Citata #416 V.Adamkus įvertina žiniasklaidos svarbą

Buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus rado būdą, kaip pamatuoti reikalingumą Lietuvai:

Jeigu ne spauda, aš būčiau net nežinojęs, kad V.Havelas miręs. Toks nereikalingas esu Lietuva

lrytas.lt

… reikia suprasti, kad apie V.Havelo mirtį V.Adamkųš turėjo informuoti specialus Užsienio reikalų ministerijos kurjeris arba Prezidentės kancleris. Tada tikriausiai būtų pasijautęs reikalingas…

Ir kada gi žmogus supras, kad jo kadencija jau seniai baigėsi…

(13 balsų, vidurkis: 3,69 iš 5)
Loading...
 • Tomas.R

  taip taip, žinau, niekas neverčia skaityt, jeigu nepatinka. Bet šis įrašas yra vaikiškas :]

  • bang

   Sutinku, vaikiški yra bandymai normaliems žmonėms prakišti iš konteksto ištrauktos frazės primityvią interpretaciją.

   • nesvarbu

    bang, 1)viskas atvirkščiai -įrašas kaip tik ir parodo kontekstą; 2)gal gali parašyti neprimityvią interpretaciją? Labai norėčiau paskaityti;)

    • bang

     „Vienas kaip žmogus, kaip individas atsirasti ten negalėjau, – sako prezidentas. – Yra tam tikra tvarka – arba per Lietuvos ambasadą, arba per Užsienio reikalų ministeriją. Aš nebūtinai turėjau būti prezidentės delegacijos narys – galėjau būti kitoje formoje. Deja, absoliučiai niekas su manimi apie tai nekalbėjo.“

     „Čekijos Respublika informavo diplomatines misijas Čekijoje, kad pirmojo Čekijos prezidento V.Havelo laidotuvėse užsienio šalių delegacijos gali būti atstovaujamos pagal formulę 1 + 1. Kartu su prezidente į laidotuves vyks pirmasis faktinis Lietuvos vadovas, Atkuriamojo Seimo ir Sąjūdžio pirmininkas V.Landsbergis“, – teigiama spaudos tarnybos BNS pateiktame atsakyme.

     • Auksinis kardas

      Jeigu VA išties buvo artimas gerbiamojo VH bičiulis, niekas jo nebūtų sulaikęs nuvykti šio pagerbti atsisveikinant. Bet tikrovė yra ta, kad VA nebuvo VH epochos figūra, prasilenkta laike bei erdvėje, ir jų santykiai greičiausiai buvo tik paviršutiniški. VH yra iškilus humanistas, menininkas ir disidentas, VA su tuo neturi nieko bendro. Kodėl jis, o ne Paksas atsiranda laikraštyje kūkčiodamas – nežinome, ir stebimės.

  • mielas Tomai, o kodėl jis turi būti ne vaikiškas, jei temos objektas kūdikiškas?

   • Tomas.R

    Aš irgi nejaučiu šiltų jausmų Adamkui, bet na negi Jūs dabar kaskart jam nusišnekėjus skelsit po repliką ? Nors ši ypatingai kvaila, tikrai.

 • sigitas

  manau, kad V.Havelas apie artčią savo mirtį turėjo pranešti ponui Adamkui personaliai – aš mirštu ;-(. Gal kiek hrubiai aš čia , bet štai kas atsitinka su žmogumi , kai jį aplinka įtikina , kad jis dar vis reikšmingas.

 • stogas

  Veltui cia juokiamasi :(

  Tiesiog Valdas Adamkus nori but reikalingas Tevynei.
  O is kitos puses Dalia Grybauskaitei konkurentas nereikalingas, ypac del poziurio skirtumo bei reitingu lenteles…

  • suomis

   Patikslinkim. Ar jis nori būtį REIKALINGAS, ar REIKŠMINGAS? Kažkodėl atrodo, kad tikresnis yra antrasis variantas. Jis labiau išreiškė, aplinkinių DĖMESIO trūkumą jam.

   • stogas

    Ir tai ir anaip neturetu skambeti kaip pagieza… galejo but ir blogiau.

