Citata#111 S.Babilius pataria, kaip Lietuvai iš kilimėlio tapti persišku kilimu

Jei „Lukoil“ ir „Statoil“ bosai sausio 1 dieną būtų praleidę ne kimšdami kalakutus ir gerdami šampaną savo namuose, o sėdėdami ant taburetės apklausų kambariuose, jie taip drąsiai nesivalytų kojų į valstybę.

delfi.lt

(9 balsų, vidurkis: 4,44 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  :))))))))žiauroka, bet panašu į tiesą… na, aš tikiuosi su priešnaujametiniu benzu ištempti iki vasario…

 • Hm,, idomus pastebejimas ir pritaikomas ivairiom sferom. O del benzo tai ka.. teks su viesuoju transportu vazineti, o krizes palauzti zmones, kaip pvz. mano kieme kaimynai turi „net“ po 3 automobilius ir dabar suka galva kaip cia maksimaliai ispausti benzo atsargas.

 • Anonimas

  Ricardai, kad ir viesas transporta stipriai brangsta. Ne ka pigiau iseis, jei laiko sanaudas ivertinsi :)

 • Anonimas

  Dėl viešojo transporto.
  Dar prieš metus nebūtų įsivaizduojama, kad sugebėsiu taip pakeisti savo pasamonę, kad imsiu šlykštėtis automobiliai ir automobilistais taip, kad be gailesčio juos galėčiau utlilizuoti vien dėl to, kad naudojasi automobiliais.
  O ta kombinacija – pėsčiomis, troleibusu, per ne pinus metus padeda atsigauti visam organizmui…
  Sakau gal Vyriausybė galėtų užsakyti kokį Kašpirovskį, kad visa Tauta paniškai neapkęstų automobilių ir automobilistų taip, kaip aš.
  Kaip sakosi nėra žmogaus – nėra problemos (šiuo atveju apie automobilius… velniam jie reikalingi, pagalvojus…).

 • Anonimas

  kokia dar valstybe..?? nebent partija kokia. bet tai jos visos nupirktos, o valstybininkas tai zurnalistu sugalvota pravarde nezinia kokiems veikejams

 • Anonimas

  Jei visi atsisakytu automobiliu ir persestu i troleibusus, patikek, jie neabeatrodytu tokie patrauklus :)

 • Nežinau nė vienos užsienio kapitalo įmonės, kuri darytų „socialiai teisingą“ biznį. Nuplešia pinigus kokius tik įmanoma iš svečios šalies. Jie prisibijo, atsižvelgia tik į savų šalių vyriausybių nuomonę, bet ne žmonių. Geriausi, sąžiningiausi verslininkai yra lietuviai, dirbantys savo šalyje, kapitalo kilmė – lietuviška (pvz – Maxima, Lrytas, Senukai, Stumbras, Alita, Achema ir t.t.).

 • Anonimas

  Fredi, norėčiau paklausti, kalbėdamas apie sąžiningiausius verslininkus čia tipo sarkazmas buvo? Ar tu iš tiesų tiki, kad lrytas, vp marketas, achema yra sąžiningiausias Lietuvos verslas?

 • Anonimas

  Fredžiui: Jei nejuokauji, tai pasakei dėl Maxima ir kitų monopolistų – kaip vandenin paperdei. Tie banditai iš maximos kapitalą stengiasi apsaugot nuo artėjančios konfiskacijos išvešdami užsienin.
  Su pirmesniais teiginiais tai sutikčiau.

 • Anonimas

  Kas per isterija? Jei laikysim, kad „Lukoilas“ su „Statoilu“ šluostėsi kojas į valstybę, tai kuo geresni tie vairuotojai, kurie Naujųjų išvakarėse puolė piltis pigų benziną, kad išvengtų padidinto akcizo? Biudžeto vagys ir tiek. Aš tai su tuščiu baku palaukiau savaitę, kol nusistovės tikros akcizinės kainos bei pasibaigs beakcizinio benzino atsargos degalinėse ir tik tada važiavau benzino. Pasitryniau savaitę su bomžais troleibusais, bet užtat mano sąžinė švari. Tikiuosi, kad mano keliolika papildomų litų biudžetui bus prasmingai panaudoti naujoms Sarapino arba Imbraso premijoms ar kokiai prezidentūros vakaruškai. Ar pakankamai pilietiškai pasielgiau, ponai Račai su Babilium?

