Ką „pamiršta“ premjeras A.Kubilius?

Vis dar premjeras A.Kubilius šiaip jau buvo vienas iš racionalesnių politikų visoje TS-LKD. Bet, panašu, rinkimų rezultatai paveikė ir jį ir premjeras darosi panašus į M.Adomėną, R.Dagį ir V.Valentinavičių kartu sudėjus. Tai yra, davatkišką, be atminties kompetencijos bei fanatišką.

Aš suprantu, kad dalis A.Kubiliaus pastarųjų dienų retorikos yra skirta partiečiams talibams ir galbūt prezidentei, bet kartais visa tai primena tą puodą ir katilą juodą.

Antai šiandien A.Kubilius kaip didžiausią naujieną ir iki šiol nebūtą dalyką paskelbė, neva V.Uspaskichas iš Butkevičiaus gauna, ko nori:

Matom koaliciją, kur V.Uspaskichas gauna tai, ko nori, o A.Butkevičius tokiam spaudimui pasiduoda ir jis tą labai atvirai pripažino – būtent dėl Vytauto Gapšio paskyrimo pirmuoju Seimo vicepirmininku tiesiog socialdemokratai ir A.Butkevčius pasidavė V.Uspaskicho šantažui. Ir galime todėl spėlioti, kaip toliau atrodys tokios koalicijos veikla ir kokiomis aplinkybėmis šantažui bus pasiduodama

Suprask, to Lietuvoje dar nebuvo ir tai jau labai labai blogai.

Iš tiesų, tai gal ir nėra labai gerai. Bet tikrai jau nieko naujo.

Gaila, kad A.Kubilius neprisimena, kaip jį patį ir visą jo partiją šantažavo klounas A.Valinskas. Ir gavo, ko norėjo. Net priversdamas visą Seimą (įskaitant ir konservatorius) tapti pajuokos objektu ir du kartus balsuoti dėl A.Valinsko paskyrimo Seimo pirmininku.

O gal A.Kubilius neprisimena, kas iki šiol yra aplinkos ministras? Ir gal jis nežino, kodėl renovacija Lietuvoje vyko taip lėtai? Gal koks Ž.Pacevičius ar Ž.Plytnikas jam galėtų priminti? Jei labai sunku, galėčiau pasufleruoti – viskas susiję su viešaisiais ryšiais.

O gal premjeras pamiršo savo Vyriausybės narį R.Palaitį ir santykius su Liberalų ir centro sąjunga. Ar jie tada negavo, ko norėjo. Ar tai nebuvo šantažas? Ar V.Gailius ir V.Giržadas grįžo į FNTT?

Tad gal nueinančiam premjerui nederėtų stebėtis tuo, kas buvo natūrali jo aplinka pastaruosius ketverius metus, ir kad kai kurie koalicijos partneriai visada gauna, ko nori. Nes šantažas iš esmės buvo tokia pati normali bendravimo priemonė jo paties vadovaujamoje koalicijoje.

(13 balsų, vidurkis: 3,69 iš 5)
Loading...