Citata #344 Uagadugu apie LTV būseną

LTV neša sunkią ir sau pačiai neįdomią televizijos signalo transliavimo naštą.

uagadugu.lt

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Asmeniškai man patiko komentatorių pasisakymai apie neva nemokšas slidininkus, vis dievagojosi kokie jie lameriai. Gaila neprisimenu tiksliai kurios ten rungtynės buvo. Na pasakei kartą du ir užteks, bet ne reikia pakartoti dar 40 kartų ir taip visas rungtynes :) Išjungiau.

 • „Olimpiados nežiūrėjo todėl, kad ji buvo neįdomi ar todėl, kad LTV iš jos nepadarė įvykio?“
  Atsakymas labai paprastas: reportažus rengia žurnalistai,
  gerus, įdomius, žiūrimus, pritraukiančius auditoriją – geri žurnalistai. Reportažus rengę žurnalistai savo srityje yra žemesnio pajėgumo nei Olimpiadoje dalyvavę D.Rasimovičiūtė su V.Rumiancevu.

 • Slyvanosis

  Tas negras iš Dramblio kaulo visiškai teisus.
  Grenlandija žiūri krepšinio čempionatą, Lietuva žiūri žiemišką olimpiadą.
  Jei Dalia nebūtų užsispyrusi amerikonkai neduoti pilietybės, gal būtų buvusi šiokia tokia intrigėlė…
  Betgi tariamoji nuosaka LTV nešildo: if, maybe…sorry…

 • linuxr

  Nesuprantu, kam tos pašaipos? LRT vienintelę galima žiūrėti ir nesinervinti, kad debilėji

 • nerijus

  Kažkam prireikė signalo transliavimo „naštos“?..

 • nerijau, o Tau neatrodo, kad prie Olimpinių žaidynių prestižo smukdymo prisidėjo ir kiti žurnalistai, ne tik L.Janušonytė ir iš centro veiklą organizvęs R.Paleckis?
  Olimipnių žaidynių metu žurnalistų tinklaraščiuose po kelias dienas kabėdavo įrašai „Puiki diena:)“, ką ten diena – visas savaitgalis, besidžiaugiant pergalėmis prieš Telemaniją ir jos energingąją direktorę Editą Šerelienę ir taip buvo pražiopsotas pagrindinis tuo metu pasaulyje vykęs renginys. LRT tarybos narys galėjo daryti energingesnius judesius propaguojant įvykį, kurio išimtinę transliavimo teisę turėjo LTV.

  • GIGA

   Trūksta žodžių junginio „tūpas žurnalistas“.Oi,atsiprašau,čia Viktoras taip sako.Trūksta junginio – „socialistas blogeris“

  • Gintautas

   Kosminis požiūris – AR turėjo savo bloge „piarinti“ Olimpiadą?? :) Gal aš kažko nesuprantu, bet man čia ryšio nelabai matosi?

 • lukne

  Hm, įdomi nerijaus mintis – „kažkam prireikė signalo transliavimo “naštos”?..“

 • Regis

  Nesąmonė.

  p.s. eilinis sėkmingas/nesėkmingas bandymas apdergt ten kur pasidarė madinga dergt.

  • Regis

   Aš ne dėl A.Siaurusevičiaus o dėl viso LRT kolektyvo. Jie tikrai dirba ir stengiasi. O, kad už durų didžiausia minia žinančių kaip geriau tai čia nieko naujo. Tie patys pretenduoja ne tik į generalinio direktoriaus pareigas, bet ir į Žalgirio trenerius, Seimo, vyriausybės pirmininkus ir pan.

   • nerijus

    Tarp kitko, primenu, jog didžiausią „eglę“ Lietuvoje- TV bokštą, dovanai papuošė Romanovas ;)

   • nerijus

    Regi

    Visiškai pritariu…Visi daugiakalbiai ir didžiamaoksliai iki tol, kol neatsiranda kiti labiau daugiakalbiai ir didžiamoksliai. Viskas sena ir nieko naujo!

 • nerijus

  Vienas iš patarimų, kaip galima treniruotis Lietuvos komandai: http://www.youtube.com/watch?v=SSrjoW–Qyw

  • max

   kad kas nors panašų treniruoklį sugalvotų žurnalistams (smegenims) treniruoti …. ;-)

 • NiekurNeiva

  Kas sieja Microsoft Windows produktų kodinius pavadinimus ir olimpinį kalnų kurortą Whistler-Blackcomb ?

