J.Imbrasas ir A.Zuokienė: tokie skirtingi ir tokie panašūs…

Man šitas blogas pradeda patikti – gerų diskusijų čia būna…:) Ačiū Jums visiems.

Va, žiūriu, dikusija dėl Maisto banko vis dar tęsiasi, o kadangi man atostogos, nusprendžiau ir aš dar savo trigrašį įkišti.

Taigi, šiandien rytą darbe paskutinį kartą peržiūrinėdamas savo pašto dėžę radau kelis laiškus, kurie man priminė neseną kelionę į Biržus ir „Civitas klubo“ organizuotą susitikimą su vietos bendruomene. Tame susitikime vienas vietos politikas klausė, ką daryti, kad žiniasklaida viešintų gerus politikų darbus.

O mano atsakymas buvo maždaug toks: o kodėl jums būtna, kad žiniasklaida tuos gerus darbus viešintų, gal tiesiog darykite tuos gerus darbus ir tiek.

Prie ko čia Maisto bankas, galite paklausti Jūs. Ogi prie to, kad daugelis žmonių tiesiog pirko maisto produktus, nešė juos prie stalų ir palikdavo. Mainais – „ačiū“ ir Maisto banko kalendoriukas su skyle viduryje:) Bet žmonėms gerai, nes jie jautėsi kažkam padėję.

Bet kai kam svarbiau ne padėti, o tai, kad visi matytų, kad tu padedi.

Štai pora pavyzdžių iš mano pašto dėžės:

„Maisto bankas“ jau šeštą kartą kviečia gyventojus didžiuosiuose Maxima, Iki bei Rimi prekybos centruose nupirkti ilgai negendančių maisto produktų ir paaukoti juos nepasiturintiems žmonėms. Tradiciškai lapkričio 28-29 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) daugelyje Europos šalių vykstanti maisto produktų rinkimo akcija šiemet vyks dvidešimt aštuoniuose Lietuvos miestuose.
 
Nebe pirmus metus maisto produktų nepasiturintiems dovanoja šiemet Europos moterimi nominuota Agnė Zuokienė. A.Zuokienė lankysis Rimi parduotuvėje (Žirmūnų g. 64) šeštadienį 14 val.
  
Žurnalistus maloniai kviečiame susitikti su Agne Zuokiene, Maisto banko direktore bei akcijos savanoriais.
 
Daugiau informacijos galite gauti :
 
Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ direktorė Deimantė Žebrauskaitė
Tel.: 8 (5) 2627675, 8 652 90915
www.maistobankas.lt ; blog.maistobankas.lt
 
 
Pagarbiai,
Indrė Jakaitytė
UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“
Užupio g. 30, LT-01203, Vilnius

O štai kitas pavyzdys:

Vilniaus meras Juozas Imbrasas prisijungs prie Maisto banko akcijos

Maisto bankas jau šeštą kartą kviečia gyventojus didžiuosiuose „Maximos“, „Iki“ ir „Rimi“ prekybos centruose pirkti ilgai negendančių maisto produktų ir paaukoti juos nepasiturintiems žmonėms.

Rytoj, lapkričio 29 d., 18 val., prieš Nacionalinės eglutės Katedros aikštėje įžiebimo ceremoniją, Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas apsilankys „Maxima“ Mindaugo gatvėje prekybos centre, kur nupirkęs maisto produktų ir paaukojęs juos nepasiturintiems žmonėms, domėsis kaip vyko akcija, su organizatoriais aptars besibaigiančios akcijos rezultatus Vilniaus mieste.

Tradiciškai daugelyje Europos šalių vykstanti maisto produktų rinkimo akcija šiemet lapkričio 28-29 d. (penktadienį ir šeštadienį) vyksta ir dvidešimt aštuoniuose Lietuvos miestuose. Maisto produktų rinkimo akcijos metu paaukotas maistas atiteks ne pelno organizacijoms, besirūpinančioms globos namuose augančiais ar vargingų šeimų vaikais, neįgaliaisiais, vienišais pagyvenusiais žmonėmis.

Šiandien Lietuvoje daugiau nei 200 tūkst. žmonių valgiui tegali skirti ne daugiau kaip 4 litus per dieną. Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje nedarbas siekia 4,7 %, o skurdas gresia 18 % šalies gyventojų.

Kviečiame žurnalistus.

Kontaktinis asmuo:
Daiva Savickienė
Viešųjų ryšių tarnybos vyr. specialistė
Vilniaus miesto savivaldybė

Juozas Imbrasas ir Agnė Zuokienė.

Atrodytų tokie skirtingi… o vis dėlto kokie panašūs.

Nes abu, atrodo, šventai tiki, kad gerus darbus galima daryti tik stebimiems kitų.

(15 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...