Citata#84 V.Landsbergis atskleidžia, su kuo dėl koalicijos derasi jo partija

Iš Vytauto Landsbergio interviu naujienų portalui Delfi:

Kaip manote, ar tvarkytis teisės ir teisėtvarkos srityse pretenduojanti Arūno Valinsko partija pajėgi tas ydas panaikinti?

Jūsų klausimas apie partiją koreguotinas: nežinau, ar yra tokia partija. Tai grupė žmonių. Partija yra kas kita. Tačiau ta grupė gal ir galėtų subręsti bei tapti partija. Nemanau, kad dabar jau būtų galima vertinti tos žmonių grupės galimybę prisiimti atsakomybę už svarbių ministerijų veiklą.

Įdomus sutapimas: aš savo įrašuose tą „grupę“ pastaruoju metu vadinu A.Valinsko vardo judėjimu…

Ir vienas klausimas: kaip vadinsis naujoji koalicija – trijų partijų ir žmonių grupės?

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Ne Landsbergiui apie atsakomybės prisiėmimą kalbėti.
  Reikėjo atsistatydinti po Čepaičio skandalo, gal šiandien Lietuvos moralė būtų kitokia.
  (čia mano nuomonė, nesikeičianti jau 18 metų, gaila, kad gyvenimas ją patvirtino…).

 • Anonimas

  Susitvarkykit citatų numeravimą, jau dvi 83 :)

 • Anonimas

  Paskaičius „Ar“ komentarą prisiminiau daugiau nei prieš 18 metų rusų kalba skaitytą tokį eilėraštuką:
  Pisat na stenach tualeta,
  Skažu ja vam nie mudrieno.
  Sriedi gavna vy vsie poety,
  Sredy poetov vy gavno

 • Anonimas

  Reiktų skaityti straipsnį, o ne komentuoti komentarus.
  Meilę Landsbergiui reikšti galima ir kitur, neužmirškite užsidėti megztą beretę, jei nepamiršote tualete.

 • Anonimas

  na pasakykite man kurį dar Lietuvos politiką (veikėją) paminėjus spaudoje , tuojau pat atsiras aršus jo mylėtojo komentaras? Na tik Lansbergio. Kažkos nesveikumas, dievaži….

 • Anonimas

  na paksas ir brazauskas ne ka maziau myletoju turi, o kas svarbiausia, tai visus siuos radikaliuosius myletojus vienija pensijinis amzius ir „dievo karalystes“ artuma

 • >wice O kas vienija nekenčiančius Pakso? Mano nuomone juos vienija linčiuotojų sindromas. Visi kurie per sąmokslą šaukė „ant kryžiaus jį“, norėdami pateisinti save, nors puikiai žino, kad yra neteisūs, bando dar skleisti antipaksinę isteriją. Taip elgdavosi linčiuotojai.

 • Anonimas

  >bn Neapykantos šaknys gilesnės ir net fiziologinės. Jeigu surūšiuosite, kas daugiausiai Ši ko ant visos (daugiau nei pusės) Tautos išrinkto prezidento, pagal tautinė priklausomybę, pamatysit, kad daugiausiai svetimtaučiai, visokie zimanofilai. Svetimieji piligrimai visada nekenčia aborigenų fiziologiškai, patys to nesuvokdami, instinktyviai, nes nesijaučia svetimoje žemėje saugiai, kol yra „indėnų“. O kad minėtas prezidentas yra iš aborigenų, parodė jo noras Mažeikių Naftą išsaugoti Lietuvai. Tai sukėlė viso globalizmo didžiulį susierzinimą.

 • Anonimas

  na bn nepyk, nekomentuosiu. bet is tavo komentaro galima tik eilini karta pazymet pakso prezidentines kampanijos pr’ciku profesionaluma, kai is absoliutaus nieko buvo padarytas kazkas Tokio, bemaz postmodernusis tautos patriarchas.

 • Anonimas

  @eretikas teoretikas
  Šiaip prezidento rinkimų rezultatų pasiskirstymas byloja priešingai, bet
  ką tie faktai, ar ne?

 • > wice Jei Paksas dar būdamas premjeru bųtu pasirašęs MN dovanojimą amerikiečiams, būtu šlovinęs Lansbergį, pataikavęs oligarchams ir visokiems rezervistams, tai dabar nevadintumet jo „niekuo“. „Niekas“ dabar surastas kitas, nes tai jums reikalinga kaip oras.

 • Anonimas

  bn cia jau jusu vienasmene nuomone, tad galiu tik pasveikinti ja turint

 • Anonimas

  Paksas parodė, kad turi savo nuomonę. Retas žmogus gali atlaikyti tokį neregėtą persekiojimą. „wise“ matomai priklauso išrinktųjų mankurtų luomui, kurie iš tikrųjų negerbia nuomonių, kurios jiems faktiškai nenaudingos, ir, tik tiek to jų „wise“.