Citata #115 V.Landsbergis primena, jog jo meilė Lietuvos žiniasklaidai neturi ribų

Kaip žinote, jei skaitote laikraščius, Andrius Kubilius sukėlė pasaulinę krizę. Padarė tai reikiamai nepasitaręs, negavęs kažkurios profsąjungos leidimo. Nors tai būtų užtrukę keletą mėnesių, reikėjo eiti kalbų ir pataikavimų, o ne sprendimų keliu. Ligi šiol dar būtume ramiai kalbėję ir gyręsi socializmo laimėjimais. Maža to. Kažkuriam Lietuvos veikėjui Panikovskiui sukėlus finansinę paniką, ji persimetė į Ameriką, ir net išrinktasis prezidentas Obama dar nepajėgia susitvarkyti. Štai kokia Lietuvos jėga!

Amerikoj trys tūkstančiai žurnalistų jau neteko darbo todėl, kad Lietuvoje vykdoma Muravjovo politika – uždrausti laikraščiai lietuviškomis raidėmis. Jei netikite, skaitykite paskutinius rytinius laikraščius lietuviškomis raidėmis.  Visa Amerika to sukrėsta, jos laikraščiai skubiai taupo, graibosi negražių reklaminių priemonių, kaip atsilaikyti prieš Muravjovą.

balsas.lt

(12 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Ką čia primena Landsbergis, yra skaitančiojo supratimo dalykas. Kas skaito Račo antraštę, tas turėtų pasibaisėti Lansbergio neapykanta lietuviškai „raštijai“. O kas skaito pačią citatą, tas gali tiktai stebėtis tos „raštijos“ skleidžiamu sovdepinės demagogijos tvaiku ir jos savininkų godumu ir veidmainyste.

 • papilkit dabar , buvę ir esami sov. nomenklatūrininkai, ant V.Landsbergio purvo, aš susilaikysiu …
  svarbiausia priminti, kad jis atsikrekščia che-che ..

  • Anonimas

   Atsikrenkšti ir krizenti-kikenti yra skirtingi veiksmai. Ir kaip tu, Fredi, oi Fredi, pamatai nomenklatūrą josios kritikų tarpe? Gal kavos padaugini, kad vis vaidenasi?

 • Anonimas

  Man atrodo pagrindinė Landsbergio problema yra sinusitas. Yra daug žmonių valdžioj su trūkumais, bet su sinusitu …

 • Anonimas

  Kaip jau anksčiau(komentaruose) minėjau: „…artėja EU parlamento rinkimai…“.
  Grybauskaitė „tam reikalui“ jau pakankamai žinoma asmenybė, o mūsų „tėtušį“ jau primiršome.
  Puiki proga prisiminti,pradedant, sausio 13 monėjimu Seime ir tęsiant,- spaudoje.

  p.s.
  šiandien 15 min laikraštuke „aptikau“ reklamą.
  Pačiame paskutiniame puslapyje.Kieno?
  „Vilniaus energijos“

  Tai,ko nepavyko įgyvendinti įstatymiškai, bandoma apeiti kitais rakursais- pritraukiant pačius žmones pasirašyti sutartis su šilumos tinklais, jog mokesčius už šilumą galima būtų paskirstiti per 12 mėn.
  Tik įdomu: kas juos taip „privertė“ pasielgti?Kas „pasufleravo“,kad už tai jūsų niekas nebaus ir tai teisėta..?
  Žmogui juk neuždrausi pasirašinėti ir tai vienitelis jų argumentas teisiantis teisme…bet žmonės nesuvokia,kad šilumos kaina gali kisti- priklausomai nuo dujų kainų,o pasirašius sutartis- išlošia tik tiekėjas.
  Ir vėl mes bukinami…

  • „Grybauskaitė “tam reikalui” jau pakankamai žinoma asmenybė“ Kokiam reikalui? EU parlamento rinkimams???? Komisarų gi nerenkam…

   O kad Landsbergis Sausio 13-tos renginiuose tai nelabai siečiau su ES parlamento rinkimais. Nepamenu, kad nors vienas metais jis juose būtų nedalyvavęs :)Tačiau kalėdinis Landsbergio ir Andrikienės baneris delfi, sveikinant su šventėmis, na čia jau savaime aišku, kodėl tas noras pasveikinti tautą su naujaisiais atsirado.

 • Supratau – Kubiliui buvo atleista už netinkamą elgesį sausio 13-osios išvakarėse.
  O mylėti šiuolaikinę žiniasklaidą gali nebent į „bėdą“ patekęs, po egle pritūpęs ir lietryto puslapį kišenėje užčiuopęs grybautojas arba … pats žurnalistas.
  Plačiau,kas yra (kokia turėtų būti) žurnalistika, labai puikiame straipsnyje vakarykščiame bernardinų tinklalapyje nežurnalistė Maldeikienė išdėsto. Rekomenduoju.

