Citata #110 TPP nariai padės linksmai išgyventi krizę

Donalda Meiželytė

Stilius: Pop
Instrumentai: Vokalas
Kaina: Sutartinė

Repertuare anglų ir lietuvių kalba atliekami kūriniai – koveriai.

Inga Valinskienė

Stilius: Pop
Instrumentai: Vokalas
Kaina: sutartinė

Repertuaras nežinomas

P.S. Ačiū Jurgai Tvaskienei

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  yra nedidele klaidele…turi buti
  stilius: POP
  instrumentas: PAPAI

  • Anonimas

   Nelabai čia korektiškai apie seimo narę, šitame bloge taip rašyti bloga.
   Tvaskienės man patiko išsireiškimas „Seimo narės Valinskienės pirmininkas Valinskas“. Žavu:)

 • smagiai, smagiai sugalvota :)

 • Anonimas

  Ner ko stebetis,kokius isrinkom tokius ir turim.Viskas parduodama ir perkama,politikai neisimtis kaip matome.

 • Anonimas

  Artūrai,
  Po komentarais frazėje „Palikti komentarą“ yra klaida. „Paliki“

 • Stebėjau vakarykščią tiesioginę LTV laidą. Buvo įdomu. Stovi toks žurnalitas Valatka ir sako: „štai Vokietijoje tai kairieji ir dešinieji yra tikros, tvirtos ideoligijos partijos. Už savo vertybes pasiruošę kautis ir mirti,bet nesitraukti, lietuviškos gi – ideologija net nekvepia“. Modeliuoju situaciją: šiuo sunkmečiu visos keturios koalicijos partnerės nuožmiai laikosi (kaip vokiečiai) savo priešrinkiminių pažadų, iki apsiputojimo – nei viena nepasiduoda ir nesitraukia – finalas: visos jos eina velniop ir valdžion gryžta TSKP CK darbuotojai ir jų augintiniai. Sveikinu Valatką, koks minties galiūnas, koks eruditas, koks politikos žinovas ir politologijos ekspertas, koks ištikimas … ėėėė…
  Kitas toks tūlas žurnalistas Račas stovi ir vardina vienam iš koalicijos partnerių: “ iš priešrinkiminės programos punktų nepadarėt to, to, to ir to.. ir dar to“. Ir žurnalistas Račas būtų šaunuolis, bet …. žurnalistui Račui nė motais, jog jo oponento partija neturi daugumos seime. Račui nė motais ir tai,jog savo priešrinkiminę programą minėtas oponentas ir jo partija turėjo suderinti su kitais trimis koalicijos partneriais ir dar priderinti prie atėjusio sunkmečio. Taigi, mielas Artūrai, tiesioginis eteris – nedėkingas dalykas, ar ne ? Ar Jums nė kiek negėda?
  Kaip pasakė toks politologijos ekspertas Valatka, – įrodinėti galima tik teoremas, tuo tarpu aksiomos neįrodinėjamos – jos juk aksiomos. Viena iš tokių naujesnių, šviežesnių aksiomų – „protingas įsitikinęs,jog jeigu jis imtųsi rimto darbo, kas gi apie tai parašytų, todėl tegul geriau dirba kvailiai, o protingi geriau rašys apie jų kvailystes“.

  • Mielas, Virgi, man tikrai negėda, nes kaip normalus rinkėjas aš norėčiau žinoti, už ką balsuoju. Todėl skaitau programas prieš rinkimus ir pagal jas bandau rinktis, už ką balsuoti. Kai po rinkimų partijos pasako „pamirškit programas, dabar krizė“ gėda turėtų būti ne man, o toms partijoms, nes jos apgaudinėjo rinkėjus. Ir jei ką, tai dabartinė koalicija nėra vienintelė įmanoma šiandienos Seime (šiuo klausimu jau esu pasisakęs, todėl nesiplėsiu).

   • Anonimas

    Vienintelis kelias yra diktatūra, nes Lietuvoje niekam neįmanoma laimėti rinkimų. Jei niekas nelaimi, niekas negali formuoti vyriausybės, nes bus nesąžiningas prieš rinkėjus. Kaip vakar sakė R.Paulauskas (TPP) per žinių radiją, valdžia guli ant žemės lieka tik ją pasiimti.

