L.T. užsidaro…blogai iš kurios pusės bežiūrėtum

Jau tikriausiai girdėjote – spalio 25 dieną išeis paskutinis L.T. numeris.

Tiesą pasakius, šiek tiek gaila – buvo bene vienintelis tikras „bulvarinis“ laikraštis, nevaidinantis rimto…

„Schibsted“ teigia, kad nepaisant 200.000 skaitytojų (dėl skaičiaus suabejočiau), leidybos kaštai buvo per dideli…

Bloga žinia, nes norvegai savo pinigus tikriausiai skaičiuoja geriau nei kai kurie lietuviai. Bloga žinia ir todėl, kad manau, kad šio dienraščio vadyba buvo šiek tiek kitokia nei kitų, esančių rinkoje.

Bloga žinia L.T. dirbusiems žurnalistams. O pamenu, kokias algas siūlė, kai atėjo į rinką…

Kita vertus, rinkoje atsiras pasiūla. Tai gerai žiniasklaidos savininkams, tačiau tikriausiai nelabai gerai vis dar darbą turintiems žurnalistams: sunkiau spausti darbdavį, be to, bloga nuojauta apima…

Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėtum, ką nors gero įžvelgti sunku.

 Ir vis ta mintis apie krizę įkyriai lenda į galvą…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Ekonominis kryzius visiems trūkteli žemiau bambytės, net gi pluksnos broliams…
  Be L.T. pasigesime laikraštinės vaivorykštės spektre natrio chlorido skleidžiamos radikaliai geltonos spalvos.
  Veržiamės diržus…

 • Anonimas

  nereketuodamas ir nešantažuodamas laikraštis šiuo metu Lietuvoje negali išsilaikyti.

 • Anonimas

  Lietuvoje yra žurnalistų? Na, na? Tai kodėl jų niekur nesimato?

 • Anonimas

  Gera vieta tuščia nebūna, arba – nepakeičiamų nėra. Jei skaitytojų atsiras, netruks ir naujas L.T. pasirodyti.

 • Anonimas

  Tai kad pamaina jau yr. Kažkurį savaitgalį, bevartant vieną dienraštį (pono Vainausko), matau antraštę: trys mėnesiai kančios; gi kažkuri ir besipliekiančių blondinių nagą nusilaužė.

 • Anonimas

  nebent profesinis solidarumas kalba :) nes tikrai nėra ko gailėt. Man apskritai keista, kad žmonės dar popierinius laikraščius perka, kai viską ir dar daugiau galima rasti online. Sakyč, visų tas laukia :D

 • Anonimas

  Klausiantiems, kodėl nesimato Lietuvoj žurnalistų: žurnalistai slepiasi skydinėse.

  Artūrai, manau, šitos ištraukos, kurių nepatingėjau atspausdinti iš šiandieninio žurnalo „Žmonės“ yra vertos Jūsų dėmesio.

  Pavyzdžiui – apie tai, kad Vilniuje per rinkimus nėra kur išgerti:

  „Tą naktį kas antrame Vilniaus viešbutyje buvo įsikūręs rinkimų štabas. Nežnia, kur pataikysi…Kad ir kur pataikytum, vis tiek prilipdytų, kad ėjai pas politikus“.

  apie žurnalistiką:

  PIrmiausia reikėtų pasakyti esminį dalyką: žurnalistų ten nebuvo, tik įvykio dalyviai. Kai mane mokė žurnalistikos, sakė taip: žurnalistai stebi įvykį, filmuoja, fotografuoja, aprašo ir komentuoja. tą naktį žurnalistai kūrė įvykį, o paskui patys aprašė. Tai – nauja žurnalistikos rūšis.

  ir dar:

  Kai putų nuo viso šito reikalo bent šiek tiek nutekės, visi pamatys esmkę. Keista, kad chuliganizmas šiais laikais yra ginkluotas fotoobjektyvais.

  apie atsistatydinimą:

  Prieš devynias jau buvau darbe, nors vėliau ir perskaičiau, kad televizijoje tą rytą nepasirodžiau. Esu kovotojas. Juo labiau, kad nesijaučiu padaręs kažką labai blogo. Nieko neužgavau, nieko nepuoliau, nepargriuvau viešoje vietoje. Negalėsi pakovoti už save – negalėsi pakovoti už kitus.

  apie gėrimą:

  Tai, kad buvau išgėręs, neturi jokios reikšmės. Juk buvau viešbutyje, ne gatvėje, ne savo kabinete, ne televizijoje. Viešbutyje yra restoranas, restoranuose žmonės kartais išgeria.

  apie palaikymą:

  teigiama šios istorijos pusė, kad sulaukiau totalaus palaikymo. tokio tikro nesitikėjau. daugybė žmonių ragino laikytis – nuo Paryžiaus iki tolimiausių Lietuvos užkampių. Nepažįstami žmonės iki šiol rašo man elektroninius laiškus.

  Taigi – nesišakokit, mieli kolegos prieš visokius generalinius, jie turi daug daug daug totalų palaikymą siūlančių draugų. O dar ta ekonominė krizė…

 • egidijui:
  „Tiesą pasakius, šiek tiek gaila – buvo bene vienintelis tikras “bulvarinis” laikraštis, nevaidinantis rimto“

 • Anonimas

  Labiausiai gaila, kad dabar nebus atsvaros Vakaro zinioms

 • Anonimas

  Nr.7.Iš tikro,kas čia blogo?Nieko gi nesumušė,neišžagino,nepadegė,nepasmaugė,nekankino?Teigiamas herojus.Ryte atėjo į darbą,tai harakterizuoja asmenį,esant tvirtu ir ryžtingu.Buvo išgėręs,o kas čia smerktino?Tai neturi absoliučiai jokios reikšmės.Juk nevėmė ir apsivėmęs nevaikščiojo,prieš kameras nežiaugčiojo,į kelnes nevarė,daugiau neprašė,girtas negulėjo.Tikrai sveikintina,taip ir tęsk,totaliai palaikau.

 • Anonimas

  gera žinia, kad bulvarinis laikraštis užsidaro