Blogeris Slyvanosis apibendrina pastarųjų 17 metų laikotarpį III

Septintas iš septynių blogerio Slyvanosio pastebėjimų vertinant laikotarpį, po Aukščiausiosios Tarybos – Steigiamojo Seimo kadencijos pabaigos:

Pažadų tesėjimas: Seimo narių bus 100, beliko įkurti dar 27 ministerijas.

http://racas.lt

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • Šį kartą nepavyko. Laukiam IV

 • Izidorius (Ysidor GB)

  Tipo 141-27-14=100?
  Jei tik tokia mintis, tai gal uztenka, Arturai, tu slyvanosio citatu, nes nei jos gilios, nei smaikscios.

 • A.G.

  Normalų žmogų šiandien turi sukrėsti žinia apie banditus, kurie jau siautėja su kirviais atėję į nepažystamų žmonių namus.
  Jei kas duotų A bombą ir lėktuvą – nesudrebėtų ranka užskridus ant šitų išsigimėlių krašto.
  Joke, žinoma, per ašaras – savo aplinkoje pažystu tik nuostabius žmones, jų labai daug.
  Demokratija pradeda palaipsniui – žudė gatve žmones, dabar jau ateina į namus su kirviais.
  Dievaži galėčiau savo rankomis prismaugti kiekvieną demokratą – nekaltų žmonių žudynių Lietuvoje organizatorių…
  Te būnie prakeikta žmonių žudikė – demokratija.
  Kaip visada, žinoma, joke…

 • J. naivus

  Pažadų tesėjimas: Seimo narių bus 100, beliko įkurti dar 27 ministerijas, bet čia priėjo Valinskas.

  • J.n,
   O pats supratai, ką parašęs? :)

   • J. naivus

    a) ir sumaišė skaičiuotę, pasiūlęs 50+14.
    b) ir neįsipaišė į sistemą. Ta iš baimės sugriuvo.
    c) ir pralinksmino visus, atsivesdamas ne tik 3 dailias damas.
    d) ir pasakė : „Happy Crisis“. Toji pasitraukė…
    e)etc

    ……………
    Jaunimui -sovietmečiu buvo toks linksmas liaudiškas personažas būtinai standartine forma:

    ,bet čia Kindziulis ir ….

    Būdavo tikrai elegantiškų gero humoro pavyzdžių, net Ezopo kalba atspausdintų ar tarp eilučių.

 • Slyvanosis

  Piktajam Izidoriui: nepretenduoju į minčių gelmes ir šmaikštumas (yra mūsų valstybėje aukščiausio lygio (1-3) šmaikštuolis unabomberis, kurio nenukonkuruosiu).
  Pacituosiu LR Konstituciją:
  60 straipsnis
  Seimo nario pareigos, išskyrus jo pareigas Seime, nesuderinamos su jokiomis kitomis pareigomis valstybinėse įstaigose ir organizacijose, taip pat su darbu verslo, komercijos bei kitose privačiose įstaigose ar įmonėse. Savo įgaliojimų laikui Seimo narys atleidžiamas nuo pareigos atlikti krašto apsaugos tarnybą.
  Seimo narys gali būti skiriamas tik Ministru Pirmininku ar ministru.
  Seimo nario darbas, taip pat išlaidos, susijusios su jo parlamentine veikla, atlyginamos iš valstybės biudžeto. Seimo narys negali gauti jokio kito atlyginimo, išskyrus atlyginimą už kūrybinę veiklą.
  ……

  67 straipsnis
  Seimas:
  ……
  7) svarsto Ministro Pirmininko pateiktą Vyriausybės programą ir sprendžia, ar jai pritarti;
  8) Vyriausybės siūlymu steigia ir panaikina Lietuvos Respublikos ministerijas;
  9) prižiūri Vyriausybės veiklą, gali reikšti nepasitikėjimą Ministru Pirmininku ar ministru;
  ……
  Štai čia tikrosios gelmės, kuriose nardė ir nardo visi be išimties seimo valdantieji.
  Todėl man pasirodė, kad tebūnie 41 ministeris ir 100 seimūnų…

 • Skirmantas

  Kas del citatu, siandien paziurejau LNK zinias. Ispudis liko ilgam. Pirmiausia kai kalbinamas kulturos ministras tiesiog apsikabino zurnaliste, mete kelias frazes, palipo kelis laiptus, tada pradejo sukti ratais apie operatoriu.

