Citata #374 Seimo narys E.Jurkevičius informuoja ir skelbia pilietiškumo akciją

Iš Seimo nario E.Jurkevičiaus pranešimo spaudai:

Ekshibicionizmas yra seksualinis sutrikimas, kai viešai demonstruojami lytiniai organai ir taip patiriamas malonumas. Labiau būdinga vyrams, kadangi moterų anatomija nėra tam pritaikyta. Į ekshibicionizmą dažniausiai linkę jauni ar vidutinio amžiaus vyrai, užimantys visuomenėje tam tikrą padėtį, kaip nekeista, bent jau pusė jų – pakankamai gabūs, didesnė dalis turi šeimą.

[…]

Skelbkime iškrypėliams visuotinę nepakantumo akciją, kad jie nedrįstų  nė per šūvį prisiartinti prie mūsų paplūdimių!  

Palangoje dirbantys gelbėtojai užsiima ekshibicionistų fotomedžiokle. Šiais laikais fotoaparatus turi dažnas. Jei policijai pavyktų gauti iškrypėlių nuotraukų, tuomet mūsų paplūdimiai  būtų saugūs nuo ekshibicionistų. Todėl siūlau visuomenei nepraleisti progos, fotografuoti iškrypėlius, o nuotraukas perduoti pareigūnams. Galima atsiųsti ir į mano el. paštą su trumpu aprašymu, kur ir kada buvo incidentas. Aš tikrai rasiu galimybių kaip paviešinti jūsų informaciją, padėkoti už jūsų pilietiškumą.

(13 balsų, vidurkis: 4,15 iš 5)
Loading...
 • “ Galima atsiųsti ir į mano el. paštą “ – gal žmogus pasilengvina sau pramogą, kad pačiam nereikėtų nuotraukų ieškoti? :-)))

 • chebrantas

  Sunku patikėti, kad jis čia rimtai… Bet kadangi nelabai ką rimto dirbti sugeba, tai susigalvoja pramogų.

 • Marius

  Eilinis „kovotojas“ tokiais pigiais triukais besitikintis susikrauti politinį kapitalą. Beje neteko girdėti tokio seimūno, nors politika domiuos, vienžo – politinis niekas. Tokios akcijos tėra politiko darbo imitavimas.

 • lida

  Sakyčiau, tikrai didesnės problema Palangos paplūdimuiuose yra vojerizmas. Bet Jurkevičų kažkodėl labiau domina ekshibicionistų nuotraukos.

  • lv

   Lida, jūs normaliai parašykit. Normaliai! Kaip Šedžiui. Nes dabar reikia ieškotis žodynų, o ten gali būti net kelios reikšmės ar pati reikšmė gali kažkaip priminti pasturgalį…

   • kasteneina

    Kaip smagu, kad įvairūs Seimo nariai mus išmokina tokių reikšmingų tarptautinių žodžių!
    Gražuliui su Uoka rūpi homoseksualai, Bogušiui (ir Šedžiui?) – vojeristai, Jurkevičiui – ekshibicionistai, o turintys mažiau fantazijos „lieka ištikimi“ pedofilams.

    • Rytis I

     O aš matyčiau paslėptą Jurkevičiaus siekį nukreipti tautos neapykantą nuo pedofilų ekshibicionistams. Kadangi jų mažiau, visuomenė apturėtų mažiau nuostolių. Nors matau dar vieną šios problemos sprendimo būdą. Kadangi tauta labiausiai nemėgsta nesuprantamų tarptautinių terminų, „pedofilą“ pakeisti linksmu, malonybiniu „šikniumi“. Ne aš tai sugalvojau, bet labai pritariu.

     • Valentinas

      Teiginys, kad pedofilų yra daugiau, nei ekshibicionistų yra labai drąsus. Galima sužinoti daugiau informacijos iš kur tokie duomenys?

