Citata #445 Lietuvos katalikų bažnyčia ir asmeniškai S.Tamkevičius solidarizuojasi … su V.Putinu?

Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas S.Tamkevičius laiške savo Rusijos kolegai rašo:

Nežiūrint į tai, kad persekiojimai mus lydi visame mūsų krikščioniškame kelyje, mes turime ir toliau tvirtai stengtis tam, kad gėriu nugalėtume blogį

… Viskas aišku: V.Putinui parsidavusi Rusijos stačiatikių bažnyčios hierarchija – tai gėris, o už grotų pasodintos „Pyssy Riot“ merginos – šėtono išperos.

O kaip sakė Vladimiras Vladimirovičius: šėtono išperas reikia … išvietėje. Blogiausiu atveju – už grotų.

Aleliuja.

(4 balsų, vidurkis: 3,25 iš 5)
Loading...
 • Izbliondimas

  Manau, kad V. Putinas šiandienos Rusijai yra per daug švelnus, ta prasme. Matyt tą švalnumą sąlygoja Vakarai, kurie visa tai žinodami (totalią korupciją, banditizmą, pijokystes totalias, bordelius (kad ir tos padlos…) ir t.t. ir pan.), mano, kad neleisdami V. Putinai tą brudą sunaikinti, – tokiu būdu sunaikins Rusiją.
  Vargšė ta Rusija, kurioje nėra galimybės išnaikinti tuos korupcijos gaivalus, banditus… kurie manau neužilgo atslinks ir į Lietuvą. Nors čia tas pats juk kaip ir Rusijoje, – tik mastelis menkesnis, kaip ir teritorija menkesnė.
  Tik tiek, kad jau V. Putinas išdrįso koloborantus sodinti.
  Gi pas mus koloborantas – kol kas tabu. Nes vakarai, – šventas reikalas…

  • suomis

   O čia kaip, „vakarai“ pas mus ateina iš „rytų“? :)

  • Rytis I

   Laikas važiuoti saulės pasiimti. Renkam kandidatus. Norinčių, manau, bus nemažiau, nei į Seimo kėdę…

   • Izbliondimas

    Ryti I,
    Saulė šiandien Amerike, – tad mūsų žmogus visuomet ten, kur Saulė. Mūsų žmogus tuo klausimu nepralenkiamas… tad ir kanditatai jau ten, seniai, kai tik Saulė į ten persikėlė… ir pasirodo tie visiškai patys žmogiukai, kaip ir 1940 m. …

  • GIGA

   Izbliondinai,nepagavau,tamstos,minties.Kam Putinas per švelnus? Ir su kuo koloboruojančius jis jau išdrįso sodint? Ar čia kažkoks šaržas paslėptas?

   • Izbliondimas

    Giga per švelnus – vagims, banditams.
    Juk vieną pasodino, o kaip pasaulis užklykė. O jų dar kokia 10 tūkstančių…
    O banditai. Pradedant nuo parlamentarų, generolų, baigiant operatyvininkais, – banda ant bandos. Jau nekalbant apie tikras žmogėdras.
    Niekam nepaslaptis, kad visas tas irzelis, kuris aplamai normalioje demokratinėje šalyje turi būti pastovus, – deja, tieks arabuose, tiek Baltarusijoje, Rusijoje, tiek pas mus už… Taip, doleriukus…
    Tad, manau, pagaliau apsisprendė… ta prasme, sakau.

    • GIGA

     Tai kaip banditui ir vagiui sodint banditus ir vagis? Jis gali tik „močit“,kad ir WC.Ar Jūs už tai,kad geriau visus susodint ir viską sutelkt vieno bandito ir vagies rankose? Irgi variantas,logikos yra…

     • Izbliondimas

      Giga,
      jei kitaip nėra įmanoma, – vis vien geriau, kai banditai ir vagys būtų utilizuoti. Jų ten milijonai, sudėjus.
      Bet Vakarai neduoda to daryti, o tas irgi nori gražaus veido.
      O va ir Berluskoniui atėjo laikas, – metus kalėjimo gavo, kai kaltas.
      Bet Vakaruose tai su padugnėmis tai jokių šansų. Albanai, rusai ir t.t. ir pan. ten siautėja kaip turi būti. Prostitucija, narkotikai, žmonių detalių aprūpinimo paslaugos ir ko tik nėra…
      Praktiškai Vakarai man jau ir neįdomūs, – man jau jų ir nėra. Nes ir žmonių ten jau nebėra.

     • GIGA

      Na,aš tai esu už nuoseklumą ir prieš dvigubus standartus -negalima su Petru vienaip,o su Jonu kitaip.O sau,kadangi aš gražus ir šiandien nuo manęs čia tai priklauso,iš vis trečiaip.Dėl to slavų šalyse ir populiari patarlė -„ti direktor,ja durak,ja-direktor,ti durak“.Jūsų nuomonę supratau,taip Putinui ir iki Sacharovo premijos netoli…

 • Hmz

  „Visų šalių šventakupriai, vienykitės!“

 • dzyvai

  Darau išvadą, kad autorius išsišokimuose prieš religiją mato tik Putino, Stačiatikių hierarchijos ir P.R. santykius. Kaip iš žurnalisto, tikiuosi platesnio matymo ir supratimo :)

 • Arman

  Gerb.Racai,
  ar Jus pasitikite Delfi skelbiama informacija, kad taip kategoriskai teigiate? Kiek pamenu, Jus pats ypac kruopsciai tikrinate informacija ir tik tada darote isvadas… Gal Delfi zurnalistai, kurie „laikosi zurnalistu etikos kodekso“, paklause Sigito Tamkevičiaus ar jis tikrai siunte laiska, kas jame buvo parasyta ir pan.

  • Rytis I

   Tai kad jau dešimtis šaltinių paplatino citatą – dabar nebent buvęs disidentas paneigtų pats.

 • albinas

  „Jokių žinių iš Islandijos? Kaip jau yra, kad viską žinom, kas vyksta Egipte, tačiau jokių žinių apie tai, kas vyksta Islandijoje.
  Islandijoje, žmonės privertė valdžią atsistatydinti, pagrindiniai bankai buvo nacionalizuoti; Dėl blogos Didžiosios Britanijos ir Olandijos finansinės politikos, buvo nuspręsta nemokėti jiems skolos, kurią tie bankai ir sukūrė. Buvo sukurta vieša asamblėja, kad perrašyti konstituciją. Visą tai buvo padaryta TAIKIU keliu. Visą reviliuciją nukreipta prieš jėgas, kurios ir sukūrė pasaulinę krizę. Štai kodėl, jau du metus nėra apie tai jokių publikacijų žiniasklaidoje:…“

  tiesiaisviesiai.lt

  Pardon kad ne į temą, bet norėjau paklausti ar BNS taip pat prisidėjo prie šios informacijos blokavimo?
  Pagarbiai.

