I.Rinau sielvartas: trūksta tik vieno sakinio

Siūlyčiau visiems pažiūrėti video vaizdelį, kurį šiandien prie pranešimo apie tai, kad mažoji Luisa Rinau turės grįžt pas tėvą įdėjo portalas alfa.lt.

L.Rinau grįžta pas tėvą

Man, asmeniškai pažiūrėjus buvo šiek tiek nejauku…

Ir pabaigoje dar trūko vieno sakinio: Balsuokite už mane ir sąrašo numerį 14.

(15 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Tikrai, kažkaip įspūdis toks, kad motinai rūpi tik ji pati. Kitaip – vyktų į vokietiją, būtų prie vaiko, ir jei vokietis neleistų jai teisėtai naudotis jos motiniškomis teisėmis – galėtų pagrįstai tų teisių reikalauti ir būti apginta.

 • Anonimas

  stipru. tikiu, kad toks vaizdelis (ir garselis) gali priversti kone isteriška rauda pratrūkti daugelį jautrių mamų, kurios delfio, lryto ar kokios supermamos svetainėse strapsnius apie I.Rinau palydi šimtais ir tūkstančiais emocingų komentarų.
  beje, prognozuoju, kad I.Rinau kaip socialinis fenomenas dar išprovokuos ne vieną publikaciją, kuomet paaiškės Seimo rinkimų rezultatai, tiksliau – liberalcentristų sąrašo reitingavimo duomenys..
  na, o man, manančiam, kad I.Rinau pati lėmė tokią dramatišką savo išreklamuotos istorijos baigti, Jūsų pateiktas siužetas kažkodėl sukelia mintis apie juodžiausią dvasinę pornografiją, kokią tik yra tekę matyti :)

 • Anonimas

  Na, italai apsiribojo viena Čičiolinos kadencija parlamente. Lietuvos Seimas, matyt, turi pereiti visas parlamentinės evoliucijos stadijas.
  Uždraudus rinkiminius koncertus, rinkėjam brukama „antrinė“ informacija. Šiuokart pasiūlyta už širdies griebianti nuskriaustos mamytės rauda. Svarstau apie 14 sąrašą ir konstatuoju, kad
  A. Zuokui išmonės netrūksta. Bet gi kaip jis planuoja suvaldyti tokią margą kompaniją, jeigu, neduokdie, juos išrinks? Sumokės, kad atsisakytų mandato tinkamesnio partiečio naudai? Nustatys honorarus už teisingą balsavimą?

 • Anonimas

  Pavarde Rinau galima butu vadinti tik teva vokieti ir jo dukrele…o ta ….tipishka kozlova:) tai ir vadinkime kozlova,kad nesimaishyti..kol ji netapo kokia nors alabirbirdyjeva:)

  Komentaras redaguotas – A.R.

 • Anonimas

  Arturai, besirdis tu…

  uzsirasyk pirmam savo blogo puslapyje:

  balsuokite uz Tvarka ir teisinguma!!!

 • Anonimas

  Matau, kad ne aš vienas panašiai pagalvojau – parsidavinėjanti …. galvoja smagiai uždirbti iš alimentų ir dar pasidaryti politiką. Bei spekuliuoti žmonių emocijomis. Bet tokia k. tapo ne dabar, o buvo jau tada, kai tekėjo už pasiturinčio Vokietijos turko. Iš meilės biznis blogas, lengvai viskas apsiverčia – Amūras labai kerštingas. Vaikui tikrai bus sužalotas gyvenimas.

  Komentaras redaguotas, prašau atidžiau rinktis žodžius – A.R.

 • Anonimas

  Pritariu. Balsuokite uz Tvarka ir teisinguma!!!
  Tikrai neverta balsuoti už moterį, kuri nesilaiko įstatymų, nevykto teismo sprendimų.
  Seimas įstatymų leidėjas – Ingai čia ne vieta.
  Ir koks čia sielvartas ? Kad nesugebėjo išmelžti iš vokiečio tiek pinigų, kiek jinai pageidavo ?
  Gėda, kad yra tokių moterų, tik tiek galiu pasakyti.

 • Arturai, nekreipk demesio i Igno pastabas. As ir be to raginimo balsuosiu uz TT ir tikiuosiu, kad as ne vienisas. Sekmes Jums Arturai!

 • Anonimas

  ignai, paties supratimu visi, kurie neketina balsuoti už konservatorius, visų kalibrų liberalus ar kitas sistemines partijas yra TT elektoratas? Sutinku – ši mintis dabar yra įpusta į kasantro lietuvaičio smegenis. O, beje, kuo TT blogesnis ar geresnis už zuokininkus?

