Ar mums tikrai būtina tai žinoti?..

Užduodu dar kartą tą patį klausimą: ar mums tikrai būtina tai žinoti?

http://www.balsas.lt/naujiena/530883/a-dautartas-palaidotas-salia-savo-brolio-foto#28171

http://www.lrytas.lt/-13008843261300398832-kaune-%C4%AF-paskutin%C4%99-kelion%C4%99-i%C5%A1lyd%C4%97tas-a-dautartas-papildyta-nuotraukos.htm

http://www.alfa.lt/straipsnis/10855165/?Petrasiunu.kapinese.atsisveikinta.su.Aurimu.Dautartu=2011-03-23_16-40

http://www.15min.lt/gallery/zmones/Kaune-palaidotas-Aurimas-Dautartas-16550

… O jei jau labai smalsu, ar tikrai būtina ir pamatyti?

O jei ir tai būtina, įsivaizduokite save tose nuotraukose…

Ir, jei dar neskaitėte, paskaitykite Č.Aitmatovą. Apie tai, kas yra širi.

Gal padės…

(Dar neįvertinta)
Loading...
 • sim

  o va kai kokia kanopele nusirauni, tai agentura „Vilnius Lifestyle“ isplatina pranesima spaudai. http://www.15min.lt/naujiena/zmones/lietuviai/gintare-gureviciute-vietname-pateko-i-kraupia-avarija-3-142821

 • O kodėl mums būtina žinoti, ką apie tai, kas yra visiškai nesvarbu, mano A. Račas? :) Internetas didelis – visų teisė rinktis. Aš minėtų straipsnių nė nėpaklikinau. Net ir perskaitęs šį įrašą:) Taip kad – nebūtina ir niekas neverčia.

  • Ne visi moka ir sugeba rinktis. Juk niekas neverčia ir alkoholio, tabako, narkotikų rinktis…

  • senko

   gerbiamas Čyvai , tada sutikite, kad tiek Artūras, tiek ir kiti blogeriai turi teisę tiek paklausti , tiek pasakyti , kad visas šis siutas aplink Dautarto mirtį, tiek apie Jūsų publikacijas yra visiškas šūū… Jus galite su tuo nesutikti

   • Sutinku. Ar aš kur kvestionavau kieno nors teises? Pats nerašiau apie tai nė žodžio ir neskaičiau nei vienos publikacijos dėl banalios priežasties – man neįdomu.

  • mielas Tomai, jei tamstai visiškai nesvarbu, tai kodėl čia nuolatos lankotės ir dar bandote aiškinti, kas yra svarbu? Juk internetas, kaip sakote, didelis.

   Beje, vakar visai netyčia radau tamstos pasigyrimą, jog esate prisidėjęs, kaip pats teigiate, prie mano „emocinio persitempimo“. Tai žinote, mielas Tomukai, ką norėčiau tamstai pasakyti: gerokai pervertinate savo jėgas ir gebėjimus. Mano šuniukas man sukelia daugiau emocijų nei tamsta ir laiko aš jam taip pat daugiau skiriu. Savo dėmesį tamstai galėčiau palyginti su Doros rujos laikotarpiu skiriamu dėmesiu kaimynu palaidiems šunėkams, kai jie bando pro tvoros plyšius lįsti į mūsų kiemą. Tada mane tai nervina, kartais net akmenimis pamėtau. Laimei, ruja trunka neilgai ir po to šunėkai vėl tik valkatauja, nesikėsindami į jiems nepasiekiamą vilkšunę.

   • Liuda

    Ne į temą. Vokiečių aviganę, gerbiamasis, vokiečių aviganę… labai nemėgstu, kai žmonės patys nežino, kokios veislės šunį laiko :)

 • Zilvinas

  Gerai, kad internetas platus- visi galime rasti ko ieškome ar kas mums aktualu. Jums tai neaktualu, man – irgi. Tačiau blogo aktyvumas šia tema rodo tik susidomėjimą.
  P.S. neabejoju, kad netrukus keletas „gilios“ žurnalistikos laidų nagrinės šią temą (panašiai kaip su Kauno banditu: įsijungi vieną kanalą- Kedys, perjungi kitą- Kedys, galų gale perjungi trečią- Kedys. Taip dabar bus kita pavardė).

 • Jei ne aktualu, tai neskaitote ponas.
  As ir galiu pateikti desimtis straipsniu, kurie man ne idomus ir nereikalingi, bet kenciu.
  O visi laikrasciai, man, turetu rasyti apie sporta ir krepsini. Ale – Broliai nusimyzo ten ir ten, Kaukenas sausgysles rudos spalvos.
  Sorry, bet ne visiems politika , ben Ladenai ir Kadafiai su Kubiliui yra idomu. Yra ir nekrofilu..