 • Bobutė

  Ponas A. Račas klausia:

  „Lietuvos katalikų bažnyčia ir asmeniškai S.Tamkevičius solidarizuojasi … su V.Putinu?“

  Paprastai komjaunuoliškų pasisakymų religijos tema nekomentuoju, bet jei jau žmogus klausia…

  Ponas Račai, nei Bažnyčia, nei p. S. Tamkevičius nesisolidarizuoja su p. V. Putinu.

  Jis netikintiems туе nesiūlo ateiti į šventorių, kad panevėžietiškai vožteltu į snukį, nesiūlo užsikrušti negyvai, nesiūlo nieko “мочить в сортире“, jis net nieko ant nieko nededa…
  Priešingai… Jis kviečia “stengtis tam, kad gėriu nugalėtume blogį“, ragina ir viliasi, kad žmonės išmoks naudotis laisve taikiame sambūvyje.

  Turbūt visi sutiksime su tuo, jog viešose erdvėse yra:
  „Sustiprėjusi prieštara tarp saviraiškos laisvės ir pagarbos kitų žmonių religiniams įsitikinimams dažnai atveda prie pasišlykštėtinų išpuolių prieš religiją…“.
  Juolab, kad Tamstos blog‘as yra geriausias to pavyzdys. Turiu omenyje ne tik Tamstos, bet ir kai kurių komentatorių pasisakymus jame.

  • Bobutė

   Atsiprašau. Turi būti:
   „Jis netikintiems NET nesiūlo…“

  • miela Bobute, tamstos nuomonė labai vertinga. Toliau pati žinote :)

   • Bobutė

    Ponas Artūrai,

    Tamstos nuomonė ne mažiau vertinga. Toliau pats žinote…:)

  • Rytis I

   „gėriu nugalėtume blogį“ – čia reiktų paaiškinti, kad „gėris“ greičiausiai yra pusė metų išankstinio tardymo izoliatoriaus ir pora metų kalėjimo. „Получили двушку“ – taip švelniai bei žaismingai įvardijo tai pats nekurių mūsų šalies gyventojų garbinamas Putinas..

   • Bobutė

    Ryti I,
    o aš manau, kad mintis „gėriu nugalėti blogį“ reiškia tai kas parašyta…

    Jei pvz. kas nors mano, kad religija yra blogis, tai su tuo blogiu reikia kovoti ne snukiu daužymu ir etc., o gėriu…

    Aš nemanau, kad p. V. Putino pasisakymai (“Получили двушку”, “мочить в сортире“) turi ką nors bendro su p. S. Tamkevičiumi ar Lietuvos KB.

    • romas

     Gėris visada nugali. Tai, kas nugali, ir yra gėris.

    • „Gėriu nugalėti blogį“ būtų bažnyčios apmokestinimas.

     • Bobutė

      Jei esate įsitikinęs, kad tai būtų gėris, tai pirmyn…

      Nekniuksėkit čia, o pasinaudokit LRK ir įstatymais Jums suteiktomis teisėmis teisėkūros srityje…

   • Gylys

    Ryti, manote du metai įkalinimo už tai ką padarė tos kelios nevisprotės pasivadinusios „maištaujančios pi**os“ labai daug ? Tai pas mus, tarkim, už valstybinės vėliavos išniekinimą tiek pat šviečia… O tikintiesiems šventi dalykai kurios išniekino tos „maištaujančios“, manyčiau, galėtu būti lyginami su valstybiniais simboliais pagarbos požiūriu.

    • GIGA

     O ką,Gyly,jos padarė? pasimaivė cerkvėje ir po to tą savo pamaivizmą panaudojo vaizdo klipe? Ar blogiau buvo,kad toje dainoje buvo žodžiai raginantys Dievą,gelbėt Rusiją nuo Putino.Tas „nusikaltimas“ maksimum traukė 15 parų ir tai,jei jį priiminėtų koks poltiškai nekorumpuotas rusiškas E.Kūris,bet kadangi buvo paliepta pasodint,tai ir pasodino

     • Gylys

      ką padarė ? – beveik nieko… viso labo tik pasityčiojo iš tikinčiųjų pašokdamos ir pablevyzgodamos ant altoriaus ir tiek – visi reikalai… žodžiu smulkmena už kurią net pas mus gautu nedaugiau dviejų metų… O kiek gavo tenai ? – 2 ?… na, vadinasi, ant kokio straipsnio rovėsi tik tiek ir tegavo – nedaugiau. Tai kame problema ?

     • GIGA

      Be abejo,o Chodorkovskis gavo kaliūzės,nes naftą vogė iš savo bendrovės ir valstybę apgaudinėjo,mokesčius nemokėdamas.Su tokiais reikia griežtai,nereikia paminti valstybės nustatytų normų.Tikiuu,kad gal galite ir kokį straipsnį BK pacituot.Ok,su Rusijos BK gal ir sunkiau,tai gal lietuvišką analogą pasiūlysit ?

     • Gylys

      mielai gerbiamasai – lirtuviškas analogas galėtu būti
      Baudžiamojo kodekso XXV skyriaus 170 straipsnis, 2 dalis :

      2. Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų,

      baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

      Gal yra ir tiksliau, bet gal pats paieškokit BK.

      P.s. Dėl Chodorkovskio nežinau, bet jei tikrai vengė mokėti mokesčius, tai mūsuose tai irgi baudžiama – Jums leidus priminsiu, kad toks tūlas Stašaitis pas mus už tai sėdėjo net 7 metus be teismo.

     • GIGA

      Tai puiku,Gyly.O ką jos diskriminavo? Kokią neapykantą kurstė ? Jei,pvz. koks Selas su dviem merginom toples 40 sekundžių pabėgiotų Katedroje ir po to tai panaudotų savo dainoje,už tai būtų nuteistas dviem metams realios laisvės atėmimo bausmės pagal Jūsų cituojamą BK straipsnį?

