Dėl visko kaltas A.Kubilius…

Na, nebegaliu jau.

Kentėjau, kentėjau, bet dabar jau viskas.

Užtenka.

Nebalsuosiu daugiau nei už konservatorius, nei už liberalus.

Nes jie dėl visko kalti. Na, ir dar tie kiti, kurie koalicijoje. 

O kalčiausi tai, žinoma, A.Kubilius ir I.Šimonytė. Na, ir dar D.Kreivys su A.Sekmoku ir G.Steponavičiumi.

A.Sekmokas kaltas todėl, kad atsakingas už energetiką, o D.Kreivys – todėl, kad rūpinasi ekonomika, o G.Steponavičius – už aukštojo mokslo reformą.

I.Šimonytė kalčiausia dėl to, kad biudžeto projektą rengia, mokesčius tik didina ir jų mažinti nė už ką neleidžia. Kažkokiu mat deficitu rūpinasi. 

O apie A.Kubilių tai iš viso nebėra ko kalbėti…

Naktinę mokesčių reformą surganizavo  kas?!

Žiniasklaidą ir apskritai visą verslą sužlugdė kas?!

Lietuvišką dešinę sugriovė kas?!!

Va, jei A.Sekmokas energetika tinkamai rūpintųsi, tai sporto salėse ne tik radiatoriai būtų, bet ir grindis šildytų.

D.Kreivys, jei būtų tikras patriotas, užuot visokiems „barclajams“ milijonus mokėjęs, būtų geriau į Lietuvos pramonę investicijų srautus nukreipęs. Pavyzdžiui, Kauno „Inkarą“ ar Šiaulių „Elnią“.

Apie kažkokią studijų kokybę nežinia ką nuolat šnekantis G.Steponavičius geriau būtų krepšelius paskyręs tiems, kurie žaidžia krepšinį. Juk šiaip ar taip antra religija, Europos čempionatas, o dar žiūrėk ir pasaulinį surengsim. Tai kur čia prioritetai, a ?!! Kur čia liberalizmo principai. Tauta juk krepšinį žaisti (arba bent žiūrėti) nori, o ne kažkokiomis kokybiškomis studijomis užsiimti!

O I.Šimonytė ką galvoja?!! PVM – aukštyn, akcizai – aukštyn, vartojimas žemyn, Nieko žmogus nebegali įpirkti, nieko nebegali vartoti, ubagais visi patapome.

Sako, pasaulinė krizė…

Kokia dar krizė, juk prie G.Kirkilo ir V.Blinkevičiūtės viskas augo – ir atlyginimai, ir pensijos, ir motinystės išmokos. Net graikai, va, pensijų nemažina.

O A.Kubilius… ką jau čia bešnekėti… Dėl visko kaltas. Kai kas sako, kad net nepakaltinamas.  Namų nerenovuoja, emigraciją skatina, darbo vietų nekuria ir vis kalba apie kažkokį taupymą. 

Fizikas.

Psichiatrai sako: „Mortido“ – išvertus į lietuvių kalbą savižudis.

Va, jei būtų viskas kitaip…

Jei A.Sekmokas būtų pasirūpinęs, kad sporto salių grindys būtų šildomos, jei D.Kreivys būtų kokius 300 milijonų valstybės investicijų nukreipęs į „Inkarą“,o I.Šimonytė būtų supratusi, kaip yra gerai skatinti lietuvišką verslą ir pasiūliusi sumažinti PVM „Inkaro“ gaminamai avalynei, ir  jei G.Steponavičius būtų skyręs krepšelius krepšinio fanams, viskas būtų kitaip…

Mano senos čiurnos būtų šiltesnės, būčiau turėjęs naujausio modelio „Air Šikšnius“ arba „Mažutis“ sportbačius, G.Steponavičiaus skirtų krepšelių išlavinti krepšinio fanai žinotų, kad man metant nuo tritaškio linijos reikia pagarbiai atsitraukti, ir šiandien būčiau sveikas…

O dabar dedu ledo gabalus ant dešinės kojos ir kamuoja bloga nuojauta, kad rytoj gali tekti išsitraukti prieš dvejus metus naudotą langetę.

Ir viskas per tą A.Kubilių…

P.S. Priešingai nei prieš dvejus metus, šį kartą pataikiau.

Bet A.Kubilius ir I.Šimonytė čia niekuo dėti.

(13 balsų, vidurkis: 3,85 iš 5)
Loading...
 • ir apskritai, ar vardan tokios Lietuvos mes kovojom? :)

 • Šitame post’e tarp eilučių klajoja socialdemokratinė Valdovų rūmų šmėkla

 • Čia briedis kelią perbėgo – ne kitaipo…

 • AM

  Dėkui. Smagiai nuteikėt :) Ar tai atsakas VL, paskatintas traumos krepšinio aikštelėje? :) Reik tikėtis, kojai nieko rimto.