 • O žurnalistiniai paparacai turi laisvę taip imti ir fotkinti laidotuves? Kažkaip abejoju, kad artimieji su tuo sutiko. Ar jiems sutikimo nereikia? Nesigaudau…

  • Viešoje vietoje fotografuoti galima beveik viską…

   • Vadinas, čia bus kažkokia įstatyminė spraga. Galimybė, jog mane gali kas nori fotkinti, verčia jaustis nesaugiai. O dar kapinėse prie artimojo karsto, įvykus tragedijai..tai ŽMOGAUS ORUMO IŠNIEKINIMAS.

    • Anaiptol ne spraga, be to, skiriasi fotografavimas ir nuotraukų viešinimas… O nesaugiai jaučiasi ir įvairūs tvarkos pažeidėjai, kai juos fotografuoji :-)

     • suomis

      Žmogau, pasiklydai tarp tryjų pušų. Tik dėl to, kad tie žmonės buvo gerai išauklėti, tie sumauti paparaciai išnešė savo subines. Už tokius darbus, reikia atlaužti taip, kad daugiau niekada negalėtų kamerų į rankas paimti. Kas dėl šios naujienos, tai kaip tik daugeliui ji visiškai neidomi. Patys „žurnalistai“ įsikalbėjo, kad tokios nauienos kažkam idomios ir transliuoja. Ir apskritai, Lietuvoje normalios žurnalistikos nėra, nebent kelios išimtys, kurios kaip tik ir patvirtina taisyklę. Pasižiūrėjus naujienas per TV, tai apart Gedimino prospekto nieko daugiau nėra, bet pavyzdžiui man visiškai nusišvilpt kas tam prospekte vyksta. O kas vyksta kituose miestuose, nieko nesužinosi, lyg ten žmonės negyventų. Dargi, reikėtų vadinti ne žiniasklaida o gandosklaida.

     • Spraga. Bent aš matau konfliktą tarp viešo fotografavimo ir privataus būvio toje fotografijoje :)

 • Vytas

  Nesuprantu, o kodel tai turetu buti slepiama?

 • tiesa pasakius – gaila artimų žmonių, ir gėda už tuos, kurie iš mirties Šou, pinigus ir reitingus daro.

 • Vakar visas TV mirgėjo TA tema. Jautėsi didelis liudesys, kad dar didesnio skandalo ir sencacijos įsukt neišeina, nei šeip savižudybė.

  • Tiesa

   Lietus Rytas ties tuo jau dirba: „Tragedija suskaldė giminę“… Keista, kad Račas stebisi. Juk tokiomis temomis uždirbinėjami neblogi pinigėliai. O klausimas turėtų būti adresuotas tiems žurnalistams ar jų šeimininkams.

   • Liko jau visai nedaug, tuoj Zvonke gimdys , sukuosena juk jau pakeite..

   • Sejanus

    Šiuo atveju „Keista kad Račas stebisi“ yra puiki diagnozė visuomenei ir žiniasklaidai.

    Sveiku atveju, kai apatija ir cinizmas organizmo dar pilnai neužvaldė, turėtų būti keista, kad kažkas nesistebi.

    • Tiesa

     Matomai jau baigia užvaldyti, nes stebisi labai retai…

 • Pingback: Svečio įrašas: A.Vinokuras apie A.Račo spekuliacijas | Artūras Račas()

 • Rytis I

  Geriausia būtų jei penktam puslapy ir po specialia rubrika. Keista, kodėl kunigai tyli?
  Jei visdėlto tai tampa rezonansine tema, nevertėtų dauginti tokių kaip „Išeina talentingieji“, ar kaip čia kažkas atseit, „tam reikia drąsos“. Kas be ko, drąsi esam tauta, ale gal užtenka tų įrodymų…

 • Regis

  „Ar mums tikrai būtina tai žinoti?“

  Mūsų daug ir mes labai skirtingi ir tikrai daliai mūsų norisi tai žinoti. Taigi yra visgi tam tikra paklausa informacijai. O žiniasklaidos matyt viena iš priedermių kažkaip reaguoti į tą paklausą (informacijai).

 • dariusm

  Jei parduotuvėje bus vien makaronai, parduotuvės vadyba irgi sakys, kad „va kaip žmonės perka makaronus, todėl tik juos ir parduodame. Kitų prekių neperka“. Tas pats ir su žiniasklaida. Rašo apie tas pačias nelaimėles-selebrites, o skaitytojas ištroškęs ko nors lengvesnio, nelabai turi pasirinkimo, tai ir klikina.

  Iš kitos pusės, jei nesveikai ištroškęs dėmesio idiotas pats išplatina pranešimą, kad jo draugei koja nutraukta, tai apie ką kalbėt? Tiesa, jis užmiršo paminėt, kas visgi sėdėjo to motorolerio šoferio vietoj.

 • mindaugas

  man dabar aktualiausios naujienos: Libija ir Japonija.
  pabandykite, kaip yra lengva surasti paskutines naujienas delfi.lt.