      P.S. dėl Stašaičio puikus pastebėjimas,tai prasidėjo berods 1992 m. (plius/minus).Rusija iš to ir nepakilo.Tai apie ką mes kalbam?Kaip pvz. pasitelkdami kalėjimą be teismo

     • GIGA

      Dar,Gyly,papildysiu savo pvz.Selas su tom pusnuogėm merginom pabėgioję šventykloje,savo dainoje dainuotų „o gerasis,Dieve, ir maloninga Marija apsaugok Lietuvą nuo premjero Viktoro“ :)

     • Gylys

      Giga, tikintiesiems galimai neatrodo, kad jiems šventas altorius skirtas nešvankybėms ir šokiams ant jo. Nežinau ar jie teisus. O kažin kaip atrodytu jei tas Selas su pusnuogėm merginom, tarkim, patryptu trispalvę, o vėliau nusišlapintu ant jos dainuodami „o gerasis Dieve apsaugok Lietuvą nuo fanatikų patriotų garbinančių trispalvį skudurą“ – gal irgi nebūtų nieko baisaus ?… Juk tai tik trijų spalvų audeklas ir tiek… Ir pats dabar galvoju ir kodėl už tai straipsnis numatytas… Juk rodos tokia smulkmena, o baudžiama net iki dviejų metų…

     • GIGA

      Pala pala,nereikia suplakti į vieną vietą to kas nesusimaišo.Aš nei kiek nesiginčiju,kad kažkokiai davatkai,o gal n kiekiui davatkų tai nepatiko,bet ar provoslavų religija yra privaloma Rusijoje? Man pvz. nepatiktų ir tikrai piktintų,kad tos merginos taip įžūliai maivytųsi mano vaiko darželyje ar kavinėje,kur geriu tuo metu geriu arbatą.80 000 futbolo gerbėjų,stebinčių rungtynes Madrido „Santjago Bernabeu“ stadione nepatinka,o daugelį net žeidžia,kai anglų eksbicionistas įbėga į aikštę nusismaukęs kelnes ir jie vietoje futbolo kamuolio mato ne patį gražiausią užpakalį.Bet ar tas anglas po to atsėdi du metus kur nors Thurso ar dar kokiame šiauriausiame D.Britanijos taške? Negi taip sunku sutikti,kad merginos Mordovijoje atsidūrė (tiksliau viena) už tai,kad ten buvo paminėtas Putinas.Jei vietoje Putino,jos prašytų Dievo saugot šalį nuo Kasparovo,tai neužilgo posėdžiautų Dūmoje,kaip kad Lugovojus nudaigojęs Litvinenką.Tik apie tai kalba

     • Gylys

      Giga, nebūkit tokia pat tik politinė davatka. Tikiu, kad Rusijoje nėra labai lengva reikšti opoziciją Putinui, bet nereikia visko suvesti į vieną. Tos kelios nesubrendusios vištelės politiškai negalėjo Putinui padaryti jokios žalos. Veikiau atvirkščiai – žiūrint į jų maivymąsi, didžiajai daliai žmonių galėtu kilti tik simpatijos jų koneveikiamam objektui. Tarkim Putinui žymiai pavojingesnis dabartinės opozicijos lyderis Udalcovas galintis tikrai kada nors patraukti mases paskui save. Ir tikrai yra pakankamas pretekstas jo įkalinimui – kad ir ta video medžiaga, kurioje užfiksuota tiek vaizdiniai tiek garsiniai kaip jis tariasi su interesantu iš Gruzijos dėl paramos neramumų Rusijoje įvairiose vietose provokavimo finansavimo. Bet kaip žinote Udalcovas dar po šiai dienai laisvėje. Nors jau ir pasirašęs pasižadėjimą neišvykti, bet Teismo laukia laisvėje. Taip kad nereiktu pernelyg sureikšminti tų kvailų, iki šiol niekam buvus nežinomų, ir tikrai neturinčių potencijos rimčiau pakenkti Putino autoritetui mergužėlių nešvankiu pavadinimu „Pussy riot“. Jos nėra jokia grėsmė Putinui. Tačiau pats provokavimas religinės nesantaikos Rusijoje galėtu turėti žymiai liūdnesnių padarinių nei bet kurioje kitoje šalyje – federacinė Rusija yra toli gražu ne vienos religinės konsesijos valstybė. Nepagarbus išpuolis prieš bet kurią iš jų galėtu išprovokuoti nekontroliuojamą įvykių eigą. Prisiminkime nesenus įvykius Libijoje, kurie, tarkim, net pakankamai gerai saugomam vienam amerikiečiui tapo paskutiniais gyvenime.
      Todėl nenuostabu, kad būtent Rusijos teisė ypač jautri religinei tematikai.

     • GIGA

      Gerb.Gyli,tamstai situacija Rusijoje žinoma iš spaudos ar pats nemaža laiko dalį ten praleidote? Gal net dabar ten gyvenate,dirbate su Rusijos,NVS šalių partneriais ? Udalcovo pvz.,mano supratimu,visiškai nevykęs,nes nei sovietiniais laikais nebuvo kažkokios vienos „vertinimo“ sistemos,nei dabar yra. Terleckas aukštą mokslą baigė,Žemklanis į okupuotą Lietuvą grįžo ir kalėjime nesėdėjo ir t.t. Ar tai,kad Udalcovas dar nenuteistas,o pankės mergiotės pasodintos kažką įrodo ? Gal tada man priminkite,kaip užsibaigė redaktoriui,kurio leidinys parašė apie Putino ir Kabajevos romaną? Kokias laidas dabar veda Sobčiak? Mes ne apie jos talentus šnekam,bet faktas,kad kažkada ji buvo TV visur,o dabar niekur.Aš Jums Ukrainos pvz pateiksiu,kurį pats žinau,nes su ta šalim labai tampriai dirbu.Dnepropetrovske pasirodė nekaltas rinkimų reklaminis stendas -moteriškė laiko katiną,o apačioje parašyti žodžiai „jei būčiau žinojus,kad anūkai balsuos už regionus,turtą būčiau palikus katinui.Gal žinot,kur dabar ta moteriškė, „bigbordo“ savininkė ? Atsakau – psichiatrinėje ligoninėje.Neseniai buvau Donetske,tai tą dieną,kai atvažiavo Janukovičius,gatvėje nuo aerouosto iki merijos,kelyje,kuriuo jis važiavo,nukabino opozicijos reklaminius stendus.Dabar perfrazuosiu Jūsų komentarą iš Putino ir Rusijos į Ukrainą -„o ką Janukovičiui čia su kažkokia tai tetulyte kovot,yra gi Timošenko,Lucenko ir t.t.“ Jūs kažkaip ribotai mąstote arba atmintis trumpa.Jei prieš 40 metų būtumėt išėjęs į Lukiškių aikštę ir sušukęs,kad Dieve saugok,Lietuvą nuo Brežnevo,tai su JUmis būtų Brežnevas ar sistema susidorojus? Ar Jūs tada rašytumėt,kad esat per mažas,o Brežnevas kovos tik su Amerikos Prezidentu?