 • Anonimas

  kol gyvuos dabartine koalicija,seimas gali laisvai dainuoti, sokti ir kitaip linksmintis leisdami savo sunkiai uzdirbta parlamentaro alga.. visi istatymai ateinantys is vyriausybes automatishkai priiminejami ir nemanau, kad verta seimunams kvarsinti del ju savo ir taip uzsiemusias galvas. Viena, ka jie privalo siuo metu budami daugumos atstovais, tai nepraleisti balsavimo. Na o opozicija gali ramiai sau miegoti, kol linksmoji ketveriuke bando vaizduoti kova su krize.. Koncervai jau beveik uztikrino svytuokles sugryzima po 4 metu.. Nors as manyciau reiks laukti daug maziau. Taigi piktintis del Donaldos ar Ingos pasidainavimu tikrai nera jokios prasmes, na nebent Salamakinui pagal pareigas priklausytu:)

 • …….

 • Fredi, juk buvau įspėjęs…:)

 • Mielas Artūrai, kaip normalus rinkėjas, turėtumėte suprasti, jog partija, gavusi 17 mandatų seime, geriausiu atveju sugebės įgyvendinti gal 10% savo pažadų. Čia tuo atveju, jeigu jūs tikrai normalus rinkėjas. Atkreipkit dėmesį ir į „romas
  Sausis 7, 2009 5:34 vakare“. Sakote, yra ir kitų galimų koalicijų? O aš jum sakau, kad kiekviena koalicinė partija galės likti neatsakinga rinkėjams, nes savo programas turės suderinti su partneriais. Ką daryti? Bėda tie penki patekimo į seimą procentai. Reikėtų gal juos pakelti iki 30 ? Kaip manot?

 • P.S.
  Kaip jums naujausia aksioma, – “protingas įsitikinęs,jog jeigu jis imtųsi rimto darbo, kas gi apie tai parašytų, todėl tegul geriau dirba kvailiai, o protingi geriau rašys apie jų kvailystes”?
  Atleiskit, pasikartojau, tik tas nelemtas smalsumas sužinoti kuo daugiau …

  • Taip ir nesupratau, ar komplimentus sakote, ar kvailiu vadinate?…:)

 • Esam matę, kaip viskas prasidėjo ir kaip viskas baigėsi. Matėm, kaip atėjo Šustauskas į seimą po ubagų žygių, po mero kėdės. Matėm, kad seime jis buvo tuščia vieta. Neliko jokios drąsos, rėksnys buvo it vandens į burną prisisėmęs. Lygiai tas pats bus ir čia su visais šoumenais. Tuščia vieta, tik spaus mygtukus, kaip nurodys šefas. Kaip dainavo, taip dainuos, kaip šoko taip ir šoks. Rinkėjai, partijos programa… o kas tai yra?

 • Anonimas

  Ogi aš ką rinkau – tas Seime. Tik vienas su keliais bendraminčiais ne ką padaryti gali. Visgi man smagu stebėti, kaip jis ir jie elgiasi. Na, prisipažinsiu, aš (jeigu būčiau SN), aštriau priešinčiausi ir argumentuočiau, betgi negali tikėtis, kad išrinktasis bus toks kaip aš. Ir ne gerenis, ne profesionalestis, ne etiškesnis ir t.t. negu aš.
  Man rodos, situacija valdoma, ir nereikia norėti kažko kito nei mes patys sau išsikepėm.
  Kvaila keikti Seimą, kai „jie yra mes“.
  Štai jau man bent paaiškėjo „who is the manipulator“ – t.y. kas stovi už Valinsko. Ne lopatininkai-valstyninkai-k…, o tiesiog naujos kartos verslininkai – vienas jų Verslo ministeriją valdo ir verslui padėti ketina, kitas – statybų sektoriaus Aplinką gerina. Dar – visi tikrieji menai ir kultūra (apie stilius ir instrumentus jau neaiškinsiu – jų pilnos TV) ir jų KŪRĖJAI. Šis verslas – aukso kasyklos – prodiuseriai, laidų vedėjai, dainininkai, serialų kepėjai… (ar girdėjote, visa tai – menas???). Aišku, yra ir kitų naudingų verslų…
  Tačiau kai kas jau nenaudinga – energetika (uzurpuota, tai kam kelti balsą?), bankai (visas pelnas išvežamas užsienin, taigi neįeisi su nauju verslu), mediena ir baldai (beveik bankrutavo) ir t.t. Už jų stovi „senieji“.
  Dar yra „lankstieji“ verslai (pvz., gerb. p. Lubys) – jie gali visoms politjėgoms „padėti“ – kada riekia ir kiek reikia…

  Jokios tragedijos, nieko naujo – tik arrival of new generation.
  Aš taip manau. O jūs galit būti ir kitos nuomonės…