  • Tadas

   Atsakas – akivaizdu ;] Jei kas tingite skaityti ilgoką Vladimiro Laučiaus kalbelę, tai Bingelis viską trumpai ir aiškiai: http://tv.delfi.lt/video/UMp1oyzB/

   P.S. linkime pasveikti

  • AM, joks čia atsakas. Viskas kuo tikriausia tiesa. Ir koja jau langetėje mažiausiai savaitei… Tai kas kaltas?!!!

 • Uzuojauta del ciurnos :)

 • Ričardas

  O kodėl Artūrui užkliuvo Arvydas Šikšnius? Ir kodėl jis priderinamas prie Mažučio? :)

  • Ričardai, A.Šikšnius neužkliuvo, jis oro karalius buvo. O Mažutis rinktinėje žaidė…

 • Bobutė

  Vau, kokios metamorfozės…:)Ir kas galėjo pagalvoti.

  Tik gal nereikėtų iš vieno kraštutinumo (balti ir pūkuoti) mestis į kitą (dėl viko kalti)?

 • Lyg ir būtų jumoras, bet kad nejuokingas.

 • Rolandas

  Pablogėjus savijautai p. A.R. paaštrėjo, ai, ką čia paaštrėjo – subujojo – jumoro jausmas. Jei tai ne sutapimas, o taisyklė, palinkėjimas „būk linksmesnis“ bus lygus „kad tave susuktų“.

  Belieka tikėtis , kad tai sutapimas, tad linkiu kuo greičiau pasveikti.

 • stogas

  Del Sekmoko nekaltumo suabejociau- monopolistui elektros tinklams pelno „stogas“ nuimtas, ir ka- po Nauju brangs bene brangiausia elektros energija Rytu Europoje. O dar ponui Lubiui dovanele – saules energijos projektas- elektros supirkimas po 1.70 lt. Taip ir matau, pastarasis ponas, nakty kasa kabeli is transformatorines i saules bateriju akumus. 0.40 lt stebuklingai virsta i 1.70lt. O lialia pupyte, cia musu kainu tarifu targetas? Bet palaukit, gi Lubys remia ir rems visas partijas. Sveikatos ir ramybes kojoms !

 • Vakar dižiausio dienraščio didžiausias apžvalgininkas, iš kurio Panoramos verslo skyrelio korespondentas vakar nubėgo paimti interviu, tokią dainelę kala kas dieną, dėl per aukštų mokesčių E.Masiulį ragina trauktis iš koalicijos ir … griūti socialdemokratams į glėbį.
  Tada mokesčiai tikrai bus dar didesni.
  Šizofrenija.

 • Virginija

  O aš tai rimtai: yra pasaulyje žymiai įdomesnių dalykų negu ta suš…politika ir ją vykdantieji, aš nebalsuoju jau seniai ir niekas man neįrodys , kad darau blogai, o jūs ,,virkite“ ir tikėkitės gerenės valdžios-viltis miršta paskutinė ,dar Vydūnas rašė-,,politika nešvarių geidulių tenkinimas“ ar kažkaip panašiai, mes esam tik ,,kamšalas“ jų geiduliams tenkinti, juk tai BIZNIS ir dar nešvarus….
  O dėl traumos, teks kantriai ir ilgai reabilituotis…..sėkmės

 • J. naivusis

  Taigi, pats laikas karūnuoti nebūtinai erškėčių vainiku, o už aroganciją ir „humorą“ pristatyti kokiai premijai.
  Tik kokiai? Didžiojo panikieriaus?

 • Pavadinti Seimo narius ir kitus Lietuvos politikus asilais būtų, turbūt, baisiausias šių tikrai darbščių keturkojų įžeidimas.

 • sigitas

  geras jumoro užtaisas :-) . Dar autorius pamiršo pridėti, kad ir dėl brangios STATOIL kavos kaltas KubilŠimonytSekmokas

 • Čia ko gero reikia suprast, kad kalti yra paprasti žmonės – dundukai.

 • respondentas

  Sutinku su Trockiu. Bet tikiuosi kad Račui taip gavosi dėl paprasčiausios ligos! Drugio efektu vadinamos. Tam reikėtų vartoti daugiau sveikų produktų – Maiksimoje lentynos būna su sveiku maistu! Vat reikėtų Račui pasiųst žmoną į Maiksimą nupirkt… Vaiko taigi nepasiūs, šį kartą ne dėl Kubiliaus, bet vistiek fizinėje emigracijoje.

  • mielas respondente, spėju, kad sveikata trykštate būtet tų produktų iš „Maximos“ prisiragavęs.

