Citata #164 F.Jansonas apie žmogiškumo faktorių prezidento rinkimuose

Dalia Grybauskaitė bent jau man kol kas primena robotą policininką iš seno amerikiečių filmo – tas pats nesustabdomumas, geležinis pasiryžimas, metalu skambantis balsas ir šūvių pliūpsniai į visas puses. Įspūdinga žiūrėti, kaip krenta blogiukai, tačiau į žmogų panašu nelabai.

 O štai iš ponios Vilijos žmogiškosios šilumos neatimsi. Ji ir ašarą nubraukti gali, ir pasibėdavoti kokioje laidoje. Tiesa, ar dar kokių pliusų potenciali kandidatė turi, pasakyti kol kas sunku, tačiau jei socdemai nutartų pabandyti torpeduoti eurokomisarės žengimą į rūmus Daukanto aikštėje, manau, turėtų rinktis buvusią ministrę.

Laisvoji banga

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Marius

  Fredi, tai mož iš kur Artūrui nubyra jam asmeniškai į paštą paaiškinai, kad vėl „dainuoji“… atsiprašymo, kaip ir nemačiau?

 • Benedikta Vaivadaitė

  O aš vakar važiuodama į darbą per kitą radijo stotį girdėjau studijos viešnios Rūtos Vanagaitės nuomonę apie D.Grybauskaitės natūrą (cituoju iš atminties): „Tik pažiūrėkite, kai D.Grybauskaitė įžengia į TV studiją, tarsi nušvinta, pasidaro ramiau! Tokių žmonių yra mažai“. Vienam nušvinta, kitam robotai vaidenasi… gal svarbiau ką sako, o ne kaip :)

 • Musė

  Man V. Blinkevičiūtė yra falšyvumo etalonas. Falšyvas rūpestis, falšyvos ašaros, viskas apskaičiuota, apie viską pagalvota. Jei apsimoka – gali ir partiją pakeisti, jei labai reikia – ašarėlę TV laidoje nuvarvinti.

  • Valentinas

   Visiškai sutinku.

   • J. naivus

    Kažkaip labai jau gražiai sutariate.

    Gerbiamieji, kaip vertinate savo šansus lažybose šios- Kazimierinių dienos- šviesoj?

    • Valentinas

     Aš tikiu Donalda :)

     • Musė

      Valentinai, šią savaitę Rimi yra akcija gerai šampei. Primygtinai rekomenduoju užsipirkti, kol nevėlu….

     • Valentinas

      Nesu akcijų vergas :), bet neprieštarauju jei jūs parodysite toliaregiškumą ir pasinaudosite savo patarimu :)

  • O aš tą galėčiau pasakyti apie Grybauskaitę…

 • Valentinas

  Gaila, kad Artūras nepasiūlė temos susijusios su Metų moters rinkimais per TV3. Ką aš tada pamačiau, tai Grybauskaitės asmenybės kulto užuomazgas. Vien pats faktas, kad ji tapo Lietuvos Metų Moteris yra absurdas. Grybauskaitė, nei kaip moteris, nei kaip žmogus 2008 metais nieko nenuveikė, kad nusipelnytų tokio titulo. Na, gal tik porą kartų palazdavojo Kirkilą. Ji dirbo eurokomisare ir anksčiau ir nepadarė jokių stebuklingų dalykų. Tiesa, ji tapo populiariausia kandidate į prezidentus, bet ar už tai verta duoti tokį apdovanojimą?
  Visuotinis ORGAZMAS įvykęs, kai Grybauskaitė gavo titulą mane apstulbino. Žmonės plojo atsistoję! Už ką? Ką ji padarė? Grybauskaitės visi darbai verti apdovanojimmų yra priešakyje – jei ji sugebės juos įvykdyti – o padlaižiavimas ir susileidimas vyksta jau dabar. Net ir iš tokių sveikai mastančių individų kaip Marijonas Mikutavičius. Gaila, nesu toks gabus kaip Mykoliukas, tai užversčiau šį blogą daugiaukštėmis epitetų tiradomis, bet matyt tikrai esame veršių tauta ir mums reikia naujo vado.
  Na, o Nidos Vasiliauskaitės pozicija mane išmušė iš vėžių. Aš jaučiuosiu nusivylęs, išdurtas ir apgautas. Bet tai atskira istorija.

