Dėl visko kaltas A.Kubilius…

Na, nebegaliu jau.

Kentėjau, kentėjau, bet dabar jau viskas.

Užtenka.

Nebalsuosiu daugiau nei už konservatorius, nei už liberalus.

Nes jie dėl visko kalti. Na, ir dar tie kiti, kurie koalicijoje. 

O kalčiausi tai, žinoma, A.Kubilius ir I.Šimonytė. Na, ir dar D.Kreivys su A.Sekmoku ir G.Steponavičiumi.

A.Sekmokas kaltas todėl, kad atsakingas už energetiką, o D.Kreivys – todėl, kad rūpinasi ekonomika, o G.Steponavičius – už aukštojo mokslo reformą.

I.Šimonytė kalčiausia dėl to, kad biudžeto projektą rengia, mokesčius tik didina ir jų mažinti nė už ką neleidžia. Kažkokiu mat deficitu rūpinasi. 

O apie A.Kubilių tai iš viso nebėra ko kalbėti…

Naktinę mokesčių reformą surganizavo  kas?!

Žiniasklaidą ir apskritai visą verslą sužlugdė kas?!

Lietuvišką dešinę sugriovė kas?!!

Va, jei A.Sekmokas energetika tinkamai rūpintųsi, tai sporto salėse ne tik radiatoriai būtų, bet ir grindis šildytų.

D.Kreivys, jei būtų tikras patriotas, užuot visokiems „barclajams“ milijonus mokėjęs, būtų geriau į Lietuvos pramonę investicijų srautus nukreipęs. Pavyzdžiui, Kauno „Inkarą“ ar Šiaulių „Elnią“.

Apie kažkokią studijų kokybę nežinia ką nuolat šnekantis G.Steponavičius geriau būtų krepšelius paskyręs tiems, kurie žaidžia krepšinį. Juk šiaip ar taip antra religija, Europos čempionatas, o dar žiūrėk ir pasaulinį surengsim. Tai kur čia prioritetai, a ?!! Kur čia liberalizmo principai. Tauta juk krepšinį žaisti (arba bent žiūrėti) nori, o ne kažkokiomis kokybiškomis studijomis užsiimti!

O I.Šimonytė ką galvoja?!! PVM – aukštyn, akcizai – aukštyn, vartojimas žemyn, Nieko žmogus nebegali įpirkti, nieko nebegali vartoti, ubagais visi patapome.

Sako, pasaulinė krizė…

Kokia dar krizė, juk prie G.Kirkilo ir V.Blinkevičiūtės viskas augo – ir atlyginimai, ir pensijos, ir motinystės išmokos. Net graikai, va, pensijų nemažina.

O A.Kubilius… ką jau čia bešnekėti… Dėl visko kaltas. Kai kas sako, kad net nepakaltinamas.  Namų nerenovuoja, emigraciją skatina, darbo vietų nekuria ir vis kalba apie kažkokį taupymą. 

Fizikas.

Psichiatrai sako: „Mortido“ – išvertus į lietuvių kalbą savižudis.

Va, jei būtų viskas kitaip…

Jei A.Sekmokas būtų pasirūpinęs, kad sporto salių grindys būtų šildomos, jei D.Kreivys būtų kokius 300 milijonų valstybės investicijų nukreipęs į „Inkarą“,o I.Šimonytė būtų supratusi, kaip yra gerai skatinti lietuvišką verslą ir pasiūliusi sumažinti PVM „Inkaro“ gaminamai avalynei, ir  jei G.Steponavičius būtų skyręs krepšelius krepšinio fanams, viskas būtų kitaip…

Mano senos čiurnos būtų šiltesnės, būčiau turėjęs naujausio modelio „Air Šikšnius“ arba „Mažutis“ sportbačius, G.Steponavičiaus skirtų krepšelių išlavinti krepšinio fanai žinotų, kad man metant nuo tritaškio linijos reikia pagarbiai atsitraukti, ir šiandien būčiau sveikas…

O dabar dedu ledo gabalus ant dešinės kojos ir kamuoja bloga nuojauta, kad rytoj gali tekti išsitraukti prieš dvejus metus naudotą langetę.

Ir viskas per tą A.Kubilių…

P.S. Priešingai nei prieš dvejus metus, šį kartą pataikiau.

Bet A.Kubilius ir I.Šimonytė čia niekuo dėti.

(13 balsų, vidurkis: 3,85 iš 5)
Loading...