     • Rytis I

      Kolkas neteko girdėti, kad pastarieji būtų apsijungę į slaptus „tinklus“. Gali būti, kad tai mano savišvietos spragos, štai kartais „pedofilą“ net painioju su „homoseksualiu“, kas be abejo neatleistina… Juolab, šitie individualistai, todėl sunkiai suskaičiuojami, kaip kokie rusų žvalgai:(

     • kasteneina

      Taip, painioti homoseksualus ir pedofilus yra visiškas nesu(si)pratimas, tą tamstai tvirtina ir Donskis: http://myep.delfi.lt/news/ldonskis-pedofilijos-ir-homoseksualumo-painiojimas-yra-gilus-nesusipratimas.d?id=32829455

  • nerijus

   lida

   Jūsų tikslus pastebėjimas.
   „Bet Jurkevičų kažkodėl labiau domina ekshibicionistų nuotraukos.“

   Gal žmogus, mažindamas sau konkurenciją, apturės gerą „fotkių“ kolekciją, kurią vakarais, per „Windows „picture and fax viewer“, galės pasitenkinti surinktais įkalčiais.

   p.s. kas gali paneigti, kad taip bus šantažuojami iškrypėliai ir šiaip- „netyčiukai“?..
   Ką į tokias iniciatyvas teisininkai?..
   WU, lida laukiu Jūsų nuomonės.

 • Valdas

  skaitant pagalvojau, kad tai fetišisto metodai…

 • Aras

  Kaip visad beviltiškai atsiliekame nuo pasaulio manydami, jog darom „pirmi“ ir „ką pasaulis pagalvos“ jei apsijuoksim su iniciatyva. Su originalia idėja šitam regione pirmi gali būti tik estai, o kokias problemas sprendžia rimtų šalių įstatymų leidėjai – čia:
  Stop the Sag – http://www.youtube.com/watch?v=cj7v_Ntih2k
  Tam valentiniško naivumo TS-LDK seimo nariui palinkėčiau imti jautį už ragų ir pakviesti žmones ne foto nešiotis su savimi, bet pistoletus ir spręsti problemą iš esmės – vietoje.

  • Valentinas

   „valentiniškas naivumas“? Keistas terminas, kažin ką jis reiškia?

   „…bet pistoletus ir spręsti problemą iš esmės – vietoje“
   Smurto ir prievartos skatinimas? Taip.
   Skatinimas žudyti? Taip.
   Žiniasklaidos priemonėje? Taip.
   Kur žiūri Račas?

 • A.Z.

  Tai Palangos nudistų pliažui jau galas bus po „paparacių“ antplūdžio?

 • Jooo… Tokių „pilietiškumo“ akcijų pradės daugėti prieš savivaldos rinkimus… Vieni buriasi tam, kad nevykdyti teismo sprendimų, kiti prašo ekshibicionistų nuotraukų. Kur taip nueisime? Kai turime tokų politinių perliukų, tai net ir Valinsko partija neatrodo jau tokia klouniška.

 • Rytis I

  Kodėl jis pamiršo apie vyriško ar moteriško striptizo klubus? Visokius šlapių marškinėlių konkursus?

 • Taip atsitinka žmonėms, kurie labai gerai išamano gramatiką. Kai žinai, jog be klaidų rašai, tai ir savo teksto antrą kartą neskaitai… o čia tas atvejis kai paskaityti derėjo. Nu fun tikrai :)

 • doktor barmental

  ir tokiu jurkeviciu seime kokie 4/5.

 • Puikiai. O surinkus krūvą nuotraukų reikėtų padaryt internetinį puslapį, ir jame visas jas išpublikuot. Lankytojų srautas būtų rimtas, reklama generuotų pajamas iš kurių kai kurie Seimo nariai galėtų leistis į Tailandą ir toliau rengti šaunius reportažus apie iš tarpkojų išlekiančius paukščiukus, transeksualų šou ir kitus kultūrinius projektus.
  Vienu šūviu būtų nupilti trys zuikiai: pažaboti ekshibicionistai, sutaupytos biudžeto lėšos, tautiečiai išsamiau sužinotų apie šalių, kuriose 90 procentų jų ko gero niekad neišgalės apsilankyti, smagų gyvenimą.

