Citata #219 A.Butkevičiaus kuklumo pamokos…

Kai būdamas 34 metų baigiau savo politinę karjerą, puikiai suprantu, kad jau net būdamas, sakykim, šalies prezidentu aš realiai daugiau padaryti nebegalėsiu. Savo fundamentalius darbus jau buvau padaręs. Signataras, pirmas krašto apsaugos ministras, Lietuvos kariuomenės kūrėjas, žmogus, organizavęs Rusijos kariuomenės išvedimą… Negi pasakysi, kad prezidentas šiandien gali ką nors didesnio nuveikti?

respublika.lt

…A.Butkevičius pamiršo paminėti, kad jis ir dar vienoje vietoje buvo pirmas…

…ir šiaip jau gerti su rusų generolais nebūtinai reiškia „organizuoti“ Rusijos kariuomenės išvedimą…

(13 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • Regis

  Man labiau patiko tai:

  „Ir dar galvoju, kad jeigu Viešpats Dievas, didysis Visatos architektas, sukūrė tokį gražų pasaulį, tai visai natūralu, kad kai nueisiu pas jį, jis mane paklaus: “Šmiki, aš darbavausi septynias dienas, kol sukūriau visą šitą grožį, o tu jo net neparagavai… Kur tavo gražuolių mulačių sąrašas, kur tavo balta burė, su kuria apiplaukei pasaulį, kur tavo nugalėtas Everestas?” Ir ką aš jam atsakysiu?“ Audrius Butkevičius.

  Šaltinis: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/kas_jus_daktare_butkeviciau/

  Pirmiausia krenta į akis įsitikinimas, kad eis pas Jį :) ir, kad teks su Juo pašnekėti :). Turinys numatomo pokalbio irgi žavi – mulatės, balta burė, Everestas.

  Beje, kas žino, kas žino kur tik tais A. Butkevičius ryšių neturi… Gal sakau netgi tenais ir vieta, ir susitikimas jau rezervuoti? ;)

  • bang

   Jau nuo 12 metų kovojo prieš okupacinį režimą :) Turbūt irgi pionieriumi nebuvo.
   Gal kas žino iš kur pas Audrių toks specifinis akcentas ?

   • Orka

    Bang, pas jį ne akcentas, o arogantiška kalbėjimo maniera.

    • bang

     Lietuvos valstыbės nepriklausomыbė… :)

   • Regis

    Iš interviu galima suprast, kad „Petucho“ „chebrai“ kovotojas Audrius priklausė dar ankščiau. 12 – aisiais gyvenimo metais tos kovos patapo kovomis „už Lietuvą“. Gražu.. Štai kur tokio pasiaukojimo ir patriotizmo šaknys..

   • Berge

    bang, pažįstu bent keletą žmonių Lietuvoje, su kuriais pirmąkart pakalbėjus pagalvoji: kaip minimum „ameu’ikos lietu’fiss“… pasirodo, tai tik stilius toks :)

 • Berge

  Turiu pažįstamą, kuri visada jaučiasi esanti pati „-iausia“: gražiausia, nuostabiausia, teisiausia, pasiekusia daugiausia… Smagu, kad ji visada geros nuotaikos, o tai – savo ruožtu – traukia prie jos žmones… Gyvena savo laimingame pasaulyje ir vargo nežino, pas ja visada viskas gerai ir netgi geriau nei pas bet ką kitą… :)

 • „Man patinka Europa. Man patinka joje. Bet aš nenoriu joje būti beveidis. Aš noriu būti tautų Europoje, o ne Europos tautoje. Dar daugiau pasakysiu. Pagrindinis evoliucijos variklis – rūšių įvairovė. Evoliucija ir vyksta tik todėl, kad yra skirtumų. Kai tiktai viskas susivienodina, evoliucija sustoja.“

  Tai, kad kosmopolitiška visuomenė iš esmės yra pliuralistinė, t.y. daugiasluoksnė, įvairialypė. Daugiarūšė, jo žodžiais tariant.

 • lv

  Provakacyje!

 • Fredis*

  paksiečiai man panašūs į žmones kurie kvailai įkliūna darydami nusikaltimus (kyšis Kiršai benzo kolonėlėje, pakišti pinigai Vilniaus tarybos nariui jo vonios patalpose),
  liberalai tai daro beveik neatskiriamai nuo normalaus biznio sandorio (Rubicon-Siemens), socialdemokratai nusavina blogai padėtą valstybinį turtą (Draugystė, Šešupė), o TS/LKD viską padaro teisingai, viską Tėvynės labaui.

  • Ysidor GB

   Pamirsai pamineti valstiecius liaudininkus, kurie nieko nevagia, nes patys viska uzsiaugina.

   • nerijus

    10 balų ;)

  • Aras

   O kur Wiljams, „Lietuvos kuras“ ir žemės „perkėlimo“ įstatymas saviems?

 • nerijus

  Gandas ar ne ( nerandu info. ), bet City Service nusipirko, Sankt Peterburge, miesto komunalinį valdymą už 15 mln. Lt.

