Ekologinės moterys nemirė, vadovavimą joms perėmė R.Šalaševičiūtė

Nežinau, ar pamenate, bet prieš porą metų Lietuvoje buvo kilęs ekologinių moterų judėjimas, kurį visokeriopai rėmė socialinių tekstų ekspertas, VRK narys Justinas Žilinskas ir neseniai Vilniaus meru išrinktas, o anuomet Teisingumo ministerijai vadovavęs Remigijus Šimašius.

Ekologinės moterys, prisimindamos senas lietuvių liaudies tradicijas, kai vaikai gimdavo grėbiant šieną, tada labai norėjo gimdyti ne gimdymo namuose, o voniose, miškuose ir kitose tam tikslui pritaikytose vietose, o tuometinis ministras R.Šimašius, visus, kurie drįsdavo suabejoti tų moterų sveiku protu ir kalbėjo apie civilizaciją bei medicinos pažangą vadino tamsuoliais.

Sveikas protas tada nugalėjo ir dauguma Lietuvos vaikų iki šiol sėkmingai išvysta pasaulį gimdymo namuose, kur jiems, esant reikalui ir panaudojant civilizacijos raidos ir visuomenės pažangos sukurta technika ir vaistais, suteikiama būtina pagalba. Todėl ir kūdikių mirštamumas šiandien Lietuvoje gerokai mažesnis nei tais laikais, kai vaikai gimdavo tarp pradalgių.

Tačiau, nepaisant to, ir nežiūrint į tai, kad R.Šimašius tapo meru, ekologinių moterų judėjimas nemirė, o estafetę iš buvusio teisingumo ministro, panašu, taikosi perimti dabartinė sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Gimdyti vonioje ji nenori (jau ir amžius nebe tas), tačiau apie vaikus labai daug išmano, nes ilgai dirbo Vaikų teisių kontroliere. Ta jos patirtis jai pakuždėjo, kad vaikų skiepijimas, kaip ir jų gimdymas gimdymo namuose yra neekologiškas ir neatitinka sveikos gyvensenos principų. Dar daugiau – ministrė yra įsitikinusi, kad vaikų skiepijimas yra diskriminacija, todėl reikalavimą, kad jie būtų žiauriai badomi adatomis, taip siekiant apsaugoti juos nuo poliomelito, tymų ar raudonukės reikia naikinti.

Ekologinėms minstrės nuostatoms pritaria ir tėvai, kurie sąžiningai moka mokesčius ir geriau už bet kokį gydytoją žino, ko reikia jų vaikams. Mat daug skaito. Tiesa, jie neatsisako, kad už tuos jų mokamus mokesčius gydytojai suteiktų pagalbą tais atvejais, kai knygose, supermamų forume ar Facebook’e neranda patarimų, kaip, pavyzdžiui, namuose išoperuoti apendicitą, kuo būtų galima išgręžti sugedusį dantį ir kokių žolelių pridėtį į po gręžimo atsiradusią skylę, kad ji pati užsitrauktų.

Bet tie tėvai žino, kad skiepai kenkia. Kai kurie dar žino, kad kartu su skiepais vaikui yra suleidžiamas chipas, per kurį valdžia tą vaiką kontroliuoja. Ir dar, kad klimato atšilimas yra mitas, nes pati R.Juknevičienė taip sakė.

Natūralu, kad tokie tėvai savo vaikų niekada neleis skiepyti. Šiaip tai būtų visai nieko, nes genai yra paveldimi, o kai kurios ligos, nuo kurių skiepijama, baigiasi mirtimi. Tačiau bėda ta, kad ekologiniai tėvai moka mokesčius ir nori, kad jų neskiepyti vaikai lankytų darželius kartu su neekologiškais vaikais, kurie yra paskiepyti. Čia panašiai kaip ekologinės mamos norėjo, kad už jų mokamus mokesčius gimdyklą ir inkubatorių atvežtų joms į vonią.

Ministrė R.Šalaševičiūtė sako, kad tokia galimybė svarstytina, tačiau aš jai nepritariu. Aš galvoju, kad geriausiai būtų ekologiškiems tėvams už jų mokamus mokesčius pastatyti ekologiškus vaikų darželius. Juos galėtų lankyti visi ekologiški, tai yra, neskiepyti vaikai. Pradėti būtų galima nuo Vilniaus, kur ekologiškas meras R.Šimašius yra pažadėjęs pastatyti daug naujų vaikų darželių.

Pirmajam darželiui galėtų vadovauti pati R.Šalaševičiūtė. Tik prieš tai ją galbūt reikėtų paskeipyti. Nuo tamsuoliškumo

(2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...