Konservatorių lyderiai demonstruoja vienybę K.Uokos klausimu

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vicepirmininkė Rasa Juknevičienė:

Remiantis tuo, kad nuo praėjusio prezidiumo posėdžio K.Uoka nepareiškė jokio apgailestavimo, nutarė pasiūlyti K.Uokai artimiausiu metu pačiam apsispręsti dėl savo dalyvavimo TS-LKD partijoje, ir jeigu tokio sprendimo nebūtų, kreiptis į priežiūros komitetą, kad už jį nuspręstų priežiūros komitetas

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vicepirmininkė Irena Degutienė:

Jisai suspenduos laikinai savo narystę, po to galbūt grįš į partiją, yra buvę tokių atvejų, tiesiog žmogus turi įvertinti situaciją ir kaip šitoj situacijos atrodo būdamas TS-LKD narys, nes partijos pozicija yra nuosaiki, niekada nebuvom radikalai, ir jis turi padaryti išvadas

alfa.lt

(6 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Lee

  na tiesiog šaunuoliai tie konservatoriai….:):):):)

 • mdxacuk

  Pasigedau rytinių naujienų iš filofobinio fronto. Konservuotos žinios to neatstos. Nebent dar būtų pridėtos Vidžiūno aktualijos.

  • mielas mdxacuk, tikriausiai supainiojote adresus. Dundukų užsakyti pageidavimų koncertai čia nerengiami.

 • kirvis

  o as manau kad Uokai reikia spjaut ant susikompromitavusiu konservu ir stiprint savo partija nes konservai yra musta korta artimiausius 10 metu.o va tautininkai turetu perspektyva jei prie dabartinio identiteto pridetu ismintinga ekonomikos reformas skatinanti plana.

  • Rolandas

   kirvi,pritariu. Tautininkai turi labai stiprų identitetą, todėl jų perspektyvos yra tikrai geros, o prie tokio identiteto išmintingas ekonomikos reformas skatinantis planas savaime prilimpa. Tik dar viena smulkmena, skubiai reikėtų Tautininkų narių skaičių Lietuvoje nuo 84 padidinti bent iki 89, o tai narių nunykimo tendencijos šmėžuoja, vienas iš tautininkų bevalydamas dantis netyčia įžiebė kibirkštį ir sudegė.

 • Pats geriausias identitetas neturėti jokio identiteto ir kaip varnai kranksėti kokias nors papelijusias kairiųjų socialistų tiesas.

  Rasos Juknevičienės sakinį Irena Degutienė išplėtoja, praplėčia, šios dvi citatos niekai neprieštarauja viena kitai.

  Tinklaraštininko pastangos pademonstruoti šmaikščią mintį, skvarbų žvilgsnį, guvų protą, subtilią ironiją ir aštrią plunksną kelia žiovulį.

  • mdxacuk

   Skvarbus žvilgsnis praverčia šarinant dilgelėtais patvoriais. Pro globalines problemas jis eina kiaurai, neužkliūdamas.

   O dėl subtilios ironijos apraiškų aptariamojo autoriaus kūryboje tai dabar panirau į gilius apmąstymus, bandydamas prisiminti nors vieną.

  • Regis

   Fredi, patark ką reikia padaryti, kad žmogaus kalba primintų varnų karksėjimą? Jaučiuosi nepilnavertis (šioje vietoje), nors užmušk jeigu žmogus tai žmogus ir ne jokia varna, jeigu žmogaus kalba tai žmogaus kalba o ne koks karksėjimas..

   • Rolandas

    Regi, ir man Fredžio koncepcija dėl žmogaus-varnos kelia abejonių. Tikriausiai Fredis iš tų kurie nepripažįsta Hėgelio ir tik iš dalies sutinka su Kierkegaard`u.

