Ką „pamiršta“ premjeras A.Kubilius?

Vis dar premjeras A.Kubilius šiaip jau buvo vienas iš racionalesnių politikų visoje TS-LKD. Bet, panašu, rinkimų rezultatai paveikė ir jį ir premjeras darosi panašus į M.Adomėną, R.Dagį ir V.Valentinavičių kartu sudėjus. Tai yra, davatkišką, be atminties kompetencijos bei fanatišką.

Aš suprantu, kad dalis A.Kubiliaus pastarųjų dienų retorikos yra skirta partiečiams talibams ir galbūt prezidentei, bet kartais visa tai primena tą puodą ir katilą juodą.

Antai šiandien A.Kubilius kaip didžiausią naujieną ir iki šiol nebūtą dalyką paskelbė, neva V.Uspaskichas iš Butkevičiaus gauna, ko nori:

Matom koaliciją, kur V.Uspaskichas gauna tai, ko nori, o A.Butkevičius tokiam spaudimui pasiduoda ir jis tą labai atvirai pripažino – būtent dėl Vytauto Gapšio paskyrimo pirmuoju Seimo vicepirmininku tiesiog socialdemokratai ir A.Butkevčius pasidavė V.Uspaskicho šantažui. Ir galime todėl spėlioti, kaip toliau atrodys tokios koalicijos veikla ir kokiomis aplinkybėmis šantažui bus pasiduodama

Suprask, to Lietuvoje dar nebuvo ir tai jau labai labai blogai.

Iš tiesų, tai gal ir nėra labai gerai. Bet tikrai jau nieko naujo.

Gaila, kad A.Kubilius neprisimena, kaip jį patį ir visą jo partiją šantažavo klounas A.Valinskas. Ir gavo, ko norėjo. Net priversdamas visą Seimą (įskaitant ir konservatorius) tapti pajuokos objektu ir du kartus balsuoti dėl A.Valinsko paskyrimo Seimo pirmininku.

O gal A.Kubilius neprisimena, kas iki šiol yra aplinkos ministras? Ir gal jis nežino, kodėl renovacija Lietuvoje vyko taip lėtai? Gal koks Ž.Pacevičius ar Ž.Plytnikas jam galėtų priminti? Jei labai sunku, galėčiau pasufleruoti – viskas susiję su viešaisiais ryšiais.

O gal premjeras pamiršo savo Vyriausybės narį R.Palaitį ir santykius su Liberalų ir centro sąjunga. Ar jie tada negavo, ko norėjo. Ar tai nebuvo šantažas? Ar V.Gailius ir V.Giržadas grįžo į FNTT?

Tad gal nueinančiam premjerui nederėtų stebėtis tuo, kas buvo natūrali jo aplinka pastaruosius ketverius metus, ir kad kai kurie koalicijos partneriai visada gauna, ko nori. Nes šantažas iš esmės buvo tokia pati normali bendravimo priemonė jo paties vadovaujamoje koalicijoje.

(13 balsų, vidurkis: 3,69 iš 5)
Loading...
 • Fizika. Veiksmas (pralošiau rinkimus) – atoveiksmis (kandžiojuosi). A. Kubilius – fizikas, tiesa?

 • kemerovo

  na, Valinskas nebuvo įtariamasis finansinėje aferoje. Anei vienoje VAKARIETIŠKOJE šalyje žmonės įtariami įvykdę nusikalstamą veiką į vykdančiąją valdžią nepretenduoja. Kas mes – azijatai ar europiečiai? Jums, Artūrai, yra normalu, kad žmonės turintys problemų su teisėtvarka reguliuos Tamstos gyvenimą???

  • na, pavyzdžiui, toks V.Matuzas. P. Gražulis, K.Uoka, E.Lementauskas, A.Zuokas, R.Palaitis, A.Skikas ir daugelis kitų reguliavo ir tebereguliuoja mano gyvenimą ir nieko, dar gyvenu…

   • kemerovo

    A.Zuoko pavyzdys O.K., užuojauta vilniečiams. Ir supratau – Jūs nematote nieko nenormalaus, kai valstybę valdo kriminaliniai elementai.

    • mielas kemerovo, aš jau pripratau, kad visi viską supranta pagal savo sugedimo laipsnį. Įskaitant ir čia besilankančius dundukus:)

    • Stogas

     Kriminaliniai ar ekonominiai ? Kriminaliniai butu zmogzudziai, prievartautojai.. Cia greiciau vagys..

     • kemerovo

      kriminaliniai. Žmonės, nejaučiantys sąžinės graužaties sukčiaudami, mažiau krimsis ir prievartaudami.

   • Vėtra

    Na nereikia čia tų visų ponų taip sureikšminti: dalis jų nei reguliavo, nei ką – jie tiesiog daug lojo kaip maži pikti šuniukai.

    p. Račai, mane kiek stebina logika, kad dabartinės koalicijos kritikuoti nevalia, nes prieš tai buvusi buvo šiokia tokia ir anokia. Valinskas labai nesimpatiška būtybė, bet jo centų byla nė per kur neprilygsta Viktoro atvejui. Jau nekalbant apie tai, kad ši koalicija yra ne tik kad šiokia, tokia ir anokia, bet pavojingai nekompetetinga daugeliu klausimų.

  • Gylys

   kemerovo – „Kas mes – azijatai ar europiečiai? Jums, Artūrai, yra normalu, kad žmonės turintys problemų su teisėtvarka reguliuos Tamstos gyvenimą???“

   Jei klaustumėt manęs tai atsakyčiau taip – jūs, besmegeni, pavadinimu „kemerovo“, esate azijatas. Tik ne koks japonas, o tas kur afganų talibas. Nes tik toks gali sau leisti nepripažinti Konstitucijos ginančios piliečių teises būti renkamiems ir dalyvauti valstybės valdyme.
   …Tamsta dar ne TSLKD narys ? – galite drąsiai kandidatuoti ir tikrai priims. Kaip sakoma – ne visi besmegeniai yra konservatoriai, bet visi konservatoriai – besmegeniai.

   • P.E.

    Parašėte,kaip tikras propagandistas.

    • Gylys

     propagandistas ko ? – LR Konstitucijos laikymosi ? Taip, aš esu tos nuomonės kad jos laikytis privalu ir mielai ir jums tai papropaguosiu…

   • TėVė

    Panašiausias į azijatą vis tik Gylys. Kieno valdžia, to ir teisybė, toks visų čiurkų požiūris. Įtariu, kad kažkada išrinkus Valinską Gylys iš tos meilės Konstitucijai vos rakom į kitajų neišėjo.

    • Gylys

     …O kur jus, gerbiamas tusciagalvi TeVe, isskaitete mano komentaruose kad „kieno valdzia to ir teisybe“ ? As tik teigiu, kad valdzia privalo buti renkama demokratine dauguma – taip kaip apibrezta visu demokratiniu valstybiu Konstitucijose. Ir butent taip kaip nera nedemokratinese, pvz. Kinijoje i kuria, jus giriates ra.. keturpesciom, zodziu (matyt jums iprasta poza) nuropojes ir, tuo isitikines, parropojot atgal…

     P.s. Ir uz Valinska as nebalsavau jei ka… lygiai kaip ir uz DP. O jus, megztagalviai is TSLKD ar ju gerbejai prabalsuotumet ir uz pati Lukasenko jei tik tas garantuotu jusu koncervuotai gaujai ilgesni laika prie lovio.

     • TėVė

      Savaima suprantama, kad Gylys nebalsavo, ruskiams balsuoti draudžiama. Tokie išperos kitaip veikia.. ir tik tokie klykia все законо, matydami savo sėbrus per kitų galvas lipant prie to valdžios lovio. Į tokius, beje, niekas rimtai ir nežiūri, te skalija azijatas.

     • Gylys

      mielas tusciagalvi TeVe, turbut jums tai bus naujiena, bet musu valstybeje nedraudziama balsuoti visu tautybiu pilieciams, tame tarpe ir rusu. Ir as tuo dziaugiuosi neziurint to kad esu lietuvis. Ir jau tikrai nesidziaugiu ir, juolab, nelaikau teisetu tai, kad buvo balsu pirkimo atveju. Bet, jei nezinojote, Konstitucinis Teismas vertindamas ir tuos atskyrus atvejus konstatavo, kad, isskyrus tuose keliuose apygardase, rinkimu rezultatai buvo teiseti ir tik toks „talibaniskas azijatas“, kaip tamsta, gali nepripazinti demokratones valstybes KT sprendimo…
      … Kas link jusu minimu „isperu lipanciu kitiems per galvas prie valdzios lovio“ – jus visiskai teisus – i TSLKD gaujos bandymus patekti prie valdzios lovio lipant kitiems, teisetai isrinktiems, per galvas niekas rimtai neziuri… kad ir kiek belotu ar urgztu is pykcio tokie skalikai kaip jus…

     • TėVė

      Jūsų valstybėje teismai patys teisiausi ir putinas amžinas prezidentas. Mūsų valstybėje vagys в законе vis tiek yra vagys. Ir joks tu ne lietuvis. Mąstymas pas tave rusiškas ir gramatinės klaidos rusiškos. Skalyk gimtąja kalba, prasrutėli.

     • Gylys

      …tuščiagalvi… leisk tau priminti, kad LR Konstitucijoje nesantaikos kurstymas, tautiniu pagrindu, apibrėžtas kaip rimtas nusikaltimas – prisimink tą sūneli prieš rašydamas viešoje erdvėje savo kliedesius, nes niekada negali žinoti ant ko „užsirausi“… kad netektu po to graudžiai atgailauti :)… Ir jokie tamstos putinai, šiuo atveju, vargiai tamstai galės padėti…Tai čia pirma… juokingasai „prasrutėli“ – kaip labai teisingai užsivadinai. O antra, „prasrutėli“, leisk tau taip pat priminti, kad, kaip byloja toji gi pati LR Konstitucija – apkaltinti esant vagimi, Lietuvos Respublikoje, gali tik Teismas ir vien tik jis… o ne koks nors prasrutėlis užsivadines „TėVė“… „WėCė“… ar dar kaip nors… Ir kol Teismas apkaltinamojo nuosprendžio nepriėmė, visi tamstos minėti „epitetai“ gali būti traktuotini tik kaip tyčinis šmeižimas – kas taip pat yra baustina pagal LR įstatymus… net jeigu ir toks „prasrutėlis“, kaip tamsta, tokią veiką darydamas to nežinojo…

     • TėVė

      CHA CHA CHA!!!! Na, c’mon maskoli, duok teisman mane, cha cha!!! Pažiūrėsime, kurioje vietoje teisėjai neapykantos kurstymą įžvelgs ir kurioje vietoje ir kas buvo pavadinti vagimis. Jūsų, agentų, bėda tame ir yra – pradedate gąsdinti susidorojimu (teisiniu, fiziniu, moraliniu) ir taip savo prigimtį parodote. Taip kad vyniok tik autus iš čia į savo velikaja deržava, niekam tu čia neįdomus, tipo LR Konstitucijos specialiste.

     • Gylys

      ..suneli, Konstitucija negasdina – protingiems ji apibrezia, puskvailius ispeja… o visiskai kvailus, kaip tamsta – netiesiogiai, bet baudzia…
      … Nesu teisininkas, bet man rodos, bent jau ant istatymo ribos balansuoja kad ir sis tamstos pasisakymas:

      Teve
      Lapkritis 21, 2012 3:34 vakare
      „..RUSKIAMS balsuoti draudziama. Tokie ISPEROS veikia kitaip..“

     • GIGA

      o kodėl čia Gylys moskoliu buvo apšauktas? Dundukai užp… juodai – gal jau laikas kitų etikečių susirast?

     • TėVė

      Kad tau rodosi (balti arkliai, baltos konstitucijos ir visa kt.) tai čia ir taip aišku, mažiau baltos ryk. O jei jau pradėjai teismais gąsdinti, tai turi eiti iki galo ir į tą teismą mane paduoti, nes kitu atveju atrodysi kaip paskutinis nuosmauka, kuris vapaliot kažką neaiškaus tesugeba. O kad būtų smagiau, tai štai tau dar viena frazė, apie kurią galėsi teisme bandyt naujus kaltinimus išsvaigt – duskit maskoliai. Ir viskas, ogurtas, nebeįdomus tu.

     • Gylys

      …suneli… kodel nematau reikalo taves paduoti i teisma rasiau jau vakar – p. Racas, kazkodel, istryne… matyt jam mano paminetas zodis „sh..“ atrodo maziau „literaturiskas“ uz tavo pamineta „nuosmauka“ apibudinant save…
      … galeciau prie vakarykcio tik prideti, kad nepilnameciu uz viesus pasisakymus pas mus ir neteisia… Taip kad gali nebijoti snargly – pelnytos bausmes isvengsi… Nusivalyk liuli ir mars pamoku ruosti.

  • as.facebooke

   „Anei vienoje VAKARIETIŠKOJE šalyje žmonės įtariami įvykdę nusikalstamą veiką į vykdančiąją valdžią nepretenduoja.“- man visada patiko lietuviu susireiksminimas, anei vienoje… vakarietiskoje.. o taip mes blogiausi ir visokie kitokie -iausieji. Pirma pasidomekite, paskui rasykite, kad ilgai negooglintumete, pvz- Berluskoni.

   • TėVė

    Na na, pademonstruokite savo žinių gilumą – pavardinkite dar bent kelias valstybes, kurias valdo asmenys, turintys problemų su teisėsauga. O po to pagalvokite apie Italijos reputaciją ir Berluskonio likimą.