  • Anonimas

   Dėkui, Virgi, per paties paminėjimą ir paskaičiau. Tikrai puikiai surašyta, užveda. Šaunuoliai jiedu abu su Artūru, prasklaido mieguistumą ;-)

   • Jo. Kaip pasakytų mano, prieš karą emigravusio į JAV, senelio brolio proanūkis – jie abudu cool (kūl). :)))

    • Anonimas

     aciu, Virgi, irgi perskaiciau Maldeikienes straipsni. taiklu, stipru… dar vienas dalykas, kas ten tiesiogiai nepamineta – tai lietuvos ziniasklaidos korupcija. ir Rytis Juozapavicius, man atrodo, ‘veido’ zurnale irgi sutiko, kad dar nedaugelis kreipia demesi i ziniasklaidos korupcija, kuri irgi is dalies gali paaiskinti jos dabartine kokybe bei darbo principus…

 • Anonimas

  Aš tai manau, kad žiniasklaidos aplamai mylėti nereikia, kad ir kokia ji būtų. Dėl kokio LR, tai gerai čia pakomentuota, kad po egle gerai pravečia. Tačiau Tata kaip visada nesugeba normaliai kalbėti – demagogijos kumyras visiškas. Pats tokias pasakas skleidžia ir purvus pila, kad „gražu“ žiūrėt.
  Smagiausia tai, jog Tata visada tikėjo ta tiesa, kad 100 kart pakartojus, jog juoda yra balta, tai pavirs balta. Tai va ir stumia visur ir visada…

 • Anonimas

  Skaičiau minėta A. Maldeikienės straipsnį bernardinuose. Na šauniai moteriškė, kaip ir prof. Vytautas savo pasisakyme, sustatė viską į savo vietas.

 • Anonimas

  pirmas įspūdis – visiškai balti arkliai.Panikovskis,Obama ir Muravjovas vienam rašinėly.Ai,tiesa dar ir Kubilius.Įdomu,ar gerb.Andrius džiūgauja nuo tokios kompanijos?Manau,kad ne.Man vis daugiau formuojasi stabilus įsitikinimas,kad gerb.Landsbergio bajeriai premjerui kelia vis didesnę alergiją.Kad tik neperaugtų į vėjaraupius.Iš tikro be jokios ironijos esu įsitikinęs,kad šiam ministrų kabinetui skirta kamikadzių dalia,dėl to jam reiškiu visapusišką užuojautą.Kita vertus,tokie ypatos,kaip Šemeta,tiesiog objektyviai neleidžia priimti racionaliausių sprendimų.Gerb.profesoriaus arogancija profsąjungų atžvilgiu iš esmės neprisideda prie problemų sprendimo.Deja,teks taikytis su šiuo faktoriumi,nors aš asmeniškai nepriklausau prie tų,kurie alpsta nuo dabartinių profsąjungiečių kalbų.Šiek tiek geriau atrodo p.D.Arlauskas,kuris,regis,gana gerai perpratęs darbdavių problemas.

 • Anonimas

  Rokai

  Ar Grybauskaitė buvo išrinkta EU komisare mūsų Tautos?
  Ne.
  Neskubėk apibendrinti.
  Ji,kaip ir visi,“ten“ papuolė per EU rinkimus Lietuvoje.
  jei ėjai balsuoti,tai turėtumei žinoti.
  grybauskaitė bus deleguota,kaip socdemu narys į Eu postą,o ką ji ten „pasieks“,tai kaip pasiseks.
  Dabar EU komisarė,o kas bus vėliau- laikas parodys.

  O kas dėl V.L. sausio 13 renginiai ir rinkimai…
  Kodėl nesietumei?
  Tai ne reklama?
  Bet koks pakalbėjima sir parašymas staripsnio apie mane ar tave, ar V.L. yra reklama…“bonusai“.
  Buvo parodytas filmas: „Mergina ir tankai“.
  Jei būtų kalbėjusi tik a.a. Loretos mam ir tie,kuir eto verti,tai…priekaištų jokių, bet kai, bandoma reklamuotis – tai jau kita kalba(kalbu apie V.L.). Šiame filme turėjo kalbėti ir kiti,kurie prisidėjo prie Lietuvos laisvės,o ne išskirtinai V.V.L.
  Garbėtroška.
  Jei reklamuotūsi,tokio filmo metu, koks Uspaskich,Paksas,Kirkilas ar kt.,tai taip lengvai „nepraslystų“.Argi čia ne tas pats,kaip „Pilotas“?Man tai panašu.