 • „… Taip ir nesupratau, ar komplimentus sakote, ar kvailiu vadinate?…:)…“ – protingas būtų supratęs, o kvailam nebūtų iškilę klausimų… :)
  Kažkada esate pripažinęs, jog esate pernelyg mažai pasikaustęs(iš prigimties nelabai gabus, per žioplas, ne ypač gudrus, nepakankamai protingas ), kad eitumėt į seimą įstatymų priiminėti. Ar nemanot, jog įstatymų šiai dienai jau priimta daugybė, o jų besilaikančių – retenybė ? O gal verta pabandyti (atėjo laikas) išmainyti žurnalisto parkerį į seimūno markerį ? Ir pabandyti su bendraminčiais pasidarbuoti savo tėvynės labui ? Ne raštu, ne žodžiu, o praktiškai ?
  Beje, vakarykštę tamstos mintį (jeigu ji tamstos) susimažinti seimūnams algas, o paskui tegul konstitucinis teismas aiškinasi, prieštarauja šis sprendimas konstitucijai ar ne, pristatyčiau Nobelio premijai. Rimtai. Juk ar aiškinsis KT tokį dalyką, jeigu susimažino algas patys seimūnai sau, tad apskundusių šį sprendimą kaip ir neturėtų būti, ar ne ? Mielas Artūrai, turit potencialo ir … laiko (nežinau kiek) iki naujo seimo rinkimų, – pagalvokit. Mums reikalingi tokie žmonės seime. Galbūt jūsų pvz paseks daugiau tokių kaip jūs. Iki šiol daugiausiai ką jie daro – dūsauja … kartais ir raštu …

  • Anonimas

   Virgi,
   klystate kad įstatymai parašyti ir belieka jų laikytis. Nežinau ar skaitote juos, bet verta būtų (įsigilinant aišku). Kaip juos skaitantis galiu pasakyti, kad įstatymų būklė yra prasta. Nenuostabu, kad tiek daug dalykų mūsuose yra nesprendžiami, arba sprendžiami blogai. Didelė valdininkijos dalis tiesiog imituoja darbą, nes nėra įstatymais apibrėžta kaip jiems reikia elgtis. Yra aišku dar norminiai teisės aktai, leidžiami ministerijų ir žinybų, bet ten skylių dar daugiau. Turime tokią bėdą, kad mūsų valstybę visą laiką valdo vidutiniokai. Va ir dabar, ar ėjo nors vienas garsus ekonomikos specialistas į valdžią, nors buvo kviečiami. Tauta norėtų, kad ministras susiveržtų diržą, bet kodėl kokiam nors geram vadybininkui eiti ministru, jei ten kur dirba diržo niekas neveržia ir į burną nežiūri.

  • Mielas Virgi, pirmiausia, būčiau dėkingas jei primintumėte, kada buvo tas „kažkada“, kai aš kažką prisipažinau. O dėl mainų – kažkada:) esu sakęs, kad eičiau į Seimą tik tuo atveju, jei žinočiau, kad ten bus daugiau nei 71 pritariantis toms idėjoms, kurios man artimos. Kitaip nėra prasmės, nes būdamas žurnalistu galiu daug daugiau nuveikti. Ir jei ką, tai aš ne dūsauju, o siūlau mąstyti, rinktis racionaliai ir ginti savo teises visiems ir visada.

 • Anonimas

  Šia tema dabar vyksta diskusija per nacionalinę TV.
  Bjauru.

 • Anonimas

  jo, tikrai šlykštu matyti tuos kvailai išsiviepusius snukius, kurie taip primityviai gina savo partiečius… pajacai

 • Anonimas

  Argi neabsurdiška žurnalistinį tyrimą vadinti tariamu ir argumentuoti kad koncertas neįvyko ir pinigai nebuvo gauti todėl čia nieko blogo? Iki galo vykdant eksperimentą, pinigų perdavimas Baukutei turėjo vykti kartu su VMI pareigūnais, kurie Seimo narei pateiktų kaltinimus dėl mokesčių vengimo :)

 • Anonimas

  O ko jūs tikėjotės? Galbūt žodžių „taip, jie(jos) kalti(kaltos)“? Tokie dalykai sprendžiami ne vieno ir ne dviejų partijos atstovų, o susirinkus „į krūvą“. O dar žinant, kokią rolę partijoje vaidina Valinskas, tai išvis, jokie sprendimai neįsivaizduojami be jo.
  Situacija išties juokinga(tuo pat ir graudi).

  Kita vertus, ko mes galime tikėtis, kai į valdžią buvo išrinkti šie klounai?