  • Regis

   Aš apakęs, nesitikėjau iš tavęs Valentinai tokios nuomonės :). Man irgi žiauriai užstrigo tas ilgas plojimas atsistojus. Dieve, galvoju, kas per veršiai – už ką plojat ponai, už kokius nuopelnus ar darbus? Už tai, kad valstybės tarnautojas gerai atlieka savo darbą ir tai jau pagrindas manyti / spėti, kad tas tarnautojas mus išgelbės neaišku nuo ko?? Blogiausia, kad lipam ir vėl ant to pačio grėblio.. Mistifikuojam ir kai po kokių gerų poros mėnesių pamatysim, kad mūsų mistifikacijos neišsipildė pulsim į depresiją??
   Kaip man patinka toks p. Valentinavičius (alfa.lt). Taip smagiai deda į šuns dienas mūsų dabartinį prezidentą Adamkų ir su tokiu nuoširdžiu įsitikinimu mums porina, kad p. Grybauskaitė bus KITOKIA. Ji bus geresnė. O kur pagrindas šiems spėjimams?? Ar Grybauskaitė pristatė savo nuostatas? Ar įvardino pirmus darbus kuriuos atliks? Ar paaiškino kuom ji skirsis nuo gerb. Adamkaus, kaip ji įsivaizduoja kas yra geras LR prezidentas ir t.t. Visa krūva klausimų, o atsakymų kol kas labai nedaug. Aš asmeniškai kol kas net iš tolo neapsisprendžiau už ką balsuosiu, nors labai didelė tikimybė, kad už Grybauskaitę. Bet tik po to kai išgirsiu ką ji bent žada (kas be ko realūs darbai gali skirtis)..

   • Valentinas

    Regi, aš tai apakęs, kad tu apakęs :) Negi panašu, kad aš esu Grybauskaitės fanatikas? Aš esu už ją grynai iš pragmatinių priežasčių. Vat Nidos Vasiliauskaitės gerbėjas aš esu didelis ir esu baisiai nusivylęs :(

    • Regis

     Hmmmm… ne tai, kad fanatikas, bet aš asmeniškai galvojau, kad pats lygiai taip pat atsistotum ir plotum Grybauskaitei neaiškų už ką :) Supratau, kad klydau. Malonu matyti ir girdėti blaivų požiūrį :)

   • Musė

    Valentinai, o ką jums blogo padarė N. Vasiliauskaitė? Apskritai aš apakus, kad jūs simpatizuojate visokiems neaiškiems veikėjams iš visokių naujųjų kairių ir pan. Jūs gal kartais ir Frontui tada simpatizuojate?

    Regiui – na baikite baikite, nevarykite ant V.Valentinavičiaus, man jis baisiai patinka, gal kartais žmogus ir nusišneka, bet šiaip labai simpatiškas vyras, gražiai šypsosi, filosofas, aš jam visas kliurkas atleidžiu :)

    • Regis

     gal kaip vyras patikt ir gali :) nebent.. Man tas negresia :) todėl ir vertinu jį patį ir jo šnekas / kliurkas iš kito tsakant atskaitos taško. O jis ką rimtai filosofas??

    • Valentinas

     Miela Muse,
     Buvau surašęs ilgą atsakymą, bet kompas nulūžo ir nebekartosiu. Dvi tezės:
     1. Nida Vasiliauskaitė savo straipsniais kovoja už vyrų ir moterų lygybę, prieš pasenusias lyčių galių pasiskirstymo funkcijas. Minėtas renginys buvo absoliučiai manieringas 19 a. lyčių situaciją atspindintis reikalas. Sprendimų priėmėjai vyrai ir beteisės, bet garbinamos moterys. Buvau baisiai nustebęs, kad Nida priėmė tas glamūro taisykles. Tikėjausi kažko tokio panašaus kaip Mamontovas padarė su Radiocentru ar Jurga su tolerancija.
     2. Visai neseniai ji buvo apkaltinta dalyvavus riaušėse, bet išsigynė, atseit turėjo darbo namie. Jei būtų drąsi ir tikrai tikėtų savo idėjomis, turėjo prisiimti tą kaltę ir tapti revoliucioniere kankine. Deja, pasirodo, kad tik prie kompo mes drąsūs, o kai reikalai tampa rimti bailiai slępiamės.

 • Valentinas

  Artūrai, siūlau pritaikyti principą, kuris būdavo taikomas viduramžiais per mirties bausmę. Jei virvė nutrūkdavo ir pasmerktasis likdavo gyvas, jis būdavo paleidžiamas.

  • J. naivus

   Pritariu.
   Paskutinis įspėjimas, gal nebūtų, kaip tie garsūs primirštieji agentūros Sinchua pranešimai:
   „Kinija 877- tą kartą rimtai įspėja imperialistinę JAV…“

   Ir dar- Kaune, Ąžuolyne pirmaisiais karo metais vokiečiai viešai vykdė mirties bausmę partizanui.
   Bekariant lūžo ąžuolo šaka. Prišokęs esesininkas nukritusį nušovė.
   -Oi, ilga ta rusų barzda, nelaimės vokiečiai karo – paporino senelis, su kitais atvarytas egzekucijon.

   • R.Medinis

    Valentinui – vakar p. Artūrui siūliau pašalinti Fredį tik laikinai, bet nesutiko – griežtas, bet (ne?)teisingas.

    O kas dėl prezidentinių rinkimų, tai naivu būtų tikėtis, kad žmonės balsuos vedami racionalių argumentų. Tiesiog patinka / nepatinka. O galvoti ar tinka koks nors kandidatas, ar kodėl kuris tinka labiau, – per daug sudėtinga.

