Citata #447 Prezidentės patarėja teisės klausimais I.Pukanasytė fantazuoja

Iš prezidentės patarėjos teisės klausimais pasisakymo Konstituciniame Teisme, nagrinėjant Seimo rinkimų teisėtumą:

Yra prielaida, kad, priklausomai nuo to, kiek buvo šiurkščių pažeidimų, ir kiek rinkėjų paveikta – gali būti daroma prielaida, kad jei papirktieji rinkėjai būtų nedalyvavę, viskas galėjo susidėlioti kitaip. Galėjo „praeiti“ Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašas.

lrytas.lt

… Žinoma, kad galėjo… O jei būtų neatėję visi LSDP, Darbo partijos, TS-LKD ir dar 13 partijų atstovai, Seime daugumą galėjo turėti K.Brazauskienės Demokratinės darbo ir vienybės partijos ir Žmonių partijos koalicija.

Kokie patarėjai, tokie ir sprendimai…

(8 balsų, vidurkis: 3,88 iš 5)
Loading...
 • Ignas

  Apie pinskaus sprendimą nebetarnauti įrašas bus?

  • Ignai, tai kad nėra apie ką rašyti. Užtenka pažiūrėti, kas po Pinskaus yra Darbo partijos sąraše. Čia, jei esate ne dundukas ir nelyginate Pinskaus su Gentvilu.

   • Ignas

    Bet juk čia klasikinis „aukštai puolęs – žemai krisi“ kokio dar nematėm! Be to, bemaž 90% Pravieniškių gyventojų turi jaustis kaip parūgusia mazgote per veidus gavę. Nenorėčiau sutikti, kad nėra ką rašyti :-)

    • Trakimas

     Manote,kad „aukštasis“ KT -susikompromituos?:)

 • Fredis*

  Aukštesnių kokybės ir skaidrumo standartų siekis ne visiems patinka.
  Tikriausiai 2012-2016 metų Seimas bus paskutinis, kurio rezultatai yra masiškai suklastoti. Jeigu paklaustumėte mano nuomonės – aš esu už naujus rinkimus ir noriu, kad valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Seimą patektų. Rima Baškienė buvo viena įsimintiniausių Seimo narių, jai reikia kompanijos (frakcijos). Kuo Seime mažiau petro gražulio (veselkos, syso) ir kuo daugiau Rimos Baškienės – tuo geresnis Seimas. Dabar ketverius metus Seimą vadinsime suklastotų rinkimų seimu, kuris neturės visuomenėje pagarbos. Bent jau aš pasižadu politika nesidomėti, yra įdomesnių užsiėmimų.

  • Ignas

   Fredi*, nesidomėti nepavyks, pats tai žinote :)

   Šį (jeigu, vis dėlto, jis bus) Seimą bus galima atsiminti kaip „Pravieniškių“ koalicijos Seimą.

  • GIGA

   Be parodyto „klipuko“,kad kažkas derisi dėl balsų kalėjime,šiuose rinkimuose nepamačiau nieko išskirtinio,nei prieš tai buvusuose.Kažkokių tai nesąžiningumo atvejų buvo,kaip ir visada….Kažkada nepatiko Prezidentas,kuris buvo išrinktas -sugalvojo kaip jį pašalint,dabar nepatinka Seimas -sugalvos,kaip perinkt.Bet kokiu atveju balsai nupirkti už dešras,10 Lt,vežiojant ir kitaip,tikrai sudaro mažesnį procentą,nei balsai,kuriuos partijos prarado dėl Prezidentės agitacijos,kaltinimų perkvalifikavimo pirmame rate nugalėjusiai partijai,Venckienės „gaudymo’ kas 4 dienas,prokuroro Ūso byloje tapusio Ūso „advokatu“,prieš antrąjį rinkimo turą ir t.t. Čia kaip futbole,jei tavo komanda įvartį įmuša ranka,rėki,kad viskas gerai,jei priešininkas įmuš iš 20 metrų pro tavo vartininko klyną,“fredinis“ rėks,kad toks nesiskaito:) MAn irgi nepatinka DP ar daugybė lenkų Seime,bet yra kaip yra – paspausk nugalėtojui ranką ir lauk savo laiko

   • Andrius

    man taip pat nepatinka DP, bet už vis labiau man nepatinka tai ką` dabar bando padaryti buvusi „burokevičininkė“ grybauskaitė. Bet labai tikiuosi kad tos „burokevičininkės“ ir koncervų tęsiami komunistiniai metodai nepraeis.

   • Ignas

    GIGA, būtų galima sutikti, bet.. kai pažeidimą be teisėjo mato ne tik savos bei priešininkų komandos nariai, tačiau ir visas stadionas – NEĮMANOMA apsimesti, kad nieko nevyko arba, kad vyko „per mažai“. Antraip, kam tada žaidimas ir taisyklės apskritai?

    • GIGA

     Ignai,kur daugiau pažeidimų?Vicko balso nupirkime/pardavime ar formaliai,de jure teisingam kaltinimų perkvalifikavime?