  • Nerijau, ne gandas.

   • nerijus

    Artūrai,
    galima išsamiau? Kur rasti?

    Vilniuje jau vykdomas planas, kaip apjunkti šilumos ir vandens tinklus, apie ką kalbėjo Imbrasas per energetikų sueituves Vilniaus savivaldybėje:
    http://www.ldp.lt/index.php?id=1590
    Kaip jau anksčiau rašiau, tai:
    pastoviai ateina sąskaita, jog permoku už šildymą. Paskambinau Vilnaisu energijai- operetoriai/ konsultantei. Pasirodo, jog iš tikro, nebereikia rašyti paskaičiavimo už karštą vandenį. Jis automatiškai paskaičiuojamas Vilniaus energijos. Pakanka tik įrašyti nuo ir iki, ir skirtumą.
    Spėjo kojas apšilti Navickas ( kiek pamenu, tai jis meras? )su „abonentas“ ir co- planas jau vykdomas.

  • Ysidor GB

   Kad nusipirko, patikeciau, bet kad uz 15 mln, patiketi negaliu. Nebent viena koki kvartala.

   • nerijus

    Ne kvartalą ;)

 • Jonas

  Jei ateis dar viena persona, nepraėjusi į prezidentus, Respublikoje susiformuos „žvaigždžių kvartetas“. Pradės rengti programas. Bus linksma. Pradžią Rojų nusipelnęs maestro Butkevičius Respublikoje padarė per rinkimus. Buvo linksma, bent jam pačiam, tikrai turėjo patikti. Dabar linksmybę padauginkime iš keturių. Gali būti labai labai linksma.

 • Zero

  „City Service“ didėja dvigubai

  „City Service“ grupė Sankt Peterburge (Rusija) gegužės 15 d. įvykusiame
  privatizavimo aukcione įsigijo po 80 proc. įstatinio kapitalo dalies šešiose
  Sankt Peterburgo daugiabučių namų priežiūros bendrovėse. Su Sankt Peterburgo
  vykdomosios valdžios atstovais pasirašytas aukciono laimėjimo protokolas, šiuo
  metu vyksta derybos dėl šią savaitę planuojamų pasirašyti įmonių pirkimo
  sutarčių.

  Iš viso už šešias bendroves „City Service“ grupė pasiūlė 185,5 mln. rublių
  (14,7 mln. Lt).

  Aukcione įsigytos bendrovės bendrai prižiūri daugiau nei 10 mln. kv. metrų
  daugiabučių namų gyvenamojo ploto Sankt Peterburge.

  Prijungus naujai įsigytas įmones, Baltijos šalyse ir Rusijoje „City Service“
  grupės prižiūrimų pastatų plotas padidės nuo 13,4 mln. kv. metrų iki beveik 24
  mln. kv. metrų.

  „Šis sandoris – tai ypatingos reikšmės įvykis mūsų bendrovei. Jo dėka ženkliai
  padidinsime mums priklausančią regiono rinkos dalį“, – sakė „City Service“
  generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.

  http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=news&news_id=234096

  • nerijus

   „…ir tapsime monopolistais.“- citatos pabaiga.
   Kažkodėl nepabaigė?
   Tai „abonento“ kompanija ne su rusijos pinigėliais susijusi? Man kitaip atrodo?

 • austras

  Audrius Butkevičius ir Artūras Zuokas, tai tokie savotiški Ostapo Benderio atitikmenys. Ir bent jau Butkevičius – kartu ir simbolis, akivaizdus įrodymas, jog prie nepriklausomybės ištakų, o ir apskritai, vykstant revoliucijoms, prie valstybės vairo dažnokai atsiranda keisti „ant bangos“ išplaukiantys sutvėrimai. Kai kuriuos iš jų vėliau pražudo jų pačių gobšumas. Beliek užbaigti herojaus Audriaus fraze: „ten kur vyksta lūžinės transformacijos, galima pasidaryti neblogų pinigų“.

  P.S. Na gerai, Artūrai, supratau, kad lažybų prizo atsiimti nenorit, bet tik paskui nesakykit, kad austras nesiūlė ar kaži kur nusimuilino…

  • Austrai, noriu!!!!! Labai… kažkaip praleidau tą vietą:)

   • austras

    Tai galim susitart kada ir kur Jums užvešt prizą.. :) Galiu šios savaitės pabaigoj ar kitos savaitės pradžioj. Kaip Jums patogu, Jei ką, parašykit į mailą.

 • A.G.

  “…ir šiaip jau gerti su rusų generolais nebūtinai reiškia ”organizuoti” Rusijos kariuomenės išvedimą…“

  Nenuvertinčiau tokio fakto. Jis lėmė daugiau nei daug.
  Kaip kažkada papasakojo prabėgom, kurso vienas draugas, apie tai, kaip išsikraustė vienas ne paskutinės svarbos buvusiai TSRS dalinys, – tad gali suprasti, kad ne paskutinę vietą turėjo tai, kad tas mano kursiokas galėjo tai (apie ką čia yra įdėta citata) pakelti (nes kibiriukais ne kiekvienas gali…).