 • Audra

  Buvo rusiškos mergužėlės niekam nežinomos. Pasidarkė ant altoriaus ir patapo garsenybėmis. Net pastervėjusi Madona puolė jų gint. Per daug užsidirbo už tokį trumpą koncertą. Bet iš jų daryt kankines, tai tikrai neverta.

 • Sauliakas

  Tuo metu kai jos kalbejo savo“ malda“cerkveje buvo 9 zmones.Tema:Maria isgelbek mus nuo Putino
  Tai ka religioznikai,negirdejote Dievo Kvailelio roles ?net ir tu nukvakeliu ortodoksu skylej ta role buvo gerbiama pries simtus metu. Kaip manote kieno role Pussy Riot atlieka.?religiozni ziopliai ir avys.Tamkeviciui pries keliasdesimt metu buvo pasakyta – ganyk avis .ta role jus ir atliekate su kaupu.fariziejai pashkustviniai,kuriu stabu matai nepagerbe.sakot du metai nedaug?davatkos blyn lyg prasviesejimo amzius nebutu privertes galvot apie ta vadinama „dievo zodi“su protingesnem paklaidom.Ar nejuokinga ziuret i Popus ir Vyskupus su savo juokingom kepurem auksais apsikarsciusius ir bandancius „paspest kapkana „Visagaliui su savo ritualais ir liturgijom?nuo kada prietaru gerbimas ir neracionalus stabu garbinimas turi buti gerbiamas kaip sveikintinas dalykas?nuo ko Visatos Kurejas jeigu juo dar tikite turi buti sitaip ginamas?Lyg jam to reiktu.ginate savo nesaugu prietaringa nesamoniu pilna kvaila tikejima,kuris modernaus pasaulio yra tikrinamas kiekviena diena.taip ir reikia.

  • Bobutė

   Perskaitėt šį idiotišką komentarą? Tai ne ad hominem, nes kalbu (apibūdinu) apie komentarą… Mažai tikėtina, bet komentatorius galimai nėra visišku idiotu.

   Ar ir dabar dar atsiras bent vienas teigiantis, jog p. S. Tamkevičius buvo neteisus, sakydamas jog:

   “Sustiprėjusi prieštara tarp saviraiškos laisvės ir pagarbos kitų žmonių religiniams įsitikinimams dažnai atveda prie pasišlykštėtinų išpuolių prieš religiją…“.

   • Hmz

    Bobute, aš negerbiu jūsų religinių įsitikinimų. Ir nežadu gerbti. Gerbiu Jus.

    Pasilieku sau teisę išpuoliams prieš religiją. Išpuoliams prieš Jus – ne.

    • romas

     Hmz, kas yra Bobutė – ar tai, ką ji galvoja, ar mėsa?

     • Gylys

      Mielas HMZ, jei jums nėra labai aiški LR Konstitucija, tai prieš Jums bandant realizuoti savo tariamą teisę „išpuoliams prieš religiją“, leiskite Jums pacituoti Baudžiamojo kodekso XXV skyriaus 170 straipsnio 1-ą dalį, kurioje paaiškinamas aiškiau :

      „Tas, kas viešais pareiškimais žodžiu, raštu ar panaudodamas visuomenės informavimo priemonę TYČIOJOSI, NIEKINO, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, TIKĖJIMO, įsitikinimų ar pažiūrų,

      baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

      Manau sutiksite, kad išpuoliai vadinant tikinčiuosius „kvailiais“, „religioziniais žiopliais ir avimis“, ar siūlymas tikintiesiems „užsikrūšti negyvai“ logiškai galimi būti laikytinais TYČIOJIMOSI ar NIEKINIMU. Jau nekalbant apie tikinčiųjų garbinamo Dievo viešą pavadinimą „Dievu-kvaileliu“ kaip kad pavadino jį savo komentare ponas „Sauliakas“.

    • Bobutė

     p. Hmz,

     nuoširdus Jums ačiū.

     Beje, aš nieko nekalbėjau apie savo asmeninius religinius įsitikinimus. Taigi, Jūs, matomai, paskubėjote su nepagarba tiems Jums nežinomiems mano įsitikinimams…
     Matote, yra nemažai temų kuriomis diskutuoti reikia ypatingo takto… Religija – viena iš jų. Taigi, diskutuoti čia apie tai būtų keistoka…
     Siūlymai užsikrušti negyvai ir etc. skatina ne diskusiją, o priešpriešą… Aš tik tą ir bandau pasakyti…

     Beje, man atrodo keistas požiūris, kai sakoma jog įstatymai nedraudžia tyčiotis iš religijos bei tikinčiųjų…
     Teiginys, mano galva diskutuotinas, bet tarkim nedraudžia.
     Bet man tokių kalbėtojų visada norisi paklausti, kur jie augo ir kas juos augino, kad neturi jokio supratimo apie etiką ar net patį paprasčiausią mandagumą.

  • Gylys

   Pone „Sauliakai“ leiskite Tamstą informuoti apie Konstitucijos 25 straipsnį kurį jūs savo kvailu išstojimu pažeidėte:

   „Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.“

   Aš taip pat kaip ir jūs nesu religingas, bet drįsiu jums pastebėti naujieną kurios, akivaizdu, nežinojote – Konstitucijos privalu laikytis visiems – ir tikintiems ir ne – reiškia tame tarpe ir tamstai.

 • Gyly, konstitucija ne nosiai valytis skirta. Teiginys „Dievo nėra o visi juo tikintys – kvailiai“ Jūsų požiūriu yra religinės, socialinės nesantaikos kurstymas, šmeižtas ir dezinformacija?

  Tada Jūs esate kvailys!

  • Suvalkas

   Šiaip tai Konstitucija – įstatymas. Jis naudojimui skirtas, o ne dulkėjimui lentynoje. Manding, Konstitucija ypač reikia remtis tais subtiliais atvejais, kada negalima ir nereikia taikyti konkretaus įstatymo.

