Citata #229 A.Valinskas atskleidžia, kaip kurie Seimo nariai matuoja savo vertę

Na, nepiktinkime ir nejuokinkime Lietuvos žmonių, nežeminkime savęs dėl naujesnės mašinos pirkimo, nuomos, gražesnio kavos puodelio. Buvo nuskambėjusi nuomonė, kaip aš galiu gerti kavą iš puodelio, kuris kainuoja tik 10 Lt, jeigu aš vertesnis šimto.

2009 m. birželio 11 d. Seimo plenarinio posėdžio stenograma

…Būtų labai įdomu sužinoti, iš kieno lūpų ta nuomonė nuskambėjo…

(9 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Fredis*

  Tautos atstovo portretas turi būti toks: gyvena palapinėje, basas įsispyręs į guminius batus, su lietpalčiu, iš aliumininio puoduko geria tirpią Jacobs kavą ir prie ausies visą laiko mažytį Sony radio aparatuką, kad jaustų laiko ir įvykių ritmą.
  Tokį aš, socialistinių pažiūrų žmogus, šiąnakt susapnavau Seimo nario portrtą – artimą laiudžiai, jokio aristokratiškumo užuominų ir savo vertės pajautimo.

  • austras

   Taip, Fredi, asmens vertė tuo didesnė, kuo brangesnę jis geria kavą…

  • Manau Jacobs kava (nors ir tirpi) per didelė prabanga. Juk reikia remti Lietuvos gamintojus – kava turėtų buti gilių :)

   • mdxacuk

    Jo, plius turi būt su kaliošais, fufaika ir puodeliu išdaužyta emale. O „Sony“ iš kur? Įsivaizduoju tiktai seną „Selgą“ su iš lauko izoliacija privyniotom plokščiom batareikom. Fredis yra užkietėjęs lansbergistas ir tik apsimeta pažįstąs paprastą žmogų.

    • Fredis*

     mdxacuk, nupaišiau japono valkatos portretą, kvailai susimoviau, nes Sony pas mus yra prabangos prekė, šiaip tai esu liberaliojo konservatyvizmo sparno šalininkas, Landsbergis, beje, irgi…

     • mdxacuk

      Nieko baisaus, čia dauguma atviri arba užsimaskavę lansdbergistai. Pažangiąją visuomenės dalį atstovauja tiktai pats šeimininkas ir dar vienas kitas nesusitupėjęs anarchistas arba nedamuštas nomenklatūrininkas. Bet tai ir gerai. Mes tai žinom, kieno pusėj yra tiesa. Bet jei kitokių nebūtų, tai kam tas tiesas įrodinėtumėm?

     • austras

      Įdomumo dėlei: mane prie nesusitupėjusių anarchistų ar prie nedamuštų nomenklatūrininkų priskiriat? Juk kitokių „atvirų arba užsimaskavusių“ landsbergistų oponentų tiesiog nebūna…

  • Auksinis kardas

   Fredi, paties repliką galima suprasti kaip nori, visgi – savaime aišku, kad tik regimybė, kad už mokesčių mokėtojų pinigus kombinuotas kostiumas ar indai suteiks išskirtinumo, pranašumo, ir jau tikrai ne taurumo.

   Kažkaip sunkiai orientuojamės (paskiri visuomenės vienetai, taigi ir jų suma) kas ir kokiais būdais tai gali suteikti. Automobilis BMW, kuriuo šiandien džiaugiasi kažkoks Grigaitis, o vakar – Kalabybiškio pacanai? Informavome „dienraščių lyderyje“, šaunuoliai. Dagio čemodanas? Dumėnesiniai ministro koščiumai (buv. satyriko)? Kaimynams pavydus namo fasadas? Pievelė su kičine tvora? Atsiprašau už analogiją, bet visuotinas supratimas apie pranašumus gyvenime primena šūdą eketėj – tiek bendro tėra su likusio pasaulio ir paveldo sukauptu supratimu apie tai, kas gyvenime siektina.

   Išsižiojau, šiandien skaitydamas kaip tas pats Navaitis „atgailaudamas“ nutarė padengti 3020 Lt 98 ct – iš ateities reprezentacinių lėšų! Man atrodo, kad jau ir mūsų „psichologams“ reikia rimtos psichologinės pagalbos, nusigyvenom iki durų rankenos. Tai – mūsų Seimas, ir jei jis žada toks būti, mes tikrai būsime jo verti.

