D.Grybauskaitė: net internete rėmėjų kol kas labai nedaug

D.Grybauskaitė iki šiol nepasakė, ar ji dalyvaus prezidento rinkimuose, tačiau yra sakiusi kad dalyvautų tik kaip nepriklausoma kandidatė.

Jau rašiau, kad tai anaiptol nebus labai lengva, vien jau todėl, kad norint tapti kandidate, D.Grybauskaitei per kiek daugiau nei mėnesį reikės surinkti 20 000 ją remiančių Lietuvos piliečių parašų.

Turint galvoje pastarųjų dienų iniciatyvas kandidatu į prezidentus siūlyti V.Landsbergį, gali atsitikti taip, kad konservatoriai, kurių lyderis A.Kubilius iki šiol atvirai rėmė D.Grybauskaitės kandidatūrą, netaps organizuota struktūra, padėsiančia D.Grybauskaitei rinkti parašus.

Žvelgiant į kitas partijas, bent jau aš šiandien nematau nė vienos, kuri dega noru remti D.Grybauskaitę.

O be struktūros surinkti 20 000 parašų tikrai bus labai nelengva.

Įrodymu gali būti ir neseniai internete atsiradęs puslapis, kuriame D.Grybauskaitė raginama dalyvauti prezidento rinkimuose.

Puslapis atsirado, berods, vasario 8 dieną ir per ser savaitę jame pasirašė vos 375 asmenys.

Sakyčiau, labai mažai, ypač turint galvoje, kad internete pasirašyti gerokai lengviau nei parašų rinkimų lape…

(9 balsų, vidurkis: 4,22 iš 5)
Loading...
 • borisas

  nereikia jokiu balsu internete.viska sprendzia amerika.nuspres,kad grybauskaite,bus grybauskaite.tik vienas kandidatas,aciu tautai,neturi sansu.gerb.prof.

  • Valentinas

   Tavo istorinėje tėvynėje rytuose prezidentai yra paskiriami. Lietuvoje mes juos renkame ir ką norėsime tą išsirinksime kad ir kaip tau tai nepatiktų.

   • nerijus

    Rytuose?
    Na, na, Valentinai, kartais ir Jūs persistengiate.
    Izraelis, Ukraina, Gruzija,.. ir pan. :)

    Nebent, jei jūs, teigiate, kad tai JAV „paskiriami“ vadovai, tai aš tada sutinku. :)

    Kas dėl rinkimų pas mus…yra daug trūkumų, net ir internetinių.

    • Nerijau, ar tu „Citata #149 A.Zuokas apie laisvę…“ komentaruose rašei dėl švyturio, gali atsakyti ?

     • nerijus

      Kas bus?
      Baisu, kažkaip pasidarė…tai ne citata, mintys.

    • Valentinas

     Nerijau, nesupratau ar supratai ką aš sakiau. Gerbiamas borisas drįso teigti, kad prezidentus pas mus skiria amerika. Manau, kad tai yra tiek mano, tiek tavo tiek visų Lietuvos piliečių įžeidimas. Kad kokie mes nevykę, bet už savo bėdas ir sėkmes esame atsakingi patys, o ne kažkokie dėdės už atlanto.
     Tuo tarpu boriso istorinėje tėvynėje Rusijoje prezidentai, gubernatoriai ir apskritai valdia yra skiriami ir kas vadovaus šaliai sprendžia tam tikri dėdės kremliuje.
     Primityvaus antiamerikanizmo idėjos, kurias pademnostravo borisas yra rusijos valdžios sąmoningai eskaluojamas propogandinis diskursas. Amerika Rusijoje atlieka funkciją: ji oficialiai yra visų Rusijos bėdų kaltininkė. Valdžia sąmoningai kursto antiamerikanizmą, kad nukreiptų dėmesį nuo savo nevykusio valdymo. Kartu Rusija pabrėžtinai niekina savo mažąsias kaimynes sakydama, kad visus procesus čia valdo amerikiečiai t.y. mūsų „šeimininkai“. Oranžinės revoliucijos – amerikiečių darbas, Lietuvos antirusiška pozicija amerikiečių darbas ir t.t. Atseit, jei nori išspręsti klausimą su Estija, į estus gali net nesikreipti, o kreipkis tiesiogiai į jų „šeimininkus“ Vašingtone. Toks pasaulėvaizdis labai gerai atspindi pačios Rusijos požiūrį į geopolitikos realijas ir įtikinamai demonstruoja, kad Rusija yra mums grėsmė. Iš kitos pusės, tai rodo ir tai, kad Rusija gyvendama 19 amžiaus galios žaidimų realijomis yra visiškai neadekvati 21 amžiaus išūkiams.

