Kas apgins vaikus?

… O kas apgins vaikus nuo bikelių? Ir nuo bačiulių, užkalnių, adomėnų ir matonių (audrių)?

P.S. Ačiū Ryčiui.

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Vytas

  Nelabai supratau kas blogo reklamoje? Jeigu būtų pyd… tai dar suprasčiau, o čia labai normalus siekis, tvarkingai užrašyta, visiškai pritariu.

  • Rytis I

   Tai jau taip. Ir ryški kanoja labai dera rudenėjančio kalno papėdėje. Kastingas nusisekė, yra kuom pasididžiuoti tikram vyrui.

  • Henkas Moodis

   Tai kaip suprantu tavo vaikus augina ir auklėja bikeliai? Nes pats nelabai sugebi. Pakabink nauja savo dievą prie vaikų lovos ir bus ramu del jų ateities. O jei nepasiseks visada turėsi ką kaltinti.

   • Vytas

    Aš ne už Bikelį, aš už žodžius, kad „vaikus reikia saugoti nuo pederastų“. O vyksta priešingi dalykai, nes pederastiją skatinančios pasakėlės ir programos diegiamos į vaikų darželių mokymo programas. Ką aš kaip tėvas galiu padaryti, ateiti į darželį ir atimti iš vaikų knygas kur pasakojamos pasakėlės apie du karalius vienoje lovytėje miegančius? Vien tokie komentarai kaip tavo, tik parodo ant kiek pederastijos gynybos mąstai yra išplitę Lietuvoje.

    • Henkas Moodis

     Ot avo komentarai rodo, kad nedalyvauji savo vaiko auklėjime tiek kiek normalus tėvas turi dalyvauti, nes kaltini tik darželius, tv aišku ir kitas nesąmones. Susiimk juk gi vyras esi o ne šlepetė verkšlenanti.

     • Būdami vyrais privalome užtikrinti, kad mūsų mokesčių pinigais išlaikomose valstybinėse mokyklose ir darželio vaikams nebūtų į galvas brukamos „genderlopų“ ir panašios vaikams kenksmingos programos.
      Rinkimai yra tam puiki proga. Rinkitės atsakingai.

     • Henkas Moodis

      jeigu ponas Bikeli paklausčiau kaip jūs tai padarysite seime nesitikiu, kad man jūs atsakysite. Nes verksite kaip ir kiekvienas parakanopinis marginalas, kad neturite daugumos, kad visur klanai ir t.t. Jūs gal plaukiokite su ta baidare ir toliau, arba susirinkite kitus tokius su svastikomis iš savo partijos ir čiuožkite į piligrymystės kelią visam laikui. Nes pats nesuvokiate, ką kalbate. Jums tokiem,s savas vaikas geriau mirs nuo AIDS pasigauto užlipus ant pirmos kekšės nei taptų gėjus.

     • GIGA

      HM,o prie kmo čia AIDS ir pirma papuolus kekšė?

 • D.

  Už Lietuvą Lietuvoje su Challenger kanojomis :)) Apskritai kažin ar pusė kandidatų žino kur kandidatuoja?

 • neidomu

  juokingiausia, kad tas bikelis (anksčiau reikšdavoji livejournal blogosferoje kaip grippen), dabar džiaugiasi tokią nemokamą reklamą pasidaręs. Taip, dėmesio gavo daugiau, nei tas visas mistinis politinis junginys, vienijamas tik neapykantos. O kas dar juokingiau, kad tas didžiavimasis primena tos tautinių anekdotų herojės silpnaprotės mergikės džiaugsmu, kai kaimo bernai ją arkliašūdžiais apmėtė – pakibino.
  Tiesa, reik pripažint, kad bikeliui ššš.. aromatas labai patrauklu http://grippen.livejournal.com/43446.html?mode=reply#add_comment

 • neidomu

  hahah, jau bikelis patapo memų herojumi https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/46474_293722577408594_645703469_n.jpg
  toli eis. oi, plauks!

  • Rytis I

   Jis pats apie save: „Pasibaisėjau Švedijos mokyklose vaikus laisvai tvirkinančiais iškrypėliais ir supratau, kad savo namus kursiu tik Lietuvoje.“ Bet jei jau ką pedofilai puola, tai ir Lietuvoje puola (memais).

 • Petras

  Mielas Račai, ko jūs visur tą Užkalnį kišat?

