Apgavikai Eurovizijoje…

Kadangi esu Prima… vėl žiūriu Euroviją.

Ir galiu atsakingai pareikšti, kad jos rengėjai apgaudinėja televizijos žiūrovus.

Tada, kai siūlo pažiūrėti trumpas visų atlikėjų pasirodymų ištraukas.

Apgaudinėja todėl, kad iš tiesų rodo ne ką tik buvusius pasirodymus, o generalinės repeticijos akimirkas.

Stebint vieną pasirodymą ir pakartojimą tai buvo daugiau nei akivaizdu…Bent jau tiems, kas kartais paskaito, ką rašo žiniasklaida.

Mano subjektyvia nuomone, tai yra nesąžininga, nes vertinami yra pasirodymai tiesioginiame eteryje, o ne repeticijoje.

Apgavystė ir tiek.

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  Tai nesaziningumo ar saziningumo konkursas- tiesiog komercinis renginys! Ryte pinigai- vakare kedes. Tokie konkursai zmoniu klausia: kas jums siemet labiau patinka- melyna ar geltona spalva ?
  Ar kas graziau: klevas ar kastonas?

 • RM

  Taigi akivaizdu, kad fiziškai tai tiesig neįmanoma sumontuoti iškart. Kokia čia apgavystė, jei tai neslepiama? kas nori, tas žino…

 • Linas

  Kadangi esu Neprima… Eurovizijos nežiūriu ir niekada nežiūrėjau ir nežiūrėsiu.Todėl negaliu bet kaip – atsakingai ar ne – pareikšti,kad kažkas čia kažką apgaudinėja.Manau,kad tiems,kurie kartais paskaito,ką rašo žiniasklaida,akivaizdu,kad repeticijoje ar tiesioginiame eteryje transliuojami pasirodymai dažniausiai yra nesąžiningi,nors tai mano subjektyvi nuomonė,kuri dažnai nesutampa su redakcijos.

 • senko

  mielas Linai, šį sezoną labai madinga viešai pareikšti, kad nežiūri TV, todėl viskas , ką ten rododo yra visiškas Š. Būtumėt (atrodytumėt) visiškas intelektualas , jei pareikštumėte , kad visiškai nieko neskaitote, neklausote , nes ten visiškas ŠŠ. Įsivaizduojate kaip būtų krūtai?

  • R

   mielas senko, nuliūdinot. Kadangi ne tik šį sezoną nežiūriu lietuvos TV (išskyrus žinių laidas), nes kiekvienas bandymas žiūrėt pakvimpa Š, tikriausiai prarandu galimybę pretenduoti į „visiško intelektualo“ statusą. Belieka džiaugtis galimybe būti nominuotam „visišku dunduku“ skaitant/rašant račvietėje…

   • senko

    mielas R, kaip pasakytų toks pat mielas Artūras , praradote lietuviškos TV suvokimo galimybę, todėl nurašomas … na pats suprantat kur ;-)))

 • tipenu pro sali

  akivaizdu kad arturas nieko neraukia apie tv amata.. cia tau ne ltv kur filmina 3 kamerom.. o eurovizijoj viso labo 20.. zodziu filmina is virsaus is apacios is priekio ir is subines.. zodziu jei tik kas pageidautu ir i kelnes kamera ikistu.. :) tai vat ir visa ta mesla dar reik sukramtyt ir veliau pateikt ziurovui kai 30s. klipuka.. nu zodziu arturai knygute dar jums reik paskaityt BROADCASTINGO PRADMENYS DUNDUKAMS!

  • Genijus

   Tipendamas pro šalį, atidžiai pažiūrėkite po kojomis, ar kartais purvinais savo batais nemindote gražios baltos iškrakmolytos staltiesėlės…

   • Fredis*

    Čia yra idealistinis rašinėlis žmogaus, kurio savastį lemia humanistinis pradmuo. Televizija yra apskrita optinė apgaulė visai nesvarbu kada sumontuotas signalui pasiųsti vaizdas – vakar, užvakar ar tiesioginės transliacijos metu. Dabartiniu metu vienintelis tikras dalykas yra žydintys sodai, kurių grožio neperteiks jokia TV.

  • Kęstutis A.