     • Xerksas

      Tamstai labai teisingai pasebėjote ir sutaupėte man lak

     • Xerksas

      Tamstai labai teisingai pasebėjote ir sutaupėte man pirštų judesius rašant komentarą :o)

   • A.G.

    Manau, kad lygiai taip pat, kaip buv. TSRs (politbiuras paskirdavo…), lygiai taip pat JAV (paskirti pinigai (taigi, taip pat politbiuras) paskiria…
    Na yra dalykų, kurie kai kam nors nukrisk – neaiškūs bus.
    Štai va ir kaip negerbti VP Market vaikinų, kurie tiksliai visuomet diagnazuoja lietuvius. Kas kitas galėjo pagalvoti, kad tauta visiškai supuvusi, o jei pastatė krautuvę ir joje visa Lietuva…
    Taigi, yra ant Lietuvos ir ne durnų vyriukų…
    Deja, apart jų daugiau, kaip ir nesimato.
    Vieni laksto po įstaigas su kapšu – kiti laukia tų su kapšais… – jokios romantikos ant tos Lietuvos…

  • Regis

   Borisai, ką ten Amerika, žvelk dar gyliau. Nemanai, kad mus ateiviai senai jau valdo??

   Beje, o ką pats siūlai daryt? Sėdėt ant pasagos ir laukt kol į duris pabels tie patys amerikiečiai ar dar kas nors?

   • Valentinas

    aš net neabejoju, kad borisą valdo amerikiečiai :)

    • Regis

     Borisą valdo laisvoji Rusios žiniasklaida. Čia ta pati kuri visur amerikiečių ranką mato.. Net kai Ostankino bokštas užsidega ar povandeninis laivas nuskęsta..

     • Valentinas

      Liūdniausia, kad ostankinas valdo ir A.G., kuris pagal savo pažiūras turėtų būti atsparus tai bacilai.

 • Reborn

  Is ziniasklaidoje sklandanciu realesniu kandidatu pavardziu, tai be jokios abejones DG yra tinkamiausias kandidatas. Butu labai gaila jei del ivairiu dirbtiniu kliuciu (kokiu aisq bus koks 100 maziausiai) DG nebutu isrinkta i prezidentes.

  O p. Racai, uz ka Jus balsuotumete? Ar atiduotumete savo balsa uz DG?

  Mano nuomone idealus variantas butu toks: Kuris i prezidentus, Grybauskaite i premjerus. Cia aisq utopija.. o dabartineje situacijoje tikrai reikia palaikyti DG ir mars visi i p. Raco cituota puslapi parasu deti :)

 • Stefanija

  As visu 100procentu uz Grybauskaite,nes kitu ir nera.Gaila,kad dar klybinami seni zmones,kaip Landsbergis ar Brazauskas.Uzteko mums senelio Adamkaus.Valstybe valdyti turi energingi zmones.

 • Artūrai, manau negalima sakyti, kad „vos 375“, nežinant, koks svetainės lankomumas. Jei svetainę per šį laikotarpį aplankė 750 unikalus lankytojai, tai 50% efektyvumas būtų labai geras.
  Kad lankomumas nėra didelis, galima spręsti iš to, kiek šis adresas „reklamuojamas“ kitose svetainėse. Paieškojus Google’ei kiek yra nuorodų į uzgrybauskaite.lt (gal yra ir daugiau, tiesiog Google dar „nespėjo“ suindekstuoti, pvz. racas.lt :)), matosi, kad šio puslapio adresas paminėtas 8 svetainėse ir visur komentaruose. O siuntinėjant pažistamiems el. laiškus su raginimu pasirašyti, turint omenyje, kad per šventes laiškus mažai kas skaito, didesnio lankomumo ir nereikia tikėtis.