    • Auksinis kardas

     Kone visuomet gali būti blogiau. Bet tai ne argumentas. Suomis teisingai suformulavo takoskyrą. VA daro gėda, ir gali būti geriau. Jo vietoje žmogus turėtų imtis labdaringos veiklos ar dar kokio pasiaukojamo darbo, betgi ta įdiržusi superžvaigždės laikysena neleidžia. Štai ir visa problema. Niekada nebuvo su tauta ir juo labiau su jokiu disidentu.

 • Prezidentą Adamkų išrinko dauguma Lietuvos gyventojų ir jis buvo 8 metus svarbiausiu žmogum Lietuvoj. Gal visgi jis truputi nusipelno pagarbos? Jei yra kokia teisine priezastis kodel p. Račas nemėgsta p. Adamkaus tai reiktų kreiptis į teismą (alfa.lt straipsneliai ne visada padeda).

  Priešingu atveju – gal būtų geriau grįžti nuo subjektyvaus ir emocingo žurnalizmo prie objektyvaus? Žmogui kuris laiko save profesionalu gal geriau reiktu valdyti emocijas viešojoje erdvėjė? Čia tik pasiūlymas – savaime aišku visi mes esam laisvi žmonės ;)

  • mielas Tautieti, tamstos pasiūlymas labai vertingas. Bet, tamstai leidus, aš į jį visiškai neatsižvelgsiu. Beje, tikiuosi gerbiate ir A.Brazauską, kurį taip pat rinko Lietuvos gyventojai?

   Ir, tiesą pasakius, nelabai supratau tamstos užuominos apie teisę. Mano supratimu, sieti pagarbą politikui ir teisę yra visiškas blūdas ir kliedesys, lygiai toks pat kaip pasiūlymas dėl to kreiptis į teismą. Bet tamstos teisė, žinoma.

  • nesvarbu

   „Jei yra kokia teisine priezastis kodel p. Račas nemėgsta p. Adamkaus tai reiktų kreiptis į teismą“. Tautieti, sveikinu! Jūsų mintis, kad jei kokio žmogaus nemėgsti, tai gali dėl to kreiptis į teismą, įtraukta į tinklapio savaitės TOP10!

   • Pastaruoju laiku frazė „kreiptis į teismą“ yra laisvesnė už kazoko kelnes..

    • Regis

     Tomai, tai labai gerai, darbo turite.

     • Regi, dažniausiai, tie, kurie naudoja šią frazę, jos niekada netaiko praktikoje..

   • sigitas

    manau, kad Tautietis jau pradėjo švesti Kalėdas. Tad būkite jam atlaidesni.

  • Vaclovas

   Kiek atsimenu ir R.Paksą išrinko dauguma Lietuvos gyventojų.Ir kas toliau.

 • Regis

  Tai ne jam suprasti reikia. Suprast reikia mūsų gležną demokratiją saugančiam garantui. Uždavinėjami provokuojantys klausimai, gavus į juos atsakymus sulipdomas eilinis kūrinėlis. Toks kokio dabar reikia, kad garantuoti demokratijos tvarumą ir priešintis Lietuvos „kagėbizacijai“.

 • sataniuga

  Apie Havelo mirtį oficialiai pranešė Čekijos ambasada Lietuvoje. Adamkus galėtų nebent skųstis, kad yra „toks nereikalingas Čekijai“. „Jei ne spauda…“ bet juk, žiniaskalaida tam ir yra, kad žmonės neliktų nesužinoję. Kai jums skambėtų skundas: „Jei ne termometras, būčiau net nežinojęs, kad atšalo“.

 • Sejanus

  Tikiuosi, p. Adamkus netapatina Lietuvos išimtinai su Seimu ar Vyriausybe. Mes visi esame dalelė Lietuvos, įskaitant turbūt ir daugumą šio tinklaraščio komentatorių. Todėl turėtume prisiimti ir dalelę atsakomybės dėl p. Adamkaus neinformavimo. Todėl kai kitą sykį pasaulyje atsitiks koks nors reikšmingas įvykis, galėtume visi draugiškai nusiųsti p. Adamkui po informuojantį el. pašto laiškelį. Parodykime, kad Lietuvai jis dar rūpi.

  Čia, kaip jau minėjau, su sąlyga kad Adamkus Lietuva nelaiko tik valdžios ir seimūnų.

 • Šamanas

  Grybauskaitė iki mirties neatleis Adamkui kad viešai pademonstravo už ką balsavo. Ko gero ji ir nemoka atleisti.