  Prisimename:

  Windows XP (eXPerience, patirtis) 2001 spalis , kodinis pavadinimas «Whistler »
  Vista 2006 lapkritis , kodinis pavadinimas «Longhorn»
  Windows 7(Vienna) 2009 spalis, kodinis pavadinimas «Blackcomb»

  Windows XP pradinės versijos kodinis pavadinimas buvo „Whistler“ – taip buvo pavadinta pagal Britų Kolumbijoje (Kanada) esantį turistinį Whistler miestelį, kadangi daug Microsoft darbuotojų slidinėjo ir slidinėja būtent šio miestelio Whistler-Blackcomb slidinėjimo kurorte vykstant OS vystymo darbams.
  Galime spėti, kad Microsoft kurortą naudojo ne tik kaip darbuotojų poilsio vietą, bet ir kaip savotišką “protų šturmo” vietą – puiki aplinka nuteikia bendram darbui ir padeda priimti savalaikius ir drąsius sprendimus.

  Įžymieji WindowsXP startiniai ražienų Wallpaper’iai, tikėtina, irgi fotografuoti Whistler apylinkėse …

  Kita galima sąsaja kurorto Tourism Whistler savininkas yra investicinė kompanija, kurios „auksinis partneris“ yra Microsoft, o kas galėtų paneigti, kad ir darbuotojai kažkokia forma yra bendrasavininkiai (turi akcijų) ?

  Taigi,

  Whistler viršūnė yra 1530 m, o Blackcomb viršūnė yra 1565 m aukščio. Longhorn yra Amerikos steikų kabakų tinklas, ir viena iš to tinklo steikinių yra slėnyje tarp Whistler ir Blackcomb viršūnių, t.y. bent 415 m žemiau.

  Dabar pažiūrėkime (gal tai buvo planuota, o gal taip gavosi netyčia):

  WinXP iš esmės yra gera sistema, ja naudojasi didžioji dauguma PC vartotojų, o jei pritaikytume kalnų aukštį kaip “kokybės/gerumo“ matą – tai Windows XP reitingas 1530. Su Vista mažai kas dirbo, reikalauja labai didelių hardware resursų, dar daugiau, Microsoft, oficialiai nusipirkus Vista, duodavo ir XP raktą. Todėl ir Vista kalnų “reitingas” tik 1115. O štai Windows 7 yra puiki sistema, iš esmės tai XP 2.0 – todėl ir jos kalnų “reitingas” didžiausias –1565.

  P.S manoma, kad “7” kaip sistemos pavadinimaas pasirinktas dėl (a) tai 7-a Microsoft operacinė sistema, (b) “septyni” daug kam laimingas skaičius…

  • nerijus

   Įdomi informacija.

   • lida

    Atsispausdink, o paskutinį sakinį išmok mintinai. Tavo gyvenime tokia „informacija“ pravers.

    • nerijus

     Kas tas „mano gyvenimas“? Ne tas, kuris pseudointelektualės lidos?..

     • lida

      Spjaudointelektualo :)

 • lukne

  Kai žuvo Gruzijos sportininkas, prasidėjo kiti dramatiški „bespridelai“, kažkaip prarado žiemos olimpiada žavesį. Nusprendžiau nebežiūrėti, nebent ką nors netyčia, epizodiškai. Nors, kai kam gal tai „adrenalinas“.
  P.S. žinoma neabejoju ledo ritulio gerbėjais:)))

 • nerijus

  Fredi*

  Gal Romanovas pyktelėjo, jog negalėjo perimti transliavimo ir dabar į viešumą leidžia isterijas?..
  Pasakykit iš čia rašančių, kiek jūsų žiūrėjo nusileidimo rogutėmis rungtį ( boslėjus ), kerlingą ( kvailas, bet azartiškas žaidimas ), šuoliai nuo tramplino ir pan?..
  Darau prielaidą, kad žiūrimas buvo tik ledo rutulys?..