 • Gylys

  Abrachasai, sutinku kad kvailiui labai sunku išaiškinti žodžiais – geriausiai kai jis tiesas patyria ant savo kailio. Todėl daug neaiškinęs jums patarsiu – pabandykit išsiųsti į Prezidentūrą laišką pavadindamas jame Prezidentę „kvaile“ ir, esu tikras, kad neilgai trukus patirsite savo kailiu ar žodis „kvailys“ yra įžeidžiamasis šmeižtas ar ne…

 • Gyly, pamenate kaip Vinokūras prezidente pavadino? Gal gavo su konstitucija per galvą?

 • Gylys

  AbraXasai, akivaizdu, kad jūs iš tų kuriems įtikinamiau vieną kartą pamėginti, nei penkis kartus apie tai išgirsti – pamėginkite :)

 • Dar kvailų pasiūlymu turėsite?

 • Gylys

  O jus kvailų klausimų ?:)

 • Suvalkas

  kxm, kažkaip primityvu, kada žodžiai ištraukiami iš konteksto ir jiems prirašoma visai kita, ne autoriaus įdėta prasmė…
  Mano mažylis garsiausius vaizduojamojo meno šedevrus panašiai tušinuku patiuninguoja :)

 • Sauliakas

  Ten kazkas nesuprato Dievo Kvailelio zodzio. Atsiprasau turejo buti Dieviskas Kvailelis.patyrinekit si taip vadinama koncepta ir suprasite, kad tai yra visiskai neizeidinejantis tonas. O davatkom kurios seilejasi del izeidinejancio tono. Jus ten galite tiketi visokiais genocidiniais , nekaltai prasidejusiais i dangu zengusiais i dangu paimtais mikimausais , fejomis ir tt. Jus patys is saves juokiates.
  Tik nepradekite dabar visokius CS Lewis cituoti ir kvantinem teorijom svaistytis. Dar karta busite izeisti plonaskuriai
  Ir pabaigai as nesu ateistas , as esu krikscionis, ir tomis temomis galvoju kiekviena diena. Tik skirtumas, kad jauciu skirtuma kur yra asmeninis tikejimas ir kur politika.jauciu skirtuma tarp to kuris jiesko nuosirdziai tiesos ir kuris (Tamkevicius)uzsiimineja visokiais obskurantizmais snekedamas apie meiles ,dvieju metu kalejimo vertos meiles savo artimui

  • Bobutė

   p. Sauliakai,

   Pirma. Esate visiškas valentinas kube. Nes tik toks gali neigti pagrindinius tikėjimo postulatus ir čia pat teigti esąs tikinčiu – krikščioniu.

   Antra. Naudojate žodžius, kurių net reikšmės nesuprantate. O tai jau juokinga ir net truputi apgailėtina.

   Trečia.Negrasinkite, nes nieko negalite įžeisti… Kvailumas neįžeidžia, kvailumas sukelia gailestį…

   Ketvirta. Džiugu, kad bent su vienu Tamstos teiginiu bent dalinai galiu sutikti. Sakotės esąs Dievo ar Dieviškas Kvailelis. Nežinau kiek Dieviškas, bet akivaizdu, kad esate Kvailelis.

   P.S. Prašau nemanyti, kad ketvirtas punktas yra ad hominem. Žmogus pats taip prisistatė, o aš tik pritariau…

   • GIGA

    Akivaizdu,kad Sauliakas serga.Aš ne gydytojas,bet asmenybės susidvejinimas tiesiog kunkuliuoja.Tokiam žmogui negalima oponuoti,su juo negalima diskutuoti,nes jis ginčijasi su savim – kartais laimi,kartais pralaimi:)
    Man patiko Bobutės diagnozė – visiškas valentinas kube :) Čia kaip kontrolinis šūvis,toliau nėra kur,tas pats kaip spardyti lavoną…

   • Bubute, o tai „pagrindinis tikėjimo postulatas“ – grstis su savo asmeniniu tikėjimu į politiką ir prakišinėti tik klerikalams patinkančius įstatymus?

    • Bobutė

     Apie kokius konkrečius įstatymus kalbate?
     Šiame Seime dauguma katalikai, bent jie patys taip teigia, vyriausybėje taipogi. O ir premjeras, berods, iš krikdemu…:)

     Ir ką gi, jie tik prakišinėjo tokius įstatymus?

 • Sauliakas

  Bobute, visi mano punktai yra ad hominem zmonem, kurie nesiteikia pasitikrinti kas gi tas Dievo Kvailelis ortodoksu tradicijoje
  Postulatai sakai.
  Kai Velyku Ryta stovesi baznycioje ir kartosi ,kad tikiu kad Jezus prisikele ne tik dvasia,bet ir kunu ir po keturiasdesimt dienu pakilo i dangu, pagalvok ,kad dangus pirmame amziuje buvo trisluoksnis,o dangaus zydryne buvo Dangaus dugnas kuris prasiveria. 21 amziuje?. Ai, pasiimk modernia astrofizikos knyga ir paskaityk. Postulatai apie nekaltus prasidejimus – ai pasiimk kokia biblijos tyrinetoju knyga apie modernia perspektyva ir suprasi, kad tose vietovese, tais laikais “ nekaltieji prasidejimai“ buvo tuzinas uz shekeli(mazas piniginis vienetas). Ir gal pasidomek Religijos Istorija. Pradziai paskaityk V I S A Sventa Rasta.Tai yra 56 knygos( neiskaitant apokrifu). Tada pradek galvot ar pasiliksi dykumos zmoniu kurie pradejo uzrasineti savo „istorija“ mitologine kalba mastyme,ar galvosi sekmadienines mokyklos lygio sanitizuotoje baznycios tevu patvirtintoje versijoje (kad tik mazuteles aveles nekvarsintu sau graziu galveliu).
  Krikscionis 21 amziuje negali sirgti kognityviniu disonansu( cognitive dissonance) , kai kalba eina apie Evoliucija,Mokslini Metoda,nebutina jam derinti tai,su maziausiai 300 metu atsilikusios hierarchijos doktrininiais kliedesiais.
  Uzbaigimui paskaityk, ka Sv.Augustinas parase 400 AC apie naturalaus pasaulio pazinima ir mokslines tiesos svarba ir bobutisku postulatu laikymosi pavoju (ypatingai,kai yra pavojus buti pagoniu isjuoktiem).kazkodel jauciu to nepadarysi,nes turbut suveiks daugybe kartu pasitvirtinusi taisykle: Tingus Protas Gimdo Tikejima
  Giga gerai,kad nesi daktaras…

