Citata #123 M.Katkus pataria…(Tinka labai daug kam)

Visuomet geriau turėti bendrą planą, negu lenktyniauti, kas labiau nusimaus kelnes per kuo trumpesnį laiką

delfi.lt

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Ar turėtume patirti intelektualinį orgazmą nuo šių skambių frazių?

  Sniegas yra baltas, Saulė – geltona. Konstantavau faktą. Bet kas iš to?

  • Gal esu neteisus, bet man atrodo, kad tamstai geriau skaityti „Vakaro žinias“, „Stilių“ „Žmones“, „Klubą“ ir „Panelę“ – tada gal ir orgazmas ateitų…:)

   • Anonimas

    Turėjote patirties?
    Gal ir paskaityčiau, bet po ranka tokių žurnalų neturiu. Jeigu paskolintumėte būčiau dėkingas

  • Anonimas

   Aš būdmas visuomet teisus manau, kad kartais yra geriau lengtyniauti kelnių nusimovimo greičiu, negu turėti bendrą planą kelnių apsimovimui per galvą.

 • Anonimas

  man tai isvis nelabai tos citatos dvi dalys sueina.

 • Anonimas

  Kiek ne į temą Artūrai (bet kaip gavusiam prizą už blogo inovatyvumą) klausimėlis ar nusistebėjimas.
  Kodėl bloge nėra apklausų?

  Nu, tiesiog susiįdomavau kaip pasiskirstytų tautiečių balsai tokiame požiūryje.

  Dabartiniu metu mitingai turi apsiriboti:
  Nuolankiais prašymais
  Aštresniu žodžiu
  Kiaušinių mėtymu
  Langų daužymu

 • Anonimas

  Katkaus žodžiams pilnai pritariu. Citata tikrai į temą ir svarbiausia aktuali būtent šiandien.

 • Anonimas

  Regi, na gerai, pritari tai citatai, pjautei intelektualinį orgazmą perskaitęs šį teiginį. Ir kas iš to? Ar dabar pradėsi kažką daryti kitaip? Jeigu ne, tai kokia iš to nauda?

  • Anonimas

   šiaip jau diskusija šiame bloge yra kažkuria dalim mūsų visų bendras planas – suprast kas yra kas, ginčuose kiek galima priartėt prie teisybės vienokios ar kitokios… pradžiai tiek.. Dėl orgazmo, net ir nežinau, jeigu papasakosi kaip atpažinti „intelektualinį orgazmą“ galbūt pripažinsiu, kad aš jį pajaučiau (aš rimtai).

 • Anonimas

  Diskusijos ir ginčai yra gerai, kai galiausiai padaromos kažkokios išvados, o tada imamasi konkrečių veiksmų tų išvadų įgyvendinimui.
  Ką matome šiose diskusijose? Daug protingų minčių, daug ginčų. Bet kokių išvadų prieita? Kokių veiskmų imtasi po išvadų padarymo? Jokių.

  Račas kritikavo mitinguotojus, kad jų reikalavimai kvailoki. Gal ir taip, bet jie bent jau ėmėsi kažką daryti pagal savo supratimo lygį. O ką konkretaus daro Račas ir jam prijaučianti čia rašiusiųjų kompanija?

  • jei ne tie mitinguotojai, kuriuos čia daug kas palenktyniaudami keikia, kelnės jau būtų gerokai žemiau nusmukę nei dabar… ir joks orgazmas neišgelbėtų…

   dabar bent klynai naujiems valstybės vadams sušlapo iš baimės, kad būna ir baisiau… ir bus:)

   nes iš esmės tai, kas padaryta su mokesčių reforma, dar niekas nesuvokė. Ateina praktinis jos taikymas.

   Jau vien tai, kad masė įmonių išsikels iš Lietuvos ir iškels savo apmokestinamus darbuotojus, yra nemenkas pasiekimas:)

 • ateity mūsų laikia tokios problemos, kad vis labiau sutinku su Rudzkio išsakyta mintim iš kart po rinkimų, jog gal reikėjo šią košę palikti srėbti tiems, kas ją išvirė. Tai socialistai, tačiau kad atsidūrėme tokioje situacijoje, kurioje dabar esame kalta visa politinė bendruomenė (siaurąja prasme), o plačiąja – visa visuomenė (analitikai, dėl įvykių, procesų neišprognozavimo, žurnalistai – dėl neprofesionalumo, smulkmeniškumo, paskendimo detalėse, farmentuose (prisiminkite ką rašinėjo prieš 2-3 metus Lrytas ((„komsomolkė“) maišto 1990 Kaune analizvimas, Abromavičius) visuomenė – dėl pasyvumo, intelektrualai, akademinė benduomenė – dėl apskritai nusišalinimo nuo visuomeninio gyvenimo su retomis išimtimis (Donskis).

 • Anonimas

  „Diskusijos ir ginčai yra gerai, kai galiausiai padaromos kažkokios išvados“

  tai ir daromos tos išvados, tu dabar jokių išvadų nepadarei?

  „o tada imamasi konkrečių veiksmų tų išvadų įgyvendinimui“

  mano išvada, kad aš iki šiol nežinojau kas yra „intelektualinis orgazmas“ ir dabar labai susirūpinęs kas tai per daiktas ir kaip jį pasiekti. Galbūt mums Račas padėtų? :))

  „Ką matome šiose diskusijose? Daug protingų minčių, daug ginčų“

  tikrai taip.

  „Bet kokių išvadų prieita? Kokių veiskmų imtasi po išvadų padarymo? Jokių.“

  aš senai norėjau įsigilint į Račo mintis ir atrast sau jį (kaip vieną iš normalesnių žurnalistų). Tą ir darau dabar laisvu metu.