   Savo ruožtu, ką galime daryti – primygtinai reikalauti skaidrinti ir pertvarkyti kad ir aptariamų lėšų naudojimą. Dabar pats metas šokdinti tą apsirijusią armiją, kuri vis paverkia ant peties prieš sekančius rinkimus.

   • bang

    „nutarė padengti 3020 Lt 98 ct – iš ateities reprezentacinių lėšų“ – vadinas pripažino, kad išlaidos buvo asmeniniais tikslais, bet išlaidas padengs vėl reprezentavimui skirtomis lėšomis, tik kito mėnesio ? :)

    • Aštuntadienis

     Nebūtų psichologas :) Raportavo, kad pinigus grąžino (kritikai patenkinti, LS atnaujins narystę frakcijoje), o pinigėlių tai nė lito nereikės iš piniginės išimti.
     Tik „Mikė Pūkuotukas“ kaip buvo, taip ir liks pirktas už reprezentacijai skirtas lėšas.

 • JolaS
 • Klausiausi važiuodamas ŽR Antanaičio „Raktą“ su jais visais – taip nieko jie ir nesuprato. Arba nenorėjo. Arba neįgalūs suprasti. Arba neturi supratimo organų.
  „Sąmokslas, gaudot tūkstančius, kai milijonai pro šalį eina, uniforma, reprezentacija, apibrėžta taisyklėse…“
  Kalba čia labai paprasta – ar gyveni, kaip sako kaimo žmonės, „pagal teisybę…“?
  o visa kita…

 • Jonas

  Man rodos, Valinską komentuoti nebeverta, tegu tik jam dažniau duoda mikrofoną, visą darbą padarys jis pats. Net ir komentuoti nereiks. Jau jis tapo tokia politikos nesąmone, kad net ir protingas tylėjimas jo nebeišgelbės. Gal net nebegražu iš jo šaipytis ar jį komentuoti, tiesiog jau gaila Valinsko ir kažkuria prasme pikta ant tų, kurie naudojasi juo, tiksliau paaukojo jį, jam pačiam, deja, net iki šiandien to nesuprantant. Man kartais sukirba klausimas, ar grįžęs į paauglių dvasinio skurdinimo verslą jis tebebus populiarus?

 • nerijus
 • Mykoliukas Beraštis

  Lietuvių Tauta arba išnyks, arba taps radikaliais. Ką reiškia kokie 10 000 kalėjime supūdytų niekšų su Tautos ateitimi?

  • Jonas

   Mykoliuk, ne į temą, nes, atvirai kalbant, nesupratau ką bandėte parašyti. Klausimėlis senokai knieti: labai mėgstu čekišką
   SAMSON. Kaip jis Čekijoje kotiruojasi?

 • Linas

  taip,vizija su 10 000 supūdytų niekšų ne vienam neduoda ramybės.Tur būt visi turim stoti į radikalių(ar radikalų?)partijon,judėjiman ar dar kur nors.Tada,išsitepę tuo šū.. pasijusime nors kažką nuveikę Tėvynės labui.Nebeduoda poilsio galvai suknisti tomkai,valatkos ir visokie liaudanskai (ar lementauskai?).Kada,po velnių,nors kažkur laimėsime prizinę vietą?

 • Slyvanosis

  Chiebra! Biskį ne apie seimūnus…
  Siūlau „navodkę“ norintiems atlikti žurnalistinį tyrimą natūroje (gamtoje), kaip naudojami valdiški pinigai (šiuo atveju Vilniaus savivaldybės) valdininkijos relaksui…
  Galima „sumedžioti“ stambių „žvėrių“…

 • Slyvanosis

  Ponai žurnalistai, atsiliepkit! Dar kartą siūlau patyrinėti Vilniaus savivaldybės dotuojamos įmonės „poilsio bazės“ gyvenimą iš arčiau… Valdininkijos „relakso“ industrija klesti nepaisant sunkmečio.
  Tuo įsitikinu kasdien pažvelgęs pro savo namų langus.
  Kviečiu atvažiuoti ir įsitikinti…

 • hehe

  Valinskas yra saunuolis. O jo taip nenorejo…. reikia gi i ta institucija imesti ismintingu, ten niekad nebuvusiu zmoniu. Per daug vanduo nusistovejo per 20 metu..