    • Trakimas

     Panelė Prezidentė Grybauskaitė -turėjo problemų su teisėsauga,kai maximai padovanojo nusikaltamo modelio būdu „įgytus“ apie 70 mln. PVM.Su teisėsauga turėjo ir turi problemų pono Landzbergio proteguojama kedopedikų „partija“ su Venckiene priešaky,su teisėsauga problemų turėjo ir turi Kreivys ir jo brangus mamukas,neskaidriai „įsisavinęs“ ES lėšas ir t.t.Durkit pirštu į bet kuri TS-LKD narį ir pataikysit-visi turi arba turėjo problemų su teisėsauga…:)

     • Trakimas

      Nemyliu aš Uspaskicho,man nepatinka nelabai įgalus premjeras A.Butkevičius,tačiau manau,kad blogiau,nei TS-LKD gaujos valdymas-nebus.

     • TėVė

      Kreivys, iškilus neaiškumams – atsistatydino, Grybauskaitė veikė pagal to meto įstatymus, o Venckienė nekonservatorė. Pašalpinių išminties grandas, mlia..

     • Žemaitis

      Pritariu. Ir man įdomiausia, kaip gali šalies ūkiui vadovauti žmogus subankrotinęs bent kelis UABus. Tai čiai Kubiliaus pasirinkimas.

     • Trakimas

      Prajuokino TėVė:)))Tai aš ir rašau,kad „Su teisėsauga turėjo ir turi problemų pono Landzbergio proteguojama kedopedikų “partija” su Venckiene priešaky“.:)Venckienės aš ir nepriskyriau konservatoriams:)Moki išsiduoti -Tė Vė.:DDD

     • Trakimas

      Ej,TėVė:)Kokius dešimt kartų pakartokite ,kad JE Grybauskaitė-nepartinė ir mes aiškiai suprasime,kokiai partinei gaujai ji slapta priklauso?:)

     • suomis

      Ir kaip jūs manote Trakimai, kokiai partinei gaujai, slapta, priklauso ponia Prezidentė?

     • Trakimas

      Būsimosios JE Prezidentės patirtis ir ambicijos ,bendraujant su „oligarchais’,jau yra patenkintos,tačiau tce staiga atsiranda puiki proga pabendrauti ir su „patriarchais“.O tokios progos-nesimėto:)Paksas kpnservatorių premjeru taip pat tapo visiškai atsitiktinai po smagaus pokalbio su tuo pačiu „patriarchu“:)Biškelį „promachas “ gavosi,bet kadrų verbavimo stilius-liko toks pat.Patriarchas ta-nepasikeitė:)

  • Justas

   Mielasai ,

 • Fredis*

  Naktinė reforma turi pastabų naktinei koalicijai, kuri į Seimo vicepirmininko postą įsodino sėdintį ant kaltinamųjų suolo. Keista būtų jeigu šios aplinkybės opozicijos atstovas neišnaudotų. Taip elgtis reikalauja politinė logika ir vakarietiška parlamentinė kultūra, kitu atveju jis taptų suokalbininku, išsitrintų riba tarp pozicijos ir opozicijos.
  Ką šiame tekste reiškia žodis „talibas“ – nesupratau, padėkite.

  • Stogas

   Talibai konservatoriu retorikoje yra konservatoriai neklausantys partijos vadovu :)

 • Auksinis kardas

  Tragikomiška tai, kaip jie laužosi: anot tokių, praktiškai akyse žlunga Respublika, nes „išrinkti blogesni už juos“.

  Be abejo, yra pikantiškumo tame, kad partijos byla nebaigta, bet tam, žinote, buvo ir vaistų: spartinti tyrimą anksčiau, nei pareis sekantys rinkimai, bei galimai anksčiau izoliuoti partiją, kurios švaros klausimai neleidžia jai dalyvauti rinkimuose ir disponuoti gaunamais laimėjimais. Dabar, gi, šaukštai po pietų, ir tegalima prašyti padoresnių laikysenų ties aštriausiais kampais. Bet dabartiniai pralaimėjusieji tiek ilgai ir atkakliai šaukia „vilkas, vilkas“, kad jų klausytis tapo iš esmės neprotinga – dar berečių laikais.

  • romas

   Kas turėjo spartinti? DP veikėjai neturėjo, pavyzdžiui? Valstybės teisinė sistema prieš gerus advokatus, nuolat sergančius ar neliečiamybę turinčius kaltinamuosius ir gausybę liudininkų, kurių visų išklausyti neužteks laiko iki senaties sukakimo, yra kol kas neįgali. Tačiau rinkėjams ir politikams niekas juk nedraudžia matyti, kaip įtariami sukčiavimu sukčiauja, ir rodyti į tai pirštu.

   Beretės ir talibai randasi dėl argumentų trūkumo. Pats gi suprantate, kad tai – ad hominem

   • Auksinis kardas

    Kai kalbame apie sąmonės pokrypius, angažuotą gyvenseną, nekalbame apie argumentus.

    Prievartos aparatas yra valstybės ir jos institucijų žinioje, jis gali pirstelėti kaltinimų perkvalifikavimą pačiu dėkingiausiu kažkam laiku, taip pat galėtų reikštis ir kitu, savieigai atlikusiu metu.

    • romas

     Jei tamstai reiktų pirštu parodyti į valstybę, kurios žinioje prievartos aparatas, matyt neparodytumėt, todėl nevaisinga klaidžioti po abstrakcijas ir priskirti joms žmogiškas savybes (valstybės žinioje mat – kodėl nesužiūrėjo?). Geriau rodykit pirštu į tai, į ką galima parodyti, tada ir kalbėti išeis protingai.

     • Auksinis kardas

      Pareigūnai (asmenys) dirba darbą valstybės vardu. Tvarkingai atsiima atlyginimus, maitina ir augina atžalas.Daug pareigūnų. Kaip gali driokstelėti bylos eigą rinkimų proga, taip gali ir bet kurią kitą darbo dieną. Nereikia praktikuoti tokio proginio bylų tyrimo, nebūtų taip akivaizdūs balti siūlai, kuriais durstytas anonimų su atlyginimais darbas. Privačiame sektoriuje toks darbštumas būtų išspirtas po pirmojo veiklos ketvirčio rezultatų, o čia, matote, neišeina protingai pamatyti kas dirba, nes nedirba? Kazusas.

     • romas

      Aš jau Stogui rašiau – kažkodėl DP traktuojama kaip už nieką neatsakinga stichija. DP galėjo taip pat spartinti teismų procesą, darydama moralinį spaudimą kaltinamiesiems bendradarbiauti su teisėsauga, galėjo perrinkti vadovus, o kaltinamieji galėjo neišsisukinėti. Bandymai šią partiją visaip pateisinti ir išsukinėti, mėginant suversti kaltę prokurorams, teisėjams, TS-LKD, Prezidentei ir dar bala žino kam – tik ne jai pačiai, man atrodo prasilenkiantis su padorumu. Galų gale, kur problema? Galima ir neužsėdus postų išrinktųjų užpakaliais vykdyti įsipareigojimus rinkėjams – frakcija pakankamai didelė, dalyvauja valdančioje koalicijoje, todėl yra įtakinga.

     • Auksinis kardas

      romai, o kodėl kiekvienas, prijaučiantis opozicijoje besitūpiantiems konservatoriams, jaučiasi įgaliotas reguliuoti kas už šiuos Respublikai žymiai blogesnis ar šiukštu neturėtų siekti posto po gero rinkimų derliaus? Tenoriu pasakyti, kad tų makalošių virti mažiau reikia, tai mažiau reikės ir srėbti. Neišsprendė valdantieji klausimo ūkiškai, tai dabar jau jiems, deja, nebe laikas labiausiai reikštis ir susireikšminti. Socdemai praleido opozicinę kadenciją santūriai – na, taip, buvo vadavimo iš krizės reikalai, bet ar, manote, opozicija neturėjo progos kelti triukšmo kaip skriaudžiami brangieji Lietuvos žmonės? Šito nebuvo daug, bet dabartiniai pralaimintieji pagatavi eiti sprogdinti Bražuolės tiltus. Panemunė apšilimui išlėkė vos prieš kelias dienas.

     • romas

      Žodžio laisvė garantuoja nuomonių rašką ir niekas neužčiaups matančių, kaip sukčiai veržiasi į valdžią. Visada buvo savaime aišku – jei politikas pradeda turėti reikalų su teisėsauga, tarnybinės etikos komisija, kai Prezidentė ar Ministras Pirmininkas nepasitiki, jis turi atsistatydinti. Dabar gi pasiekėme tokį lygi, kai kaltinamasis išrenkamas pirmuoju Seimo pirmininko pavaduotoju. Gal jau laikas atsitokėti ir suprasti, kas darosi?

     • Romai, jūs labai mėgstate remtis R.Kuodžiu. Manau, pasinaudosite ir šiais jos komentarais. http://verslas.delfi.lt/energetics/rkuodis-nueinanti-valdzia-buvo-daug-geresne-gazprom-negu-atrodo.d?id=60044643

     • Gylys

      Romuk, tai gal dar „kaltinamieji“ turėjo patys save nuteisti ir savanoriškai į lūkiškes atsisėsti ? :)… Tiek prokuraturos skalikai, tiek jų šeimininkė grybošenko puikiai pademonstravo, kad kai nori tai gali veikti be jokių skrupulų – nesibodėdami nei įtarimų jiems vykdant politinį susidorojimą rinkimų metu, nei Konstitucijos ar piliečių valios nepaisymo… Taip kad nereikia tų pasakų apie pačių DP veikėjų savo bylos „vilkinimą“ ir „vargšelių prokurorų bei humaniškos teisinės sistemos nešgalumą nuteisti neeilinio gudrumo sukčius“. Laiko buvo pakankamai ir visos represinės struktūros buvo koncervų ir jų grybošenkos rankose – tuomet ir reikėjo demonstruoti tokį uolumą… Bet matyt buvo manyta, kad DP galės būti koncervinės koalicijos ramsčiu…Apsiskaičiavo… O po mūšio kumščiais jau nemosuojama.
      Grybosenko jau apsispakaino gavus klizmą, apsiraminkit ir jūs jau visi , koncervų garbintojai :)

     • austras

      Pone Račai, prašyčiau praleisti mano prieš kelias minutes parašytą komentarą. Iš anksto dėkui.

     • mielas Austrai, jau daug kartų esu sakęs – nebudžiu aš prie komentarų, nes man už tai niekas nemoka :) Todėl nereikškite čia pretenzijų, prašau.

     • austras

      Tai ne pretenzija, tiesiog prašymas.

     • stellar penny bun

      @Gerbiamas AR,

      Jūsų minimas popierinis ekonomistas dar neseniai tvirtino, kad skalūninės dujos galutinai nužudys atominę energetiką ir todėl Lietuva negali sau leisti prabangos statytis naują atominę elektrinę. Fair enough.. Taigi po tokio pareiškimo peršasi mintis, kad didelio pralaidumo suskystintų gamtinių dujų terminalo statyba yra logiškas sprendimas, kadangi remiantis šiuo ekonomistu, dujomis varomos elektrinės pagamintos elektros savikaina bus mažesnė už atominės elektrinės. Tačiau dabar šitas ponas aiškina, kad didelio pralaidumo suskystintų dujų terminalo statyba Klaipėdoje yra klaida.. Kalbėdamas apie minimalią algą popierinis ekonomistas žavėjosi keliomis ES šalimis, kurios šią problemą išsprendė diferincijuodamos minimalią algą pagal amžių; jaunesni gauna mažiau už vyresnius. Man asmeniškai tai kvepia diskriminacija. Kaip pavyzdį ekonomistas nurodė Ispaniją. Įdomiausia, kad Ispanijoje jaunimo nedarbas muša visus įmanomus rekordus ir šiais metais siekė daugiau nei 52%(iki 25m.).

     • romas

      Nors man Kuodis daugeliu atvejų patinka, bet jau anksčiau rašiau, kad ne visada jo mintys man atrodo pagrįstos. Šiuo konkrečiu atveju sunku vertinti, nes mažai ką išmanau energetikoje. Abejoju, beje, ir Kuodžio išmanymu šioje srityje. Kas iš karto krenta į akis, kad visiškai atsisakyti dujų neišeis – daugybė privačių namų kūrenasi dujomis, o taip pat jos naudojamos maisto ruošime. Reiktų įvertinti, kaip pasikeistų dujų kainos, jei iš tiesų palaipsniui nebeliktų stambių dujų vartotojų. Yra ir daugiau abejotinų dalykų, bet reiktų daug rašyti. O ir prasmės nėra – nebus kam abejones išsklaidyti :)

     • suomis
     • romas

      Kodėl man? Aš neišmanau energetikoje, neišmanau interesuose, todėl man sunku bus įvertinti. Dėl to nebalsavau ir referendume, beje. Tikiu, kad ir kokia valdžia bus, kaip nors energetikos problemas spręs, o ir gerų kelių nėra vienas.

     • suomis

      Aišku, kad jų gali būti ne vienas, bet nereikia šilumos ūkio politikos paversti politikavimu. Reikia galvoti racionaliai – kas mums APSIMOKA. O ką išdarinėjo Kubilius ir Ko, tai į jokius vartus netelpa.

