Citata #383 A.Bačiulis nagrinėja duomenis…

„Veido“ darbuotojas A.Bačiulis paaiškina, kas ir kodėl per 2011 metų savivaldybių rinkimus balsavo už A.Zuoką:

… runkeliai a) už A.Zuoką niekada ir nebalsavo; b) Vilniuje sudaro santykinai mažesnį gyventojų nuošimtį nei kitose šalies vietose. tad visa antizuokinė propaganda, visą šį laiką skleista tiek už pinigus, tiek iš nuoširdžios neapykantos šiam nestandartiniam politikui, ėjo pro šalį.

Norint tuo įsitikinti, pakanka panagrinėti Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenis: už A.Zuoką balsavo aukštesnio išsilavinimo, labiau pasiturintys vilniečiai, tai yra, tie žmonės kurie savo darbu bei pinigais ir kuria dabartinį Vilnių. Sugebantys gyventi savo galva, o ne iš televzijos ekranų brukamais štampais.

… Įdomios išvados.

Ir skambėtų gana įtikinamai..

Jei ne vienas įdomus faktas: Vyriausioji rinkimų komisija niekada neturėjo ir iki šiol neturi jokių duomenų apie savivaldybių rinkimuose už partijas ar atskirus kandidatus balsavusiųjų rinkėjų išsilavinimą, jų turtinę padėtį, darbo vietą. Nekalbant jau apie duomenis, kurie iš rinkėjų gyvena savo galva…

Aš asmeniškai, beje, neabejoju, kad pasatrųjų ir Vilniuje, ir visoje Lietuvoje yra gerokai daugiau nei tokių, kurie tiki tuo, ką parašo A.Bačiulis.

Išnagrinėjęs neegzistuojančius duomenis…

P.S. Išsiaiškinti, kokius duomenis VRK turi, o kokių ne, galima paskambinus telefonu 2396963.

(8 balsų, vidurkis: 4,63 iš 5)
Loading...