  • Auksinis kardas

   O kodėl šis jai išvis turėtų rūpėti? Tik tiek, kiek valstybė įsipareigojo amžiams išskirtinai mylėti rentomis ar kokiomis kitomis kvarbatkomis.

   • Šamanas

    Aš ne apie rūpestį, o apie neapykantą.

    • Auksinis kardas

     Kodėl turėtų gaišti laiką tariamai neapykantai dėl tariamos priežasties? Kieno ir kam šis išsigalvojimas?

     • Šamanas

      Neapykanta ne tariama, o reali ir matoma nuo pirmos dienos. Nežinau ar priežastys tariamos, ar realios. Jei realios, galima žiūrėti į viską atlaidžiau (nors politikas turėtų valdyti simpatijas/antipatijas), jei išsigalvotos – turime didelę problemą su valstybės asmeniu Nr.1. Aš labiau linkstu prie antro atvejo.

     • Auksinis kardas

      Kokią būtent tamsta turite problemą su nurodytu valstybės asmeniu? Kas būtent nutiktų, jei ši (kažkokia) problema pasirodytų esanti tikra?

      Ar ne paprasčiau viskas paaiškinama nevykusiais kadenciją baigusio pareigūno marazmais, kurie kaip ir akivaizdūs? Visai nebūtina jų neapkęsti, bet nemėgti – visiškai suprantama, kaip tik atvirkščias elgesys būtų sunkiai suprantamas.

     • Šamanas

      Į kadenciją baigiusio pareigūno „marazmus“ galima žiūrėti žymiai atlaidžiau negu einančio pareigas šiuo metu.

  • Fredis*

   D.Grybauskaitė labai maloniai stebina savo įžvalga ir intuicija, JE galima būtų pavadinti Žmogumi-kompiuteriu. Iš dešimties sprendimų, nutarimų, reikšmingo politinio veiksmo – visi dešimt įkliūna į dešimtuką (na, gal trys šūviai – į devyniukę, vienas – šešiukę). Dėl V.Adamkaus nevežimo į Prahą – net nematau reikalo diskutuoti, tai savaime suprantamas dalykas, kad Adamkus turėjo likti namuose. Kaip ir Paksas.

 • nerijus

  Jei renkant prezidentą reikėtų rinktis iš penkių:
  Brazausko, Pakso, Adamkaus, Grybauskaitės ar Landsbergio, tai pasirinkčiau mažų mažiausią blogybę nutikusią Lietuvai…

  Pailsėkit bent vieną dieną nuo politikos ir kitų vulgarybių. Siūlau tai padaryti rytoj, o šiandien dar išdrebinkit savo smegenis, kad ryt jos būtų visiškai gležnos.

  • Kęstutis

   Viešpati, viešpati, – mane pykina kai politikai, o dabar ir paprasti mirtingieji priversti rinktis mažiausią BLOGYBĘ. Kas jums neleidžia iš vis nieko nesirinkt iš tų blogųjų ar rinktis visai ką nors kitą? Todėl ir kai renkatės iš blogųjų, mes einame vis blogyn ir blogyn…
   „Aštuoni iš dešimties mano, kad reikalai Lietuvoje blogėja“: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/astuoni-is-desimties-mano-kad-reikalai-lietuvoje-blogeja.d?id=53291475

   • Arturas

    Tai todėl, kad ta mažiausia blogybė vis didėja ir didėja… Net sunku pasidarė ją atskirti nuo tų didžiųjų.

   • nerijus

    Kęstai apklausos reikalingos tiems, kurie jas užsako. Man jos visiškas šlamštas.

    „Jei renkant prezidentą reikėtų rinktis iš penkių:
    Brazausko, Pakso, Adamkaus, Grybauskaitės ar Landsbergio, tai pasirinkčiau mažų mažiausią blogybę nutikusią Lietuvai…“

    Nepabaigiau minties :)

    …- Zuoką. Juokauju, žinoma.

    • Kęstutis

     :))

 • reikia

  Ponas Račai,kam ta pagieža? Juk prezidentas Adamkus visada nuosekliai gynė žodžio laisvę Lietuvoje-net pareikalavo išlaisvinti suimtą „Laisvojo“ laikraščio redaktorių,kuris nevengdavo publikuoti ,švelniai tariant,neigiamų straipsnių apie Adamkų.