  Pagalvojau, kad tai jau kaskur matyta. Turiu galvoje politiko noras taip intymiai bendrauti su zurnalistais. Pvz., buves parlamentaras Mykolaitis kartais megdavo seimo posedzius is zurnalistu lozes stebeti. Bet jis lyg ir isgeres buvo? O stai Vilkaitis lyg ir blaivas? Kulturos ministras.

  Bet po keliu akimirku kitas reportazas buvo tiesiog tobulas. Kodel? Todel, kad nereikejo nei „subjektyvaus zurnalisto“, nei kokio nors „kompetentingo analitiko“, net operatoriaus nereikejo. Pakako paleisti audio irasa is vyriausybes posedzio, kur buvo skiriamas Kauno apskrities virsininko pavaduotojas Mindaugas Balasaitis. Pradejes prisistatyma nuo pasakojimo apie savo bendravima su prokurorais ir patikslinimu, kad jis „niekada nera padares jokiu esminiu klaidu“ M.Balaisaitis auditorija tiesiog nukautavo fraze: „Manau, ateitis parodys, ar ta biografija atitinka mano asmenį“.

  Stai metu citata! Skiriamo vadovo tikslas irodyti, kad jo asmuo oficialios biografijos (manau ministru kabinetui pateikiama tik tokia) neatitinka. Saleje juokas, beveik aplodismentai. O neklystantis ir jau ne karta su prokurorais bendraves kandidatas be problemu skiriamas i pareigas. Alfoje galima isgirsti irasa.

  Tai stai vyriausybe saiposi ir juokiasi is visikai situacijoje nesigaudancio kandidato, o man kyla klausimas – tai kas didesnis klounas, kaskieno i posta stumiamas kosmonautas, ar ji viesai isjuokes, bet vis tiek be problemu paskyres politikas?

  • Skirmantai,
   Gerai pastebėjai – ten buvo LNK. Ir Vilkaitis tai pastebėjo. Visa kita – ilga istorija. Tik Vilkaitis ne šiaip sau taip, – prieš LNK. :)