  Dabar atsakyk, Fredi*, kiek tau svarbios žiemos olimpinės žaidynės?..Man jos yra, kad yra ir jokių sentimentų…Nebuvome ir nebūsime slidininkų šalimi, o kas dėl dailiojo čiuožimo- genijai gimsta kartą per šimtą metų,o svetimų genijų man ( tik man ) nereikia.
  Garbę reikia užsitarnauti, o ne samdyti!!!

  Geriau užsiimkim kerlingu, tai bent šituom gal ir galėtume ką parodyti ir gal žmogiškųjų resursų tokiam „sportui“ daugiau atsirastų?..

  • Regis

   Nerijau, tikrai žiūrėjom. Tik lakstėm tarp kanalų Eurosport ir LRT. Gal kartais nuklysdavom į Sport1 arba ypatingai retai LTV2. Per Eurosport kito lygio komentavimas. Ir negali pykt, sporto varžybos tai jų duona ir sviestas. Galiu pasakyt, kad tiek daug LRT paskutiniu metu nežiūrėjau. Bet čia vargiai ar LRT nuopelnas. Kaip ir vargiai ar LRT kalta, kad ši olimpiada ne visai nusisekus ir juo labiau nekalta dėl laiko skirtumo tarp Kanados ir Lietuvos.

   Beje neužsifiksuok tu dėl tų tautybių. Kovas įdomu stebėt kai jos įtemptos. Ir svarbiausia tai ne koks holivudinis filmas ar kokia eurovizija. Viskas tikra, realu ir vargiai ar surežisuota. Pasižiūrėk į rusus. Jei galėtų nupirktų bent pusę medalių bet juos reikia laimėti. O pergalių taip lengva nenusipirksi, todėl sportas ir įdomu. Žiemos sportas ir olimpiada taip pat.

   • nerijus

    Regi

    Sutinku, kad kovos įdomios tie kiek jos įtemtos. Pamatyti kovą slidininkų tarpe- tik pabaigoje finišo, kai du pretendentai kaunasi dėl aukštesnio įvertinimo, likus 10 metrų iki jo.
    Ledo ritulys man patiko ir yapč finalas. Gaila, kad jis buvo anskti ryte, tai ne vsad teko jį matyti, o kartojimų nežiūriu, kai žinau rezultatą- neįdomu.
    Lietuviams labiausiai patinka jėgos sportas ir tas, kur daugiausia veiksmo: krepšinis, futbolas, ledo ritulys ir būna viskas dar šauniau, jei tarpe jų pamato „saviškį“ :)

    • Regis

     Saviškių kuo toliau tuo mažiau bus. Neberodykim sporto varžybų ir tai bus paskutinis vinis į lietuviško sporto karstą. Mano galva tokių sporto renginių kaip olimpiada rodymas yra nacionalinio transliuotojo pareiga. Tik yra vienas bet. Šiuo metu jau yra pasirinkimas ir LRT turi suprasti, kad su jais Lietuvoje konkuruoja tarptautiniai sporto kanalai. Todėl reikia sukt galvą kaip sudomint žiūrovus. Tai, kad jie kviesdavo trenerius kurie žino jų sporto vidinę virtuvę buvo tikrai įdomu. Tačiau to negana. Gal reikėjo daugiau įvairiausių žmonių, gal tų pačių sportininkų, jaunimo ir t.t. Tai gi gera proga pakalbėti ir būt išgirstam dėl savų rūpesčių, problemų.

     O saviškiai pataps visiška egzotika žiemos sporte. Jeigu valstybė nesugeba vaikų paremt apranga ir inventoriumi tai ką čia ir kalbėti. Vienintelis šansas gabesnius vaikus laiku eksportuoti. Ir tikėtis, kad jie savo šaknų nepamirš.