   • respondentas

    nu kad ir koks įžvalgus būsite, bet tai prie jūsų iniciatyvos prisidėjau – boikotuoju Maiksimą ir žmonai neleidžiu. Nors šiuo metu žmonos negaliu kontroliuot, tai kad nuėjo nalieva, bet tai sveikatos šaltinis ne Maiksima. Kad ir kaip bebūtų drugio efekto dar nepasigavau….

 • Aras

  Dėl gręsiančios katastrofos V. Laučius kaltina išprotėjusį vairuotoją, A. Račas priešgyniauja: – Ne, ne, ne! Trali vali.

 • Trakimas

  Kubilius nekaltas.Aplinka kalta…….

 • Tataigi

  Ir kas galėjo pagalvoti, kad Račui smegenys taip suskystės. Vis tik gadina žmogų pareigos ir pinigai, nebemato ir nebesuvokia, kas aplink vyksta.

 • tomas

  O tai jau nebe Landsbergis? :)

  • Audrius

   Geras klausimas, kolega… Liandzbergis buvo kaltas pries 2000 metais prasidejusi socdemu valdyma, dabar jau Kubilius…

 • gintaras.m

  Man tai Kubilius kažkuo primena Staliną. Josifas badu marino žmones, kad pasiektų išvystytą socializmą. Kubilius irgi veržia diržus, kad pasiektų eurą. Ir vienas ir kitas sakė: žmonės pakentėkit, dar truputi, jau tuoj tuoj viskas bus geriau. O tas Geriau kaip neateina, taip neateina. Nieko naujo ant šio pasaulio, kaip sakė Ekliziastas.

  • sigitas

   nū aš tai bandau įsivaizduoti – parsivelka vėlai vakare Kubilius iš darbo, griūna prie vakarienės stalo ir porina savo žmonai – skripkelininkei “ va šiandien tiems brudams litovcam dar labiau užveržiau diržą ant kalo, kad žinotų gyvatės“ ir iš pasitenkinimo kche kche kche….

  • mielas gintarai.m, kartais patylėjus galima filosofu pabūti.

  • Aras

   Komentaras pašalintas A.R.

   • mielas Arai, man susidaro įspūdis, kad pamirštate normaliems žmoniems priimtino elgesio taisykles. Čia juk ne „Respublika“… ir ne „Akistata“

 • NiekurNeiva

  pamfletas [angl. pamphlet],
  grož. literatūros ir publicistikos žanras – satyrinis aktualios tematikos kūrinys, išjuokiantis, ironizuojantis konkretų asmenį arba asmenų grup (dažn. visuomenės veikėjus), socialines polit. institucijas.

  Per savaitę kaip ir antras bandymas-provokacija:
  http://www.burgis.lt/laiskas-direktoriui

  Gaila, kad pabaigoje pabijota ‒ butų buvęs puikus sveiko proto (ir auditorijos) testas…

 • tskant

  Deramos formos ir pagarbos atsakas pagiezingajam V.Lauciui. Idomu butu pamatyti si savimyla trykstanti komentatoriu paskirta i kokias atsakingas pareigas. Ne ne.. ne i kokias patarejo, laisvo oro direktoriaus (tokias jie dazniausiai labai megsta), bet atsakingas. Kokios bendroves direktorium (jei „isveztu“ bendrove, gal ir Lietuvos ekonomika tavrkyt galetu). Na, arba kokios pilietines – visuomenines organizacijos vadovu (lazinuos, kad subyretu po menesio). Na kuo cia dar paskyrus?.. Ech, sunku tokiam ant svieto.

 • šypsnys

  Acha cha cha cha :D Kaltas kaltas kaltas, mušiuos į krūtinę ir net sekmadienį per mišias kartosiu – kaltas, Kubilius kaltas, kad į bažnyčią man pėstute tenka eit, per trumpas atstumas, vielabrukys nevažiuoja tų 25 metrų nuo mano kiemo iki šventoriaus!!! :D

  Sveikit! ;)

 • nerijus

  Kadangi, tema apie Kubilių, tai ir nuoroda atitinka:

  http://www.by.lt/mokesciu-skaiciuokle/

  Skaičiuoklėje (kuri tikrai vaikiška) yra nuotrauka ir joje užrašas:
  „Daug reikia kalbėti, kai neturi ką pasakyti…“ ir dviračiu minantis vyriškis, apačioje užrašo.

  Ir užrašas po nuotrauka (autoriaus?):
  „Tiems kas nesuprato, pusdiplomyje dažniausiai grupiokai ar kursiokai aprašo ir atvaizduoja savo bendramokslį taip, kaip jį pažįsta :-)
  Ne veltui šie žodžiai parašyti, ne veltui…“

  Matyt, kažkoks Kubiliaus bendrakursis paskolino pusdiplimį?..