     • romas

      Šilumos ūkis, jei žinot, suomi, savivaldybių žinioje. Draskymasis vyksta štai dėl ko: kaip ir AE atveju, biomasę deginančių katilinių kapitalo kaštai dideli. Gaunasi taip – biomasė pigi, bet katilinė brangi. Savivaldybės daug pinigų neturi. Janukoniui reikia, kad valstybė duotų pinigų, tada jis pigiai šildys. Izbliondimas patvirtins, kad nemeluoju :)

     • suomis

      Visa tai yra detalės. Jei centrinė valdžia užsinorėtų, tai tos katilinės jau senai priklausytų centrinės valdžios jurisdikcijai. Net visa esmė tame, kad partijų šulai ir pieškos nori pigiai pasipinigauti.

     • romas

      suomi, vien nuo to, kad taip Kuodis sugalvojo, juk neturėtų katilinės pasidaryti valstybinėmis. Ne socialistai ir valdžioje buvo. Jei socdemai turi babkių viską suvalstybinti, tegul daro. Žiūrėk ir pavyks :)

     • suomis

      Pala, pala romai. Tai nori pasakyti kad Dalkija privatizavo šilumos tinklus, ar juos tik nuomojasi?

     • romas

      suomi, šilimos ūkyje ne tik Dalkija. Dabar šilumos ūkiai priklauso savivaldybėms, o šios kartais valdo ūkį pačios, o kartais ūkį yra išnuomavusios. Nuomininkai yra investavę ir laukia atsipirkimo. Taip sau ir greitai paimti valstybės žinion visko neišeis – Butkevičius ne Leninas.

     • Mauras

      Dėl bet kokios tekančios energetikos: visuomenei efektyviausias modelis yra visuomeniniai (ne privatūs) perdavimo tinklai ir gamintojų (bet kokių) konkurencija. Šiluma, elektra, nesvarbu. Kitas variantas jei tinklai de facto privatūs – kaip L.telekomo atveju – prievolė išnuomoti už protingą kainą bet kam, kas nori teikt duomenų perdavimo paslaugą per telekomo kabelį. Konservai buvo hiperaktyvūs su energetikos iniciatyvom, pradėjo jų per daug, per daug dėmesio suvalgė rizikinga ir nepagrįstai pasirinkta VAE – čia pasekmės, kad elektros rinka jau yra – birža veikia, jungtys pagaliau juda, su dujom taip pat pradėta, tačiau daugumai gyventojų ypač svarbi renovacija ir šilumos ūkis (klausimai-dvyniai) buvo užstabdyti. Galima tik spėlioti kiek kainavo neveikiantis renovacijos modelis janukoniui su gazpromu, kad valinsko ministeris su vyriausybės palaiminimu pratęstų atmosferos šildymą brangiomis dujomis. Kitaip renovacijos sužlugdymą krizės ir bedarbystės akivaizdoje galima traktuoti tik kaip visišką protinę negalią. Šiaip ar taip, didžiulė nesėkmės istorija, prieš rinkimus vainikuota pijarine prasme žlugdančiais sraigtasparniais, ir viena pralaimėjimo rinkimuose priežasčių.

     • romas

      Maurai, neteisingas teiginys, kad renovaciją sužlugdė, nes nebuvo ką žlugdyti. Pirmi valios pasireiškimai daugiabučius renovuoti buvo 2003m., bet tinkamas modelis nebuvo parengtas ir renovacija taip ir neįsivažiavo. Kuodis, matydamas tai, savo renovacijos modelį nesėkmingai mėgino iškišti Kirkilo vyriausybei. Aišku, pateisinti, kad Kubiliaus vyriausybė nesugebėjo įsisavinti visų lėšų iki paskutinio cento, negalima. Turiu omenyje tik tai, kad ši vyriausybė nebuvo kuo tai blogesnė už kitas nuo 2003metų.

      Man, beje, nepatinka dar vienas dalykas. Daugelis sureikšmina mintį, kad renovacija sprendžia bedarbystės problemas. Kažkiek sprendžia, aišku, ir jau reikiamu mastu išsprendė, manyčiau. Turėkim omenyje, kad šiltinimo ir fasadų apdailos darbai – sezoniniai, todėl reikia darbininkams surasti kažkur darbo ir žiemą. Manau, dabar statybininkų kiekis – optimalus ir pūsti šį sektorių reikia atsargiai. Atsiminkim,galų gale, kokia buvo statybos kokybė per burbulą. Tegul atgrubnagiai ir brokdariai daugiau statybose darbo ir nebegauna, kitaip renovacijos pinigai bus paleisti vėjais.

     • suomis

      Manau, kad mums reikia rūpintis labiau apšiltinimu o ne bedarbyste. Jeigu lietuviai daugiau nieko nesugeba, apart dirbti statybose, tai su bedarbyste kovos priemonė yra tik viena – emigracija.

     • dzyvai

      Romai,

      Kitoje temoje rašėte: „Aišku, kaimo vyrus galima apmokyti, bet jei išpūsim vėl burbulą, priveisdami pastatų renocijos profesionalų, ką darys tie kaimo vyrai, kai renovuoti nebereikės?“.

      Dabar kalbate: „Manau, dabar statybininkų kiekis – optimalus ir pūsti šį sektorių reikia atsargiai.“

      Suprantu gražų norą sukurti visiems nuolatines darbo vietas nuo jaunystės iki pensijos, turėti suplanuotą apmokymą ir įdarbinimą. Taip, stengtis reikia, bet nereikia persistengt, nes to kokybiškai realizuoti neįmanoma, per daug kintamųjų faktorių – tiek pats žmogus, tiek žmonių lūkesčių ir galimybių suformuota rinka. Taigi, jei galim prikurti daugiau sezoninių darbo vietų, kurkime. Ir galvokime, kaip sistemiškai palengvinti persikvalifikavimo galimybes, kaip sukurti darbo vietų kitais sezonais. Gal tie renovuotojai žiemą gali būti biokuro „medkirčiai“?

     • romas

      dzyvai, tai kodėl dabar tie bedarbiai medkirčiais nedirba? Nereiktų ir darbo vietomis rūpintis :)
      O iš tikro įsivaizduojate supaprastintai. Statyboje reikia ne tik darbo rankų, bet ir pastolių, įrankių, transpoto ir t.t. Sprogus burbului, bankrutavo ir įvairios įrengimų nuomos, pervežimo kompanijos. Dabar tuos pajėgumus reiktų atkurti, kitaip nebus galima pasiekti didesnių statybos apimčių. Valstybė, mesdama pinigus kam nors, visada turi pagalvoti, ar neiškreips rinkos. Trumpu laikotarpiu problemas spręsim, o ilguoju – vėl skaudžiai krisim.

     • dzyvai

      romai,

      „Trumpu laikotarpiu problemas spręsim, o ilguoju – vėl skaudžiai krisim.“

      Štai čia aš žiūriu kitaip. Ilgasis periodas susideda iš daug trumpųjų periodų. Ir lankstumas – gebėjimas persiorientuoti tuose trumpuose perioduose – yra sėkmės garantas ilguoju periodu. Aš kategoriškai prieštarauju minčiai: „neduokim darbo vasarą, nes ką jie veiks žiemą“, arba „nekurkim darbo vietų trims metams (nuo pavasario iki rudens), nes ką jie veiks po to kitais trisdešimt metų“. Ir ne valstybės rūpestis pastoliai ir t.t. Tai yra valstybės džiaugsmas, kad tų pastolių reikia. Tik nereikia susidaryti iliuzijos, kad darbo vietų problema išspręsta visiems laikams, o nuolatos ties tuo klausimu dirbti.

      Beje, naivu tikėtis, kad prisikvietę IT įmonių užsitikrinsim stabilias darbo vietas trisdešimt metų į priekį. Tai iliuzija. Po 5 ar 10 metų, kai pvz. Zimbabvėj atsiras pakankamai kvalifikuotų bet pigesnių darbuotojų, verslai bus perkelti ten. Kaip atėjo, taip ir išeis. Ir Butkevičiaus planuojami tūkstančiai IT inžinierių valstybės užsakymu bus priversti persikvalifikuoti, kaip ir statybininkai. Išgirtoji pramonė? Pasižiūrėkim į vakarų Europoje uždaromas Opel, PSA, Renault, Ford gamyklas. Kokia išvada? Darbo vietų laikinumas yra nepakankamas argumentas tų darbo vietų nesteigti. Tiesiog reikia suvokti kad nuo laikinumo nepabėgsi, atitinkamai mokytis ir spręsti problemas, kas, sutinku, yra tikrai nelengva.

     • romas

      dzyvai, bet būtina išlaikyti sveikas proporcijas. Tai, kad mes per tris metus (2005-2008) staiga beveik visus bedarbius įdarbinome statybose, juk mums jau vieną kartą skaudžiai atsiliepė. Negi vėl lipsim ant to pačio grėblio?

     • dzyvai

      Romai, to grėblio antra pusė yra šiek tiek mažesnė emigracija trumpuoju laikotarpiu. Taip, tai darbo vietų problemos visiems laikams neišsprendžia, bet kažkam ir trys metai yra trys metai kitokio gyvenimo. Tiesiog reikia suvokti, kad yra ta problema – grėblys, kuri bus po trijų metų, todėl pradėti spręsti reikia jau dabar. Taip, tai labai sunku, ypač žinant kad vyriausybės keičiasi kartais ir dažniau ir kai kurioms ne svetima mintis „o po manęs kad ir tvanas“. Aš už, kad darbo vietos būtų pastovesnės. Bet jei tokių pakankamo kiekio sukurti negalim, kiek trūksta – kurkim trumpalaikes. Jeigu valstybė ir darbuotojai suvoks, kad tai darbo vietos atitinkamam laikotarpiui, ir elgsis adekvačiai – viskas tvarkoj.

      Kitas ne mažiau svarbus grėblys – finansai. Kas tai apmokės, kaip, kaip efektyviai suvaldyti šį procesą, ir ar sumokėta kaina bus verta viso rezultato – čia man didesnis galvosūkis.

     • romas

      Fantazija darbo vietoms kurti neturėtų pasibaigti ties statybomis.

     • suomis

      Dėl to reikia siekti kiek įmanoma universalaus žmogaus, kad jis būtų ne tik siauro profilio profesionalas. Iš čia atsiranda mokymosi poreikis. Bet pasižiūrėkime, kokia yra mūsų švietimo sistema. Ji neracionali ir neatitinka gyvenimo reikalavimų. Pas mus, iškreiptai neproporcingai daug prikepta humanitarų, kurie paskui persikvalifikuoja į statybininkus arba bedarbius. Jau nekalbant apie tragišką požiūrį į darbuotoją, kuris kuria pridėtinę vertę. Net jeigu jį ir ciniškai traktuoti tik kaip resursą, tai mūsuose su šiuo resursu elgiamasi nedovanotinai aplaidžiai. Jis elementariai nesaugomas. Visa nelaimė, kad pas mus yra pažeista harmonijos pajauta. Paimami atskiri gabalai (daug maž pasiteisinę) ir prie jų pritempinėjami kiti, tuo būdu tik didinant problemų kamuolį. Neturi mūsų vadai visuminio vaizdo štai kur bėda. Jiems lieka tik apsimesti, kad jie yra kompetetingi o juk iš esmės nieko jie nesupranta.
      Ne taip senai buvo galvojama, kad rinka mus išgelbės. Nieko ji neišgelbėjo, kaip negali nieko išgelbėti prakiurusi automobilio padanga ar elektros stulpas. Mūsuose vis dar nesuvokiama kas mums gali padėti. O padėti išsikapstyti mums gali tik žmogus o ne jo sukurtas produktas. Mūsų nelaimė, kad mes pasiklydę vertybėse. Nesenai Veide buvo straipsnis, kuriame Sarafinas „ačiuchalsa“, kad Lietuvoje gyventa pasirinkus ne tuos prioritetus. Laba diena, po dvidešimties metų pamatė. O dabar ką jau geresni prioritetai? Tie patys. Tiksliau tas pats – primušti babkių.
      Štai kas lieka vyraujant tokiam požiūriui.
      http://www.alfa.lt/straipsnis/10281296/?10.garsiausiu.miestu.vaiduokliu..I.dalis.=2009-07-11_00-01
      http://www.alfa.lt/straipsnis/10281305/url2V2

     • dzyvai

      Pritariu, kad per dažnai leidžiam sau išjungti fantaziją :)

     • dzyvai

      Suomi, medalis Jums už sakinį: „Mūsų nelaimė, kad mes pasiklydę vertybėse. “

      Aš manau, kad auklėjimas katalikiško tikėjimo dvasia padėtų tas vertybes sudėlioti į savo vietas.

      Na ir kaip? Prasidės žodinis mardabojus?

      Dėl švietimo sistemos taip pat ne viskas taip paprasta. Ko ji turėtų prikepti? Universalių filologų-chirurgų-mūrininkų-kosmonautų? Ar išmokinti mokintis ir bręsti visomis prasmėmis visą gyvenimą? Dar nepamirškime, kad į vienas galvas telpa stiklinė vienokios informacijos, į kitas – kibiras kitokios.

      Kad žmogus, o ne jo kišenės turinys turi būti svarbu – nuvalkiota, bet skausmingai to trūksta. Kaip tą svarbumą išugdyti? Žr. mano pirmą patarimą :)

     • suomis

      Kas chirurgo – chirurgui, kas mūrininko – mūrininkui. Bet pas mus visi vadybininkai. :DDDD

     • dzyvai

      suomi, suabsoliutinimai dažnai būna neteisingi. Tiek chirurgų, tiek mūrininkų, ir dar kokių, prikepam visai vakarų Europai! Galėtų Didžioji Britanija numest keletą papildomų kaulų mūsų švietimo sistemai. O GERŲ vadybininkų Lietuvoje trūksta – sunkiai sekasi suorganizuoti konkurencingus Europoje verslus net turint žymiai pigesnę darbo jėgą. Vienok yra ir gerų pavyzdžių, tikėkimės Lietuvos vadybininkai ir toliau tobulės.