  • Henkas Moodis

   Riba tarp laisvo žodžio gynybos ir kišimosi į teisėsaugos institucijų darbą pono Adamkaus prezidentavimo laikotarpiu buvo išsitrynusi. (gaila negaliu nurodyti jokio linko dėl Lietuvos ryto arenos pri(ch)vatizavimo.)

 • Valentinas

  Račas nekenčia Admakaus nuoširdžiai tyra neapykanta (jis pats tą neigia žinoma).

  • Regis

   Valentinai, kaip manai apie J.Vainausko galimai sukeltą avariją ir vairavimą galimai apsvaigus (net neaišku nuo ko) visuomenė turi žinoti ar ne? Kažkaip susimąsčiau. O juk panašu, kad dalis žiniasklaidos labai gražiai tyli ir taip panašu dengia savus. Netgi labai įdomu stebėti kurie taip daro. Panašu, kaip jie patys mėgsta sakyti, varnas varnui akies nekerta. Ne ką prasčiau už Seimo narius, teisėjus, policininkus ir t.t.

   • Valentinas

    Regi,
    Krepšinio mėgėjų tarpe seniai sklando gandai, kad jaunesnysis Vainauskas nuėjo šėko šunims pjovimo keliais susijusiais su įvairiomis svaiginimosi priemonėmis. Todėl, Gedminas perėmė vadovavimą krepšinio klubui. Žiniasklaida tikrai didžiąja dalimi viena kitos neliečia. Tačiau tai galioja tik blogajai žiniasklaidai. Pavyzdžiui, visi, kas netingi puola Račą. Jei Račas apsvaigęs nuo Camel cigarečių pakliūtų į kokį įvykį, patikėk, visi mėgautųsi kiekviena detale.

 • Kęstutis

  Ir kada gi žmogau suprasi, kad Adamkui jau 85 metai… Visi mes turim ar turėjom senus tėvus, – manau suprasite ką noriu pasakyti… Atleiskim jam, kaip ir mes atleisdavom ir suprasdavom savo tėvus, tuo labiau, kad čia pat KALĖDOS! Su jomis JUS visus!!!

 • reikia

  Dabartinis Italijos prezidentas Giorgio Napolitano yra vyresnis už prezidentą Valdą Adamkų,jam 86 metai.

 • Henkas Moodis

  Ponas Prezidentas turi kabinetą Prezidento Rūmų kanceliarijoje (toks oficialus pavadinimas šios įstaigos), taip pat turi ir referentę, kuri dirba jam. Kur problema kad referentė nesugeba gauti žinių ir laiku perduoti jas savo darbdaviui? Beje Prezidento renta nėra tokia maža, kad negalėtum samdytis dar vieno referento, kuris asmeniškai rinktų informaciją, kuri domintų jo ekselencija. Kitas dalykas jo ekselencijai tikrai užtektų pinigų asmeniškai užsisakyti net naujienų riinkinį tiesiai, kad ir….iš BNS. Ir naujienos pateiktos laiku, ir amžina taika sudaryta vienu žodžiu arba kalėdinė dvasia visus persmelktų arba kitaip sakant ir avys sveikos ir vilkas sotus.

  • Regis

   Taigi elementaru, prisistato atitinkamo skleidėjo žurnalistė ir tiesiai šviesiai paklausia – ar jūs nesijaučiate nuskriaustas, ar nemanote, kad jums neparodė atitinkamo dėmesio, ar jus tai tenkina, ar ne skaudu, ar nepanašu į pažeminimą, ar su jumis skaitosi ir t.t. Variantų daug. Faktiškai tai kas dirba su tuo pačiu žmogumi jau turi mokėti formuluoti klausimus, kad gauti pageidaujamą atsakymą. Belieka jį iškirpt, sukurpt atitinkamą tekstuką, parinkti skambią antraštę ir pirmyn. Akmenukas ten kur reikia paleistas. Ai taip nuotrauka (nuotraukos) dar svarbu. Beje atkreipkit dėmesį, kad ir šiame tekstelyje kokia nuotrauka pati pirma. Visos tokios manipuliacijos yra vardan kilnaus tikslo. Gink Dieve, dėl nieko kito.

  • bang

   Nu gi ir sakiau, kad kai kuriems žmonėms visgi pavyksta prakišti ir primityvią interpretaciją.