 • Gerbiamas Artūrai,
  Kodėl, jūsų nuomone, nuo manęs reikėtų ginti vaikus?

  • Gerbiamas Bikeli,

   Jūsų plakatas labai informatyvus. Matau du pederastus plaukiajančius upėje su „matiugalniku“ o trečias pederastas stovi aukštai iškėlęs pageltusį savo falą. Vaikų dar neturiu, bet va jei turėčiau, nuo šitos pederastų trijulės tikrai norėčiau juos apsaugoti.

   • Rytis I

    Dar vienas užribis…

    • Tomo Bi*elio trumpoji programa:

     1. Privalo būti užtiktrinta Konstitucinė laisvė dalintis informacija ir idėjomis. Niekas neturi baudžiamas už dalinimąsi informacija internete: tiek keitimąsi failais, tiek už komentarus.

     Kandidatas bi*elis tarsi kelrodė žvaigždė. Sunku susilaikyti nepasidalinus internete failais ir komentarais

     • Rytis I

      Skaičiau. Yra kuom dalintis :)

   • AbraXe – mane nuoširdžiai stebina Jums sukylantys froidiniai vazdiniai. Užtikrinu, kad jie neturi absoliučiai nieko bendro su realybe. Kadangi nesusiprotėjote nuspausti ant mano vardo esančią nuorodos patys, rašau ją dar kartą Jums asmeniškai:
    http://bikelis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8:geltonos-pripuciamos-valties-istorija&catid=13&Itemid=107

    • GIGA

     Labiausiai man patiko „tūkstantinėmis ovacijomis“ -vaizdelyje matyt,tiksliau girdėt,kad ploja trys ar keturi:)

  • mielas Tomai, todėl, kad manau jog tokie kaip tamsta gerokai pavojingesni vaikams nei trys „pederastai“ kartu sudėjus.

   • GIGA

    Gerb.Artūrai,paaiškinkit,prašau man atsilikusiam dėl ko tokia nuomonė? Jei ją sakot,tai ne manau,kad paslaptis turėtų būt ir argumentacija.Ačiū

    • mielas GIGA, tingiu…:)

    • http://www.lucifereffect.com/pix/nazi6.jpg

     Giga, ar galėtumėte pakomentuoti šios iliustracijos turinį?

     • GIGA

      AbraXai,karatinys kažkos,jei apie turinį klausi.Ir ką? Atsiprašau,gala aš „stabdau“ ką – visgi laikas jau vėlyvas

    • http://www.lucifereffect.com/faces.htm?slide=13

     Giga, dar Jums vieną paveiksliuką turiu, jei anas per sunkus pasirodė.

     • Giga, kol Jūs miegosite pederastai lips per langus ir grobs vaikučius.

     • GIGA

      Aš suprantu,kad Jūs pasikaustęs informacija,o ne paprasčiau būtų paparastais pvz. By…lis – piderastas,žinau,pagavau,demaskavau:)

     • Jūs argumentacijos kaip tik prašėt blogo autoriaus man beeinant pro šalį. Priešingai nei jis, nelikau abejingas Jūsų pastangoms suprasti kandidato bi*elio keliamus pavojus.

     • GIGA

      Na,Račas tingi,bent jau taip parašė,o Jūs atsiuntėt kratinį,nors paprasčiau buvo prašyt du sakinius.Ok,supratau.Ačiū ir už tiek

     • Pagalvojau, kad paveiksliukus Jums suprasti bus lengviau. Atleiskite. Pagonis Piligrimas Bi*elis naudojasi tam tikros visuomenės grupės seksualinėmis baimėmis tam, kad Jų samonėse sukurtų priešo paveikslą (pagūglinkite „Liuciferio efektą“). Panašų būdą naudojo Hitleris ir nacių propagandistai.

      O Piligrimas bi*elis, būdamas visiškas idiotas, savo plakatą sukurpė labai tiesmukai ir komiškai. Tarkime, jei kandidatas sakydamas „pederastas“ turi mintyje graikiškąją to žodžio kilmę, kokio velnio jis taip palaimingai šypsosi? Įsivaizduokite plakatą „apginkime moteris nuo prievartavimo“ su tokia šypsena. Jei jau gini vaikus nuo seksualinių agresorių ir nesi absoliučiai kvailas, tai nors nesišypsok – tema juk rimta.

