponas Račai, kaip vertinate Rusijos veiksmus rytų Ukrainoje?

  • Izbliondimas

   O gal kartu tilptų ir mano klausimas, – kaip ponas Gediminas Sumskas vertina JAV veiksmus Ukrainoje. Juk apie Rusijos veiksmus DELFIS „informuoja“.
   Gi gal vertėtų eiti nuosekliai, nuo pradžios, t.y. nuo JAV veiksmų. Kaip jie buvo įsiūbuoti Sirijoje. Kaip sekasi Rusijoje, pradedant įsiūbavimu joje (bolotnoje ir kiti projektai, pavyzdžiui, Svobodoje), karinių bazių perdislokavimu Į Ukrainą ir pan., t.y. prie Rusijos išnuomotos karinės bazės Sevastopoluyje. Jau nekalbant apie samdinių sukarintos grupuotės primontavimą Maidane, kuri būtent ir pradėjo milicininkų sudaužymą, valstybės įstaigų okupavimą Kijeve ir Vakarų Ukrainoje (apie tai čia jau buvau rašęs, bet kartojimas juk mokslų motina, – ar ne taip…, juo labiau, kad Lietuvoje apie tai nėra nei vienos eilutės parašyta… šiuo atveju mano šaltinis tik Svoboda (kurią kartu galiu ir pagirti…).
   Sajūdžio aktyvistas (tai tamstai paminiu tik dėl to, kad plačiau masto tik tikri sajūdiečiai… o prie egzistuojančios galios, prie išplatintos vienos vienintelės nuomonės paprastai visuomet plakasi pastovūs perėjūnai… ten, kur kvepia skerdena… juk praktiškai šiandieniniai rusofobai, visi iki vieno yra buvę rusofilai).

  • ArturasR

   Mielas Gediminai, nežinau, kodėl jis jums atrodo toks svarbus, bet jokių problemų. Vertinu blogai, bet priešingai nei dauguma egzaltuotų rėksnių, suprantu, kodėl Rusija tai daro. Taip pat vertinau blogai karą Irake, bet taip pat supratau, kodėl JAV tai daro. Blogai vertinau ir daug kitų dalykų, bet skirtingai nei egzaltuoti rėksniai nežiūriu į pasaulį pro rožinius akinius ir suvokiu, kad valstybės turi interesų, kurie nesutampa ir kad jėga dažnai būna stipresnis ginklas už teisę.
   Dar turėsite klausimų?

 • Pingback: Nuotolinės studijos # 3: ir vėl apie tą patį - Kremliaus stiliaus propagandą ir šaltinius | Artūras Račas()