 • Fredis publikuoja:
  Šiandien užvirė įdomios aistros aplink laikraštį, kuris neperka BNS produkcijos,
  pažvelkime į situaciją akies krašteliu ir mes, rubrika gali vadintis “Man nepatiko”.
  citata:
  231. iš respublikos 20:48 02-04
  ” Kodėl jis mums parūpo? Lengviausia atsakyti jo paties stiliumi: ” Respublika” padeda A. Valinskui todėl, kad ji per visą savo gyvenimą stengėsi apginti ir apsaugoti silpnuosius: puolamus, ujamus, skriaudžiamus. Ar rasite šiandien kitą kokį veikėją, kurį kasdien, nuo ryto iki vakaro, šitaip kapotų visos TV bei radijo stotys? Deja, nepaisant visų pastangų, kol kas jam nepateiktas nė vienas kaltinimas, kurį jis būtų padaręs po to, kai tapo Seimo pirmininku. Visos nuodėmės iš praeito šou gyvenimo: ne ten dainavo, ne su ta šoko, ne ten investavo, ne su tais susidėjo. Įdomiausia, kad viskas nufilmuota. O tai reiškia, kad naudojama vieša informacija. Viską, ką darė Valinskas, darė prieš kameras, todėl savo laiku viskas buvo per TV demonstruota. Vadinasi, visuomenei visa tai buvo žinoma prieš rinkimus. Deja, prieš rinkimus buvo tyla. Ko laukė TV žinių ir spec. tarnybos? Kol pats suklups? O gal – kol puls į Kirkilo glėbį, ką, beje, išsijuosę prognozavo žymūs žurnalistai, apžvalgininkai, politologai, redaktoriai ir visuomenės veikėjai (pavardžių neminėsime). O kai nesulaukė, kai sistema juo nusivylė, tuomet ir pradėjo narstymus po kaulelį nuo pat gimimo. ” Respublika” irgi dažnai neįsipaišo į įvairias schemas bei sistemas. Savo kailiu žinom, kas už tai būna: revizijos, teismai, šmeižtai, šūviai, gaisrai sodybose. Todėl suprantame ir užjaučiame politikos naujoką A. Valinską, kuriam dar visas gyvenimas prieš akis. Netgi jo arogancija mums suprantama. O kaip kitaip elgtis su žurnalistais, kurie it pasiutę puola žeminti savo pašnekovus, net nediskutuoja, o loja, bijodami patys apsijuokti prieš visą Lietuvą dėl savo kompetencijos stokos, todėl ir skuba kuo greičiau nutraukti pašnekovą, pasigirdus bent kiek protingesniam atsakymui. Kaip elgtis tokiais atvejais save gerbiančiam žmogui? Verkti? Atgailauti? Kartu loti? Žurnalistui kojas bučiuoti? Deja, belieka slėptis po arogancijos kauke ir stengtis nenusižeminti iki žurnalistų lygio. Todėl, susidūręs su žodžio kišenėje neieškančiu Valinsku, dažnas žurnalistikos grandas ne juokais sutriko. Suprantama. Šitiek laiko buvo įpratę, kad tiktai jų kiti privalo bijoti. “
  —————
  Galiu nuo savęs pasiūlyti dar kartą perskaityti A.Račo “ Atsiprašau, Arūnai, bet ufonautas Tu…ir visiškai beviltiškas “
  Tikrai verta :)

 • Levas

  As labai atsiprasau, rasau visai ne i tema, bet vis apie ta pati, ar ziurejot Putino kalba Davose? Jei ne pasiziurekite, ir be to yra transcriptai, wallstreetjournal (online.wsj.com/article/SB123317069332125243.html). Ir dar galite youtube susirasti video irasa „US should listen to Putin“, kuriame stai kas:
  according to Paul Craig Roberts, former assistant secretary of the U.S Treasury during the Reagan Administration:“Washington should listen to anti-crisis measures proposed by Vladimir Putin“(watch?v=ZK6Dk_DUs_4). Ir dar, man labai idomu, tai ka as randu, kalbant apie realias krizes priezastis, ir „KAS KALTAS?“.. galima sakyti kad 100% pasitvirtina tai kas yra papasakota ZEITGEIST:ADDENDUM.. o cia sake.. kad tas ZEITGEIST nesamone..“ cha cha.. :)

 • Linas

  nežinau kodėl,matyt iš naivumo,bet esu karštas šalininkas seimo narių mažinimo iki 111.Aišku,jau pastatatytos naujos salės,pridaryti kabinetai ir pan.Bet šioj vietoj palaikau Valinską ir DP,nors ir kokiais populistais mes juos bevadintume.Kaip suprantu,pagrindinis argumentas prieš yra tas,kad mažesnį kiekį parlamentarų įvairioms lobistų grupėms esą bus lengviau nupirkti.Gal ir lengviau,bet aš ir dabar,prisimindamas įvairias situacijas,nematau čia superdidelės problemos.Partijoms reikalingi pinigai,grynieji ypač,taip kad čia viskas jau daugmaž nusistovėję ir turi savo kainą.Jokios STT ir FNTT,kol esame,kas esame,čia nepadės.Tuo tarpu ekonomija biudžetinių lėšų,kad ir ką bekalbėtume,būtų ženkli.Keičiant konstituciją,mano galva,reikėtų prie to pačio uždrausti seimo nariams tapti ministrais.