     • suomis

      Tai aš apie tą patį dzyvai. Aš ne prieš vadybininkus ar kitos srities humanitarus. Visko reikia. Aš apie tai, kad mes sužlugdėme savo APDIRBAMĄJĄ pramonę ir norime gerai gyventi. Tai yra nesąmonė. Amerika ir Europa jau pradeda suprasti, kad klaidą padarė permesdami savo gamybą į Kiniją. Kinai užsiaugino raumenis o Europa su Amerika sėkmingai degraduoja. Lietuva geriausias to pavyzdys. Protingiausiai pasielgė vokiečiai nežlugdydami savo pramonės ir inžinerijos. Lietuva turėjo žaisliukų neblogų, bet valdžioje esantys asilai juos sunaikino.

     • dzyvai

      suomi, aš pramonės nežlugdžiau. Ir valdžioje esantys „asilai“ (o kas juos išrinko?) jos „nesunaikino“. Tiek valdžioje, tiek versle, trūko vadybininkų, kurie sugebėtų nekonkurencingą veiklą paversti konkurencingu, ir sukurti teisinę aplinką greičiau nei greito pinigo trokštantys spėtų pasipelnyti greitu jiems, bet valstybei naudingu būdu. Atkreipsiu dėmes, kad vis dar liko dalis pramonės, kuri konkuruoja su kiniečiais tik mažais atlyginimais. Argi tuo pačiu konkuruoja ir vokiečiai?

      Iš praeities pasimokėm, o dabar raitojamės rankoves, ir dirbam. Ir kas labai svarbu, prieš dirbdami dar ir pasimokom, ir pagalvojam.

     • suomis

      Atleiskte dzyvai, bet paskutinis jūsų postas kvepia lengva demagogija. Keista tai, kad priimate asmeniškai šiuos pasvarstymus. Be to tarkim kalbant apie staklių gamyklų nekonkurencingumą, labai abejotinas šis jūsų pasakymas. Tos staklelės, kurias gamino Lietuva tikrai buvo konkurencingos. Jos dar po šiai dienai galėtų būti „na raschvat“.

     • dzyvai

      suomi, aš žiūriu savo asmeninę atsakomybę, ir norėčiau, kad jos visų pirma žiūrėtų kiekvienas Lietuvos pilietis. Nesugebėjau balsuot už geresnius politikus, nei buvo, nesugebėjau jų tinkamai kontroliuoti ir išnaudoti visas demokratines priemones protestuoti prieš blogus sprendimus, taigi jeigu juos vadinti asilais, tai asilas ir aš. Nuo to, kad juos pavadinsiu asilais, nelabai kas pasikeis, nebent teisiniu keliu išsireikalausim iš nusikaltusių kompensacijų atgal į biudžetą. Mano „demagogija“ reiškia, kad jeigu tik keiksiu praeitį, ateitis vien nuo to nepagerės. Įvardinom kas blogai, padarom išvadas, ir darom gerai. Ne Butkevičius pakels ekonomiką, o aš ir Jūs. O jei Butkevičius darys nesąmones, o mes apsiribosim paburbuliuodami internete, tai asilai – mes.

     • suomis

      Tada dzyvai. Jūs esate idealistas. :) Gal būt net romantiška asmenybė.

     • dzyvai

      suomi, manau, Jūs mane teisingai apibūdinote. Taip mane apibūdina ir artimi žmonės. Aš tik Jums priminsiu, ką Jūs pats pastebėjote:

      „Mūsų nelaimė, kad mes pasiklydę vertybėse.“

      Dėkui už kultūringą diskusiją :)

   • GIGA

    Romai,bet atėjo laikas ir ta pati sistema su „segančiais advokatais“ per dieną iki antrojo turo perkvalifikavo kaltinimus byloje kuri tęsiaisi n metų,o po to ir visų liudininkų nusprendė neapklaust.Ar to nebuvo galima padaryt anksčiau ??? Teisus Viktoras tame,kad nereikėjo DP išlošt pirmo turo :),bet jie išlošė ir iš kart buvo mesti geriausi NVS šalyse išbsndyti kovos su oponentais metodai. „Strekoza“ otdixajet:)

    • romas

     Nagi ir aš pafantazuosiu.
     Tiesiog akivaizdus nenoras DP bylos pabaigti. Gal visa tai ne už dyką? Tamstai regis sąmokslas, o man korupcija. Kuris iš mūsų teisus? :)

     • Gylys

      Romai, tarkim kad „korupcija“ – vansi, anot tamstos, DP korumpavo teisesauga ir „korumpuota“ teisesauga vilkino byla, o kas tuomet dabar pasikeite, kad per pacius rinkimus Uspaskicho „pakorumpuota teisesauga“ kardinaliai pakeite veiksmu plana ? – baigesi „apmoketas terminas“ ir Uspaskich pamirso ji pratesti ?… vargiai… but primine… O gal atsisake pratesti ?… na bet ir tai nepriezastys atskeisti nusikaltima bendrininkavus patiems jo vykdyme… Tai kas lieka ?… variantu nedaug – arba irodymu stoka ir muilo burbulo putimas siekiant sukurpti byla is nieko arba prokuraturos veiksmu suintensyvejimas gavus komanda is virsaus (prezidenturos) – kas, savaime suprantama, turetu buti traktuotina kaip spaudimas teisesaugai ir laikytina neteisetu. Jei tas spaudimas butu kitu laiku – tarkim gerokai iki rinkimu, ar po ju, arba bent grybauskaite nebutu viesai raginusi pilieciu nebalsuoti uz DP – tuomet dar galima butu bandyti tai nurasyti tiesiog ant prokuraturos aplaidaus darbo ir prezidentes paraginimo (nesikisant i byla) pagerinti prokuraturos darba vengiant bylu vilkinimo apskritai… Bet, deja, veiksmu seka buvo tokia – pries pat rinkimus prezidente (demonstruodama neleistina saliskuma)paragino piliecius nebalsuoti uz DP, bet DP vistiek surinkus daugiausiai bslsu po pirmo turo – iki tol vangiai dirbusi prokuratura nebudingai sau uoliai perkvalifikavo kaltinimus DP (neatsiradus jokiom papildomom bylos aplinkybem), ir DP vistiek surinkus pakankama balsu skaiciu siekiant dalyvauti valstybes valdyme – prezidente ignoruodama Tautos valia bande uzdrausti DP dalyvavima vyriausybez formavime…
      …Tai kokiu reikia buti idiotu, kad nesuprasti, kad siuo atveju, kaltinimai DP byloje buvo pakeisti pagal komanda (kas absoliuciai neteiseta) ir yra grubus politinis susidorojimas ?…Manau tokiu idiotu nelabai ir yra, bent jau is cia besilankanciu… Yra tik tie, kurie pateisina politinio susidorojimo metodus, neva „vardan tos Lietuvos“ ir tie kurie skaito, jog joks tikslas negali pateisinti neteisetu priemoniu ir is neteises teisei gimti neimanoma…

      …O juokingiausia sioje istorijoje tai, kad, galimas dalykas, jog „grybauskaite & koncervai“ patys to nenoredami, padare paslauga Uspaskich – tokia supet kvaila taktika tiek akivaizdziai atrodanti „politiniu susidorojimu“ kad net jei ir buvo Uspaskich byloje nusikaltimo sudeties, dabar ja uzbaigti su apkaltinamuoju nuosprendziu bus zymiai sunkiau, jei isvis imanoma – ir siekiant imuniteto atemimo ir bylai su „politinio susidorojimo“ potekste atsidurus Strasbure…

     • dzyvai

      Gyly, jei Uspaskich tikrai bus NUTEISTAS, tada galėsim ir patikrint, ar yra „susidorojimas“. Kol kas, primenu, vienintelis apčiuopiamas rezultatas – tai rezultato nebuvimas, kas yra naudinga vilkinančiųjų pusei. Vilkinus bylą tiek laiko – matyti tik susidorojimą – krokodilų ašaros, nes teisusis būtų siekęs, kad kuo greičiau teismas baigtųsi sprendimu. To nevėlu siekti ir dabar. O teisinės sistemos neįgalumus, trukdančius priimti sprendimus operatyviau, gydyti privaloma, ir nuolatos. Tai akmuo į kiekvieno lig šiol buvusio ir esamo seimo nario ir prezidento asmeninį daržą.

     • Gylys

      Dzyvai, bylos vilkinima laikyti naudingu tik kaltinamuju pusei galima butu, jei tie kaltinamieji nebutu politikais, kuriu eliminavimu is politines veiklos nebutu suintetesuotos teisesaugai vadovaujancios politines jegos… Siuo gi atveju, bylos vilkinimu (tarkim neturint irodymu bylai uzbaigti) galejo buti suinteresuoti tiek TSLKD tiek prezidentura – siekiant elementariu santazu DP kuo ilgiau laikant itariamuju statuse ja manipuliuoti kada panorejus… Taip kad sis Tamstos argumentas vien tik DP kaltes del vilkinimo logiskai neirodo – veikiau atvirkciai – DP priesininkams turejus pakankamai ilga laika absoliucia valdzia ir, suprantama, pavaldzias sau visas teisesaugos strukturas, nebuvo sugebeta bylos uzbaigti… Susgribzta tik dabar, paciu akivaizdziausiu konflikto tarp DP ir paskutines dienas tebesanciu valdanviuju metu… O tai akivaizdziai labiau panasu i politinio susidorojimo bandyma – ko sekoje, logiskai, net ir teisingas apkaltinamasis DP nuosprendis dabar jau tures didesni ar mazesni „politinio susidorojimo“ atspalvi – ko labiausiai ir notetu Uspaskich advokatai besiruosdami perkelti byla i Strasbura…

      P.s. mielas Dzyvai, jei jau Teisingumo ministras Simasius viesai pripazino, kad prokuraturos veiksmai perkvalifikuojant kaltinimus rinkimu diena „daugiau nei keisti“, tai nesaliskus Strasburo Teisejus bus zymiai sunkiau itikinti musu teisesaugos nesaliskumu – nepamirskite kad Simasius nera nesaliska puse – jis priklauso butent siekinciu eliminuoti DP is politinio gyvenimo pusei… Taip kad dabar net ir nesaliskai priimtas musu Teismu apkaltinamsis sprendimas tures saliskumo atspalvi, kadangi bandymai veikti teisesauga aukstesnems instancijoms (prezidenturos) buvo akivaizdus…

     • dzyvai

      Gyly, taip, pripažįstu, tai Kubilius užleido virusą ant Uspaskicho advokatų bei liudytojų, kad jie niekaip negebėtų atvykti į posėdžius. Strasbūras tai patvirtins :)

      Kitus kaltinate akla meile Kubiliui ar TS. Būkite savikritiškesnis!

     • Gylys

      Dzyvai, kiek man žinoma, tarkim, Uspaskich nėra praleidęs nė vieno posėdžio. Ir prašėsi atskirti jo bylą į atskyrą, kad greičiau pasibaigtu… Vėlgi, remiantis Jūsų argumentais, tai lygiai taip pat „virusai“ puola kaltinamųjų advokatus bei liudytojus ir dabar, bet dabar jau tai, kažkodėl, niekaip netrukdo „netikėtai“ paspartėjusių teisėsaugos veiksmų – tai kodėl, būtent, dabar, atsiradus galimybei DP patekti į valdžią ko labai nenori grybauskaitė su kubilium ?

      P.s. Gal pasiklausykite tų dviejų įrašų kubiliaus su žurnalistu Peredniu, kurių ankstesniame į Perednio priekaištus kubiliui dėl planų kviestis paramai teisiamą ir neskaidrią DP, kubilius pareiškė kad „nei Seimas nei vyriausybė su Teismais neturi nieko bendro“, o DP skaidrumo ir teisetumo vertinimai, neva, tik Teismo reikalas…

      P.p.s. ir patikėkite, aš pakankamai savikritiškas ir tikrai neturiu tikslo ginti DP, juolab, kad, asmeniškai, tikiu kad byla jai buvo kelta nebepagrindo… Bet esu nuomonės, kad net ir nusikaltėliai turi teisę į teisingą ir nešališką Teismą… ir kad niekuomet joks tikslas, kad ir koks kilnus bebūtų, negali pateisinti neteisėtų priemonių… O konservatorių dauguma visuomet buvo politinėm padugnėm intrigantais taikančiais dvigubus standartus – prisiminkit kaip patys skundė ir juodino savo valstybę Europai praleimėję pirmą kartą rinkimus… panašiai žada elgtis ir dabar… O kubiliaus vietoje, garbingas politikas, po tokių demaskavimų kaip du kardinaliai priešingi tos pačios situacijos vertinimai – pasitrauktu visiem laikam iš politikos… jei nenusišautu… Bet tai jei garbingas žmogus, o ne vienas koncervų gaujos veikėjų…

     • dzyvai

      Gyly, ir į Maskvą nebuvo taip pat pabėgęs, ir Europos parlamente nesiekė išsaugoti teisinį imunitetą, net į filmukus investuodamas :)

      Beje, neskaniai kvepia ir TS su Kubiliumi, nes, kai reikėjo, tapšnojosi kartu su Uspaskichu, tiek dabar su Matuzu. Vienok situacija turi gauti teisinį įvertimą, įtarimai – paneigti arba patvirtinti. Teismas – ne politika, ir kad „kiti irgi prisidirbę“, čia negali būti argumentas. (Matuzui tai taip pat galioja). Tie politikai, kurie norėjo teismuose įrodyti savo teisumą, tai padarė greitai ir garbingai, patys atsisakydami teisinio imuniteto, o ne už jo bandydami pasislėpti.

