Citata #296 V.Valentinavičius aiškina socialdemokratų sapnus

Jei socdemai jau sapnuoja valdžią, tai reiškia, kad ūkio krizė traukiasi, nes socdemus geriausiai motyvuoja du dalykai – rinktinis stambus kapitalas ir pinigai. Vadinasi, jau užuodžia…

alfa.lt

(8 balsų, vidurkis: 3,38 iš 5)
Loading...
 • n

  man dar patiko sita: „Jau kurį laiką susidaro įspūdis, kad du prezidentai naudojami kaip skelbimų lenta, kurioje socdemai anonsuoja savo sapnus apie valdžią.“

 • Nors toks „apsišaudymas“ žodžiais labai aštrus, bet kas paneigs, kad valdžios siekiama IR ne dėl pinigų?

 • A.G.

  Manau, kad krizė dabar tik tiems, kurie prarado darbą (t.y. žemesnio rango samdiniui) ar dirbantiems Vilniaus kiemsargiams – kitiems ji tik prasidės… maždaug po metų arba ne.

 • Regis

  Vieni žurnalistai išprovokuoja KAŽKĄ pasakyti, kiti žurnalistai iš kart komentuoja tik ką išprovokuotą KAŽKĄ. Taip ir sukamės dirbtinių žiniasklaidos bangų sukeltame informaciniame triukšme.

  Kaip p. V.Valentinavičiau gali tie socdemai sugrįžt? Per kurią vietą? Suprantu reikia saugoti viešą erdvę nuo bet kokių pamąstymų apie tai, bet jau jeigu bandote gąsdinti skaitytojus socdemų grįžimo perspektyvomis tai bent pabandykite nors grubiai paaiškinti kaip tai gali įvykti.. Priešlaikiniai rinkimai? Kas juos leis? Kiti variantai? Kokie?

  p.s. mano galva visa tai ne apie socdemų sapnus, o apie A.Kubiliaus košmarus. O jau jie (košmarai) skirtingai nuo socdemų sapnų turi tikrai realų pagrindą išsipildyti. Kirkilinis vadovavimas ar Kirkilinė demagogija visai neseni terminai skirti nusakyti vieno asmens savybėms. Gal laikas kalbėti apie K. vadovavimą ar K. demagogiją?

 • Regis

  Beje ta pozityvi mintis apie ūkio krizės pasitraukimą visai smagi (ėmiau ir įtikėjau). Tik kažkaip keista, kad tos krizės pasitraukimą pirmi pamatė (pamatys) būtent socdemai. Kažkaip buvau įsitikinęs, kad pirmiausiai apie tai trimituos dabar veikianti vyriausybė ir vyriausybės vadovas. Bet, jeigu žurnalistai sako, kad reikia stebėt socdemų žingsnius, gal iš tikrųjų gerų žinių reikia reikia laukt būtent iš ten..

  p.s. visa tai grynas „briedas“ (nesąmonė) arba viena viešųjų ryšių akcijos dalių.

  • Spectre

   Taip iš ten. Krizės pasibaigimo požymis – kai rimai bus bandoma nuversti vyriausybę.

 • kirvis

  kazkokius vejus valentinavicius cia papezejo.tikroji krize dar net neprasidejo,o jis cia svaigsta apie jos pabaiga

  • Spectre

   Man ji jau baigėsi. Tau gal dar krizė 100 metų bus, su tokia mąstysena.

 • Quantum

  Mano nuomone, paskutinių dienų socialdemokratų „sujudimas“ susijęs ne su krizės pabaiga, o su noru mažiau „nukraujuoti“ (pavyzdžiui, neišvengiamam valdiškų įstaigėlių ir biurokratų skaičiaus mažinimui) patiems ir geriau atstovauti Valentinavičiaus minimam kapitalui. O kad tikrai yra ryšys tarp šio „sujudimo“ ir stambaus kapitalo, parodo Adamkaus įtraukims į reikalą.

 • O vakar Grinevičiūtė kaip tik parodė, kad būtent konservatoriai pradėjo užuosti elektros laidais tekančius pinigus… Kažin, kuris tiksliau išbūrė iš kavos tirščių?