  • Tomai, mano pagrindinė mintis ir buvo parodyti, kaip nelengva D.Grybauskaitei bus, jei ji nuspręs kandidatuoti…

   To puslapio sklaida, jo „reklama“, ir pasirašiusiųjų skaičius liudija aktyvumo lygį, kai iniciatyva atsiranda ne partijose ir partijoms nedalyvaujant.

   Beje, renkant parašus, taip pat pasitaikys ir švenčių, ir savaitgalių:))

   • Kadangi apie kitus kandindatus dar nei vienos svetainės nemačiau, todėl manau, kad ir tokios svetainės atiradimas parodo, kad vienintelis realus kandidatas yra Grybauskaitė.

   • gied

    Tik paleistas internetinis puslapis neturi lankytoju. Tam, kad jis atsirastu, reikia kriptingai reklamuoti. Jei parashai uz grybauskaite butu renkami Delfyje ar Alfoje ar pvz peticija.lt (kur jau yra lankytoju srautas), rezultatai butu kitokie.

  • Aras

   Internetinis parašų rinkimas, „peticijos“ yra tik būdas garui nuleisti, jis neturi jokios juridinės galios. Tai tiesiog „fanų“ klubo rinkimai. O dėl Grybauskaitės aš jau esu išsakęs abejones: ją kažkas aktyviai reklamuoja, „stumia“ valdžion. Atvirai prisipažinkit: kas prie pora metų prisiminė Grybauskaitę? Kas atsiminė, kad kadaise gal metus prie Brazausko ji dirbo finasų ministre? Jei tvirtinsit, kad atsimenat, gal tada galit išvardinti ir kitus to laikotarpio ministrus? :) Abejoju, ar galėsit… :)
   Aš prisimenu laikotarpį, kai Grybauskaitė vienu metu atsirado auklausų lentelių viršūnėse ir kas savaitę pasirodydavo ją giriantys straipsniai. Taip iš jau seniai užmirštos asmenybės po gausios „reklamos“ Grybauskaitė tapo „populiariausiu“ kandidatu į prezidentus. Kažkas į ją investuoja, kažkas turtingas stumia Grybauskaitę į prezidentes ir manęs tai visiškai nežavi, nes gausis kaip su Valinsku: perki gausiai reklamuotą katę maiše, o nusipirkęs žiauriai nusivili.

  • Xerksas

   >>negalima sakyti, kad “vos 375″

   Teisingai – 375 – šventas skaičius :o))) Ypač, kai rašoma S&W .375 magnum :o)))

 • Kad svetainei trūksta „reklamos“ parodo ir tokie pasirašiusiųjų skaičiaus dinamika:
  nuo vasario 8 d. (startas) iki vasario 10 d. (5 ryto) – pasirašė 213 žmonių (mano nuomone, svetainės kūrėjų „pažįstami“), o iki dabar prisidėjo tik 162 „parašai“.

 • Tiktai tiek balsų? Vech, skystoka…:// Puslapiui verkiant reikia reklamos.

 • mantas

  tik rinkimai viska parodo galutinai. ant sito vandens pilstymo dabar jau as dejau.

 • man labiausiai patiko šie Artūro žodžiai: „… tikrai bus labai nelengva“.
  O kam dabar lengva?
  Kita vertus visiems nelengva kas nori gudrauti, vinguriuoti, laviruoti, delsti, svarstyti, abejoti, išskaičiuoti.
  Kai mezgamos sudėtingos kombinacijos, tai labai lenva susipainioti siūlų raizgalynėje, reikėtų veikti paprasčiau, atviriau.
  K.Čilinskas be aiškios struktūrinės paramos nebūtų tapęs Seimo nariu, nebūtų laimėjęs prieš Uspaskichą.