   • suomis

    Švenčionių rajone balsų pirkimas yra tapęs tradicija. Niekas net nekreipia dėmesio.

 • Vytas

  Lrytas straipsnyje kalbama ne apie neatėjimą, o apie papirkinėjimą ir kitus metodus (mikroautobuso maršrutas: Aludė – Rinkimų apylinkė – Aludė). Jei ne lenkų ir darbiečių metodai, labai realu, kad Valstiečiai būtų Seime.

 • Trakimas

  TS-LKD su Prezidente yra tiek prisidirbę,kad naujai valdžiai neteks net pirštų pajudinti,kad atsirastų daugybė bylų dėl daugybės neteisėtų TS-LKD ir Prezidentės veiksmų:)“Venckienė juk teismo sprendimą vykdo“:)))To užtenka ,kad Grybauskaitė sėstų į teisiamųjų suolą.O Kubiliaus įvesta PESDEC duoklė?Nors Konstitucijoje aiškiai parašyta,kad Lietuvoje gydymas yra NEMOKAMAS ir t.t.:)

 • Labai svarbi detale

  Raco meile Darbo partijai nenugalima. Net nebeskanu.

  • ^..^

   Išlindo Račas iš maišo… :)

  • mielas Labai svarbi detale, tamstai dar tikriausiai niekas nesakė, kad esate visiškas dundukas (-ė). Bet dabar jau tikriausiai žinosite, kad tamstai čia ne vieta.

 • Trakimas

  „Pažeidimus“ turi įrodyti teismas,nes rinkimų komisijų nariai gali turėti tik „prielaidas“ir nuomones,kad tai-pažeidimai.Rinkimų komisijų nariai nėra kompetetingi nustatyti ,ar buvo pažeidimas ar tai tik jų laki ar ligota fantazija:)Todėl panelės pRezidentės Grybauskaitės kreipimąsis į KT yra ankstyvas.Dar nėra jokių teismų išvadų,o ji-remdamasi nuomone(nežinia kieno) -kreipėsi į KT:)KT turėtų atmesti kreipimąsi,kol „pažeidimai“ neišnagrinėti žemesnės instancijos teismuose:)

  • Izbliondimas

   Manau, kad klystate. Nes, berods, galima buvo kreiptis į KT per 3 paras, po rinkimų rezultatų patvirtinimo…
   Bet gal, atmetus tą banalia tapusią mintį, apie dvigubus standartus, – greta DP, gal turėtų būti vis parašoma ir TS (dėl vieno teisiamo kandidato parėmimą finansais šiuose rinkimuose, kaip teigiama daugiau nei kitam kuriam…).
   Antra, juk visa atsakomybė dėl rinkimų gal tenka dabar esančiai valdančiajai, – kad buvo taip viskas vos ne specialiai suorganizuota (sumažinti finansai tam, kad vos ne bomžai sėstų prie… ar kad pamatę eilutes, kokių gyvenime nematę, pasuktų kažkur į kitą vietą…).
   O, pavyzdžiui, kalėjimų atveju štai net Gruzijoje ministras atsistatydino iš karto, momentaliai…
   Taigi…☺
   Tik juokas ima iš šitų jedinstveninkais tapusių, kaip negalvok…
   Ana jedinstva irgi nemokėjo pralaimėti, kol kaliošu į subinę nebuvo užfundinta…☺

   • Trakimas

    Man regis ,kad panelė pRezidentė Grybauskaitė iki paskutinės minutės,kai buvo paskelbta Lietuvos Nepriklausomybė-ir tūnojo Burokevičiaus-jedinstvos partijoj?Ar turite kitokių „prielaidų“:))))?

    • Izbliondimas

     Oi Trakimai, sergėk Dieve.
     Aš tokių minčių nei iš tolo neturėjau… na ir fantazijos pas žmones☺

     • Trakimas

      Kokios „fantazijos“,izbliondimai?:)))Tai-faktai.Panelės Grybauskaitės partinis bilietas apie tai byloja visai Lietuvai.Kodėl prieš šį faktą ponas užsakovas Lancbergis užmerkė akis-išlieka didele paslaptimi:))))Juokauju,izbliondimai:)Mes puikiai suprantame vienas kitą:)

 • Trakimas

  Manau,kad ir bus taip padaryta.Arba KT susikompromituos,arba atmes Prezidentės kreipimąsi:)

  • suomis

   Jeigu KT nori išlikti kaip institucija, tai būtinai turi paremti Prezidentę, kad ir kaip kai kas ją kritikuoja. Prisiminkime, kad vieną veikėją 1933 metais Vokietijoje irgi išrinko „demokratiškai“ (darbietiškai). Čia situacija analogiška. Nepasiklyskite ponai tarp trijų pušų.

 • VG

  To Fredis.

  Tikrai nesidomesite politika? Kazkaip abejoju…. Bet – daves zodi – tesekite. Kitaip, kuo Jus skirsites nuo Uspaschciaus?:):):).
  Ach tas zmoniu polinkis i eksponavimasi….