    • rk

     Ledo ritulys man patiko ir yapč finalas. Gaila, kad jis buvo anskti ryte…

     Kažkaip kilo abejonės, ar čia kažkas kažką iš viso žiūrėjo? Ir ar suprantame, apie ką kalbame?
     Finalas buvo transliuojamas sekmadienį vakare. Panašiai tuo metu, kai rodomi filmai „snobams“. Taip, „vaizdelis“ tikrai buvo puikus.
     Turėjau progą pamatyti ir kitų transliacijų iš Kanados. Tikrai fantastika. Nors sportu domiuosi minimaliai. Žymiai įdomiau nei kokie Narcizų šou per „Chorų karus“ ar „Žvaigždių duetus“…
     P.S. Tik žiūrėjau viską per Eurosport, nes lietuviškų „komentarų“ gal geriau iš viso nekomentuoti. Trumpai tariant, košmaras. Trumpai pamėginau pažiūrėti uždarymą per LTV (nes jis vyko tikrai naktį), tai tik pasibaisėjau. Jau geriau niekas nebūtų trukdęs…

     • nerijus

      rk

      rašiau apie ankstesnius mačus. Finalą stebėjau vakare, kaip ir Jūs.

 • nerijau, tada aš nieko nesuprantu – nei nerijui, nei luknei, nei WU, nei Valentiinui, nei, įtariu, Račui žiemos Olimpinės žaidynės buvo neįdomios, tačiau tinklaraštyje rašoma, apie nepakeliamai sunkiai LTV nešamą signalo transliavimo naštą.
  Kaip pasakytų bajoriškos kilmės socialistas austras – valstietiškos kilmės miestiečiams tokie renginiai nėra įdomūs.
  Tada tampa aišku, kodėl reportažus rengę žurnalistai nepadarė iš Olimpinių žaidynių įvykio – dėl vieno ne paties uoliausio mokesčių mokėtojo Fredžio* nebuvo verta persistengti.

  • lukne

   Fredi, vasaros olimpines žaidynes žiūriu, man gražu :)
   Tik, ši žiemos olimpiada nelabai sėkminga.

  • fredi, man net gražu žiūrėti koks nepataisomas ir neprilygstamas dundukas tamsta esi. Ir vis labiau smalsu darosi kaip tokie dundukai kaip tamsta atrodo realybėje.

   • max

    atrodo , kad artėja momentas , kada Artūras su Fredžiu susikaus tiesioginiame eteryje. LTV. Čia tai bus olimpiada – žiemos ir vasaros kartu. Kažin kas komentuos?

    • nerijus

     Komentuos

     lida, Valentinas, WU, miliūtės, jakilaičiai, janutienės… :)

     • WU

      Svarbiausia, kad šioje kovoje miestelėnų balsas neliktų neišgirstas..

  • austras

   Gerbiamas Fredi, kažkaip galvoju, kad apie valstietiškos kilmės miestiečių renginių žiūrėjimo preferencijas geriausiai papasakotų patys valstietiškos kilmės miestiečiai, prie kurių, greičiausiai, priskirtinas ir gerbiamas Fredis? Bent jau aš Jūsų nepriskirčiau nei prie „bajoriškos kilmės“, nei, juo labiau, prie „socialistų“.

   P.S. Ką ir „kaip pasakytų“ austras, leiskite pasakyti jam pačiam. Susitarkime: aš nebandau mėgdžioti Jūsų, o Jūs nepriskiriate savo minčių man.

 • nerijus

  Fredi*

  Vasaros žaidynes žiūriu lygiai tiek, kiek ten rodo Lietuvos krepšinio komandą ir maža ką daugiau…
  Tai ir rašau, jog gal norima signalo transliavimo „naštos“?..Ir, pretendetntas man kaip ir aiškus…

 • vap

  O įdomu žiūrėti vaizdo įrašus, kai prieš tai per kitą kanalą pažiūrėjai tiesioginę transliaciją?

 • Gaila, kad LTV darbuotojai krizę supranta kaip dirbt mažiau ir deda ant žiūrovų – mokesčių mokėtojų…

  O iš tikrųjų, teisingai uagadugu sako, kodėl pvz. lrt negalėjo turėti tiesioginės kasdienės LRT studijos iš olimpiados? O pvz. panaudodami šiuolaikines technologijas su tom pačiom sąnaudom galėjo turėti ir tiesioginius teletiltus iš Kanados, juk interneto Kanadoj manau galima veikiančio rast.

