Citata #457 L.Jakimavičius turi planą

Kadangi piešti ant sniego kreidutėmis sunku, „Tiesos“ veikėjas L.jakimavičius skelbia naują planą:

Bet daryti kažką vis dėlto reikia, jei toliau taip būsim apkiautę ir tam volui leisim mus užasfaltuoti, niekam, net ir jiems gerai nebus. Reikalingos bent kelios idėjos, kurios būtų visiems suprantamos ir priimtinos. Man regis, kad šiai dienai yra tiesiog degantys du valstybės reikalai. Laiko likę nedaug. Reikia burtis vietose į klubus, rinkti sąžiningus padorius žmones ir priversti Seimą, kad pakeistų Savivaldos įstatymą. Į savivaldą negali būti renkami jokie žmonės pagal partinius sąrašus – tik vienmandatėse apygardose, o merai tik tiesiogiai. Tai pirma.

Antrasis uždavinys – Prezidento rinkimai. Jei pavyktų laimėti ir vienus ir kitus, chunta atsidurtų tarp žirklių ašmenų, ir norėtųsi tikėt, kad valstybės reikalai tuomet pajudės iš mirties taško. Atsirastų, su kuo pasirašyti ir visuomenės sutartį.

.. Dabar beliko tik smulkmena – tą planą įgyvendinti. Ir tada Lietuvoje viskas bus gerai ir gėjų nebebus.
(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • martelis

  Aha, toks auksinio vidutinioko sprendimas, kuris nieko nepasako – „Reikia kažką daryti“. Tokių išminčių mintimis, manau ir kelias į pragarą grįstas. :D

  • znakorius

   Ar ne tas darytojas tarybmečiu nuo kariuomenės durnyne kavojosi? :)

   • martelis

     Na nežinau, man ir ši alfa nuoroda nieko nerodo, tik užrašą Ошибка 404 — cтраница не найдена [naudojuosi rusiška pochta.ru dėže]. Nors, tiesą sakant, būdavusį vengimą tarnauti CCCP kariuomenėje, niekada neskaičiau už negerą požymį. Nenorėjo jaunimas tarnauti Kinijos pasienyje. Vėliau nenorėjo pakliūti ė Afganistaną, Černobilį ir t.t. Tad bandė kas ką sugebėjo. Ir teisingai darė.

    • Auksinis_kardas

     Įdomus pasirinkimas, prašyti iš pasaulio puslapių rusiškai vien dėl to, kad pasirinkta naudoti (kitas įdomus pasirinkimas, verkia pralaimėję gmailai) rusakalbę pašto dėžę. Manau, kad jums vertėtų apsidairyti bent jau naršyklės nustatymuose. Nenustebkite, jei jus rodys kaip tipišką posovietinės inercijos pavyzdį – nei Rusija turi daug bendro su Internetu, nei jūs, greičiausiai, daug bendro beturite su Rusija. Bet tas rusiškos internetinės paslaugos pasirinkimo fenomenas šiandienėje Lietuvoje… мда…

     O nuoroda klaidinga, ir nerodyti turi, atidžiau pažiūrėkite:
     http://http//www.alfa.lt/