 • Vasia

  Jai ji pati to nenori, kodel as ten turiu det parasa…. jai nori but prezidente- tegul ir sako drasiai: taip noriu! O gal bijo ? O gal patepimo negavo ? O dabar vaiku darzelis. Toks dabar ispudis, kad isvare i Briuseli pampersu pasikeist!

 • J. naivus

  Bus ar ne ji kandidatų sąrašuose- labai svarbu, tiesiog nepaprastai svarbu, kaip ten tuos parašus surinks…

  Baltarusiai jau kuoliukais atžymėjo Astravo Atominės jėgainės statybvietę, o mūsų žiniaskaida tyli ir tai greičiau natūralu, nes nebuvo komandos- „Fas“.

  Bet kodėl tyli p.Artūras?
  Gal tai iš tikro niekinis klausimas Lietuvai?

  • nerijus

   Jau geriau ir pigiau pirkti, nei turėti patiems.
   Tai faktas, nes…pvz.:
   mes, lietuviai, už e. energiją mokame 34- 37 cnt. už kw, tuo tarpu rusai moka tik 4 (gal, šiuo metu ir pasikeitė, bet simboliškai)cnt., nes perteklinę energiją reikia kažkur dėti/panaudoti.
   Tas pats galioja ir MN.
   Pas mus brangiausias kuras, nors ir turime savo perdirbimo įmonę.
   Produktai atpigtų, jei būtų leidžiama įvežti iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir pan.
   Monopolis yar monopolis.

 • Musė

  Pagalvojau baisų dalyką – negi per 18 nepriklausomybės metų Lietuva nesugebėjo išauginti nei vieno rimto politiko, kuris sugebėtų deramai konkuruoti su senukais V. Landsbergiu ir A. Brazausku Prezidento rinkimuose (jei jie dalyvautų)?

  Panašu, kad ne. Ir tada pagalvoji – kaip mes dabar sureikšminame visokius techninius dalykus kaip kalbų mokėjimas, kompiuterinis raštingumas ir begalė visokių kitokių skills’ų. O juk svarbiausia – asmenybė. Tokių charizmatiškų asmenybių kaip Landsbergis ir Brazauskas tiesiog nėra.

  • Regis

   Kaip tai neišaugino? Paimkim, kad ir Zuoką. Grynai nepriklausomybės produktas. Pavyzdžių yra daug, vien pvz. Flylal’o savininkai, pasižiūri per TV kokie perspektyvūs jaunuoliai kaip gerai perpratę „žaidimo“ taisykles. Seime jų lauks su išskiestom rankom. Jaunimas auga.

   p.s. kaip ten sakoma – politikai yra visuomenės dalis. Kokia visuomenė tokie ir politikai. Jeigu neišauginom tai gal su mumis kas nors negerai?

 • labai teisinga Musės pastaba.

 • nerijus

  Bet, ar teisiškai galimas pasirašymas interentu? Ar jis galios?
  Naujovė. Nėra dar sukurtos sitemos balsuoti internetu, jau atsirado galimybė pasirašinėti.
  Įdomu, kaip tai padaryta. Einu pasidairyti.

  Aš, tokio puslapio net nežinojau. Jūs, Artūrai, pareklamavote. Sąmoningai ar ne…-nežinau.

 • nerijus

  Artūrai, jie(parašai) bus negaliojantys, nes nėra paso numerio ir parašo.
  Dėja.
  Čia tik viešųjų ryšių akcija.

 • Regis

  Jeigu Dalia tikrai kandidatuos tai pereisiu visas gimines ir pažįstamus, kad pasirašytų. Ir ne tik dėl jos. Dėl visų kuriems reikės tokios paramos. Manau kuo daugiau kandidatų turėsim, tuo mums kaip piliečiams bus geriau.

 • Stebiuosi, Arturai

  juokingas tu Arturai, kazkoks smulkus puslapis tau jau rodiklis…

  • Besistebinčiam – visada džiaugiuosi, kai praskaidrinu žmonėms nuotaiką… Juoktis sveika.