  • GIGA

   Viskas ok,tik negalima teigti,kad esu krikščionis,bet tikiu tuo kas man logiškai atrodo,o kas ne – tą atmetu.Na,o tos pačios Biblijos mintys aiškinamos įvairiai ir jei Biblijoje rašoma,kad pamatę Jėzų broliai žvejai nusekė paskui jį,palikę savo seną tėvą,nemanau,kad tuo norima pasakyti,kad savo tiesų paieškai aukokite tėvus/artimuosius.
   Bet esmė tame,kad negalima būti krikščioniu 65 procentais,o likusią sau netinkančia dalį atmesti

  • Bobutė

   Ponas Sauliakai,

   Perskaičiau Jūsų tekstus, nors, turbūt, reikėtų sakyti ne tekstus, o minčių ir pamokymų kratinį. Jūs pats, mano galva, pavadinote tai gana tiksliai : „mano puliavimai internete”. Aš tokį minčių reiškimo būdą vadinu minčių tryda…

   Nors ir pritariu p. Gigai, kad beviltiška diskutuoti su visiškais valentinais (ypač tais kurie kube), bet pabandysiu…

   Pirmiausia noriu pasakyti, kad, priešingai nei Jūs, esu tik mažaraštė – keturi pradžios mokyklos skyriai-kaimo moteriškėlė. Taigi, reikšdama savo mintis, vėlgi, priešingai nei Jūs, nepretenduoju į absoliutų žinojimą ir/ar absoliučią tiesą… Tai tik subjektyvus, bobutiškas požiūris…

   Taipogi, noriu Tamstos atsiprašyti, nes ko gero paskubėjau pavadindama Jus visišku valentinu kube. Sprendžiant iš to, kad nebandėte ginčyti mano keturių teiginių, matomai esate visiškas valentinas tik kvadratu…:)

   Jūsų pamokslaujantis tonas bei nurodymai man ir p. GIGAI ką mes turėtume paskaityti (Bibliją, Religijos istoriją, Astrofizikos, Evoliucijos, genetikos veikalus ir etc., beje, negaliu suprasti kodėl kiekvienas dundukas mano turįs teisę nurodinėti ką aš turiu paskaityti, juolab, net nepaklausęs ar aš to neskaičiau), suponuoja mintį, kad esate (ar tikriau, manote esąs) labai išsilavinęs XXI amžiaus žmogus, perskaitęs visą ką paminėjote ir, be abejo, dar daug ko nepaminėjote. Taigi, turiu keletą klausimėlių XXI a. šviesuoliui.

   Kodėl tujinate nepažįstamus žmones? Kodėl elgiatės kaip paskutinis chamas? Kodėl kiekviename sakinyje aibė klaidų ir etc., ir etc.? Ar nemanote, kad, jei ne iš pagarbos pašnekovams tai bent iš pagarbos sau, išsilavinusiam žmogui nederėtų taip elgtis? Gal prieš pradėdamas mokyti kitus, teiktumėtės pasimokyti pats?

   Dabar keletas minčių apie Tamstos tekstus.

   Labai sudėtinga ką nors atsakyti, nes atmetus Tamstos nurodymus ką aš turėčiau paskaityti bei visiškai valentiniškus teiginius kur aš būsiu ir ką veiksiu per Velykas, nelabai kas iš to teksto, skirto man, ir telieka. Na, nebent tai, kad Jūs netikite Jėzaus prisikėlimu, jo žengimu į dangų bei netikite nekaltu prasidėjimu… Dar kažką bandėte veblenti apie pasaulio pažinimą ir mokslinės tiesos svarbą… Berods, nieko nepraleidau?

   Tiesą sakant, man visiškai nesvarbu kuo Jūs tikit, o kuo ne. Tai Jūsų asmeninis reikalas.

   Tikintieji, ko gero, pacituotu Jums Jono knygos 20 skyrių:

   „24 Vieno iš dvylikos – Tomo, vadinamo Dvyniu, – nebuvo su jais, kai Jėzus atėjo.
   25 Tad kiti mokiniai jam kalbėjo: „Mes matėme Viešpatį!“ O jis atsakė: „Jeigu aš nepamatysiu Jo rankose vinių dūrio ir neįleisiu piršto į vinių vietą, ir jeigu ranka nepaliesiu Jo šono – netikėsiu“.
   26 Po aštuonių dienų Jo mokiniai vėl buvo kambaryje, ir Tomas su jais. Jėzus atėjo, durims esant užrakintoms, atsistojo viduryje ir prabilo: „Ramybė jums!“
   27 Paskui kreipėsi į Tomą: „Įleisk čia pirštą ir pažiūrėk į mano rankas. Pakelk ranką ir paliesk mano šoną; nebūk netikintis – būk tikintis“.
   28 Tomas atsakė Jam: „Mano Viešpats ir mano Dievas!“
   29 Jėzus jam tarė: „Tomai, tu įtikėjai, nes mane pamatei. Palaiminti, kurie tiki nematę!“

   Tikiuosi, kad supratote ką norėjau pasakyti. Jei ne, tai nesivaržykite, klauskite. Jei sugebėsiu, tai paaiškinsiu… Bet bala nematė tos religijos, juolab, kad, kaip jau sakiau, tikėjimas – labai asmeniška…

   Dabar apie mokslą.
   Jau daugiau kaip trys tūkstančiai metų (nuo Mozės laikų) gyvuoja religinis supratimas apie pasaulio sutvėrimą. Senasis Testamentas, Pradžios knyga, I skyrius.

   Galima sutikti, galima ne, bet dabar ne apie tai.

   Kadangi, kaip supratau, moksle Jums nėra paslapčių, tai gal galėtumėte paaiškinti ką mokslas teigė apie visatos atsiradimą prieš tris, du, vieną, pusę tūkstančių metų?
   Ir, kas dar įdomiau, ką jis teigia šiandien? Gal jau yra bent kokia nors viską paaiškinanti teorija ar bent hipotezė apie visatos atsiradimą? Jei tingėsit paaiškinti, tai gal bent kokią nuorodėlę…

   P.S. Beje, jei nesugebės p. Sauliakas (netikiu, bet jeigu), tai gal kiti, aršiai kritikuojantys religiją, sugebės moksliškai paaiškinti…

