Apie pliuralizmą

Virgis Valentinavičius nemyli „Lietuvos ryto“ ir LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus, bet jam iš esmės patinka tai, ką daro Andrius Kubilius ir jo Vyriausybė.

Rimvydui Valatkai Andriaus Kubiliaus Vyriausybė primena frajerių ir dundukų prieglaudą , o Audrius Siaurusevičius jam, atrodo, blogų emocijų nekelia. 

Bet Audriui Siaurusevičiui ir Rimvydui Valatkai, atrodo,nepatinka Virgis Valentinavičius.

Aš šiandien rytą sėdėjau automobilyje ir, nors skubėjau, niekaip negalėjau iš jo išlipti.

Klausiausi „Lietuvos ryte“ dirbančios Ramunės Sotvarienės komentaro per Lietuvos radiją (deja, lrt.lt puslapyje jo iki šiol nėra, bet kai atsiras, siūlau visiems paskaityti), kuriame ji gyrė Virgį Valentinavičių ir teigė, kad jo sprendimas tapti A.Kubiliaus patarėju yra pats geriausias pilietiškumo pavyzdys.

Apie Andriaus Kubiliaus Vyriausybę Ramunė Sotvarienė taip pat labai gražiai atsiliepė.

Parėjęs namo Google Reader’yje radau Tomo Vilucko, kuris nemėgsta Audriaus Siaurusevičius, komentarą kuriame jis   pasiaiškina, kaip tapo „Lietuvos ryto“ autoriumi.

Nelabai supratau, kodėl jis aiškinasi… lyg „Lietuvos rytas“ būtų ne laikraštis, o Tomas Viluckas – ne apžvalgininkas, kuris pats sprendžia, kokiam leidiniui rašyti savo komentarus. Aš, pavyzdžiui, irgi prieš keletą metų rašiau komentarus „Lietuvos rytui“, tačiau nemanau, kad dėl to turėčiau kam nors aiškintis.

O dar sako Lietuvos žiniasklaidoje nėra pliuralizmo….

(9 balsų, vidurkis: 2,44 iš 5)
Loading...