  • Anonimas

   Manau, kad bomžai automobiliuose, bet ne troleibusuose (nors juose – psitaiko… nėra nei vienos taisyklės be išimties).

 • mdxacuk’ui, račas naujųjų išvakarėse benziną pylė Latvijoje (rašė viename savo straipsnių), o tuščias bakas labai kenkia automobiliui, nes per šaltį susidaro kondensatas ir į variklį patenka vanduo. Aš benzo užsipyliau Gruodžio 30-tą, nebuvo jokio vargo.

 • Anonimas

  OPEC“as visokiausiais būdais bandė kilstelti naftos kainas ir niekaip jiems tai nepavyko ir …
  Valio…
  Išsigelbėjimas:
  Karas Artimuosiuose Rytuose- Izraelis vs Palestina ar atvirksciai.
  Ukraina nesusitaria su Rusija, ar atvirksciai, dėl dujų kainų.

  Naftos kaina kyla…
  Ar OPEc organizacija neprisideda prie karo? Manau,kad prisideda..,nes tankai be kuro nevažiuoja,o kas dėl dujų,tai, kai nėra dujdu perkamas mazutas,degalai ir t.t.

  O kas dėl kainų Lietuvoje,tai, lenkai nori greičiau atsiimti pinigėlius už kuriuos pirko MN ir be to- Lietuvos valstybė, nors šiek tiek, gauna lėšų į biudžetą už akcizo mokesčio.
  O dar lenkai nori rašyti savo raštmenimis pavardes,tai jau būtų virš visko.
  mano pavardės nesugeba bankai rašyti taip,kaip priklauso.Neuždeda paukščiuko,o čia..?Apsurdiškas reikalavimas.Ir kam tai naudinga?
  Greitai rusai pradės reikalauti,kad ir jų pavardės būtų rašomos rusiškomis raštmenimis.Atrodytų ne lietuviškai.
  Atėjo lenkų delegacija pas Kubiliuką ir reikalauja,kad jis kalbėtų apie, aplink Vilnių ir Šalčininkus esančias negražintas lenkų žemes.Kodėl jiems turi būti suteikta pirmenybė?Juk jie tokie pat LR piliečiai?

  Kiekviena valstybė,tame tarpe ir lenkija ir Lietuva,ir Rusija ir t.t. turi išlaikyti savo kalbą,kultūra ir kt. ir nekurstyti priešpriešos toms valstybėms,kurioje gyvena jų emigrantai.
  Greitai lietuviai-atsaku-turės reikalauti,kad lenkai atvažiavę į Lietuvą kalbėtų tik lietuviškai ir nesvarbu-ar tai dalykinis susitikimas ar tik „fūristas“ atvežė krovinį,nes analogiškai nuvykęs į Lenkiją lietuvis,priverstas kalbėti arba lenkiškai arba kita kalba(dažniausiai lenkai moka tik savo kalbą).
  Manau,nesileiskim iki tokių apsurdų.
  Rusijoje nėra gatvių, lietuviškais raštmenimis,taip,kaip ir JAV,Kuboje ir pan.

  Aš kuro užsipyliau gruodžio 31 d.
  Ir manau,kad jo man užteks kokiems 2 mėn.
  Ir visviena gausiu pigiau…neremiu lenkų verslo.Man „dzin“.

 • Anonimas

  S.Babilius galėtų pats parašyti skundą į Konkurencijos tarybą, kaip atsakingas pilietis, o ne prašyti kitų. O Kubilius gali trepsėti ne trepsėjęs, kol kas čia ne Rusija, ir nei vienas iš 3 pareigūnų neturi teisės nurodinėti kaip verslininkams elgtis. Jie gali tik siūlyti tokius įstatymus, kurie garantuotų sąžiningą konkurenciją, o kainas tegul nusistato verslininkai, nes kai to imasi valdžia, dažniausiai nieko gero iš to neišeina. O Babiliui niekas nedraudžia piltis degalus ten kur pigiausia.