Lietuva-Rusija 76:64

… Gražios buvo rungtynės…

E.Šulčiūtė tritaškius mėtė tiesiog neįtikėtinai, S.Linkevičienė vis rasdavo kaip prasibrauti tarp trijų beveik dvimetrinių varžovių, o žiūrint į A.Bimbaitę sunku buvo patikėti, kad dar visai neseniai jai buvo operuotas meniskas…

Iš esmės tai šis trejetukas ir lėmė tokį rezultatą, jos kartu sumetė 59 taškus.

Pastebima buvo ir G.Paugaitė. Taškų ji daug nepelnė, bet pora jos reidų po krepšiu įsiminė. Ir gindamasi labai gerai atrodė. Sakyčiau, su atetimi ir su gera perspektyva.

Rusija turėjo aiškią ūgio persvarą, o Lietuvos komandai aiškiai trūko įžaidėjos.

Bet netrūko ryžto ir pasiaukojimo. Gynyboje tai ypač gerai matėsi.

Ir nežinia, kaip viskas būtų pasibaigę, jei rusės būtų sumetusios bent du trečdalius baudų.

Bet svarbiausia, kad viskas baigėsi gerai.

Tiesa, žiūrint FibaTV transliaciją per televizorių, vaizdas kartais vėluodavo. Ypač – kai viskas vykdavo greitai. Bet vis tiek buvo gražu.

… Ir žiūrėdamas galvojau: čempionatas visai šalia, Lenkijoje, jame kovojama dėl kelialapių į Londono olimpiadą, galėtų kokia visuomeninė televizija ir parodyti.

Gal atsirastų ne mažiau žiūrinčių nei žiūrėjo imtynes ar dailųjį čiuožimą.

O gal čia tik man taip atrodo…

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Majus

  Visiškai nesuprantu motyvo nerodyti moterų čempionato. Juk visada rodė gal iš tikro lenkija televizijoms pasirodė per toli

 • ok

  Jei merginoms gerai sekasi, vyrai visada pragriuna…

 • ok

  Jo grazi ta Bimbaite. Keista, kad taip gerai zaidzia. Anksciau losdavo labai vidutiniskai. Sutinku su autoriumi, komandai truksta Katie Douglas. Ji kaip Check Eidson vyru krepsinyje.

 • suomis

  Kažkaip prisiminiau E. Kūrio dvasias. Itariu, kad tos dvasios pasidrbavo ir Lietuvos televizijoje. Tik prašyčiau be toli siekiančių išvadų. Gaila krepšio nemačiau, nes pas mane netransliuoja, bet tiek to, svarbiausia, kad musiškės nugalėjo. Šaunuolės.

 • austras

  Bijau būti eilinį kartą „apdėtas“, ar „padėtas“, bet galvoju, jog viena iš priežasčių galimai ta, jog sporto transliacijų teisės yra parduodamos paketais. Ir labai galimas variantas, jog moterų kašio čempionato transliacijos parduodamos bendrame pakete su vyrų kašio čempionatu. O čia, LRT, matyt siunkiai konkuruoja su „Viasat“.

  P.S. O štai dabar, gerbiami komentatoriai, jau galite rašyti „dėjau“ kiek tik geidžiate… :) Šis žodis yra šio tinklaraščio „brangakmenis“…

  • mielas austrai, na, tikrai jau darotės visiškai nuobodus ir lengvai nuspėjamas. Kaip koks kantas ar užkalnis.

   Toks įspūdis, kad tamsta jaučiate malonumą „apdeda“. Nes kai niekas nepasivargina (nes visiems jau tikriausiai atsibodo tie virkavimai), tai dedate pats ant savęs ir vėl garsiai visiems skundžiatės.

   Bet suprantu – žmonės įvairūs, demokratija..

   Ir šiaip, jei ką, tai baimės yra gydomos. Tik nereikia bijoti…

   • austras

    Kaip ten bebūtų, ponas Artūrai, Jums juk patinka, kad visiems primenu apie Jūsų pamėgtą sporto rūšį – „dėliojimą“. Prisipažinkite… :) Matote, turiu akivaizdžių įrodymų – „niekam nepasivarginus“ – Jūs vis dėlto pasivarginate ir eilinį kartą pabandote „apdėti“ :) Jau kelintą kartą akcentuoju vieną skirtumą, kurio Jūs taip ir „nepagaunate“ – „dėliojate“ Jūs, o aš tik paslaugiai primenu apie šią Jūsų aistrą :)

    • suomis

     Nepykite austrai, bet reikia turėti ir saiką. Tai jau primena mazochistinį žaizdos krapštymą, pasistenkite atsikratyti šios priklausomybės. Jūs idomesnis, kai ginčijatės su Valentinu. : )

     • austras

      Suomi, turiu labai bjaurią savybę – visada prisimenu tuos, kurie bando „dėlioti“ ant kito, bet patys vaidina jėzuitiškos dorybės įsikūnijimą trindami kitų „dėliotojų“ „kūrybą“.

