Kaip nugalėti JAV?

Labai paprastai.

Reikia gerų žaidėju ir gero trenerio.

Tie, kurie šiandien Ispanijoje, netinka, todėl siūlau naują komandą, kuri pergalę pasieks be vargo.

Nr.1 – centras – Andrius. Gali žaisti stovėdamas ir gulėdamas, nes ūgis no to nesikeičia. Baudos aikštelėje neįveikiamas, nes ten niekas daugiau be jo netilps. Praslįs pro bet kokią gynybą, nes slidus nuo riebalų, kuriais pagardinama jo bandelė kasdieninė. Yra nepakeičiamas, tad gali žaisti be keitimų. Moka visus derinius, nes yra visažinis. Kamuolio nėra čiupinėjęs, bet turėjo asmeninį trenerį. Buvęs Amerikoje, bet kilęs iš Kauno. P.Lubinui ne giminė, bet Kaune genai persimaišę, tad savo dalį gavo.

Nr 1A – sunkusis kraštas – Audrius. Sunkus tiek, kad sunkiai paeina. Nepastumsi. Jei nugrius, neatkelsi. Bet griūdamas ką nors prispaus, o tai jau laimėjimas. Žino, kad kamuolys apvalus kaip ir alaus bambalis, o su bambaliais elgtis moka. Jaunas būdamas šokinėjo ant stalo, tad gali įdėti. Bambalį. Iš pažiūros grėsmingas, higienos nepripažįsta – visų gynėjų siaubas, nes niekas nedrįs prisiartinti arčiau nei per du metrus. Studijavo marksizmą, todėl žino geriausius kovos prieš kapitalizmą būdus.

Nr1C – Algis – lengvasis kraštas. Greitas kaip surikatas. Protingas kaip Boratas. Situaciją įvertina akimirksniu. Mirksi du kartus per valandą. Šoka, dainuoja, groja, moka maskuotis. Paklusnus, stropiai vykdo visus trenerio nurodymus (turi būti raštu). Gerai moka rusų kalba, todėl puikiai sąveikaus su Nr1B. Pilnas komadinės dvasios, todėl nuolat plekšnos per užpakalį Nr1. taip šį skatindamas ir užvesdamas. Turi palaikymą tarp kitų plešnotojų ir tapšnotojų, tad visų rungtynių metu komanda bus gausiai palaikoma like’ų forma.

Nr6 – Dovydas – atakuojantis gynėjas. Kamuolį čiupinėjęs. Turi sportbačius. Puikiai šokinėja pagal trenerio nurodymus. Pataiko, kur reikia. Žino, kad geriausiai puola rusai. Atakuoti mokėsi iš jų. Daug išmoko. Jaunas, bet jau perspektyvu, nes gerai jaučia vėjo kryptį. Šiuo metu laisvas agentas, bet parsiduoda. Plekšnojimo ir tapšnojimo meno mokėsi iš Nr1C. Palaiko komandinę dvasią.

Nr6A – Adomas, DovydasNr2, Žygimantas – žaisti gali kartu arba po vieną. Mesti nemoka, bet padavinėja puikiai. Gerbia autoritetus, paklusnūs, moka bėgti vorele. Neperspektyvūs, bet ištikimi, kaip Meino katės. Panašiai turi ir proto, bet aikštelėje juk lemia ne protas. Padarys viską, ko bus paprašyti, nes dažniausiai niekas neprašo. Laisvi agentai, parsiduoda, bet neikas neperka. Todėl bandydami pakelti vertę kovos už kiekvieną like’ą. Gaus po vieną per kiekvieną kėlinį. Naudingi, nes gali atnešti vandens, paduoti rankšluostį ar kitaip pasitarnauti.

Treneris – be numerio – Mantas. Išsilavinęs, gali pasisveikinti angliškai, supras kai teisėjas sako „shut up stupid, it is basketball, not party meeting“. Sudėjimas ir fizinės savybės sportuoti neleido, bet apie krepšinį daug skaitė. Oksforde, Kembridže, Harvarde, Daugėliuose, Pabradėje ir Nemakščiuose. Gali ir mėgsta pozuoti. Žino, kam ir kada įlįsti. Keitimus daro pagal mėnulio fazes, reiškia žaidimas bus stabilus.

Mes laimėsim.

(13 balsų, vidurkis: 3,38 iš 5)
Loading...