     • Gylys

      Dzyvai, i Maskva pabeges nebuvo – vsziavo brolio laidot. Bet veliau ten slapstesi- taip elgtusi dauguma matydami, kad su jais bandoma susidoroti bet kokiom, tame tarpe ir neteisinem priemonem – negali juk zinoti kiek butent perzengti istatymu riba jie rysis noredami tave eliminuoti ?:) – „iskrisi“, va, is kokio viesbucio lango, parasys kad buvai neatsargus „per langa darydamas pi pi“ ir visi reikalai…
      … Galbut suprates, kad suinteresuotos jegos tiek drastiskiems veiksmams nesiryz, grizo ir prisidave teisesaigai… Juk grizo pats ?… O kad bent jau buvo „vienarankiu konservatoriu“ bent jau ismananciu ir mielai visus konsultavusiu kaip pritvirtinti „sprogmeni prie kardano“ visi atsimename…
      …O del imuniteto, na tai, gerbiamasis – visi mes turime teise gintis visomis mums istatymu leidziamomis priemonemis… Ir netgi didziausias nusikaltelis turi teise i advokata. Tokia Demokratija…Jums nepatinka ? – noretumet kaip 40-aisiais – tryse pasitaria ir „prie sienos“ ?

     • dzyvai

      Gyly, Jūs perskaitykit, ką aš parašiau, o ne įsivaizduokit, ko aš norėčiau. Jeigu pasiūlymą įtarimus išsklaidyti teisme Jūs prilyginate troikos nuosprendžiui prie sienos, abejoju, ar norite suprasti ką Jums rašiau, ar tik norite teigti savo teiginius. Jei kada panorėsit mane suprasti, dar sykį įsiskaitykite į tai, kas jau parašyta. Sėkmės Jums.

     • Gylys

      Dzyvai, tai teisinis imunitetas, jei nezinojote, ir yra sugalvotas tam, kad butu uzkirstas kelias politiniam susidorojimui… O kad toks neimanomas,duotoju atveju, atsizvelgiant tiek i grybauskaites pareiskimus ir jos galias teisesaugai, tiek pacios teisesaugos virazus net ir rinkimu diena – turbut ir jus savo vaiku sveikata neprisiektumet… Tad apie koki pasiulyma „itarimus issklaidyti teisme“ jus cia porinat ?… pirma uzgarantuokit kad tas teismas tikrai vykdys teisinguma, o ne grybosenkos valia…

 • Tomas

  Artūrai, o galite pasakyti konkrečiau, ką reiškia „viskas susiję su viešaisiais ryšiais“? Čia G. Kazlausko atveju

  • Tomai, pagooglinkite… pavyzdžiui „renovacija“, „konkursas, viešinimas, Aplinkos ministerija, VPT

  • lv

   Užtai dabar reikės akylai stebėti, kaip klostysis Aplinkos ministerijos viešieji konkursai, seksis su renovacija… Gal įsimenam metrikai porą momentų (renovuota per metus, parengta projektų, kurie dabar eilėje)?
   Mazuronis jau turėjo progos beviltiškai populistiškai nusišnekėti (amžinosios frazės: reikia, turi būti, iš tiesų ir mikt mikt mikt, kai tiesiog neturi ką pasakyti) vienoje laidos labai konkrečiai paklaustas apie atliekų tvarkymą (žiūrėti nuo 93 minutės):
   http://www.lrt.lt/mediateka/laidos/T/1609/tautos_aikste._nacionaliniai_debatai

   Ak taip, ir čia matyti beždžioniukai kilnojantys raudonas korteles…
   Na, gal ir dar atleistina, nes kol kas ir žalio supratimo neturėjo apie tą tvarkymą, nes tiesiog nesėdėjo ministro kėdėje, bet sprendžiant kaip populistiškai verčiasi liežuvis pezėti apie tai, ko kol kas neišmanai, tai nei politine ir nei dalykine kompetencija tikrai nešviečia ir kalnų vertimas, deja, nenusimato…

 • romas

  Mėginu suprasti, kuo blogas Kubiliaus pasisakymas. Pats teigiate, kad DP šantažuoja socdemus taip pat, kaip Valinskas šantažavo TS-LKD. Juk neturite omenyje, jog iš to, kad TS -LKD buvo šantažuojama, randasi Kubiliaus pareiga nekalbėti apie dabar pastebimą šantažą? Galima Jūsų tekstą interpretuoti ir taip, kad lygindamas tiesiog bandote pateisinti šitokius LSDP kompromisus. Kiek tada tokia pozicija principinga? Juk rodos, jei nėra labai gerai, kad DP yra šantažuotojai, tai imkim ir pritarkim Kubiliui.

  • mielas Romai (ir tuo pačiu miela Vėtra), pabandysiu pasakyti taip, kad net jūs suprastumėte. Man nepatinka, ką daro Darbo partija, man labai nepatiks, jei Seimas neatims V.Uspaskich ir jo draugams byloje neliečiamybės. Bet man lygiai taip pat nepatinka, kai krūva beždžionyčių dar net nesuformavus Vyriausybės šaukia, kokia ji bloga ir kaip Lietuvoje prasideda pasaulio pabaiga. Kritikuoti šią koaliciją galima ir bus būtina. Už darbus. Kaip ir buvusią ir kitas prieš tai buvusias. O jūs tiesiog bandote nupiešti Apokalipsę, nes ventiliatoriaus vėjelis jums panašus į taifūną. Aš gi sakau, kad ventiliatorius (ir ne vienas) nuolat veikė ir iki Seimo rinkimų. Tik jūs to kažkodėl nenorėjote matyti. Aš bandau gaivinti jūsų atminti ir išvesti jus iš haliucinacinės būsenos. Sugrąžinti į realų gyvenimą, tskant. Ar dabar jau viskas aišku?

   • romas

    Bet juk galima buvo neskirti Gapšio, kuris yra kaltinamasis. Yra juk DP žmonių, kurie į teismą nevaikšto. Kaip tada su principais, kai politikai, keliantys visokių abejonių, turi atsistatydinti? Negi dabar bet kas kol nepasodino gali užimti atsakingas pareigas valstybėje?

    • Gylys

     Romuk, galima buvo ir įtariamojo matuzo netraukti į kandidatuojančių nuo „visų laikų skaidriausios ir tyriausios“ partijos sąrašus… galima buvo… bet įtraukė ir dar nemenką sumą pasireklamavimui skyrė. Tai jei jau net „Dieviškojo tyrumo“ partija taip elgiasi, tai jau kažkokiems ypač žemiškiems DP tai jau tikrai atleistina turėtu būti…

     P.s. Ir jau tikrai tik ne koncervų gerbėjui apie principus porinti :)

    • GIGA

     Romai,Gapšys buvo opozicijos lyderiu,formaliai ketvirtas postas – ar tai labai skiriasi nuo Seimo vicepirmininko? O gal apie Matūzą padiskutuokim ar jį pamirškim dėl to,kad klebonas pataria už savas paklydusias aveles pasimelsti?

   • dzyvai

    Nepritarimas DP veiksmams pirminiam įraše išreikštas labai jau subtiliai (bendram talibinimo, dundukinimo ir užkrušinimo fone):

    „Iš tiesų, tai gal ir nėra labai gerai.“

    Komentare sakote:

    „… Bet man lygiai taip pat nepatinka, kai krūva beždžionyčių…“

    Štai pirminiam įraše to „lygiai taip pat“ su savo teksto suvokimu taip pat neįžvelgiu.

    P.S. Ar ar iš pateiktos ištraukos reikia suprasti, kad tokia bloga situacija pateikiama, kaip nauja lig šiol nebuvusi? Vienok, sutinku, savo koalicijos marškinius viešai išsiskalbęs, moralizuotojas kalbėtų iš padoresnių pozicijų.

   • lakunas

    Istorija žino atvejus, kai beždžionėlėmis pavadinti asmenys įsižeidžia.

    • romas

     Manau, kad Artūras pats save labiau įžeidžia. Protingi susigaudo, kas ir kaip :)

 • Stogas

  Romai, kodel tai santazas , jei jie vienoj gaujoj ? Man kanopos, tau kepeneles, o treciam karbonadas.. tiesiog dalybos lovio.. o kaip kitaip siulai ?

 • Stogas

  Manes nedziugina darbo partijos hebra, bet… jei juos leido rinkti i seima,tai kodel negali but koolicijoje su visais malonumais ? Jei tai blogis (arti mano nuomoe), kodel juos prileido prie rinkimu ?

  • romas

   Kodėl mums R.Adomavičiaus nepaskyrus į kokias nors atsakingas pareigas? Juk dar nepasodino ir net nėra teisiamas.

   • Stogas

    As nesuprantu, jei zmogus blogas, kodel ji prileidzia prie rinkimu… rinkejai ne STT, VSD ir ne keliu policija, prie info neprieina.

    • romas

     Stogai, žmonės išrinko Gapšį Seimo nariu. Iš to neseka, kad jis būtinai turi būti Seimo pirmininko pavaduotoju. O Seimo nariu tegul būna – nematau problemos. Audrius Bukevičius, beje, sėdėdamas kalėjime išlaikė mandatą.

     • Gylys

      …Romai, iš to kad žmonės išrinko Gapšį Seimo nariu, ištikrųjų neseka, kad jis būtinai turi būti Seimo pirmininko pavaduotoju. Tačiau kad jis turi lygiai tokią pat teisę kaip ir kiti Seimo nariai juo būti seka iš, dar konservatorių, berods, priimto „Seimo statuto“ :

      9 straipsnis. Seimo nario teisės

      2) rinkti ir būti išrinktas į bet kurias pareigas Seime;

      … Ir jokios išlygos, ar vykstant bylai susijusiai su Seimo nariu ar dar kokios, nenumatytos. Jei turi Seimo nario įgaliojimus – vansi „turi teisę rinkti ir būti išrinktas“

      P.s. Tereikia laikytis galiojančių įstatymų ir mažiau užsiiminėti „konserv-grybauskine“ demagogija keliant sumaištį valstybėje.

 • Lukas

  Kai Račas piktinasi vairuotoju, nedavudsiu talonėlio ir dabar nemato nieko blogo, kai įtariamieji korupcija stambiu mąstu imami į aukščiausius valdžios postus, tai kyla klausimas ar nereikia( perfrazuojant aštraus proto Šimonytę) įsigyti akinius. Tada gal abiem akim geriau matytumėt. O paminėtą čia Gražulį ponas sulygino( dar prieš antrą turą) su jo konkurente Agne. Tai irgi žvairumo požymis.

  • Stogas

   Talonelio nedave- tai Racui buvo faktas 100%, o su buhalterija teismai jau 6 metus ir 2 savaites….. kaltas , nekaltas, vagis ar tik sugerovas ? O gal is kart i elektros kede ?

  • Lukai, o su tamstos smegenimis viskas gerai? Nes tada ir akiniai nepadeda, jei ką.

 • močiutė

  ar Berluskonis nebuvo teistas? Mūsų prezidentė su juo bičiuliavosi.

 • Fredis*

  Uspaskicho partija ir TT padarė politinę klaidą – vietoj Gabšio reikėjo siūlyti Graužinienę (Baltraitienę, Mikutienę), o vietoj Komskio… net nežinau ką, nėra iš šios kompanijos ką paskirti, na, Veselką, formaliai neprikibsi.
  Dabar opozicija atrodo stipriai ir moraliai, o pozicija puolė veidu į balą, niekas nevertė taip elgtis. Jokio džiaugsmo dėl to nėra, o tinklaraštininkams nesolidu užglaistyti nevykusius politikų veiksmus ir juo labiau netinka atsisėdus kamputyje pergyventi dėl netikusių valdančių partijų veiksmų. Geriau prasižengusius išeksponuoti, o ne kišti į šešėlį.

  • Fredis*

   … ir visą šią betvarkę, suirutę ir politinę krizę šalyje palaimino LSDP, užuojauta mums visiems, mums labai bloga ir nesmagu, mes labai kenčiame.

   • Stogas

    Fredi, mes puikiai suprantame,kad Tevynes sajunga baisiai nori gryzti prie lovio.. sios koolicijos silpnoji vieta -DP. Todel ir musa i tarpkoji. Bet pripazink, desinieji ir kairieji valdzioje kartu- kokofonija ir rinkeju padarymas. As tikiu, kad jie ta lovi pasidalintu ir rastu kaip privilegijomis naudotis nemaisydami vieni kitiems… man ES ismokos, tau statybos AE.. as nematau ka tu darai , ir as darau ka noriu..
    Tokiu atveju opozicijos cerberio nelieka.. Venckiene dar koju neapsilo ir kompetencija be patirties.

    • Vėtra

     Aš tai nesuprantu, ko jūs čia taip tuo loviu rūpinatės? Tarsi dabartinė koalicija ne dėl jo kovoja? (beje, iš TS ir liberalų esminių pastangų prie lovio grįžti nepastebėjau). Man, kaip eiliniam piliečiui ir smulkaus verslo atstovei rūpi tik viena: kad ekonomika būtų stabili (jei jau neauganti).

     Ir dėl jos man labiausiai neramu, nes kad valdžią ne proto bokštai ima, tai tikrai.