 • Slyvanosis

  Jeigu nebūčiau šito teksto perskaitęs http://www.jurkevicius.lt/, nesuprasčiau kaip sunku valdyti valstybę.
  Patriarchato valdymo sistemos esminis principas – kieno ilgiausias, tas yra valdas!
  Dėl to ir prašo patrė siųsti nuotraukas, kad išsiaiškintų ar jis tikrasis FURKEVIČIUS – JALAS.

 • nerijus

  „Palangoje dirbantys gelbėtojai užsiima ekshibicionistų fotomedžiokle. Šiais laikais fotoaparatus turi dažnas. Jei policijai pavyktų gauti iškrypėlių nuotraukų, tuomet mūsų paplūdimiai būtų saugūs nuo ekshibicionistų. Todėl siūlau visuomenei nepraleisti progos, fotografuoti iškrypėlius, o nuotraukas perduoti pareigūnams. “

  Žinoma, kur jų daugiau bus, jei ne paplūdimiuose?
  Smukt kelnes žemyn, o draugas su „fotiku“. Jei už nuotrauką mokėtų po šimtą LT, tai manau, kad paplūdimiuose neliktų besimaudančių su „trumpikėmis“, o tik su „treningais“ ar kostiuminėmis kelnėmis…Naujos mados vėjas. Pasaulyje vėl būsime pirmi :)
  Smagu.

  Šaip, gera iniciatyva, bet…

  Prasideda „PoP“ šou, kuri vadinasi- rinkiminė agitacija ir nieko daugiau ;)

  • Rytis I

   Iniciatyva gera. Kažkada nerijus minėjo ir pritarė, kad filmavimo kameros gatvėse pažeidžia asmens privatumą. Kaip šiuo atveju, ar nebus kad Jurkevičiaus dėka be asmens sutikimo befotografuojantys nukentės dar sykį, teismine tvarka? Juk teisė pas mus pakankamai formali, skaitanti paraidžiui, o jei pasitaikys neduokdie ekshibicionistas kartu ir teisininkas…
   Beje, savo tinklapy Jurkevičius teigia:

   „Tačiau labiausiai nuo poilsio pajūryje atgraso iškrypėliai, SIAUČIANTYS aplink moterų pliažus.“
   „Asmenys viešai demonstruojančius lytinius organus, reikia persekioti taip pat griežtai kaip PEDOFILUS.“
   „Skelbkime iškrypėliams visuotinęnepakantumo akciją, kad jie nedrįstų nė per ŠŪVĮ prisiartinti prie mūsųpaplūdimių!“

   Ką gi, tokia pajūrio mini akcija gali išaugti iki dar vieno, šiuo atveju „pliažinio kedizmo“. Jei jau medžioti, tai medžioti.

   • nerijus

    Ryti I

    Nesu pagyrūnas ir tokių nemėgstu, tad, kontrargumentuoju, jog ne aš vienas ir ne pirmas rašiau apie filmavimo kameras viešose vietose. Vienok, tai draudžiama daryti įmonėse, nebent, taip ir tik taip galima apsaugoti įmonės turtą. Leidimą statyti filmavomo kamerą/ -as reikia gauti iš darbuotojų. Žinoma, jie TEISIŠKAI iš darbuotojų GAUNAMI :)

    Primenu, kad nesu teisininkas ir tai tik mano nuomonė ( dėl kamerų darbe- žinau tiek, kiek esu skaitęs įstatymą- domėjausi ). WU gali pataisyti/ patikslinti.

    Ryti I

    Aš, šio politikieriaus postringavimus vertinu vienareikšmiškai- PR’as ir nieko daugiau.

 • nerijus
 • Antanas

  Jei tų ekshibicionistų nedaug – tai SEKSUALINĖ MAŽUMA, o tokias mums liepta toleruoti. Reiktų kviesti į TV – jie turi ką parodyti, o laidos dabar tokios nykios…

 • chebrantas
  • nerijus

   Tikisi nemokamos „reklamos“ racas.lt

 • nerijus