      Visgi manau kad bi*elis turėjo minty gėjus ir lesbietes o ne pedofilus. Tai tada iškyla klausimas apie vertikalų geltoną objektą su didžiuliu užrašu užsienio kalba ir to užrašo santykį su „už lietuvą lietuvoje“.

      O bi*elio politiniams bendražygiams matyt vis kliūna už neapykantos kurstimą internete, todėl anas ir įrašė į savo programą vogravimą apie žodžio laisvę.

      Kadangi jau įrašė, jaučiuosi gavęs teisę kandidatą vadint pederastu. Nu man taip norisi. Atsiprašau, nepavyko sutilpt į du sakinius

     • GIGA

      Ačiū,AbraXai.KAi ką perpratau pats,kai ką naujo nurodei,bet vis tiek visa tai kartu sudėjus ir dar padauginus iš PI,vaikams nebus blogiau nei trys piderastai,anot blogo šeimininko.Bet tiek to,siūlau šia tema,nediskutuot,nes per daug garbės vienai personai,o,manau,Artūro tingulys kažkada taip pat praeis,nes pasakius A,reiktų pasakyti ir B.

     • Nežinantiems žodžio „pederastas“ apibrėžimo. Cituoju Tarptautinių žodžių žodyną: pederãstas [gr. pais (kilm. paidos) – vaikas, jaunuolis + gr. erastēs – įsimylėjėlis], vyras, lytiškai santykiaujantis su vyru.

     • GIGA

      Neoriginalu,tą ką tik brolis Astijus viešai išaiškino:)

    • Rytis I

     Kodėl reikia apginti nuo TOKIŲ? Pasakysiu giliai subjektyvią savo nuomonę.
     Žodis „pederastrai“, t.y. pedofilai, šiame kontekste, mano nuomone, yra antraeilis. Jų gatvėje nesimato, jų tinklo, net jei jis ir egzistuoja, prokurorai ant kranto kolkas neištempė, ir liūdna, bet aš jiems čia niekuom negaliu padėti. Manau, kad gerbiamas Bikelis irgi negalėtų, net labai norėdamas – nes tikrai nežino, po kuriuom tokiu krūmynu tūno vis dar neišaiškintas pedofilas. Matyčiau čia du visai kitokius aspektus, vienas socialinis, kitas finansinis.

     1. Socialinis: Žodis „apginti“ šiuo atveju arti tokio „gelbėti“. Gelbėjimų pavyzdžių mes jau stebėjome. Dabar nėra prasmės gilintis – teisingai kas ką gelbėja ar ne, svarbiausia – po tokių gelbėjimų vaikai lieka invalidais, jei nesudraskomi į gabalus. Todėl nuo TOKIŲ gelbėtojų reikia saugoti ir savus, ir svetimus vaikus. Geriau pasirūpinti, kad kuprinė būtų nedidesnė už žmogų, kad perėja būtų saugesnė, iš tėvų pusės – trumpa instrukcija kaip elgtis su nepažįstamais dėdėmis.
     2. Finansinis: Jei tūlas kandidatas yra liudininkas švediškų pedofilų orgijų mokyklos teritorijoje ir jeigu tuom įtikės Lietuvos žmonės, logiškas klausimas būtų: kur laikyti savo pinigus? Juk, manau, niekam nesinori, kad iš švediško bankomato paimti pinigai smirdėtų pedofilija. Kandidatas greičiausiai jau neturi sąskaitų tokiuose bankuose o jo būsimi rinkėjai taip pat galimai greitai paseks jo pėdomis? Šiuo atveju visdėlto gerai būtų išgirsti ir kokio vieno kito tikro švedo nuomonę :)

     P.S. Ech, kiek diskurso dėl vienos, paprastai šnekant, tiesiog nenusisekusios reklamos :)…

 • Va, ir aš prisidėjau prie šio politiko reklaminės kampanijos. Atleiskite už blogą skonį.

  http://imm.io/Ho5D

  • Sejanus

   Skonis tikrai blogas, bet adekvatus Bi*eliui ;) Užskaitau

 • che

  normali reklama,nevynioja i vata problemos,tokiu vyniotoju pilnas seimas 20 metu jau,bet panasu pabaigos pradzia sitiems ateina,jaucia ,traukuliai tampo,putos is nasru,atsiranda reali opozicija o ne kazkokia koncervuota socialdemokratija saviems.

 • Baisuoklis

  Profesinė pagarba reklamos meistrams – išrinks neišrinks, bet baidarių raklama jau padaryta.