     • martelis

       Auksini karde. Man nepatinka jūsų veidas. Bet tai jūsų pasirinkimas, tad aš tolerantiškai tyliu šiuo klausimu. Bet jei jau jums tiek neaiškumų kilę mano pasirinkimuose – galiu jums trumpai atsakyti. Gal jums visada patiko TSRS laikais buvęs totalus didžiosios imperijos sekimas: gi domino viskas: kas kam apie ką kalba, kas su kuo bendrauja ir net gal kas ką valgo. Dabar, vakarietiškoje erdvėje, aš matau analogišką vaizdą: nepastebimai praslydinėja vis nauji mūsų… na kaip čia mandagiau pasakius – stebėjimo įstatymai. O jei jau jie tokie gimsta mūsų seime, be jokios abejonės tai yra tik to, kas jau seniai vykdoma, įteisinimai. Tuo tarpu rusams aš jau seniai nebeįdomus. Aš tremtinių sūnus ir anūkas, netinkamas jokiems jų galimiems interesams, tad šiuo atveju kur kas didesnė tikimybė, kad esu sterilesnis naudodamasis ru dėže. Bet tai dar ne viskas. Mano rusų kalbos žinios yra 3 kartus geresnės nei en., todėl man čia viskas kur kas labiau suprantama. O kame jūs darote klaidą? Ogi netinkami vertinate ru dėžių galimybes. Matyt neturėdamas inercijos, seniai jau ten bebuvote. Rusiškos dėžės yra tikrai plačių galimybių ir jas aš išnaudoju kur kas sėkmingiau, nei savo turimą wordpressą, kuris tarsi su vertimu į lietuvių kalbą, bet iš tikro viskas angliškai. kas mums iš kokios išverstos nuorodos, kuri toliau nuveda į angliškus sudėtingus tekstus, kurių neišverčia net google vertėjas? Taigi, be jokios paslėptos ironijos galiu pasakyti: jūs kalbate tarsi kažkokio pseudopatrioto lūpomis: kas rusiška – viskas blogai. O aš atsirenku kas ten blogai, o kas gerai. Man gyvenime neegzistuoja, scholsatiniai teiginiai – ten viskas juoda, o ten šviesus rytojus. Nes tokiais metodais vadovaujasi tik tie, kuriems tiesa nesvarbi. Jiems svarbu tik sava chebra.

     • Auksinis_kardas

      Ilgai postringauti laiko neturiu, bet turėtumėt šiuolaikiniame pasaulyje matyti bent tai, kad Rusija tiesiog nėra praktiškai jokiame priešakiniame informacinių technologijų flange. Ir tiek. Tai, kad išvestiniuose produktuose randate pribambasų, kurie jums itin brangūs – gali būti, bet greičiausiai tik įsikalbėjimas be fundamentalios priežasties. O štai, kad rusų kalbą dangus tiesiog davė, o nauji dalykai mažiau patogūs – tame ir kampas to, ką noriu bakstelėti. Man labai patinka geri dalykai iš Rusijos pusės, bet tokių itin maža, kalbant apie technologijų pasirinkimus, o kalbama apie tai. Sakau, jūsų naršyklėje rusų kalba nustatyta kaip pirmenybinė – jei jums tai priimtina, tai viskas vien tuo ir pasakyta.

     • martelis

       Taupydamas Jūsų ir savo laiką pasakysiu trumpai – aš jau galutinai apsisprendžiau – kosminio laivo šiame gyvenime neprojektuosiu. O asmeninėms reikmėms man pakaks nepriešakinių informacinių technologijų.

    • znakorius

     Che che che – labai smagu yra išsikavoti, o paskui sakyti: kiek dirbau, kiek kovojau – net kulnus apsikakojau! :)
     Štai jo geriausias kūrinys – „Lapė ir kaliošai“ : :)  
     http://www.bitute.lt/skruzdelytes-knygynas/liudvikas-jakimavicius-„lape-ir-kaliosai“.html 
     O visa kita iš serijos – mes šnekam, mes teisūs ir niekur savų teisumų nežadam įrodinėti. :) 

 • Mindaugas Udalcovas

  Mintis dėl savivaldybių tarybų ir merų rinkimų visiškai protinga. Beje, ne nauja.

 • Pamastymui

  „Ir tada Lietuvoje viskas bus gerai ir gėjų nebebus.“

  O ne pedofilu?

 • martelis

  O vis tik keista, kad nuo šiandiena tinklapis http://www.tiesos.lt išnykęs tarsi jo nei nebūta…
  Gal Auskinis kardas galėtų savo nuomonę šiuo klausimu pasakyti. :)

 • Zyzelis

  Artūrai, jūs toks aršus gėjų gynėjas :) Net aršesnis už simonko.

 • Rytis_I

  Nebūtų gėjų ir „atidundančių“ pavojaus – kaipgis tokiu atveju tvirtintume savo tautinį identitetą? Kokiu malūnėliu suktųsi Petras vienmandatėje, per kurias tvoras laipiotų, jei nereiktų ginti rinkėjų nuo iš vakarų šliaužiančio tolerastijos debesies? O nebūtų Petro – kas apgintų Viktorą nuo ištroškusių kraujo? Reikalingi gėjai. Nes prieš prostitutes, alfonsus, korupciją ar narkotikus kovoti beprasmiška, tai labai jau „tradiciška“ ir niekaip nieko nebejaudina, nepastebima.