   • Vingių Jonas

    Ne apie visatą, bet:
    „Pitagoras Krotonėje, pietų Italijos graikų kolonijoje, apie 530 m. pr. m. e. įkūrė „Pitagoro mokyklą“, kurioje filosofinės-politinės ir religinės idėjos buvo grindžiamos nekintamais skaičių dėsniais, buvo bandoma derinti religiją ir skaičių mokslą. Pitagoro mokykloje aritmetika buvo glaudžiai siejama su muzika.“
    http://lt.wikipedia.org/wiki/Pitagoras
    Paskaičiau, nsuijuokiau ir pagalvojau: – Ar nebus mano ainis tas Pitagoras, kad visos mano fantazijos (politinės ir religinės) grindžiamos nemeluojančiais skaičiais, kurie ypatingai tiksliai susidėlioja skambant gerai muzikai?:)
    Tos nuteistos mergelės irgi gali būti tolimos Pitagoro giminaitės – už ten, kur „reikia“, grojamą muziką, manau, irgi tam tikra skaičių kombinacija priklauso ( 2 metai, „30 sidabrinių“ ir pn.):))

    • GIGA

     Čia iš tos serijos kaip Buratinas – Romanovas „tapo“ arijum :)

     • suomis

      Kaip sau norite, bet žmonės gabūs muzikai, taip pat dažnai būna gabūs ir skaičiams. :)

   • Valentinas

    Kaip visada bukas Bobutės komentaras, kokio ir galima tikėtis iš tuščios blondinės. Blondine, gal grįžk prie to ką supranti: lūpdažių ir manikiūro?

    • Vingių Jonas

     Komentaras kaip komentaras. Jei bukas, tai niekas nedraudžia pasiimti jumoro peilį ir pasiaštrinti.
     Venckienė prieš Degutienę pirmauja Naujasmiestyje. Manau, šiuo atveju joks jumoro peilis nebeužaštrins…

    • Bobutė

     Sveikas Valentuk,

     kaip laikotės? Vėl su šakėmis prieš traukinį… Neatsibodo?
     Beje, net visiškas valentinas galėtų sugalvoti ką nors naujo.:)
     Pasistenk, Valentuk. Aš tikiu Tavimi. Tu gali išspausti ką nors daugiau nei tą banalų „blondinė“…:)
     Boring, Valiuk, boring…

 • laiškas įdomus, nevalingai verčiantis paklausti, ar laiško adresato kančias vaizduoja tas „nufotošopintas“ laikrodis ant patriarcho rankos už tūkstančių tūkstančius tugrikų?

 • Sauliakas

  Giga tai ,ka neaukotumete savo mamos tevo ar vaiko ant tikejimo aukuro ? Ka? Aisku daug lengviau yra saukti miesto aiksteje garsiai “ ant kryziaus Ji ,ant kryziaus… Kuo garsiau tuo maziau reikia vidinio disonanso klausyt. Tai ka naudotumete logika? Ta pacia logika(tikejimo trukuma) kuri pradejo skandinti sv.Petra einanti vandens pavirsiumi link Jezaus kai buvo pakviestas eiti link…tai ar Tavo interpretavimas , kas yra „tikras“ krikscionis nera tik tos pacios patogios logikos taikymas?
  21 amziuje mokslas ,socialiniai pokyciai, 21 amziaus krikscioniui stato visai kita perspektyva ,jug nereikia mirti Romos amfiteatruose ginant TIESA pries Romos Imperijos ortodoksija…uztenka juoktis (mekenti)su kitom 500 aviu saleje kai „gerbiamas“ Astijus Kungys “ aiskina“ zodzio paiderastos „kilme“.O kodel nepaskaicius biologu,antropologu,genetiku darbu ta tema?
  O del 65%?. Hey ,jeigu as sugebeciau praleist bent 10 Kaledu ir Velyku tarp bedaliu ,smirdanciu alchoholiku ,narkomanu ,mirstanciu nuo AIDS homoseksualu,prostituciu,vagiu ir galeciau bent kuo jiem padet ir net neturet JOKIU teisianciu minciu is savo patogios perspektyvos ,as buciau laimingas,kad mane kas nors pavadintu 0.000065%krikscioniu
  Dar pabaigai. Kai neliko triju sluoksniu Visatos (na tos kur atsidarius dangui)pasieme su fiziniu kunu ir Jezu ir Marija ,liko kita Visata kur veikia fiziniai desniai,kurie sako,kad ,net jeigu fizinis kunas keliautu 99.9%sviesos greicio tai per 2012 metu jis dar nebutu palikes musu vidutiniokes Pauksciu Tako Galaktikos.Tai va tau ir Velyku kiausiniai.kai bandoma pritaikyti fizini atributa ir po to bandoma issisukineti su kvailom apologijom. Gaunasi mikimausai,fejos ir oziaragiai perdziantys vaivorykstes spalvom…

  • romas

   Kadangi 21 amžius ir viską galima paaiškinti, religingumą galima neblogiau paaiškinti nei homoseksualumą. Na o jei būtumėt laimingas praleisti „tarp bedaliu, smirdanciu alchoholiku,narkomanu, mirstanciu nuo AIDS homoseksualu,prostituciu,vagiu“ ir „neturet JOKIU teisianciu minciu“, kodėl negalėtumėt būti laimingas, gerbdamas kito žmogaus įsitikinimus, ir už tikėjimą neteisti?

 • Sauliakas

  Taip Ponas Uleviciau tos pacios kancios, tos pacios…

 • Sauliakas

  Taip Romai semantika lieka semantika, o originalus straipsnis buvo apie kataliku baznycios solidaruma „kancios kelyje „su Ortodoksu Patriarchais ikalinanciais setono isperas meiles budu rusiskame kalejime.Aleliuja! mano puliavimai internete tai nera apie pagarba ir tolerancija. kito zmogaus isitikinimai gali tureti realu poveiki. Jus kazkaip kitaip suprantate pagarba isitikinimams. Kardinolo Ratzingerio giliu isitikinimu kunigu prievartautoju dangstymas buvo pateisinamas dalykas? Ech Jeigu butu imanoma prasibrauti pro aviu banda ir ir uzdeti antrankius tam „viespaties vikarui“. Mano asmeniniai isitikinimai neikalina zmoniu uz stabu isniekinima ir nepadeda kunigam prievartautojam pasislepti nuo teisingumo ir nepadeda prievartautojam nebaudziamiem skelbti „Zodi“

  • romas

   Laiško neskaičiau, todėl nežinau, koks konkrečiai jo turinys. Račo įdėtoje ištraukoje įžvelgiu tik gerus ketinimus – kovoti gėriu.
   Gėris randasi iš meilės, kuri reiškiasi per kito stokojimo užpildymą. Karas tam, kad atimtum, o taika, kad duotum ramybę.
   Karui būtini priešai ir neapykanta, o priešus ir neapykantą gamina propagandinė isterija. Jei būtumėt savikritiškas, įžiūrėtumėt nervų problemas, nes reakcija į religiją, kuri tik šalia, jei nepraktikuoji, – neadekvati. Atkreipkite dėmesį, kam priskiriate kaltę už teisines pasekmes, – ne religija sukūrė autoritarinį režimą Rusijoje.