  • Regis

   Beje nori aš tave pagirsiu – Fredžio žodžiai kaip gaivus oro gūsis iš drąsios žemaitiškos meškos nasrų, jis drąsiai gins savo vertybes kaip gintų savo guolį. Kartais Fredis nesuspėja visur, nes nelengva sukovoti su skraidančiais parazitais, bet jo drąsa begalinė ir kaip meškos letena stipri.

   p.s. gavosi siaubingai, bet aš rodau pastangas.

 • romas

  Pagal krikščionišką doktriną nėra amžinai blogo žmogaus. Uoka gali pergalvoti ir pasikeisti. Požiūrį į gyvenimą pakeitė net Achremovas.

 • mdxacuk

  Yra kietų konservatoriško nusistatymo žmonių, kurie seniausiai patys būtų buvę konservatorių partijoj iš idėjinių paskatų. Bet nebus, ko gero, niekada būtent dėl problematiškojo jų sparno. Tikrasis konservatoriaus etalonas man yra Lansbergis. Arba Radžvilas, kuris netgi nėra konservatorius. Bet, deja, yra taip, kad idėjiškai gryna partija neatitinka lietuviškos politinės mechanikos realijų ir neturi jokių šansų kaip bent kiek įtakinga politinė jėga. Politinio kompromiso apraiška buvo ir tos vedybos iš išskaičiavimo su krikščionimis ir tautininkais. Krikščionių demokratų partija iš viso buvo iškišta už vyro kaip sena merga su gana abejotinu kraičiu elektorato pavidalu, kuris vis dėlto pasirodė gana realus. Nes rinkėjų balsai praktiškai susisumavo, nežiūrint draugų ir priešų abejonių. O tautininkai buvo priimti greičiau iš idėjinės atjautos, nes realaus svorio jie nelabai ir turėjo. Bet praktiniais sumetimais juos geriau derėjo priimti individualiai su bandomuoju laikotarpiu.

  Juknevičienė su Degutiene yra įgudusios partinės funkcionierės (nematau tame nieko bloga) ir priklauso dešimtukui mažiausiai viešai nusišnekančių politikų. Nors ožys gali prikibti ir milicininko arba stulpo.

  • mielas mdxacuk, žaviuosi tamstos subtilia ironija. Tamsta tikriausiai savimi labai didžiuojatės. Lida, laila ir uzkalnis, spėju, taip pat.

   • mdxacuk

    Komentaras pašalintas A.R.

  • Rolandas

   mdxacuk, pastebiu, kad „tikrojo konservatoriaus etalono“ Jums pavardę visuomet rašote klaidingai. Netyčia taip gaunasi, ar pasąmonė klastingai veikia? Dėl tautininkų, tai kategoriškai nesutinku, pažiūrėkite koks galingas jų identitetas.

  • Matant kokia triuškinančia balsų persvara per paskutinius Seimo rinkimus buvo nuo arenos nušluoti socialistai, neatmetu galimybės, kad už TS/LKD šį kart balsavo tiek simpatizuojantys V.Radžvilui, tiek Mariui Kundrotui iš Lietuvių Tautinio centro, tiek savo biuletenį už šią partiją ir jos lyderį A.Kubilių įmetė A.Račas (netikiu, kad už TiT, Gražulį, Lementauską ir Co).
   Rinkusiųjų Seimą, dar vadinamais rinkėjų, buvo truputį daugiau kaip 1 mln. žmonių ir mums buvo svarbus kiekvienas biuletenis.

 • Musė

  Man tai jūs, Artūrai, keistas. Kas čia jums, gal komunistų partija, kad visi privalėtų turėti vienodą nuomonę ir ją reikšti vienodomis frazėmis?

  • Aras

   Taikliai. Vis galvojau, kokį struktūrinį darinį Konservatorių partija primena… Deža vy.

 • naujokas

  Logiskai galvojant prezidente kartu su Degutiene geriau vardan teisines valstybes turetu rinktis buti isnestos ant sakiu. Rinktis tarp valstybiniu pedofilu interesu ir mergaites geroves yra nedovanotina politine klaida. Paslydimas ant ekskrementu kruveles.