     • Stogas

      Nepastebejau :) :) Mol nesisiule i koalicija… Jei DP lauk, 71 balso nera… vietoj ju Kubilius XX karto per TV siulesi padet…

      Smulkiam verslinnkui ypac patiko „naktine reforma“… o man busimam pensininkui imoku i PF fonda sumazinima ir PF likvidavimas…

     • romas

      Stogai, priimate DP kaip stichiją – griaustinį ar žemės drebėjimą – su kuria kitiems tik lieka susitaikyti. Manau, kad DP nariai turi lygiai tokią pat pareigą būti atsakingais prieš piliečius. Nebūtinai turi būti „lauk iš koalicijos“, jei Gapšys negaus posto. Net jei iš viso DP frakcijos nariai negautų jokio atsakingo posto, kol nebus išspręsta DP byla, neturėtų neišvengiamai reikšti „lauk iš koalicijos“. Partijos gali susitarti dėl programos ir ją įgyvendinti. Konservatorių deleguoti ministrai, pavyzdžiui: Šemeta, Šimonytė, Sekmokas, Žylius, – nėra TS- LKD nariais. Kodėl nepartinių ministrų negali deleguoti DP?

     • stogas

      Romai, o gal TS nori dalyvauti koolicijoje be jokio posto…? :)

      Gali DP deleguot ir partini ir ne partini.. cia ju reikalas. Gali ismest is partijos, jei ka… cia juk „pahazuka“. Esme juk ka is to posto (lovio) norima ispest. Juokinga- gali but renkami, bet negali but veiklus.. nonsensas. P.S. man tikrai su vokeliais nepakeliui…

     • Gylys

      gerbiama Vetra ? – tikrai nepastebejote jokiu pastangu grizti prie lovio is konservatoriu ir liberalu puses ? O, tarkim,siulymas sangulauti vaivoryksteje su, neva, „principiniais oponentais“,beje isduodant ir savo rinkejus ?

      P.s Jums labiau tiktu uzsivadinti gal ne Vetra, bet, tarkim Višta…turiu galvoje ne protavima, bet akluma. Nors….

   • Izbliondimas

    Fredi
    galDP reikalai guli tik ant TS sąžinės.
    Jei žmonės būtų ne kvaili (tai sakau su klaustuku, nes telefoniniai sukčiai labai sėkmingai Lietuvoje veikia dar ir dabar, – tad tuo kaip ir akivaizdžiai yra parodoma tai, kad lietuviai, tiksliau dalis jų, yra visiškos aliošos…☺), – tai pasitvirtinus, kad DP lyderiai yra tikrai kalti ir bus nubausti, – TS taptų, tokiu atveju, tų nusikaltusiųjų, jei taip iš tikro būtų, suokalbininku. Nes visus 4 metus pridengė DP. Ir dar daugiau buvo pasikvietę į kooliciją.
    Tad TS tokiu atveju turėtų gal net atsisėsti už grotų, ar ne taip ką sakau…☺
    Gal klystu Fredi.
    Tad TS gerbėjai sėdės visiškame šūde, – taip mato Lietuva. Jei DP lyderiai bus nuteisti.
    Tad gali būti, kad visaks bus daroma iš TS pusės, kad TS šiuo klausimu nereikėtų būti apkaltintai ne tik dėl DP pridengimo, bet ir net dėl suokalbininkiškumo. O gi už grupinį nusikaltimą jau straipsnis juk riebesnis, visiems suokalbio dalyviams ☺
    O LSDP, – juk turi paklusti Lietuvos žmonėms. Kurie gal buvo TS patikinti, kad DP nėra kalta. Nes buvo su TS suokalbininkais…☺
    Tai va tyčia pamaliau šūdą, kad žinotute kokį šūdą TS mala jau du dešimtmečius. Va gal tik dėl to lietuviai ir labai nekenčia TS, labiau nei 1917 m. bolševikų.

    • dzyvai

     “ Va gal tik dėl to lietuviai ir labai nekenčia TS, labiau nei 1917 m. bolševikų.“

     Susiejus su rinkimų statistika, bolševikai – LSDP, gavę daugiau mandatų nei TS, kuri liko antroj vietoj (mažiau mandatų, nes labiau nekenčia). O DP su TT, ir kiti gavę trečią ir žemesnes vietas kokius jūsų būdvardžius užsitarnautų?

     • Izbliondimas

      Dzyvai,
      su 1917 m. bolševikais aš sieju TS. Rimtai.
      LSDP, – manau, stambaus kapitalo partija. Tarpukario Vakarų Europos dešinioji partija.

  • suomis

   Fredi. Čia tau, kaip TSKP nariui priminimas kas ir į kur įpuolė. ;)
   http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vlandsbergis-esame-imyne-i-daikta-kurio-neivardinsiu.d?id=25232615

   • Fredis*

    Susitarimas paremti biudžeto projektą ir kitus svarbius įstatymus su DP nebuvo teisiškai ir juridiškai įformintas. Tai vienas politologinių mitų, kad buvo kažkoks susitarimas. Mainais už paramą tam tikrais klausimais nebuvo siūloma Gabšiui tapti seimo vicepirmininku.
    Šiandien įdomybės tęsėsi ta pačia giliai išarta vaga: V.Vonžutaitė (DP, įtariamoji) vadovaus biudžeto ir finansų komitetui, buvęs KGB rezervo karininkas R.Sargūnas vadovaus Žmogaus teisių komitetui, politikos naujokė, buvusi grožio salono savininkė J.Vaickienė (TT) – audito komitetui, Veselka – ekonomikos ir t.t..

    • suomis

     Jei ne Landsbergis, tai dar neaišku kaip būtų buvę. Tad nepūsk arabų.

     • Izbliondimas

      suomi,
      jei mėgstate savistoviai mastyti, o nesate pasiūta visoms kramėms beretė, tai tuomet galima ir pakalbėti.
      Nes sunku kalbėti būna su minios žmogumi.
      O aš juos labai mėgau paerzinti.
      Čia jau esu rašęs, kad per andriaus ropės siautėjimo laikotarpį, – ant darbo stalo padėjęs laikiau Šapokos įstoriją.
      Nors buvau vienas iš aktyvesnių sajūdiečių, – mėgau… tiek to pačiam tai būtų per sunkus tekstas…
      Taigi.
      Kyla tokie klausimai.
      Kodėl V.L. Tautos demokratiniuose rinkimuose niekuomet nebūtų išrinktas prezidentu. Kodėl. Gal, kad jo aplinkoje kremliaus intrigantai sukinėjosi. Ar pats turėjo tą nuodėmę. Tad kodėl.
      Juk toks vokiečių diktatorius A.H., – buvo išrinktas demokratiniuose rinkimuose.
      Antra. Dabar yra akivaizdu, kad jei Rusijoje būtų demokratiniai rinkimai, apart kokius 1960-1970 m., būtų išrinktas jų Leninas ar jų Stalinas. Kodėl. Juk neįtikėtina tai ir mums. Apie beretes nekalbu, jie teigs, kad taip nebūtų…☺
      Na nukrypau, suomi.
      O esmė, kur.
      Pastebėjau, kad intrigantai Lietuvos paprastų žmonių nėra mylimi. O TS gerbėjai būtent tokie gal ir yra. Nešvarūs žmonės. Čia kalbu apie TS gerbėjus. Ne partinukus.
      O jei kalbame apie Lietuvos išvadavimą.
      Tai taip buvo nusprendęs R. Reiganas. Ir Lietuvoje gyvenabtys lietuviai čia buvo nei prie ko. Jie miegojo giliu miegu. Kai buvo statomi pirmi paminkliukai kaimuose, Lietuvos žuvusiems partizanams, man vienas ir sako, – mus jei naktį susemtų, nei šuo nesulotų (nors jau buvo 1989 metų vasara).
      O susemti jau negalėjo, – dėka būtent R. Reigano. Kuris gal turėjo tik vieną čia rūpestį, – Ligačiovą… Visiškai aklą žmogų Kremliuje.

    • GIGA

     Tikrai nebus blogiau,Fredi,nei su komiteto vadovais Šimėnu ar Matulu – nes tai jau buvo balvonizmas,o net ne kompetencijos trūkumas

 • Izbliondimas

  romai, manau blogiau yra kitkas.
  Va, jei vagies draugas yra amerikonas.Tai OK. Kaip tas pasakytų, nugalėtojai nėra teisiami. Net ir vagys. Ar Bražuolės sprogdintojai ar žmonių žudikai, kaip jie teisinasi kagėbisto nužudymu…
  O va, jei vagis yra ruso draugas. Tai jau stop…
  Bet ar tai dar nėra rytietiška.
  Juk pažvelkime į Vakarus.
  Štai beveuk keturis dešimtmečius JAV kariuomenės pažiba. Visų JAV prezidentų įvardinta pažiba.
  Bet pakako pa***kinti papulkininkę… Ir vienas (jau dabar net CŽV tapęs vadovu) ir kitas, – momentaliai atsidūrė gatvėje, lyg ir nebūtų tų keturių dešimtmečių šlovės… Ir tik už svetimos moters pa****mą…☺
  O TS rodo pavyzdį viasi kitą. Kas su amerikonais, – tam viskas galima. O kas su rusais…
  Juk netgi amerikonai ar atvirkščiai Izraelis pasodino iki gyvos galvos tik už tai, kad sąjungininkams perdavė slaptą medžiagą.
  Būkite pagaliau TS vakarietiški, o ne enkavėdistų palikuonimis…☺

 • Lukas

  Tai gal nematėt pone Izbliondimas laidų apie V.U., kai nuomavo Filipovič butą, po to pirko brangų automobilį ir viskas gerai, nes ji rusas? Ar ne taip?

  • Stogas

   Nz tos istorijos, bet jei nuomavo buta ir moteriska pavarde, netekejus, tai skamba, kad jis vertesi prostitucija ? O prie ko cia tautybe ? Lenkas ir rusas?

  • Izbliondimas

   Ne nemačiau. Nes TV nežiūriu daug metų.
   Bet gerai matau, ar Lietuvos žmogui (kai jis nevagia, o tokių dar yra vienas kitas išlikęs…) pasukėja tas naštos maišas, ar palengvėja.
   Štai be atodairos jau antri metai vagia šilumos tiekėjai.
   Štai spalį savaitę buvo palaikyti drungni radijatoriai ir štai 3 kamarių butui sąskaita – 300 Lt.
   Pernai paskaičiavau, kad šilumos pardavėjas, nuo kiekvieno buto Vilniuje, per mėnesį pavogdavo 300-400 litų. Šiais metais matyt jau yra įsidrasinta… nes nei vienas nekabojo kartuvėse. Jų net nėra…☺
   Tad kai tokie reikaliukai mūsų šalyje, tai iki vyrų – gašlūnų, matyt ir rankos dar nedaeina.
   Juo labiau, kad Lietuvą ne kurios lietuvės išgarsino kaip ištroškusios turtingų gašlūnų moteriškės.
   Tad pasaulio turtingieji ir naudojasi, matome.
   Iš viso pasaulio, ne tik iš Rusijos.
   Čia galima būtų ir eiliuotai…☺
   Anksčiau dainuodavo, kad „…neap**lė, jau nutrynė…“, taip paniekinę tarybinę brežnevinę moralę, su tarpukario morale, – sugrįžę Lietuvon politiniai kaliniai. Ir pasibaisėję…
   Tai lyginant su šiandien diena, tuomet moralė būtų superinė.
   Tad kaip šiandien turi dainuoti tie žmonės, kurie Lietuvai atnešė LAISVĘ…☺

   • Stogas

    Tarp kitko Vilniaus energija „privirino“ virs 100 mln gryno pelno…

    • grazuoliukaz

     + keliasdešimt limonų biokuro tiekėjai -(oi, koks sutapimas- irgi rubikoniniai) + neaišku kiek per visas kitas įmones išplauta (kad ir reklaminė kampanija su kaimynu šilumininku)

 • Lukas

  Stogui tai buvo reakcija į jusų sakinį“ O TS rodo pavyzdį viasi kitą. Kas su amerikonais, – tam viskas galima. O kas su rusais…

 • Rytis I

  Yra panašumų, bet apie skirtumus. Sunku visgi buvo ramiai stebėti penktadieninio posėdžio įrašą – įspūdis toks, kad klounų ir aktorių šokančią-treliuojančią linksmą trupę pakeitė nežinia kaip sulėkusių vanagų debesis. Puota vyksta skubotai, plunksnos lekia iš opozicijos, priešmirtiniai atodūsiai – „ach, antikorupcinė…“ Anušauskas, neatlaikęs šveikiškai genialios Komskio šypsenos išeina iš salės. Daukšio žodžiai, apytiksliai: tai kaip čia dabar – prieš porą metų geri buvom (DP), o dabar jau blogi? (Nežinia kada buvo geri, bet kažkam turbūt geri buvo – labai jau nuoširdžiai buvo pasakyta, ir su nuoskauda) Uspaskichas, kaip visada, tiesiai šviesiai: ko čia parintis, visvien išrinksim ko reikia, aikit miegot. Gedvilas: Gapšys yra pats geriausias, o man bus lengviau (kvėpuoti?). Vienu žodžiu, vietoj vėjavaikių mergaičių rūtų vainikėliais bei miniakais atėjo rimti ir susikaupę, kostiumuoti vienas į kitą panašūs darbininkai, pasirengę rimtam darbui įgyvendinant seniai brandintą socialinę ideologiją, o ir įsisavinant 40-ies mlrd. EU lėšas. Na, ir kitas lėšas. Tiesa, vykstant tam ankstesniam „dainos, šokiai, estrada“ berods tiek pat gal tų lėšų buvo, tiesiog niekas to neužakcentavo? Na taip, vėl panašumas…
  Gapšys, tiesą sakant, kiek primena kokių 80-ųjų tipinį „visuomeninį“ aktyvistą, nuo kokių kiekio bei triukšmo belikdavo žiaukčioti ir tylėti. Paskiau visi jie išėjo į „verslą“. Šis tiesa truputį pavėlavo iš užu stalo pasirodyti, bet nieko, jam irgi užteks, juolab gerą mokytoją jau turi. Svarbiausia, ką reikia įsisamoninti kiekvienam jaunajajam darbiečiui (manau, kad šis tai jau), yra štai ką: mes gyvename teisinėje visuomenėje, todėl turi turėti daug ir gerų advokatų. O kažkokiais ten kitokiais skrupulais (moralė, etika ar sąžinė) tegu rūpinasi bomžai ir kiti, na kas tų advokatų neturi.