 • Kęstutis

  Gal tai reiškia, kad Grybauskaitės reitingai yra tik muilo burbulas? Burbulas, kuris jau sprogo, nes buvo pradėtas pūsti dar prieš du metus. Per anksti. Viskam yra ribos. Net ir Grybauskaitės „laužymuisi“ dėl kandidatavimo. Gal tautiečiams jau pabodo jos neapsisprendimas.

 • Šmukur šmakar

  O kam toje svetainėje reikia įrašyti el. pašto adresą ? Gal tam, kad kai bus pradėti rinkti parašai, būtų galima informuoti elektoratą kur atsinešus pasą ateiti ir pasirašyti ? Logiška ?

 • Edgaras

  Arturai, atrodai naivus, cia tik „dela techniki“ tie parasai, surinktu staigiai ir be vargo :) as irgi turiu patirties tame :)

  • Edgarai, aš irgi turiu patirties ir visiškai nesutinku su tamsta… Ir pakartosiu – be aiškios partijų paramos tai padaryti bus labai sunku.

   • Xerksas

    Tai partijos ir surinks. Net jei jau kažkas susigalvos, kad „politinės nekaltybės“ vardan reikia, kad nei viena partija oficialiai Grybauskaitės neremtų (nors, mano požiūriu, tai kvailystė, kaip ir konstitucinis reikalavimas prezidentui būti nepartiniu), bus mikliai įkurtas koks nors „Komitetas Dalia’2009“, į kurį partijų atstovai įeis kaip paprasti visuomeniškai aktyvūs piliečiai :o)))

 • A.G.

  Jau čia kelintą kartą kalbama apie tuos parašus.
  Va ir man įdomu pasidarė – kiek kainuoja norint surinkti tiek parašų per dvi savaites, o kiek norint surunkti per savaitę.
  Kaži ar gali tuom užsiimti sakykime kokia tai firma, pvz. laikraštis, televizija.
  Įsitikinau, kad šiais laikais geras santechnikas su „naparninku“ (su gerais įrankiais, dirbantis ne su kiniškomis medžiagomis) dienai kainuoja 1800.0 Lt (čia tik už darbą).
  Taigi ir parašų rinkikas per dieną tiek panašiai turėtų uždirbti.
  Kiek tokių reiktų ir kiek dienų jie turėtų dirbti.
  Na dar žiniasklaidai (4-ios pvz kart 50 tūkst. Lt lygu 200.0 tūkst. litų).
  Tai manau už 700.0 tūkst.Lt galima ir surinkti tuos parašus.
  Tai kam oligarchui pradžioje duoti pinigėlius partijai – galima juk tiesiai kandidatui.
  O tų kandidatų matomai ir atsiranda ne vienas, nes čia tiems, kurie nėra potencialūs – kaipo kažkokia ir biznio šaka gaunasi… kaipo būti sakykime sostinės (ir ne tik) tarybos nariu… kai už balsą tam tikrose situacijose bizniuką pasidaro.
  Taigi grįškime prie rinkimų.
  Na tai parašai (20000) reiškia kaštuoja vieną arą sostinės auksinėje vietukėje (na ten dar pakelvingai chebrai…) – sakykime 2 arai ir bus parašai.
  Tad kur čia klausimai…
  Joke, kaip visada…

  • Xerksas

   A.G. rašė:

   >šiais laikais geras santechnikas su „naparninku“ (su gerais įrankiais, dirbantis ne su kiniškomis medžiagomis) dienai kainuoja 1800.0 Lt (čia tik už darbą)8o. Man, pavyzdžiui, unitazą pakeitė per 2,5 val. ir paėmė 150 LT (medžiagos mano supirktos buvo). O meistras auksinėmis rankomis, santechnikauja jau ketvirtį amžiaus, pagalbininkais sūnūs (jei prireikia) dirba – irgi santechnikai. Karjerą dar LSSR MT ūkyje pradėjo, o Landsbergio namą iki šiol aptarnauja, nors balsuoja tai už Uspaskichą, tai už Paksą :o)))

   • A.G.

