Citata #389 E.Čiuldė atranda naują Lietuvos politikos dėsnį

…nėra tokio Valinsko, už kurį neatsirastų dar didesnio Valinsko.

lrytas.lt

(9 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • suomis

  Suprask. …nėra tokio klouno, už kurį neatsirastų dar didesnio klouno. Valinskas greičiausiai ant nuospaudos užmynė.

 • romas

  Čiuldė iš naujo atranda Merfio dėsnį:
  Niekad nėra taip blogai, kad negalėtu būti dar blogiau.

 • Stogas

  O ka klounas ne zmogus? Be galvos, be sazines, be smegenu be privaciu interesu ? Pasakykyt, kur kokiam kolektyve naujoka, kaip konkurenta, priimtu su isskestom ranko? Nei sporte, nei darbe! Kiekvienas naujokas (ale koks valinskas) atima is senio duona. O ka tada senis turi daryti- rekti – „senus musa“.
  Kas nori tokia silta vieta prarasti- atostogos 2 menesiai, posedziu lankomumas 50% (jau gerai), masina ( tipo grazulio BMW), telefai, kompas, butas for free, komandiruotes i egzotiskas salis santykiams uzmegzsti, iseitines kompensacijos.. gyvenk ir braskes valgyk!

  • suomis

   Man atrodo,kad šiuo savo postu p.Artūras labiau užakcentavo p.Čiuldės reakciją į Valinską. Būtent pačią reakciją.

 • sigitas

  …nėra tokio Čiuldės, už kurį neatsirastų dar didesnio Čiuldės.

 • Regis

  „Žurnalistas čia labai akivaizdžiai jaučiasi padėties šeimininku, mėgaujasi, net galima sakyti, svaiginasi beribiu savo teisumu“ (šaltinis: tas pats)

  .. kažkaip pagalvojau apie visai kitą, matyt ne ką prastesnį žurnalistą (kokiu K.Girnių pavadino), kuris pastoviai daugiau ar mažiau svaiginasi savimi, puikiausiai nardo savame išskirtiniame talente ir kviečia kitus tai nuolat stebėti. Suteikta tam gerų žmonių auditorija išties įspūdinga. O jau tų manevrų išskirtinumas – paliečiant pačius skirtingiausius reiškinius, paminint pačius aukščiausiuosius..

  Su nekantrumu, kaip didelis jo talento gerbėjas lauksiu jo prisilietimų prie tokių sudėtingų temų kaip ikikaukinė ar postkaukinė būklė, sugrįžimas arba išėjimas tenais ir atgal.

 • Genijus

  Šiek tiek priminė vieną jaunystės sentenciją, kurią parafrazuosiu: kiek čiuldės lankoj besiganytų, vis tiek Valinsko didesnis…