  Anksčiau net etatai kai kur juk būdavo (ten pavaduotojo kažkurio…) panašiems reikalams… nes tai buvo daugiau nei efektyvus etatas, kaip sakoma…

  Bet.
  Manu, kad visi iki vieno nuopelnai yra – R. Reiganui… ir po to ne paskutinėje vietoje, žinoma, laikmetis, likimas, žmonių likimai (tiksliau sutapimai – būti laiku, konkrečioje vietoje, konkrečiam žmogui… juk ir dabar bet kokiam poreikiui iš tų trijų milijonų atrastum… bet kokiam poreikiui… kaip tie vokiečių bankininkai, sakykime – tuomet Vladimirą Uljanovą… kiekvienam poreikiui žmogus rasis, tik gaila kad didžiosios dalies tie kriterijai nebereikalingi, kaip pvz. šiandien minėtieji Vladimiro… ir t.t. ir pan. …).

 • mdxacuk

  1993 metais Reaganas jau ketvirtus metus buvo pensininkas. Nors jo nuopelnais neabejoju.

  • A.G.

   Tas tai taip, bet aš visgi tikiu scenarijui, pagal kurį Rusijos priopažinimas dėl pralaimėto „šaltojo“ karo ir visiška bado grėsmė Rusijoje tuo metu – atitinkamai mainai privedė prie to, kad turėjo būti nugriauta Berlyno siena, išvesta okupacinė kariuomenė.
   Tačiau taip, situacija bet kuriuo momentu galėjo stabtelti, tad buvo svarbu, kad kariuomenė būtų išvesta pirmiausiai iš Lietuvos… kad per tą laiką neįvyktų jokia provokacija (menkas karinis incidentas kaip (nepamenu), lyg tais 1939 m. su tuo rusų kariu ir … (na tuomet, 1939 m., ten pirmiau tas karys žuvo, paskui tankai… (t.y. kad tankai pradėtų važiuoti, tas karys buvo…)… o čia, šiuo atveju, galėjo būti atvirkščiai – tankai tik tuomet, kai koks tai karys… nors vieną nukautą rusų karį savo akimis mačiau, prie LTV, ten iš karto prie vartų, į Konarskio gatvę).
   Be to pamenate, kaip lietuvių statybininkai skubėjo iškomandiruoti statyti parvykusiems namo kariškiams miestelius… buvo skubama pasiutiškai – Jūs teisus, tie sutarties dalyviai(M. G. ir R.R.) politinėje scenoje jau nedalyvavo, tad…

 • JolaS

  Atsimenu:“ skrendu,skrendu“… Atrodo buvo protingi vyrai ir Butkevičius ir Rolandas Paulauskas- bet užsiciklino… Nors, tarpais originalių pamąstymų pažeria. Šlovės valanda : kai vienas išvedė kariuomenę, o kitas radikaliai pareikalavo visiškos nepriklausomybės- praeityje. Yra dėmių biografijose, politinio nestabilumo, todėl stebi tą keistą farsą kaip sapne, nesuvokdamas: kam visa tai?

 • nerijus

  Jis toks kuklus, kad net „blakę“ sunaikino. Akivaizdus įkalčių naukinimas.
  Ir pasakyk taip, „cituoju“: „…sydaužiau plaktuku ir išmečiau…“.
  Taip elgiasi rimtas politikas?

  O dar gražiau išsireiškė K. Glaveckas ( Devalveckas, respect, Valentinai ), apie „pinigus prieš įstatymą“ ( žiūrėti nuo 07:40 min ):
  http://www.balsas.lt/video/253532/kakadu-2009-05-20/rubrika:video-lnk

  Ir taip kalba ekonomistas? Tikrai, „kakadu“ lygio nusikalbėjimas.

  • mdxacuk

   Čia gi ne apie tą Butkevičių. Atsipagiriokit, brangusis.

   • nerijus

    Apsižiopsojau…

    • bang

     Nieko, tas irgi kuklus. Sunakinimo motyvas – kad kas nepagalvotų, jog reklamuojasi. O kai įrodymų nebėra, sugalvojo pasireklamuoti :) Nors panašu į tiesą – aš pats kasdien po porą blakių kėdėje randu, parodyčiau, bet sunaikinu iškart.

     • romas

      Bang, gal dichlofosu? :)

 • Roco

  Gerbiamas pone Arturai Racai. Prasome kita karta kai rasysite straispnius apie A. Butkeviciu prasome pamineti ir pilna asmens varda, nes dabar iskilus naujai socdemu zvaigzdei sunku atskirti apie kuri Butkeviciu rasote, juolab kad abudu yra A.
  O is kur jus zinote kad Butkevicius gere su rusu generolais?

  • Roco, jei pasakysiu, kad ir pats mačiau ir jis pats sakė, tikriausiai nepatikėsit….:)

   • Šmočiukas

    Tuomet didysis technologas turėtų nemažai pakelti… Na, ne plytų, turiu omenyje :)