    Unitazo pakeitimui santechniko nelabai ir reikia – juk čia elementarus darbas bet kokiam vyriškiui.
    O jei jau keičia snatechnikas – tai 20 min. reikalas ir 250 Lt pakanka, net per daug.
    Kalba buvo už visą komleksą darbų – seno vamzdyno išardymą, naujo pastatymą (tai butue padaroma per dieną), kai vamzdžių sujungimui (suspaudimui) su detalėmis naudojami brangūs darabiniai įrankiai ir pan.

    • Xerksas

     Jeigu įrankiai namie yra – tai gali ir pats. O jeigu nėra? Aš, po teisybei, į meistravimą nelabai linkęs, nors jei labai prireikia, galiu (statybos ir butų remonto darbais studijų metais uždarbiavau, tai, matyt, ir įvarė jiems alergiją). Bet manau, kad geriau, kai darbą daro profesionalai (užtai medžiagas, pradedant unitazu ir baigiant žarnele, taip supirkau, kad neturėjo kur prikibti, nors pradžioje, kaip ir kiekvienas meistras, bandė :o))

     Aišku, viso vamzdyno keitimas (ypač – seno ardymas sename name ar bute) – rimtas darbas. Beje, darė tik vandentiekį ar ir fekalinę? Nors vis tik galvoju, kad tamsta permokėjote.

     • A.G.

      Tik savo butui susipirkti įrankius (kai spaustuvas (vamzdelį prispausti prie detalės) kainuoja 5 ar 6 tūkst.), tai būtų nesąmonė.
      Išardė viską.

     • A.G.

      Atsiprašau, kažką ne taip nuspaudžiau.
      Išardė viską. Nuo virtuvės, iki „stojakų“ koridoriuje. Ir visą kanalizaciją ir karšto bei šalto vandens vamzyną. Nujos angos per sienas. Skaitliukus perkėlė prie “stojako“. Išlupo ir keitė viską (virtuvėje, vonioje (išskyrus pačią vonią – tik jos detales metalines pakeitė), tualete), maišytuvus, unitazą ir t.t.
      Darbas – 1800 Lt. Medžiagos – 1900 Lt.
      Garantija -kol stovės namas.
      Yra ir kiti variantai – pigūs (vienas toks kaimynėlis iš kart po remonto mus užpylė. Pasirodo susidėjo kinietiškas medžiagas).
      Bet, kai užliesi kaimyną. Ar, kai reikės vėl laužti plyteles – skūpus moka du kartus.
      Dėl kainos, tai ir aš žagtelėjau.
      Prieš du metus buvo galima pigiau.
      Na blogo šeimininkas jau ir taip žagsi iš pykčio…. kuo pavirto blogas…

     • Xerksas

      „kuo pavirto blogas…“
      Ogi tipišku blogu pavirto :o))) Beje, mano unitazo kaita pakankamai „į temą“, nes tai teko daryti po to, kai vienas garbus viceministras, suvartojęs tam tikrą kiekį alkoholio, neapskaičiavo savo masyvaus užpakalio trajektorijos :o)))

 • Edgaras

  mes čia su keliais draugais ginčijomės, kas kaltas, kad negirdejai apie akciją, rengiamą Račo ir susijusia su maxima. Tai kaltas aš ar Račas, bandžiau įrodinėt kad Račas :) noriu pasakyt, kad vis tik, čia galimybės kitos, savaitė dvi ir surinkta.
  Anksčiau esi teigęs, kad Grybauskaitė nedalyvaus, nes nesirems partijom, o surinkti parašų neįmanoma, žinant jos palaikymą, tai greit, sunkiau būtų kokiam Paleckio padėjėjui.
  O apskritai, kad taip nebūtų ką rinkti, tai net nežinau, buvau prieš Nausėdą, bet pamačius laidą versijos, kai sudirbinėjami lygioj vietoj socdemai, tai duok Die, kad tik būtų jis kandidatu, žinočiau už ką balsuot.