 • „…esu sakęs, kad eičiau į Seimą tik tuo atveju, jei žinočiau, kad ten bus daugiau nei 71 pritariantis toms idėjoms, kurios man artimos…“.
  Seime šiuo metu yra apie 20 parlamentarų, kurie pritartų jums artimoms idėjoms. Dar 50 gabių, protingų, gerbiamų asmenų po senovei dūsauja (kas raštu, kas prie kavos puodelio, – bet į seimą neina, nors galėtų). Pridėjus dar ir A.Račą, mano kukliais paskaičiavimais, išeina apie 71 seimūną. Žinoma, reikėtų atsižvelgti ir į riziką, jog tas 71 atsiras ne po sekančių, bet dar po sekančių rinkimų. Tačiau užkrečiantis gali būti ne tik blogas, bet ir geras pvz. Gal paskui jus pakils daugiau tokių?
  Ginti savo ir kitų žmogiškąsias teises seime kaip Lietuvos Respublikos parlamentarui, jums, tikriausiai, suteiktų daugiau galimybių nei kaip žurnalistui. Ar aš klystu?

 • Romai,
  Esat teisus. Parlamentaras gauna 10 000 lt atlyginimą. Labai daug tautiečių tame mato problemą,- jų nuomone per daug. Tokių piliečių aš visada klausiu, – tai kiek gi turi uždirbti žmogus, priimantis arba nepriimantis įstatymus, pagal kuriuos mes visi gyvenam, nuo kurių priklauso daugumos šalies gyventojų gerovė ir valstybės ateitis? Atsakymai patys įvairiausi, daugiausia – nuo pensijos dydžio iki 3000 lt. Štai ir atsakymas, kokius žmones mes norim matyti valdžioje – vidutiniokus (išsilavinimo ir saviugdos požiūriu), nes būtent tiek uždirba vidutiniai vairuotojai, autoremontininkai, melžėjos, na dar mažučio uab’o direktoriai ir panašiai.
  Tad kaip į valstybės valdymą įtraukti rimtus specialistus, savo srities ekspertus? Kol piliečiai siūlys savo išrinktiesiems vidutiniokų atlyginimą, seime matysim vidutiniokus. Logiška. Žinoma, problemų yra gerokai daugiau.

  • Anonimas

   Yra ir kitas reikalas.
   Pradėsiu iš aplinkui… šauktinis kareivis (nei šioks, nei toks – tiesiog skurdukas); samdytas kareivis (dirba, žudo už pinigus – nužudei gavai, tai ir žudys); karys – Tėvynės gynejas (komentarų nereikia).

   Tas pats ir kitur. Yra labai daug tarnybų, kur algų pakėlimas jo geresniu darbuotoju nepadarė. Veikia tik Pareto dėsnis: 20 proc. darbuotojų atlieka 80 proc. reikalų, o likę 80 proc. – 20 proc. reikalų. Tas pats parduotuvėje ir bet kur (80:20).

   Na, o kai kalbame apie tuos, kurie už centą utėlę į Marijampolę nuvarys – kita kalba (jei kalbame apie pelno siekiančius). Ačiū Dievui, kad didžioji jų dalis už pinigus tėvų nežudytų… tai tiks skirtumas…

   Žmonijai didžioji bėda – vartotojiškums, verslas, urbanizacija… be jų žmogus būtų laimingas (bet tai būti negali, tad žmogelis ir padeda šaukštą nei dienos negyvenęs… vis ryt, vis ryt, taip ir padeda tą šaukštą nei dienos negyvenęs, ypač verslininkas… nebent jis gyvena, kai šalia yvos, alus, krepšinis…).

   Na ir nusikalbėjau, niekas čia nesupras… – galima ištrinti…

 • Anonimas

  Kviečiu į naujos grupės „Pagaminti Lietuvoje“, debiutinio albumo „3 valstybės pareigūnai ir 3 mln.“ pristatymą.

  Muzikinės grupės narių skaičius: apie 3 mln.

  Stilius: Liaudiškas;

  Instrumentai: Medinių šaukštų barbenimas į puodynę ir ritmiškas tuščių pilvų burzgėjimas;

  Repertuaras: LR Seimo priimtų įstatymų koveriai, LR Vyriausybės programos interpretacijos;

  Grupės prodiuseris: A. Valinskas;

  Grupės vadybininkas: A. Kubilius;

  Kaina: Grupės nariai jau susimokėjo;

  Renginio vieta: Lietuvos Respublika;

  Renginio pradžia: Jau prasidėjo;

  Renginio pabaiga:..?