 • Sauliakas

  Kai nustosi zaisti daktara ,diagnozuodamas nervu problemas pasidomek religiju vaidmeniu kuriant ir kolaboruojant su autoritariniais rezimais.pasidomek Rusijos Carizmo ir Baznycios Sinodo glaudziais rysiais.O po to pasidomek kas yra Sekuliarizmas ir Baznycios atskyrimas nuo valstybes.O jeigu mano puliavimas internete tau atrodo neadekvati reakcija,tai esi tas statistinis avinas kuriam net neskaicius straipsnio ivyksta Pavloviniai refleksai,kai tik patriarchai pradeda sneketi apie kazkokias efemerines meiles ir kancias baznycios kelyje…tipo ai tie reikalai yra patiketi tiems kurie geriau apie tai zino.Refleksai tam ir yra refleksais,kad neuzkrautu smegenu „nereikalingais“galvojimais.Blyn ir as apsimetineju vos ne daktaru.cha cha! Sakoma su kuo sutapsi…
  Malonu stebeti ,kad sitas Pussy Riot skandalas patampa ,placiai vertinamas visame pasaulyje panasiai ,kaip Levo Tolstojaus ekskomunikacija 1901 metais…

  • GIGA

   Sauliakai,jei norite su kažkuo padiskutuoti,o ne tik puikuotis savo komentarais „nuo…iki“,tai gal galite konkrečiais punktais 1.2.3. apibrėžti esmines savo mintis,nes dabar tai aš suprantu,kad Jūs esate krikšionis,netikintis nelkaltu prasidėjimu ir abejojantis,kad „kūnas’ negalėjo per trisluoksnį dangų prasibrauti :) Gal galima minčių kratinį paversti konkrečiais postulatais ?

  • romas

   1.Suprasti neadekvatų susierzinimą nereikia būti daktaru.
   2. Carizmo ir Baznycios Sinodo santykiai dabar neaktualūs.
   3. Bažnyčios atskyrimas nuo valstybės Rusijoje yra rusų reikalas.
   4. Nugalėti prietarus galima ir su meile – duodant. Švietimas nuveiks daugiau už neapykantą. Juk tikrai – niekas nesiranda iš šventosios dvasios

 • Sauliakas

  Giga tu net apibendrinto minciu kratinio negali normaliai perskaityti,o dar apie postulatus kazka galvoji
  Uzmigsi nuo nuobodulio manau…

  • GIGA

   Va,kaip Romas puikiai koncentruotai reiškia mintis.Dabar gali ginčytis,diskutuot ar pritart.O skaityt kratinį,kur žmogus pats su savim pykstasi,tikrai per daug sunku.Aš nesu krikščionis,bet geriau,matyt,juo ir nebūt,nei pyktis su savim….

   • romas

    Ne, manau, kad dar ginčytis nelabai yra dėl ko :) Gerai būtų išsiaiškinti, kur iš tikro problema. Mano supratimu, problema – autoritarinis režimas Rusijoje, bet daugeliui kaip tai nedrąsu užsipulti Putiną, pareikalauti iš vyriausybių imtis priemonių, todėl įtampa nutekinama ant bažnyčios, tarsi čia ir yra priežastis, dėl ko nesitaikstantys su režimu sėda į kalėjimus.

 • GIGA

  pritariu,nors Gylys ir apšauktų politine davatka:) reikia tik suvokti,kad bet kokioje kovoje nebūtinai iš karto atakuojamas pats blogio centras (Sąjūdis irgi iš pat pradžių su gamtos tarša kovojo,o ne Nepriklausomybę skelbė) ir nebūtinai pats „pavojingiausias“ kovotojas turi būt neutralizuotas.Gslima „devinto vandens nuo kisieliaus“ pavyzdžiu parodyt kas bus kitiems….

 • Sauliakas

  Ai bobulyt ,nereikejo manes atsiprasyt del valentino kubu(nezinau ,ka tai reiskia,bet idomu)Visi mano puliavimai buvo ad hominem diatribes…Yra temos kurios gvildenamos ramiai ,logiskai ,stengiamasi isvengti zinomu loginiu klaidu,bet yra temu kur pikta minciu tryda panasi i ta kvailoka pankine „maldele“ daro nenugincyjama terapine nauda „maldos „sakytojui. che che…Vietiniai “ daktarai“ irgi buvo „teisus…“
  Peace & Out

  • Bobutė

   Nežinote ką reiškia terminas „visiškas valentinas“?

   Netikiu. Visi, na gal beveik visi (apie 90 %), Lietuvoje šį terminą žino…:)

   • GIGA

    „valentinizmas“ – tai nuomonės reiškimas,kai nežiūrint faktų,tavo nuomonė lieka nepakitusi ir 101 proc. atitinka parapijos klebono ar partijos,kuriai prijauti, lyderio teiginius.Tikras „valentinas“ pamatęs,kad jo argumentai pradeda grimzti nelogikos liūne ir oponentas „ima viršų“ elgiasi dvejopai:
    1. papila daug narciziško teksto,kurį skaitant ar klausant paviršutiniškai susidaro įspūdis,kad rašo/kalba žmogus,apsiskaitęs,išsilavinęs,to klausimo žinovas,bet pasigilinus šiek tiek daugiau supranti,kad visas tekstas „grynas burbulas“.Būtent taip diskutavo,tiksliau imitavo diskusiją gerb.Sauliakas,Bobutės vertinimo skalėje net tapęs valentinu kvadratu
    2.galima elgtis ir priešingai – užsimerkti,suspausti delnais ausis ir garsiai rėkti – nesvarbu ką svarbu garsiai ir užtikrintai.Nekenkia,o netgi padeda oponentui klijuot įvairias etiketes,populiariausios – koloboravimas su rusu,parsidavimas Maskvai,kgbizmas ir t.t. Tokio „valentinizmo“ tipiniai atstovai liaudyje pagarsėjusios „megztosios beretės“ ,panašiai kai kurie šio blogo kmomentatoriai gynė savo įsitikinimus dėl AE reikalingumo

    • Bobutė

     Papildydama tik pridursiu, jog visiškam valentinui būdinga: -beribė arogancija;
     -savo nuomonės kaip neginčijamo fakto pateikimas;
     – „šiaudinės baidyklės“ dažnas naudojimas diskusijose;