  • Bobutė

   Šaunuolis, Ryti I.
   Ypač pabaiga patiko… :)

   • Rytis I

    ačiū ačiū :/

 • Populi

  Ką gi pamiršta Bubilius kybys (pavadinimas liaudies)?
  Pinigėlius iš visokių pensininkų surinko, bet kur padėjo?
  Ištaškė (pvz., kažkas sukūreno bažnyčią – še jums pusę milijono, o ir visokiems „gėjams“, „tolerantams“, „žmogaus teisių“ ieškotojams iš ES Lietuvai skirtų lėšų pragyvenimui davė, nors yra Lietuvoje daugybė nepagydomomis ligomis sergančių, našlaičių, senelių, vargstančių, kuriems kiekvienas centas yra aukso vertės).
  Būk kovojo prieš gamtos surėdytą šeimos tvarką norinčius paneigti, bet patys, savo Vilniaus mero rankomis, išdavė aniems leidimą paraduoti, po ko metėsi į kitą pusę ir pasiuntė uokas su kuokom prieš.
  Vienžo, konserveriai labai jau dideli buvo apsimetėliai, jų rezultatai paprastam žmogui yra akmuo po kaklu, todėl nenuostabu, kad po konservatorių naktinių darbelių net Viktoras, iš pažiūros toks pat liaudininkas pagal gyvenimo nuotykius ir nusišnekėjimą, atrodo kur kas artimesnis juodadarbiui, kuris visą amželį duodasi kaip išmanydamas (ir vis balansuodamas ant neteisėtumų ribos, kaip taisyklė).
  Štai dėl ko juodadarbiai renka viktorus.
  O ne tarybinio muzikologo andrius, augusius sterilioje aplinkoje ir visiškai nieko nenutuokiančius apie liaudies bandymų išgyventi begalines kančias (kokių nebuvo net tarybmečiu, nes visi turėjo darbą).

 • Izbliondimas

  Tarp kitko.
  Čia apie mūsų tautiečio (kumečio ainio…) būdą, kuris gal formuojamas va toks nuo mažo vaiko. Vaiko mama sako: „…Iš jos kūdikio juokėsi! Nė metų nesulaukęs Ugnius tapo patyčių auka. Grupelė berniukų prisliūkino prie lovelės ligoninėje ir telefonu jį nufotografavo. Paskui nulėkė už kampo ir žiūrėdami į nuotrauką telefone prapliupo juokais. „Niekada to nepamiršiu. Labai nusiminiau. Mano sūnus kitoks, bet tai nereiškia, kad iš jo galima tyčiotis…“

 • Vaclovas

  Įdomu.Ar naujam Premjerui bus pateiktas rimtų,neparsidavinėjančių žurnalistų sąrašas ir kokioje kavinėje įvyks susitikimas.

 • Fredis*

  Čia kai buvome maži… http://www.youtube.com/watch?v=GuOeXRmYTaM
  o dabar svarstome ar gali būti Gabšys seimo vicepirmininku ar ne, o Vonžutaitė vadovauti Komitetui.
  Teigiantys, kad gali – šiandien pikti. Jau tapo, nusiraminkite.

 • Šv. Steponas

  Man įdomu, kokius susitarimus turėjo konservatoriai su DP, žinant, kad DP taip uoliai rėmė VAE projektą, kai tuo tarpu visa opozicija buvo griežtai prieš vien dėl to, kad jie opozicija. Dabar DP jau nebėra uolūs projekto gynėjai.

  Peršasi mintis, kad konservatoriai turėjo minčių priglausti DP po rinkimų ir suteikti maždaug tokią vietą koalicijoje, kokią turėjo Valinckas ir co. Tautai būtų pasakyta maždaug „darbų tęstinumo ir stabilumo valstybėje išsaugojimo vardan sudarėme koaliciją. Teisiniai niuansai yra svarbu, bet šiuo atveju turime ieškoti kompromiso“.

  Čia sąmokslo teoriją tokią išvedžiau.

  • Rytis I

   Fredis* į šį klausimą jau ką tik atsakė. Beveik oficialiu komunikatu spaudai, kaip:
   „Susitarimas paremti biudžeto projektą ir kitus svarbius įstatymus su DP nebuvo teisiškai ir juridiškai įformintas. Tai vienas politologinių mitų, kad buvo kažkoks susitarimas. Mainais už paramą tam tikrais klausimais nebuvo siūloma Gabšiui tapti seimo vicepirmininku.“

  • Mauras

   Agurkichas rėmė ir Leo LT. Po to kai kirkilas pasiuntė žygūną paulauską į kėdainius ir dėl agurkicho frakcijos likučių balsų susitarė, gavo namų arešto panaikinimą.

 • Audra

  Laimėjusieji džiaugiasi, pralaimėjusieji urzgia. Bet, aš tik per Butkevičiaus prisistatymą pamačiau. ką Račas dažnai kartoja, kad Adomėnas durnius. Dievuli, Dievuli, ir iš kur tie konservatoriai tokių prisirankioja…

  • Mauras

   Būtų likęs durniaus vietoje, jei AB nebūtų pasimetęs ir ką nors suslebizavojęs atgal angliškai. Net nemėgino… Pirmininkavimo ES metu su svečiais kaip visiškas trečio pasaulio pirmininkas bendraus per vertėjus?

 • Raimis

  Ar kas naujo atsitiko per šiuos rinkimus, po šių rinkimų, kad tiek triukšmo? Man regis, viskas taip pat, kaip buvo visada. Geriau galvokim, is kur rasti naujesnių, geresnių, atsakingesnių, doresnių kitiem rinkimams. Ar rastume? Ar toliau piktintis bus tik temų ieškoma. O jei nerasim, tai ir turesim tuos pačius. Seimą gal didint reikia iki kokių 500. Tada atsisijos. O regionus, kuriuose nebera norinčių gyvent, atleisti nuo pokesciu išskyrus PVM. Steikites kaimuose.

 • Raimis

  Bent vienas parašykite apie tai ką, jūsų manymu, reikia pakeisti, o ne verkslenkit, kuri partija daugiau pavogė.

  • briedis

   Raimi, aš jau parašiau (ir ne aš tą sugalvojau, bet visomis keturiomis ir netgi ragais priedo palaikau tokią paprastą (bet tuo pačiu nepaprastą) idėją- rinkim seniūnus tiesiogiai iš tų kurie šalia , po to merus iš tų kurie toliau. O jau tik tada vėlgi tiesiogiai rinkim atstovus, prezidentus, kurie jau pirmųjų dviejų rinkimų girnose bus pasimokę atsakomybės elementoriaus.

  • Gylys

   …O aš siūlyčiau reikalauti iš „Tautos tarnų“ (įskaitant Prezidentą) finasinės (na ir savaime aišku teisinės, jei ką) asmeninės atsakomybės už kiekvieną padarytą nuostolingą valstybei veiką… nerinkti jokių atstovų pagal partinių gaujų sudarytus sąrašus (tik tiesiogiai vienmandatėse)… ir pririšti „Tautos tarnų“ atlyginimus (ir kanceliarinius priedus) protingu santykiu (ne dešimtimis kartu) prie minimalios, ar vidutinės algos – pagerėjo piliečiams gyvenimas – atitinkamai proporcingai ir „Tautos tarnų“… pablogėjo – proporcingai atitinkamai… Ir jokių „limuzinų“ pasivažinėjimams piliečių sąskaita – konkurso būdu per kanceliarija visiems urmu iš bendrovės pasiūliusios mažiausią nuomos kainą… Ir visi matysim – jei važiuoja toks tai „opelis“ ar „golfas“ – vansi mūsų mylimas išrinktasis atstovas – galim pastabdyt ir pasikreipt rūpimais klausimais… Ir degalus kompensuoti griežtai pagal kelialapius, kaip visose įmonėse, nes dabar įvertinus kito seimūno mėnesinį kilometražą pagal išnaudotas kurui lėšas, gali pamanyti, kad jis dirba vairuotoju iš automobilio neišlipdamas, nes laiko bendrauti su rinkėjais, ar dirbti Seime tiesiog fiziškai neturėtu likti – na o jei tik vairuotoju, tai už tiek ir perbrangu…
   …Pradžiai…
   …O toliau žiūrėtume…

 • Raimis

  Jau ir taip lt daugiau pilnameciu žmonių, kurie turejo bėdų su teisėsauga, nei tokiu santykiu neturejusiu. Gal is principo kažką keisti reikia, negi tiek daug vagių yra. Ar mes filmu per daug prisiziurejome apie gera policininką ir bloga visuomene, gaujas, korumpuotus politikus ir nesvaru verslą.

 • Raimis

  Kazkas juk formuoja tokia vieša nuomone.

 • turintissavogalva

  Yra akivaizdu, kad artėjama prie dvipartinės sistemos. Yra taip pat akivaizdu, kad ne viena iš jų dar nėra tokia skaitlinga, kad galėtų savarankiškai suformuoti valdžią. Kubiliui tiesiog pasisekė, kad tuo „užpildu“ jam teko palankūs jam politiniai arlekinai. Visiškai kitaip atsitiko Butkevičiui, trečioji jėga tai ambicingasis ir turtingasis Uspaskichas, įkūręs sėkmingą verslą ir žiūrintis į visus „nevykelius“ su neslepiama panieka. Jis pats minėjęs, kad iš visų politikų gerbė tiktai Brazauską. Taigi, Prezidentės planas geras ir jis veikia Butkevičiaus naudai. O į opozicijoje atsidūrusio Kubiliaus žodžius nekreipiu dėmesio.

  • suomis

   Bet kas įdomiausia, kad Butka neįvertina Prezidentės pastangų. :)

 • Izbliondimas

  romui (jei nesupyks blogo šeimininkas, t.y. su jo leidimu): http://www.organic.lt/lt/news,nid.921

 • Raimis

  Padekite man skaičiuoti. Lt gyventojai vidutiniškai gavo po 3000 mln perlaidu is emigrantų kasmet. Dar panašia suma is EU kasmet. Grubiai kasmet 6% BVP. Tai tarkim denge infliacija ir augimą. O kur dar keliasdešimt mlrd pasiskolintu? Kokia įtaka jie BVP turejo? Turejo juk 16 mlrd pinigu atsirast kažkur kasmet? Jie turejo dar 3,2 mlrd PVM per viena apsisukima sukurt. Tarkim tai skolos aptarnavimui. Nieko nesuprantu, padekit.

 • Raimis

  Man gaunasi, kad panasi i 4 metu biudžeto suma suma dingo. Ar as klystu?

 • gato

  Susidaro įspūdis, kad nemaža dalis komentatorių čia iš delfio atsikraustė ir pasiruošę pasilikti… O dėl puodo ir katilo, tai čia ne vaikų žaidimai, kur man trenkė tai ir aš atgal duosiu. Ir ne biblija, kur akmenį mest gali tik tas, kuris be nuodėmės. Net nesigilinant į aplinkybes (kurios mano nuomone buvo skirtingos), jei yra š, tai ir įvardini, kad tai š, nepaisant to kiek pats susitepęs kažkieno nuomone esi. Kitais žodžiais sakant, jei išeinanti valdžia darė klaidas, tai nereiškia, kad tai toleruotina ir skatintina naujai atėjusiems. Atvirkščiai, su kiekviena valdžia norisi vis aukštesnių standartų ir demokratija mums suteikia teisę to reikalauti. Kad dirbtų atsakingai ir skaidriai. Ir Vardan tos Lietuvos, tikėkimės…

 • Mauras

  balius prasideda. Skaidrumo nedaugės, sprendžiant iš to kad „visi ministrai turi būti partiniai, nes kitaip…“ o visus komitetus okupuoja naujoji koalicija. Audito ir antikorupcijos komitetų vadovus 2008 gale atidavusi opozicijai, ir pati tapusi opozicija juos matys kaip savo ausis. Na, jei dar mėgins sužaisti per neliečiamybės išsaugojimą agurkichui su gapšiu, kaip pradžiai jau bus stipriai per daug jėgos demonstravimo.

 • briedis

  Iš už kito kampo- norėčiau pažiūrėti į ūkišką ir praktišką darbdavį, ar jei norit,- šeimininką, kuris sutiktų vienu iš prievaizdų samdytis teismuose mirkstantį tipelį.

  • Trakimas

   Pagarliavos epopėja labai greitai baigėsi,kai pakvipo tarptautiniu skandalu ir milijoninėmis kompensacijomis.Landzbergis tikriausiai labai nusivylė;)…?