     • mielas austrai, man atrodo, kad pradedate per daug įsijausti. Gal šiek tiek valdykitės, pabandykite pro besiliejančią tulžį, neapykantą ir savo nelaimingą lemtį blaiviai pažvelgti į realybę ir atsargiau rinktis epitetus bei apibūdinimus. Šiaip esu kantrus, bet savo namuose šikti net tamstai neleisčiau. O tamsta tai darote.

      Gal jei taip viskas labai nepatinka, pasirinkite kitą vietą savo nuoskaudoms išlieti.

      Tikiuosi aiškiai mane supratote ir daugiau prie šios temos grįžti nereikės.

      Ir tikriausiai suprantate, kad dėjau aš tų visų, kurie paskui aiškins, kad aš esu nedemokratiškas ir ką nors cenzūruoju. Nes tikrai dėjau.

      Su geriausiais linkėjimais,

     • austras

      Pone Račai, tik pasitikslinčiau: o kuo Jūs užsiimate dėliodamas ant kitų žmonių? Apie „nelaimingą lemtį“ ir kitus Jūsų fantazijos vaisius tikrai patylėsiu..

 • ok

  Tai galetu TV3 rodyt. Visi jie is vienos seimos. Tik noro nebuvo.

 • Šv. Steponas

  Lietuva išties yra krepšinio šalis. Moterų jokie čempionatai pas mus nerodomi, Eurolygos rungtynes galima žiūrėti tik per mokamą kanalą, Lietuvos Krepšinio Lygos rungtynes transliuoja Lrytas TV (tik tuomet, kai žaidžia BC Lrytas) ir Sport1 (tik tuomet, kai žaidžia Žalgiris). Didžiuosiuose kanaluose krepšinio nėra nė pėdsako, įskaitant ir nacionalinį transliuotoją.

  Užtat užsieniečiams kiekviena proga galime įbrukti tą iki šleikštulio banalią klišę, kad Lietuva „yra krepšinio šalis“. Ir jie tuo tiki.

  • suomis

   Lietuva ne krepšinio šalis. Ji po truputį tampa perku-parduodu šalimi.

   • melvis

    „Nugrybavote“… Susipainiojote tarp ekonomikos ir sporto.
    P. S. Ne „tampa“, o gana senokai „yra“ perka-parduoda…

    • suomis

     Na aš vis dar iš idealistinių pozicijų samprotaujų, vis dar tikiuosi, kad nėra jau taip blogai. Tikuosi, kad žmonės vadovaujasi ne tik merkantiliniais interesais. : )

 • lomis

  Kas čia per kaimiečiai susirinkę, jei net kabelinės 21 amžiuje neturi? Kol pas lietuvius bus išlikęs tas rušiskasis požiūris – „viskas už dyką“ tol ir būsim Europos užribyje.. Norit konkrečių paslaugų – mokėkit pinigus ir turėsit. Ir esmė, turbūt, ne tai, kad gaila poros litų, bet va, yra proga pasiskųsti – koks Viasat’as blogas, kiša pinigus į transliacijas ir dar nori pelno!! Kur tai matyta?!
  Ir aš labai džiaugiuosi, kad viskas į mokamus kanalus perkelta, bent jau kokybė gera ir žiūrėt smagu.. o tai užsieniečiai juokiasi pamatę mūsų nemokamus kanalus – sako per youtube 10 kart geresnė kokybė..

  • suomis

   Matai man kabelį prasivesti gana brangiai kainuoja. Dėl to pas mane kabo lėkštė, bet kai pagalvoji apie bendrą TV nuosmukį visame pasulyje, tai galvoju visai atsisakyti TV. Elementariai – nebeidomu. Kaip ne keista idomiausios laidos tampa – žinių laidos. Na dar koks „Discovery“ ar „National geographic“ daugiau nieko nežiūriu.

  • ok

   Beda ta, kad Viasat viska supirkes: krepsini, futbola, tenisa, lenktynes, ledo rituli Ir daznai pasitaiko, jog ta pacia diena sutampa transliaciju laikas. Ir kazkodel vietoj futbolo ar krepsinio jie butinai rodys ledo rituli, kuri losia elitines Rusijos lygos komandos. Kaip idomu… Anksciau Eurolyga rodydavo 4 varzybas tiesiogiai trec ir ketv. Dabar gi, tik musiskius tiesiogiai ir kitu komandu pakartojimus velai nakti. Kas is to, kad jie viska supirke?

 • Stogas

  LTV gali transliuoti tik Zvonkiu, Princu vestuves on line rezimu. Cia musu preoritetai..skydines ir Britanijos princiukai.

 • Šarūnas

  Šiek tiek paantrinsiu. Įsijungiau šiandien, apie pietus, LR1. Žinios. Po to sportas. O sporto rubrikoje – vien vakarykštės žinios. Nė žodžio apie du lietuvius, pašauktus į NBA. LR1 žinią, kurią visi visur transliavo nuo paryčių, prisiminė tik apie 13.30. Aplaidu, sakyčiau.