  „Račas kritikavo mitinguotojus, kad jų reikalavimai kvailoki. Gal ir taip, bet jie bent jau ėmėsi kažką daryti pagal savo supratimo lygį.“

  Su Raču galima ir nesutikti. Kažko darymas – nebūtinai daužyti langus arba stebėti daužymus prie Seimo.

  „O ką konkretaus daro Račas“

  Račas daro labai daug, tai, kad mes visi turime galimybę čia diskutuoti yra LABAI DAUG.

  „ir jam prijaučianti čia rašiusiųjų kompanija?““

  net ir nežinau, gal kokie 16-19 metų vaikai paskaitys ne tik Račo mintis, bet ir mūsų, ir supras, kad visur yra ne tik dvi pusės bet ir daugiau. Maža to, jeigu mes pažadinsim p i l i e t i š k u m ą kazkam gal jau ne taip ir mažai bus??

 • Anonimas

  Regi, kaip supratau iš Jūsų paskutinio pasisakymo, norėjote įrodyti, jog Račas nekritikuotinas. Viską ką jis daro (tiksliau konkrečiai nieko nedaro apart šio dienoraščio sukūrimo) yra gerai. Tegu bus taip, jeigu Jums nuo to geriau.

  Pažadinsim pilietiškumą kritikuodami kitus? Juokaujate turbūt.

  • Anonimas

   Pala pala pala… stop. Pirmiausiai aš ne Jūs, o tu. Račas kaip ir visi kritikuotinas ir net privalomai. Tik vat ta kritika būna visokia. Man pavyzdžiui nepriimtini visokie pasakymai – maždaug intelektualinis orgazmas, šliaužioja kaip skuduras (čia apie žmogų kalbama) ir dar daug visko. Nu nemėgstu tokių epitetų, bet tai čia tik aš (o gal ne aš vienas).

   „Viską ką jis daro (tiksliau konkrečiai nieko nedaro apart šio dienoraščio sukūrimo) yra gerai“ nu įsiklausyk pats į šiuos žodžius – ar mes galime žinot viską ką jis daro ir toliau daryt išvadą, kad viską jis daro gerai??

   Dėl pilietiškumo – o kodėl gi nea? vien jau tai, kad žmogui NE tas pats kas vyksta jo šalyje, NE tas pats kas yra sakoma ir daroma tai kartais ne pilietiškumo užuomazgos?. Kitas dalykas ką mes galime padaryt ar pakeist. Aš galiu pvz. diskutuot čia ir tikėtis, kad kas nors mano, ir ne tik mano mintis, perskaitys ir supras, kad į rinkimus reikia eit, kad balsuot reikia ne už tai ką myli ir kas yra gražus ar ne, o, kad reikia jaust atsakomybę už savo balsą. Be to yra ir kitų būdų įtakot valdžios sprendimus. Tai tiek

  • Anonimas

   Kritikuotinas (o kur kritika?; įsisąmoninus, kad kažką, na tiesiog spurdančiai KAŽKĄ *daryti*, veikti (pvz. išdaužti seimo langą) nėra tai ką ir kaip daro/veikia visi, tad kritikuoti iš esmės gali tai, ką daro, veikia A. R., o ne tai, ko jis nedaro ir/ar neveikia), bet ne manipuliuotinas ir/ar valdytinas.

 • Anonimas

  Ir baigdamas (nes neturiu laiko tuščiai rašinėti), reziumuoju ką šiandien sužinojau iš Artūro ir jį palaikančių diskusijų dalyvių. Atsakymuose į kritiką tarp eilučių perskaičiau: „ko čia kabinėjiesi, ką norėsime tą darysime (nedarysime) ir, apskritai, tai ne tavo reikalas ir geriau čia nelysk su savo komentarais“.

  Mielieji, kuo jūs tada skiriatės nuo politikų, kuriuos taip kritikuojate?

  • Anonimas

   Ataušk ir dar kart be jokių emocijų paskaityk kas parašyta. Galbūt suprasi, kad ne viskas yra taip kaip dabar galvoji.

 • Perfrazuoju : Visuomet geriau turėti bendrą planą, negu lenktyniauti, kas KITAM NUMAUS kelnes per kuo trumpesnį laiką ;)

 • Anonimas

  Labai patiko Katkaus straipsnis.
  Bet žiniasklaidos diskurse esminė, manau, turėtų būti ši citata:

  Skatinti solidarumą reikia ir gilinant žmonių suvokimą apie panašias problemas kitose šalyse – tragiškai mažas mūsų žiniasklaidos dėmesys net paties artimiausio užsienio naujienoms ir įvykių analizei sukuria savotišką savicenzūros erdvę, kuri yra palygintina net su tikrosiomis cenzūromis aplinkinėse šalyse. Tuščios parduotuvės Latvijoje, darbuotojų atleidimai, persitvarkanti Didžiosios Britanijos ekonomika yra supratimą didinantys faktoriai, kurie gali palengvinti prisitaikymą prie naujos realybės.

  Taigi vietoj to, kvailo, paties kvailiausio pasaulyje užgautų ambicijų žaidimo – Valinsko boiloto, verčiau jau mieli žurnalistai susitartumėte objektyviai ir kaip įmanoma plačiau nušviesti žmones apie pasaulio įvykius… Jei gerai pamenu, kažkuris LRT Naujienų vadovas žadėjo tuo pasirūpinti.. bet gal tai buvo Lelkaitis?

  Nes dabar kažkaip darosi visai nesmagu būti baigus tą pati žurfaką ir taip būti vienai iš….