  • Edgarai, tamsta teisus, tu nekaltas, alinka kalta. O dar tiksliau – tai tamstai tikriausiai buvo visiškai dzin…

   • gied

    Artūrai, iš dalies Edgaras teisus. Parašų, kaip ir bet kurios kitos akcijos esmė – padaryti, kad žmonėms (kuo didesniam jų ratui) būtų ne dzin bei įrodyti, kad mintis teisinga. Tą galima pasiekti daugeliu priemonių. Šiuo aveju Grybauskaitės rinkiminė programa jau prasidėjus ir tesiasi ilgiau. Yra daug argumentu, kodėl jai gali pasisekti.
    1) Grybauskaitė jau yra pozicionuota kaip rinkimų lyderė, todėl mažiau žmonių yra abejingų. Didesnė dalis turi aiškią nuomonę.
    2) Grybauskaitė bando eiti kaip „nepriklausoma“ kandidatė, prieš kurią kovoja sistemą. Nesvarbu, kad apie ją girdime daug daugiau negu apie bet kurį kita kandidatą, bet toks žingsnis patinka žmonėms ir yra tikslingas.
    3) yra tik 2 variantai jei grybauskaitė dalyvaus : Ji surinks parašus ir taps kandidatu arba ne. Tai gerokai skiriasi nuo pasirinkimo „Reikia atominės, nereikia atominės, reikia atominės bet kitokiomis sąlygomis“. Pastarajame pasirinkimas nr 3 – akivaizdus luzeris. Dar blogiau, jis susilpnina pasirinkima nr 2. Akivaizdžiai, alternatyvos Grybauskaitei atsiradimas t.t. elektorate susilpnintu jos pozicijas.

 • austras

  Arturai, nemanau, kad tai bus sunku. Populiariausia kandidate tuoj apspis medu uzuodziantys kolibriai.. pas mus taip jau yra..

 • austras

  Ir dar, Arturai, manau, kad sikart eini su pagrindine srove. Ar smagiau joje plaukti, nei sakant, kad bendrame valstybes peizaze pilietis Rolandas Paksas buvo nuskriaustas nepagristai? (nors nemanau, kad tau svarbu, ar plauki su visais, ar pries srove, nes atstovauji pats sau)

 • labiausiai nesistemiškas, prastas oratorius, nesuprastas ir ujamas politikas yra kultūros ministras Remigijus Vilkaitis. Kodėl tūpčiojate, gerb. austrai, vietoje, darote pusinius žingsnius, eikite iki galo. Nesistemiškų yra gausybė, galima vardinti ir vardinti …

 • dimes

  Man tai nesuprantama, kodėl pamirštama Landsbergio praeitis? Juk jis pats dirbo KGB ir buvo verbuotas to paties Dušanskio. Jeigu netikite, nueikite į googel ir suveskite ,,Landsbergių paslaptis“.
  Kažkodėl knisamasi į Grybauskaitės praeitį, o į Landsbergio – ne.

 • A.G.

  Dar.
  Žinoma, galima pasikviesti santechniką iš ukmergės. Bet dirbtų ne dieną, o tris ar dešimt, o po kelių metų kai ką jau reikėtų perdaryti.
  Tas pats su konsultantais prezidento rinkimuose.

 • aikidoka

  „Nepriklausoma „Grybauskaite an dienu aplanke pencinyka Brazauska ir kazka su juo aptare.Spauda tai nusviete labai skupai.Ka manopte ,pons Racai?

 • Edgaras

  Artūrai, čia nereikia suasmeninti, aš tik pavyzdį pateikiau, nors ir pati ginčo tema buvo PR.
  O dėl maximos, tai aš nebuvau jau 2-3 metus ir nesiruošiu eit, dar pasakysiu, kad per gatvę stato akropilį, kuriame nesiruošiu irgi lankytis. Labai gerai, kad yra dar vienas prekybos centras greta :)
  Taigi, man ne dzin…