  • Gylys

   sutikdamas su gerbiamu briedžiu ir paantrindamas jam taip pat norėčiau pažiūrėti į ūkišką ir praktišką darbdavį, ar jei norit, šeimininką, kuris sutiktų vienu iš prievaizdų samdytis ryšius su teroristais palaikantį, o galimai ir organizuojantį teroristines akcijas tipelį… kuris nepasitenkinęs tuo šeimininku galėtu dar ir būrį ginkluotų „savanorių banditų“ organizuoti šeimininkui pagrąsinti…
   …Kitą vertus, o kaip gi tas mūsų Seimas atrodytų be DP ir koncervų ? – juk jau tiek metų seime… pripratome jau kažkaip prie jų – turbūt pasiilgtume…

  • Gylys

   …O beje… Briedžio pasakėčios, kurią aš išplėtojau, moralas būtų toks – būdamas ūkiškas ir praktiškas dardavys, ar jei nori, – šeimininkas – niekuomet neatsisakyk samdyti gero specialisto vien todėl, kad kažkoks tipelis tau porina, kad tas specialistas „mirksta teismuosenes kaltas“, arba „turi ryšių su teroristas nes banditas“… Nes galbūt, tas tipelis, pavyzdžiui, pats būdamas niekam tikęs, tyčia šmeižia,norėdamas užimti to specialisto vietą…
   … Sulauk objektyvių įvertinimų (pvz teismų sprendimo), o tuomet ir spresk…

   • briedis

    Ko taip susijaudinot? Į jūsų mikromanifestą galima atsakyti paprastai- užimk kardinalų postą, o jau tada ir į teismus ir į prokuratūras galėsi kojas švarintis.

    • Gylys

     apie ką jūs čia gerbiamasis ?… ir kame tas „kojų švarinimasis į teismus“ ?… O prokuraturai vadovauja grybauskaitės rankinis prokuroras, natūraliai dirbantis pagal komandą „fas“…
     …Palaukime Teismų verdikto. tuomet ir darysim išvadas…

     • briedis

      Apie tai, gerbiamasis, kad konkrečiai Viktoro ir Gapšio ( žinau žinau- tik porelės iš gražaus pulkelio) tandemo bylinėjimosi taktikos, kitaip kaip batų valymusi į visiems privalomas normas nepavadinsi. Nebent dar galima būtų sakyti, kad bando uodegas išsukti.

     • Gylys

      Briedi, bukit malonus konkreciau – kokius ju veiksmus laikote „batu valymusi i visiems priimtinas normas“… nes jei tie veiksmai nepazeidzia istatymo, tai tegalima asilais pavadinti gal but tik tuos kurie prieme tokius istatymus (ir netobulina ju) leidziancius kaltinamiesiems, neva „valytis kojas i visiems priimtinas normas“… Primenu, kad galimi „asilai“ turejo galimybe keisti istatymus ir tobulinti bylos vykdymp eiga istisus keturis metus – tad asilus ir kaltinkite

      P.s. Juk jus, gerbiamasis, esate briedis, o ne irgi asilas, kad manytumete, kad demokratineje valstybeje kaltinamieji patys turi nusiteisti ir bausmes sau pasiskirti ?

 • gato

  Labai teisingas briedžio komentaras :)

 • Trakimas

  Nereikia trinti tų postų,už kuriuos atsakau asmeniškai aš,Gerb.Artūrai.MG Boltic turi kelias alkoholinių gėrimų gamyklas Baltarusijos CCP ir Batia Lukašenka -tai gerai žino.Kaip gerai žino,ir kas yra TS-LKD generalinis rėmėjas:)alfos portalas praktiškai yra išlaikomas iš alkoholio pardavimų,kuris pigiai yra gaminamas Baltarusijoj:)Batios grąsinimai Kubiliui ir jo parankiniams dėl „švediškų meškiukų“ -nebuvo iš piršto laužti:DDDD

  • mielas Trakimai, išmokite kalbėti žmonių kalba antraip teks su tamsta atsisveikinti. Tikiuosi, supratote. Daugiau neaiškinsiu.

   • Trakimas

    Supratau.Ačiū už vertingas pastabas.Stengsiuosi būti korektiškas.Tačiau mana esybė nenustygsta vietoje-noriu atkreipti Jūsų,gerb. Artūrai, ir kitų komentatorių dėmesį į svarbų faktorių,kuris atsirado visiškai neseniai.Viešų ryšių kontoros sukūrė personažą „gylys“,kad šis imituotų ar pavaduotų personažą „trakimas“,kol šis vargsta darbe:)Turiu pastebėti,kad personažo „gylys“ skelbiamos ištaros gali sujaukti jūsų pasaulėžiūrą ir suvelti Jūsų mintis.“Gyly“ skaitykite atsargiai ir saikingai-jis moka spęsti ideologinius spąstus,kurie TS-LKD gaujai priklausančių „pelių“-negaudo.:)

    • Gylys

     …Trakimai, čia Jūs apie mane ?… Du kart perskaičiau Jūsų komentarą, bet vistiek nesupratau ką juo norėjot pasakyti ir kuo Jums užkliuvau…
     …matyt nesu tiek protingas kiek Tamsta – gal būtumėt toks malonus išsireikšdamas aiškiau ? :)

     • Trakimas

      „Aiškumas“ yra Tamstos dvasinių bei intelektualių pajėgų darbo rezultatas.Aš neprivalau Tamstai aiškinti ,kas pats esate savyje su savim.Man Jūs visiškai nekliūvate-galite reikštis laisvai be jokių ribų,atsiklausęs gerb. Artūro nes ši erdvė yra jo:)

     • Gylys

      …kažkaip labai mįslingai Trakimai :)… o jei pabandytumėt dar aiškiau ? – kame nors su manimi nesutinkate ? – argumentuokite kame ir kodėl..

     • Trakimas

      Nebandysiu „aiškiau“,nes man nėra aišku:)Manyje vyksta vertinamasis „intelektualinis “ darbas:)Kažkas -ne teip,“gyly“.Pastebėjau,kad „kažkas ne teip“,tačiau tiesiog pritrūkau laiko ir noro gilintis-kas.Už „gilinimąsi“ man niekas neatlygina,todėl prioritetu laikau bendravimą su savo vaikais,o ne gilinimąsi į gerb.Tamstos rašliavas.Dovanokit:)

     • Gylys

      …na dovanokit, kad sutrukdžiau gerb. Trakimai :)… tiesiog iš smalsumo, nes nesupratau kas Jums užkliuvo… Beje, neva „viešųjų ryšių kontorų sukurtas personažas Gylys“ radosi, spėju, žymiai anksčiau nei Jūs manote, gerbiamasis… Jus tiesiog nelabai pastabus, o minimas personažas dėl tam tikrų aplinkybių buvo priverstas keisti „virtualią išvaizdą“…:)…
      … na o jei Jums rodosi „kazkas ne taip“ bet labai smalsu – visuomet prašom klausti ir nesikuklinkit – deklaruosiu savo politines ir kt. pažiūras, nes nemačiau niekad reikalo nei to slėpti, nei apsimesti turint kitas…

 • briedis

  O dabar į temą- na pritarkim, kad Kubilius toli gražu ne šventas (neskubėkit traukti savo nudėvėtų berečių iš supelijusių maišelių- aš toli gražu nesu aklas ir manau, kad Kubilius tikrai nėra šventas- greičiau sakyčiau, kad pavargęs žmogus)
  Hmm.
  O kuris gi jų (atmetus Šimonytę) toks jau šventas yra?
  Kitaip sakant,- jei Kubiliui teko pakeliui į valdžią įminti į mėšlą, dar nereiškia, kad jis privalo tylėti apie kitus žygeivius.

  • Gylys

   gerbiamas Briedį, baigiant tamstos analogija, paprasčiau – jei jau aš, būdamas ūkiškas ir praktiškas darbdavys, ar jei nori – šeimininkas (Tauta) nusprendžiau nusisamdyti savo pasirinktą prievaizdą, tai ne tau mano gi samdytai „ekonomei grybų reikalams“ ar kitam man tarnaujančiam prievaizdui „laborantui“ spręsti galiu aš samdyti tą pirmąjį prievaizdą ar ne… Jūsų darbas, elniai jūs beragiai, mano (t.y. – Tautos) nusamdyti – vykdyti mano valią, o ne priešgyniauti man…

   • briedis

    Reiškias analogija netiko- ne bėda – kitokių paieškosim.

    • Gylys

     … Briedi, gerbiamasis… Jūs užuot ieškojęs analogijų, geriau paskaitinėtumėt Konstituciją… Ten ganetinai aiškiai viskas apsakyta… Ir apie Tautos valios aukščiausią sprendimo teisę…ir apie piliečių renkamų prezidentų ir atstovų Seime tarnystę Tautai ( o ne atvirkščiai)… ir netgi apie nekaltumo prezumpciją ir piliečių lygiateisiškumą… Ir viskas jums paaiškės be jokių analogijų…
     … Na o jei kaikurios Konstitucinės nuostatos, šiandiena, Jums pasirodytų nepriimtinos – na atsiprašome, kad kažkuomet, tokią priėmėme referendumu… Galit bandyti ją tobulinti numatytais joje būdais ir piliečių daugumos pritarimu. Ir tuomet laikysimes jau naujos – Jūsų iniciatyva patobulintos Konstitucijos… O kol kas gal laikykimės tos, kurią turime šiandiena…

     • briedis

      O ta kurią šiandieną turime – kaip manote- ar leidžia vedžiot už nosies visų tautų pinokius?
      beje, kiek pastebėjau- Konstitucijos griebiamasi dažniausiai norint savo uodegą išsukti. Na dar savo (savo čia yra svarbiausias žodis) reikaliukus patvarkyti.

     • Gylys

      …O „pinokiais“ laikote savo Tautos didesnę ar mažesnę dalį ?

      beje, kaip aš pastebėjau – Konstitucija ignoruojama, varant demagogiją „moralės“ tema, dažniausiai savo siauram ratui (gaujai) naudos siekiant. Na dar savo (savo čia yra svarbiausias žodis) reikaliukus patvarkyti.

   • briedis

    Joo.
    O kuris gi jums t.y. tautai priimtinas?
    patikėkit, tikrai įdomu sužinoti.

    • Gylys

     …Briedi, priimtinas… kas ?… klausimo nesupratau… Bet kuriuo atveju, norėjau pasakyti, kad Tautos apsisprendimo teisę turi lemti jos dauguma, o ne mažuma… Ir jei manote, kad Tautos dauguma „pinokiai“ – vansi gyvename „pinokių“ valstybėje ir privalome laikytis „pinokiškos“ tvarkos… Tokia, skant, Demokratija – gal ir nelabai tobula tvarka, bet, kaip teisingai buvo pastebėjęs toks tūlas V. Čerčilis – kol kas nieko geresnio žmonija dar nesugalvojo…

     • briedis

      Taip tamsta ir neatsakėt. O klausiau paprastai- kuris gi politikas jūsų požiūriu vertas žygiuoti kilimais po fanfromis?

     • Gylys

      .. a..štai kas.. dovanokit, kad neįsikirtau iškart :)… šiai dienai tokio nežinau… nors meluočiau, jei pasakyčiau, kad mažiausiai, mano galva, to nusipelnė TS-LKD (na gal mažiausiai po kokių „paleckininkų“)…
      ..ar patenkinau Tamstos smalsumą ?

     • briedis

      pasitikslinsiu ką čia parašęs- tai kuris gi tamstai geidžiamiausias?
      Man pvz.- Landsbergis (tai kas kad paseno), bet parodykite nors vieną politinės arenos veikėją, kuris iš pirmo sakinio yra atpažįstamas …

     • Gylys

      … O man Landsbergis ne… ir labai nuo seno, nors gūdžiais 90 -aisiais buvome su juo vienoje barikadų pusėje..:)… Ir nepatinkančius man jos darbus esu linkęs aiškinti įtarimais dėl labai miglotos šio pono praeities – ta tema labai plėstis jau nematau reikalo, juolab ir p. Račas ištrintu…
      … Na neturiu favorito politiko šiai dienai, kuriuo pasitikėčiau :)… Gerbiu Juršėną.

     • briedis

      į jūsų paskutinį komentarą- o vienok turtėja Šriūbėnas, nors ir kaip jūs Juršėną begerbtumėt.

 • briedis

  fantazijos jums čia trūksta- lyg ir protingos galvos, o nebent ąžuoliniams kuolams tašyti tinkamos, gal dar kokiems išmintingiems kurmiams skiriamus statistinius urvus palandžioti.
  Nuobodybė, kuri labai myli banalybę…))
  Bet netgi jums labanakt.

  • Gylys

   …Nu tai, briedi, gal tiesiog netašykite jūs tos savo galvos į tuos ąžuolinius kuolus, čia nesiskundęs… pasitelkit savo berybę fantaziją rasti saugesnių būdų savo ragams pagaląsti…
   …Vienok, labanakt ir jums…

 • Nuomonė

  „…premjeras A.Kubilius šiaip jau buvo vienas iš racionalesnių politikų visoje TS-LKD…“ – Jėzau Marija, kokio lygio tada visi kiti TS-LKD’oje, jeigu Kubilius – „racionalus“ ?
  Kas atsitiktų pornoindustrijai, jeigu jai imtų vadovauti eunuchas? Teisingai, atsitiktų kas atsitiko Lietuvai vadovaujant „racionaliems“ kubiliams, kirkilams bei juknevičienėms. Amen.