 • nerijus

  http://www.lzinios.lt/lt/2010-12-31/verslas/emigrantu_pinigu_injekcijos_gydo_krasta.html

  Štai dėl ko nesukama galvos dėl masinės emigracijos:
  „Per tris pirmuosius šių metų ketvirčius persiųsta 2,5 mlrd. litų, bet paskutinį ketvirtį srautas paprastai būna maždaug 30 proc. gausesnis“

  Tai sudaro apie 4 proc. Lietuvos BVP.

  „Pasak O.Bložienės, ši dalis buvo didžiausia nuo 2006-ųjų, kai pradėti rinkti tokie duomenys, o tai rodo augančią emigrantų siunčiamų pinigų svarbą tiek namų ūkių finansams, tiek visai Lietuvos ekonomikai.“

  ‎“Lėšos iš užsienio tėvynę pasiekia ne vien per bankus. Kaip rodo Pasaulio banko tyrimas, neoficialiais kanalais į gimtąsias šalis persiunčiama ar pervežama beveik antra tiek pinigų. Tačiau tikėtina, kad Lietuvoje ši neoficiali dalis yra ma…žesnė“, – kalbėjo J.Varanauskienė.

  Ir tikėtina, kad tie pinigai, kurie pervežami neoficialiai, nusėda kaip „vokeliai“ atlyginimams ar „otkatams“ valdininkams, nes tie pinigai niekur nedeklaruojami, Lietuvoje.

  Manau, kad tai dar viena prereogatyva mažinti korupciją Lietuvoje- mažinti, leistiną įsivešti, grynųjų pinigų sumą „kišenėje“.

 • nerijus
 • vaterlo

  Gerb. A. Račui

  Isteriškas rėkalojimas, kad „kaltas“ tas ar anas, dažniausiai niekur neveda iš principo. Nemėgstu ir tai darančių žmonių. Bet kalbant konkrečiai apie jūsų paminėtuosius, galėčiau nurodyti labai rimtų jų darbo trūkumų.
  Kartą Kubilius prasitarė, kad jei jau tokie nepatenkinti, gal galite pasiūlyti geriau? Aš iš tiesų nemažai galėčiau pasiūlyti geriau. Kokių principų turėtų būti laikomasi vykdant švietimo, teisinės, socialinės, sveikatos sistemų reformas, kaip (bendrai, o kartais ir konkrečiai) reikėtų tvarkyti Lietuvos ūkį, energetiką. Taip pat kaip „formuoti Lietuvos įvaizdį“ (kabutėse todėl, kad iš tikrųjų tai reikštų, ką daryti, kad jo nereikėtų formuoti išvis). Taip pat ir kitų dalykų. (Čia tikriausiai reikia paaiškinimo, kad, aišku, nesu visų sričių specialistas, bet galėčiau pretenduoti atitikti filosofo sampratą, be to, tokio, kuris pats mąsto, bet ir kitus išklauso:)).
  Deja, bijau, kad man neverta vargti, nes jei ko ir pasiekčiau, tai tik viso savo trumpo gyvenimo laiko sąskaita. Daugybę kartų apsvarstytos galimybės eiti į aktyvią politiką, tačiau vien atsistojus ant pirmo politikos laiptelio man pasidaro bloga. Iškart pasijuntu kaip Sizifas, tempiantis į kalną akmenį, negana to, po kojomis mėtomi net ne pagaliai ir akmenys, o medžių kamienai ir uolos. Man neužtenka nervų tuščioms kalboms ir politiniams žaidimams, aš jų absoliučiai nekenčiu (mea culpa). Koks ten terminas tokiems asmenims pavadinti? Tinkamiausias turbūt „moraliai silpnas politikas“. O kur dar mano šeima, kuri tokiu atveju liktų be dėmesio. Žiūrint į žmogų šiame gyvenime kaip mirtingą būtybę, o į žmogų amžinybėje kaip į tai, ką galima tik nuspėti, prioritetai man susidėlioja automatiškai.
  Svarsčiau rašyt blogą. Didžiulis poreikis, bet irgi – baisiai gaila laiko.
  Jūsų motyvacija, matyt, stipresnė, nes nebijote politikos, be to, rašote blogą. Deja, kad ir kokios vertės, jūsų veikla tik lašas jūroje, o atima jūsų gyvenimą (ar gal neatima? Čia jūs sprendžiat), kuris jums yra vienintelis. Galiu tik egoistiškai pasidžiaugti, kad visa tai darote, nes tuomet jaučiu mažesnę graužatį, kad to nedarau aš:).
  Nepažįstu jūsų, bet jei esate toks, koks man pasirodėte, linkiu jums daugiau ne sėkmės, o laimės, nes žmogus laimingas yra daugiau nei žmogus sėkmingas.

 • Paf Paf

 • vaterlo

  http://www.pafpaf.com prancūziškai, be to, ten daug porno. Nežiūrėsiu.