   • Musė

    Artūrai, na nebūkite toks zlapamiatnas… Fredis daugiau taip nedarys (gal) :))

    O amžinai kartodamas „čia mano mano mano blog’as, čia aš sprendžiu“ tampate panašus į vieną iš 7 nykštukų (kas valgė iš MANO dubenėlio?) arba į markizą Karabasą (kieno šios žemės – markizo markizo markizo Karabaso)

    P.S. matote, kokia minia po truputį renkasi į mano organizuojamą piketą…

    • Mielas Muse, na kodėl jūs taip – nykštukas, Karabasas… Juk tikriausiai ir jūs nekviestumėte į savo namus svečio, kuris atėjęs vaikšto purvinais batais po jūsų gražų persišką kilimą, spjaudo ant sienų, šnypščiasi nosį į jūsų baltą staltiesę ir gesina nuorūkas į jūsų žydinčias orchidėjas…

     • Rimantas

      Oi, tik nereikia… Tiesiog čia vieta kur purvinais batais vaikščioti ir spjaudytis leidžiama tik šeimininkui.

     • Rimantai, gal galėtumėte konkrečių pavyzdžių apie šeimininko purvinus batus ir spjaudymąsi? Labai laukčiau.

    • donatas

     kaip nykstukas ir Karabasas Arturas yra per aukstas ir per plonas :)))

  • Valentinai, tai kad ta virvė jau trūko ne kartą, pasmerktasis vėl ir vėl lipa ant ešafoto norėdamas dar kartą įsitikinti, ar jis tikrai laimės kūdikis… Kartą ima ir pasitaiko kokybiškos virvės:)

   • donatas

    taciau Fredis* be siaip pavieniu ir asmeniniu uzgauliojimu inesdavo cia tokio tam tikro sarmo… gal reiktu jam duoti kokia dar viena ne itin kokybiska virve? 878- ta karta? :)

   • R.Medinis

    Štai manau gyvas pavyzdys, kad norint laimėti rinkimus, reikia kad tave kas nors nuskriaustų (visai nesvarbu už reikalą ar ne). Tada atsiranda gailestis, iš gailesčio meilė (taip sakė Artūras), po to supratimas, galiausiai palaikymas. Taigi jei prieš pat rinkimus kandidatą kas nors (neduok dieve) nuskriaustų tamsiam patvorį – reitingų pakilimai garantuoti…

    • donatas

     na, kaip sake vienas brazauskas apie viena susikompromitavusi savo valdininka – juk mes krikscioniskas krastas, na kam zmogu atleisti, geriau jau jam atleisti… :)

     • Donatai, taip jau nutiko, kad aš ne krikščionis…ir antro žando niekada neatsuku:)

      Rimantai, kažkaip nepastebėjau, ar pateikėte konkrečius „šeimininko“ spjaudymosi ir vaikščiojimo purvinais batais pavyzdžius? Ar vis dar ieškote?

   • GIGA

    As irgi manau,Arturai,kad Fredis rasydavo daug idomiu dalyku.Be jo bus preska.Visgi jis ne Virgis…

    • Mielas Giga, kartais tenka rinktis… Deja, Fredis pasirinko:)

 • vik

  o pagaliau patvarkėt fredį :)

 • durdo

  as uz svytincius robotus-zudikus..

 • max

  o man Fredis į šį blogą inešdavo šarmo (ne chemine prasme , žinoma)

 • Slyvanosis

  „Docente“, jei kas nors blogai sekasi, tuojau kaltini: „Žvairys Fredis – ridikėlis…“
  Juokauju…
  Bet gi adoracijos pensininkų gerajai fėjai Vilijai tokios mielos, kad norisi paprašyti Fredžio organizuoti akciją: „Vilija vietoj Teresės!“ Tokios erdvės atsivers, tai ne kišeninė Lietuvėlė. NewTeresės atstovas spaudai galės „varyti“ ant viso pasaulio prezidentų, karalių, premjerų, kanclerių ir t.t.
  Te laimina juos…
  O Dalios tvirtas charakteris šiuo metu pats tinkamiausias suvaldyti išsibalansavusią valstybę. Labai noriu, kad ji laimėtų rinkimus ir suformuotų jos vertą komandą (ne vien iš buvusių kolegų). Stebuklai neįvyks, bet jausimės užtikrinčiau.

 • Robotai policininkai kiečiau skamba:) O ypač tokiu metu;)) Beje, komentaruose nemažai minimas ir herojus Fredis*. Ech…

 • Regis

  Kažkas pasakė, kad lietuviai mėgsta nuskriaustuosius.. Fredi, dabar tu ant bangos :). Piktas dėdė Artūras susidorojo su kitaip (netinkamai) mąstančiu. Kaip negerai..

  p.s. Fredis teigė, kad Račui nubyra iš kažkokių pinigų. Vienas iš dviejų: arba įrodai, arba atsiprašai. Kas be ko yra ir trečias kelias gauti „baną“..