Citata #272 Sūrskis apie socialiai atsakingas įmones…

Paskambini žaibo kreditui ir atiduosi moment kreditui, o žaibo kreditui atiduosi pasiskolinęs iš SMS kredito. Aš jau antri metai taip gyvenu. Trečia ratą varau.

alfa.lt

(5 balsų, vidurkis: 3,60 iš 5)
Loading...
 • vasia

  Blogaiusia tai su tomis kontoromis tai, kad seimoje vienas asmuo gali pasiskolinti be kito zinios, be paraso. Vat cia ir juos reikia gaudyti ir saudyti. Nes jai vienas asmuo prasiskolino be kito zinios, tai buta atims antstoliai is abieju. Cia ne kontoros cia kazkoks tai sekundes bankas EBSW holdinge.

  • lida

   „jai vienas asmuo prasiskolino be kito zinios, tai buta atims antstoliai is abieju“ – ne visai taip.

 • Petriukas

  Šaudyti reikia Lietuvos valdininkus, nes kiek aš suprantu tai tuos „kreditus“ prižiūri tik vartotojų teisių gynimo tarnyba – Lietuvos bankas į tai nesikiša O_o

  • nerijus

   Petriukai

   Ne VALDININKUS, o VALSTYBĖS TARNAUTOJUS…Taip norėjote parašyti?
   Kas čia pasidarė? Nebemoka rašyti, nori šaudyti..?

 • mantas

  yra paklausa – yra ir pasiūla. gaudyt reikia tuos, kurie skolinasi. Kuris is mūsų nepaskolintų pinigų už tokius procentus?
  Priminė anekdota:

  Prieina turgui prie prekybinko žmogelis ir klausia:
  – Kiek už vištą?
  – 200 litų
  – Ko taip brangiai?
  – Ai, pinigų reikia.

 • A.G.

  Mielieji, širdis džiaugiasi žiūrint į šiuos mūsų tautiečius. Štai mūsų pavyzdys. O jų yra ir ne vienas. Tad skaitykime apie juos, didžiuokimės jais (kas neturi laiko skaitymui – bent fotografijas pamačius – širdis apsidžiaugs): http://www.organic.lt/lt/news,nid.650
  Žinoma, jei leis blogo šeimininkas.

 • Žvelgaitis

  Jei tiesa, kad tie kreditai gaunami taip lengvai, o paėmęs kreditą atsakomybę nusikrato kaip žąsis vandenį, problema rimtesnė nei rimta. Čia jau net ne socialinė, o politinė problema. Ir jei teisybė, (pagooglinus atrodo, kad taip) kad tos skolinančios firmos nekontroliuojamos, gresia labai dideliu sprogimu. Net tokia „Sūrskio“ bravūra, kad varo trečią ratą skamba lyg agitacija taip elgtis. Už tai bausti galima, o gal jau ir reikia, nes greit gali tekti griebtis už galvų. Formuojasi naujas Didžiasalis. Kur mūsų politikai? Kur strategai? Kur finansų prižiūrėtojai? Kur teisėsauga?

  • Rytis I

   Na, bent jau deklaratyviai jas kontroliuoja, – LB. Klausimas tik, ką Šarkinas išvis kontroliuoti gali. Subyrėjusius bankus irgi kontroliavo, net kvietė valstybės vardu nešti paskutinius pinigus, skubėti, ir ne kur nors – o į privatų banką..

  • bang

   Blogai kai aklai tikima masinio informavimo priemonėmis. Dar blogiau, kai apie gyvenimo faktus sužinai iš jumoro laidos personažų. Va, dar žinių buketėlis http://img441.imageshack.us/img441/268/massmedia.jpg

   • nerijus

    Tikrai, ji negali meluoti :)

   • nerijus

    Kartais pagalvou, jei gyvena taip, kaip bang pažįstamas ( nepatinka šis žodis, kažkoks kvailas iš žodžių junginio „pa“ ( apbučiuoti ) ir „žįsti“ ) ar pas juos su galva viskas tvarkoj, ar jie gyvena šia diena ir tikisi ( ? ), kad ryt bus 2 m žemiau velėnos?
    Nors yra sakoma: iškasim iš po žemių? Nenorėčiau pamatyti šio vaizdo, kai skoloninkas iškasamas ir neatiduodamas giminėms tol, kol jos nepadenks jo skolų…Žinoma, šaržuoju ir nepriimkit visko giliai širdin :)

 • Rytis I

  Tiesa sakant, tema išgvildenta daugiau negu reikia.. Pagal Sūrskį žaidimas turbūt neišeitų, nes bent jau pagal deklaruojamas taisykles jie neturėtų skolinti skolingam kitai kontorai. Nors gal, gal jie turi teisę rinktis.

  Su tais „momentais“ berods prasidėjo masinis piaras. Va – net asmeniškai gavau reklamą. BNSas irgi neseniai skelbė (ne tik jis aišku) – „MomentC“ šį pusmetį turėjo dvigubai daugiau kreditorių, nei praėjusių metų.. Reklamai ir brandui išleido 1,7 mln. Lt… Ir taip toliau. O man, vakar paskaitinėjus šį blogą, kilo įtarimas kad ir čia dalyvauja piarščikai. Iš pradžių dedasi besivadovaują bendra nuovoka, o pabaigoj – žiū pažeria ir profesionalios info, kurios taip „prabėgdamas“ nesusirinksi.. Neįdomūs man tokie ginčai, ir tušti.

  Ne paslaptis – nemažai vieš. ryšių agentūrų turi tokias „specialias desanto komandas“, tokius keverzotojus „automatininkus“, kuriems tik pasakyk – kur, apie ką ir kokia linkme. Jiems vienodai morališkieji ar kokie asmeniniai dalykai, – jiems už nuomonę moka ir bus kuom nori.. Liūdna.

  Šiuo atveju juos atbaidytų nebent IP adreso viešinimas.

 • bang

  Toks įspūdis, kad A.R. asmeniškai bijo žaibo kredito bendrovių daugiau nei kazino – tiek įrašų, tokiai „problemai“ :)

 • Petriukas

  Kolega bang, aš nenurašyčiau greitųjų problemų taip paprastai, kaip tamsta. Krizės metu jie labai gali pakenkti sociumui. Mums visiems tikrai nereikia, kad dalis piliečių įklimptų į dar gilesnes skolas ir iš jų biznį pasidarytų gerieji skolintojai.

  • bang

   Toks sociumas, kuris negali apsiskaičiuoti palūkanų ir kuriam niekas nebeskolina problemų turės bet kokioje ekonominėje situacijoje. Pats pažįstu vieną iš to sociumo – prisiėmęs po tris telefonus (abonentinės sutartys) iš ryšio bendrovių, skoloj visoms apylinkės parduotuvėlėms, kaimynams, giminėms, bankams, lizingams – jau niekas nebeskolina, tai naivuolio vardu pasiėmė laptopą, kurį tą pačią dieną už pusę kainos pardavė, nes reikėjo grynų. Niekam skolų nežada grąžinti, tik juokiasi, nes per savo 40 metų nieko be vaikų, kurių neaugino ir neišlaikė, neužgyveno. Dabar darbuojasi Norvegijoje, visiems siunčia linkėjimų: кому в долгу – я всем прощаю.