 • Justas

  O kodel neturetu adamkaus informuoti urm apie to ceko mirti ir pasiteirauti ar jis noretu dalyvauti (sumokant ar susimokant keliones islaidas), nes kaip supratau valdas buvo ceko biciulis ( valdo interviu). Manau valdas prahoje butu sutikes daugiau draugu nei dalia ir labiau primines europai apie vilniu. Man labiausiai istrigo vienas pokalbis su cekijos pilieciu, kuris pasake, kad lietuva per 20 metu mate net 2 kartus per zinias. Antras buvo apie sovietiniu simboliu uzdraudima. Isvada paprasta – mes esam idomus tik sau. O dabar, nuvaziuos dalia, kalbes apie ekonomika ir vytautas, kalbes apie rusus. Tokie zmones, kur niekas neprisimena, ar jie buvo ateje, ar ne:)

  • Auksinis kardas

   Tipo, VA ryškiau įsirėžtų atminty, tokia versija? :-DDDDD

   Žmonės, kada jūs apsigraibysite paprasčiausiai klastojantys tikrovę pagal savo kreivus kurpalius? Kam to reikia? Kokia to prasmė?

 • Gytis

  Pamirštama, kad buvęs Prezidentas vis dar turi savo kabinetą Prezidentūros rūmuose ir nežinau kiek tai yra reglamentuota, bet spėju, kad prezidentūros kanceliarija jį turėtų informuoti apie svarbesnius Lietuvos ir tarptautinius įvykius. Manau tokia ir buvo Prezidento užuomina.

  • Henkas Moodis

   Absoliučiai neturi to daryti prezidento kanceliarija. Nes tokių pareigų nėra eks prezidento informatorius. Jo Ekscelencija galėjo pats sukurti savo minimalią komandą tam lėšų daug nereiktų, šimtai jaunuolių išsirikiuotų į konkursą dėl laikinos darbo vietos, kad ir profesinės praktikos atlikimo vietos. Tam tik reikia truputi pajudinti užpakalį. O kitas dalykas netikiu, kad ponas Adamkus tai tik išgirdo iš spaudos. Tiek vis dar jį gerbiančių ir su juo bendraujančių žmonių dirba įvairiose valstybinėse institucijose. Negalėjo būti kad niekas taip ir nepranešė. O gal ir nepranešė? Tada liūdna ir niūri teisybė apie jo aštuonis prezidentavimo metus iškilo jam prieš akis.

 • matot, kadencija tai baigėsi, bet žmogus turėjo tiek darbų, kad nespėjo visų pabaigti, pvz. paversti Didžiasalį klestinčiu miestu, tai vat ir noris sugrįžti, juk sunku ramiai leisti senatvę, kai matai, kokia neteisybė šalyje vyksta ir kad reikia valstybei tvirto kumščio :-D

  • Auksinis kardas

   Ironiška, bet dabar jis tikrai rastų laiko ten palikti pėdsaką, bet to vietoje tiesiog liūdi niekam nereikalingas. Veidmainiška, bet yra kaip yra.

 • Izbliondimas

  Manau, kad labai ramiai vertėtų žiūrėti į bet kokį žodį, kuris nėra pasakytas tiesioginio eterio metu.
  Ir net tuo atveju, jei žmogus eteryje nėra praleidęs galybę valandų, kaip tas šoferis už vairo, – jį gali labai lengvai užmesti ant posūkio.
  Tad šiuo atveju, kalbant apie JE tiesioginis eteris būtų patikimas šaltinis vertinimui. Bet jokiu būdu ne tai, kas pasakyta ne tiesioginaime eteryje. Bet čia tik mano nuomonė.
  Šiandien tarp kitko išgirdau įdomią nuomonę. Sako didžiųjų partalų redaktoriai informavo pradedantį žurnalistą pas juos (o aplamai tai seną vilką), kad po savo straipsniais komentarų net neskaitytų… kai aš pasiteravau, paklausiau kaip jis reaguoja į vieną komentarą, po vienu straipsniu, kurį aiškiai yra parašęs kgb provokatorius (juos gi (provokatorius), manau, nėra sunku atskirti, – jie su baisu įniršimu reiškia neapykantą žmonėms, kurie buvo iniciatyvūs Sąjūdyje, dar iki 1990 m., o vėliau neleido griauti jų pakalikams, apsimetusiais patriotais mūsų šalies…). Tad tas žurnalistas atsakė labai paprastai, kaip ir mano žmona pasako, – kad didžiuose portaluose komentarus skaito tik bepročiai… ( na mano žmona dar grieščiau, – kad interneto aplamai…).
  Taigi, šiandien buvo paskurinė diena, kai skaičiau komentarus po straipsniais, didžiuose mūsų šalies portaluose. Bus skaitoma – tik straipsniai.