  Kaip visada, LRT ne progresuoja, o degraduoja, ir jei būtų daugelio žmonių valia, jie tiesiog skipintų šį kanalą…

 • blablabla

  manau lb daug prie prastos olimpiados transiliavimo kokybes prisidejo labai prastas transiliuojamu varzubu parinkimas. vos ne trecdali laiko sudare dailusis ciuozimas, kuris kaip tik nemazai daliai sporto megeju nera lb idomus, nes tai daugiau sokio menas o ne sportas. Labai mazai buvo rodoma snieglenciu sporto, kurios siuo metu labai populiarius tarp jaunu zmoniu. taip pat kaip kazkas minejo nesimate greitojo ciuozimo, nauju dinamisku sporto saku kaip slidziu/snieglenciu krosas. Berods nebuvo ir bobslejaus bei roguciu transiliaciju.
  Aisku musu komentatoriai mokedavo sugadinti net pacias itemciausias varzybas. Vitkaus monotoniska intonacija nepasikeisdavo net itemptciausiais finisho momentais. Meskonis skaitydamas sportininku ugius ir svorius visiskai nestebedavo kas tuo metu vyksta varzybose…Labiausiai patiko Radzevicius su profesoriumi. Pirmasis nors ir nelabai suprasdamas apie tas sporto sakas bent jau rodydavo susidomejima ir stebedavo kaip klostosi varzybos, o profesorius papildydavo idomiomis detalemis.

  • rk

   Apie Radzevičių. Gal čia toks lietuviškas mentalitetas, bet mane jau pykino, kai lietuviškos televizijos žaidynių metu nuolat primindavo, kas įvyko bloga. Kas užsimušė, kas apsivertė, kas ką susilaužė, kas nepasikėlė ir t.t., ir t.p. „Smagu“ tai buvo išgirsti uždarymo transliacijos metu – visą sąrašą. Tie, kas jų nežiūrėjo, tiesiog turėjo apsidžiaugti, kad tas „košmaras“ jau baigėsi…

 • NiekurNeiva

  Mano galva, tokios puikios Žiemos olimpiados dar nebuvo. Pradedant tuo, kad Olimpiada-2010 galima buvo gėrėtis per 110-150 cm “plazmas” ar “LED’us”, gaunant pakankamai puikų skaitmeninį (įskaitant ir nuo sportininkų šalmų mobilių kamerų ir įvertinant mikrofonų kiekį), bent kai kuriais kanalais perduodamu signalu, FANTASTINIU kalnų kurorto vaizdu-reginiu, o pridėjus neįtikėtiną konkurenciją tradicinėse šakose (man labiausiai patiko slidinėjimai), plius didesnes ar mažesmes dramas – mažas ar didesnes tragedijas, tai buvo tikras entertainment.

  Pramoga, malonumas, tiesiog kaifas, “draivas” – kaip bepavadinsi, nepagadinsi.

  Olimpiada palyginama nebent su vasaros Australijoje. Pirmoje eilėje dėl to, kiek dėmesio buvo skiriama vietinei Bendruomenei: Vistlerio, Vankuverio, Britų Kolumbijos ir visos Kanados.

  Dėl pagarbos saviems ir svečiams.

  Kad padėjo, nors ir virtualiai, labiau pažinti Kanadą – žmones, istoriją, gamtą.

  Kad žmonės sugeba sugalvoti ir realizuoti įvairiausias pasiruošimo programas – pradedant socialinėmis programomis (čiabuvių verslo subsidijavimas, įdarbinimas žmonių su negalia ar kuriems taikomos reabilitacijos programos, pvz. “floristinis” projektas, Dell-Microsoft programos), baigiant “Išlikimo” projektu – objektai ir jų eksploatacija turi tarnauti bent 60 metų po Olimpiados, įdiegta 8-ių žingsnių fizinio pasirengimo (normatyvų) programa moksleiviams ir t.t., ir pan., apie ką pas mus tiek nedaug informacijos.

  Nežinau, kas ką žiūrėjo – Ledo ar Sniego varžybas, bent aš mačiau Olimpiadą, kuri priminė, kad ir pas mus mus atėjo ir laikas džiaugtis pavasariu !!!

 • Trka

  Pamatyti šviesos spindulėlį tamsos karalystėje vis sunkiau. Ir Olimpiada jau ne ta kaip buvo…kaip ties sovietmečio vėžiai buvę po 3 rublius- bet dideli, o šiandien – po penkis bet mažiukai… O pavasariu džiaugsimės, jei tas uraganas šonu „praeis“. Tikrai.