 • Anonimas

  si karta Racui pritariu, del sios mamytes esu tokios pat nuomones.
  Taciau uz TT niekad nebalsuosiu ir isvis kaip gali partija taip vadintis, kurioje yra daugiausiai teistu

 • Anonimas

  Kodėl manote, kad šiame vaizdo klipe Inga Rinau reklamuoja A. Zuoko partiją? Galbūt jis ar kas nors iš jo partijos kolegų yra oficialiai pareiškęs paramą I. Rinau?

  Pamastymui

  Klipe nepastebėjau, kad I. Rinau rūpėtų tik ji pati, ji turi sergantį sūnų, todėl į Vokietiją visiems išvykti būtų ypač sudėtinga. Tikiuosi nesitikite, kad ji savo sūnų paliks Lietuvoje, o pati su dukra, bent kuriam laikui, važiuos į Vokietiją, tokiu atveju jūs, tikriausiai, pats sakytumėte, kad I. Rinau teikia pirmenybę vienam iš savo vaikų. O tai, kad ji kalba ir apie savo jausmus suprantama: kaip, įdomu, Jūs kalbėtumėte, jei kas nors ketintų iš Jūsų atimti vaikus. Galų gale ji yra moteris, o moterys dažnai teikia pirmenybę jausmams.

  Artūrui

  Keista, kad Jums atrodo, jok šis vaizdo klipas yra A. Zuoko partijos agitacija, žinant, kad Jūsų komentaruose dažnai jaučiamas palankumas R. Pakso partijai, o kartais ir kitoms netradicinėms partijoms: Darbo partijai, Frontui, o kartais net A. Valinsko Tautos prisikėlimo partijai.

  Beje, nieks neabejoja, kad Michaelis Rinau myli savo dukterį, tačiau žinant, kad du iš trijų savo gyvenimo metų ji praleido su motina – su tėvo nebendravo, ir įšsiskyrimas su motina mergaitei sukeltų didelių psichologinių problemų, M. Rinau turėtų leisti I. Rinau pasilikti dukrelę, juk, galu gale, motinos meilė daug stipresnė nei tėvo. Tikriausiai čia veikia jo vyriškasis ego, kuris neleidžia „pralaimėti“ moteriai, juolab tokiu svarbiu klausimu, kaip vaiko auginimas. Antra vertus, gražu, kad vokietis M. Rinau kovoja dėl vaiko globos, o ne apleidžia jį, kaip kai kurie lietuvos vyrai, nors gal jis tiesiog vengia mokėti alimentus, kas žino? Vis dėlto, manau, kad ponas M. Rinau elgiasi nevyriškai, neteikdamas pirmenybės šventam vaiko ir motinos ryšiui.

 • Anonimas

  Čia gal dar reikėtų pridurti ir kitą dalyką: nužmogėjime nėra nieko blogo, jei nužmogėjame laikydamisi įstatymų. Ar ne, Račai?

  Kalbant apie Ingos elgesį- na, gal ir nevisai adekvatus, bet ar pats įsivaizduoji, kad panašioje situacijoje elgtumei adekvačiai? Aš asmeniškai neįsivaizduoju, kaip galima būti pusėje „tėvo“, kuris paliko žmoną su kelių mėnesių amžiaus kūdikiu ant rankų, ir išejo pas meilužę… Bet matai, vokiečių š*dteismis nusprendė, kad „viskas pagal įstatymą“, išskyrus Ingos elgesį.

  Galima smerkti Zuoką, norintį šaltakraujiškai pasinaudoti Inga Rinau, bet ar verta smerkti Ingą Rinau už tai, kad šiose aplinkybėse ji nesugeba elgtis šaltakraujiškai? Taip, Račai, pakomentuok- va kaip manipuliatyviai ir neteisiškai skęstanti griebiasi šiaudo… Žiūrėk, įstatymiškai paniro… Ne vėl išnėrė- ir bando sulaužyti įstatymus įkvėpdama oro…

 • Anonimas

  Sutinku su Inga. Pati turiu dukra 4 ir puikiai suprantu sia situacija. atimti is padorios mamos vaika yra nezmoniska. Ingai linkiu stiprybes ir laikas sustatys viska i savo vietas. o kol kas galvokime, kad tevas nenori nuskriausti dukros…

 • aldute

  sveika Ingute,ateis dziaugsmas , laime ir i tavo kiema ,nenusimink ,devulis tau pades ,sekmes tau ,tu teisi ,kovoji del savo dukrytes,tu saunuole , stiprybes , sveikatos tau ir tavo vaikuciams.