  • Gintautas

   Prieš keletą metų vienas Seimo narys yra pastebėjęs, kad žmonės, kuriems yra tekę susidurti su lietuviškos žiniasklaidos atstovais kažkodėl pradeda labai atsargiai vertinti straipsnius apie kitus.
   Kita vertus, nebūkite hipokritai – žmogui aštuoniasdešimt penkeri. Tokio amžiaus daugelis mūsų net nesulauksime. O kiekvienam Napolitanui rastume šimtus, jei ne tūkstančius, apsiseilėjusių, savo vardo neatsimenančių senjorų… Bent kiek tolerancijos kitam tikrai nepakenktų.

 • Okeana Burbuls

  Prezidentas yra visam gyvenimui. Karaliaus figūra, tik tiek, kad demokratiškai išrinkta. Prezidentas atidirbęs savo gauna teisę į mažutes privilegijas. Ir mano akim žiūrint Lietuvoj tos privilegijos netgi juokingos. Kaip juokinga ir Prezidento alga. Ir tai, kad šalis tokia skurdi, kad net neišgali pati sau nusipirkt lėktuvo. Ar naikintuvo. Ar savigarbos.
  Toks vaizdas, kad Račas rašė apie politiką daugiau kaip 20 metų bet taip nieko ir nesuprato.

  • Henkas Moodis

   Tai nori pasakyti, kad lėktuvas, naikintuvas ir didesnė alga pakeltų savigarba mums. O jei į kosmosą paleistumėm sargį ir margį tai ir kiti mus gerbtų?
   Privilegijos yra atitinkamos pagal galimybes. Ko dar galėtumėme pasiūlyti tavo manymu buvusiems Prezidentams ar esantiem?

 • Okeana Burbuls

  Kiek ta Lietuva tų prezidentų turi? Nemanau, kad bendrai paėmus jų gyvų bet kuriuo laikotarpiu bus daugiau nei 5. Savigarba buvo pateikta kaip prekė, kurią reikia įsigyti, o ne kaip pasekmė įsigyjus kitas prekes. O tai, kad Lietuva sugeba tik tiek, parodo, kad esam skurdžių kraštas (visom prasmėm) ir tiek. Pradeda statyt atominę, o prezidentui negali už telefoną sumokėt. GTFO.

 • Goga

  Artūrai, prezidentas – ne „buvęs“, o „kadenciją baigęs“.

 • gied

  Šiaip tai apgailėtina kaip šaipomasi iš JE Adamkaus, o jei tiksliau, jis pats verčiamas šaipytis ir niekinti save. Gerai, tarkime, kad informuoti jį apie Havelo mirtį nebuvo būtina. Bet kodėl afišuoti jo pamąstymus apie tai, kad jis niekam nereikalingas?
  O kalbant apie informavimą, tai informuoti Adamkų atskirai buvo verta – jų statusas yra vienodas, berods ( kadenciją baigę valstybės vadovai), ir Adamkui teko profesionaliai susidurti su juo.
  Ir tai nieko bendro neturi su tuo, ar Adamkus gerai atliko savo pareigas kaip prezidentas ar ne. Tai labiau elementari savigarba, kuri nieko nekainuoja.

  • mielas gied, nesutiksiu, nes V.Adamkus yra laisvas žmogus ir niekas negali priversti jo šaipytis iš savęs ir save niekinti. Jis tai daro laisva valia. Bet dėl savigarbos tamsta iš dalies teisus, jei V.Adamkus jos turėtų daugiau, taip kvailai neatrodytų.

 • Tomas

  Mielas Racai, ar siuo irasu bandote saipytis i Adamkaus?

 • Jūratė emigrantė

  …tai kaip gerai, kad yra spauda…cha cha cha, o tai kur Božena?