   Tamsta turbūt gyvenate kelis dešimtmečius atgal. Transliavimo pagrindai yra paprasti, tačiau jeigu režisierius ir montuotojas geri, gali tuos trisdešimt sekundžių sukurt greičiau nei perskaityt tamstos komentarą.
   Labai geras pavyzdys yra sporto varžybos.
   Reikia tiesiog gerai mokėti planuoti. Turbūt dirbate vietinėje kreivų veidrodžių televizijoje, jeigu šnekate tokias nesamones.

  • Va BŪTENT – reikia išmanyti tiesioginio eterio amatą, nes ne visi tai gerai žino. To nežino tie, kurie niekada nėra susidūrę su tiesioginiu eteriu ir televizijomis… Duosiu užuominą dundukams. Realiai tiesioginis eteris niekada nebūna tiesioginis – vėluoja kažkur apie 10-12 minučių (gal šiek tiek mažiau)…

   • Kęstutis A.

    Labai priklauso nuo renginio pobūdžio, bet iš esmės tiesa.

 • Šiemet visiškai ignoravau tą konkursą. Nesidomėjau nei nacionalinėmis atrankomis, nei pusfinaliu ar finalu. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad nieko neprarandu.Kam skirti laiką kičui?

  • bang

   O kaip įsitikinat ?

   • Na va, paskaitau panašius įrašus bloguose ir suprantu, kad niekas nesikeičia. Kasmet tas pats. Tuštybių mugė – ne daugiau.

 • tipenu pro sali

  pasirodo eurovizijos rezisieriai ir montuotojai blogi arba visiski tinginiai. zodziu pinigu naujaisiai technikai uzteko o kam su ja dirbti ne.. tai pasamde bet ka is gatves.. norejo kaip geriau, gavosi kaip visada :)

 • Tai tik detalė kodėl dabar daug žmonių aplamai jau nebežiūri TV ir nebeskaito laikraščių.
  Ir čia nemanau, kad naujos mados reikalas.
  Juk kievienas mato, jei jo srityje ten nieko tikro, – reiškia ir kitose srityse tas pats. Reiškia, kam gaišti laiką.
  Taip. Tie kas naudojasi TV ar laikraščiu, visgi, čia manau jau turime reikalą su žmogaus priklausomybe.Kaip ir kitiems blogiems dalykams.
  O Eurovizijoje šitas dalykas manau jau nuo seno ne pats aktualiausias. Patys rinkimai, – čia aktualija. Juk čia absurdo teatras.
  Taip kaip žodyje „laisvė“ sutilpo daug kur perviršiai, tai čia ypač. Dar gerai bent tas faktas, kad pirmoji vieta visvien atitekdavo geriausiam. Ir pusė velnio dar pirmas šešetukas išeina, nors tie balsavimai… bet tai senesnė mano patirtis, nes jau daug metų tos eurovizijos nesu matęs, gal kas ir pasikeitė į gerą.
  O šiaip juk aplamai TV mėgsta falšą. Juk TV daugeliu atvejų manau yra noras nesusitapatinti su tuom, kad vartotojui yra pateikiamas montažas.
  Juk iš kitos pusės, manau geroje žurnalistikoje ir tiesioginė transliacija gali būti montažas, jei kalbėti ne apie euroviziją, – pavyzdžiui, pokalbių laidai sugebant pasirinkti tokius pašnekovus (ir tik tokius pašnekovus), žinoma, jie turi būti ir prognozuojami, kurie pasakys tik tai, kas tau reikalinga (žinai juk ką pasakys Veselka, ar Zuokas, ar Račas, ar JE Prezidentė).
  Kartais gal pokalbio laidos režisieriui nieko daugiau ir nereikalinga, apart tikros nuomonės. Bet tai taip pat bus sumanus montažas, net jei tai vyksta ir tiesioginiame eteryje.
  Bet ką čia asams ir sakyti. Čia daug vilkų yra, kurie visa tai, manau, kramto kaip voverė riešutus.

  • austras

   Absoliučiai su Jumis sutinku. Jei laidos tema yra žinoma iš anksto, tada tereikia sužinoti kas toje laidoje dalyvaus, o tuomet ir laidos „montažą“ nuspėti visiškai nesunku. Čia jei kalbėsim apie „rimtąją“ žurnalistiką. O štai jei kalbėtume apie tokias laideles kaip „Valanda su Rūta“, „Valanda su kita Rūta“ ir t.t. tai čia nereikia žinoti net būsimos laidos dalyvių – užtenka tik būsimą temą. Ir, aišku, yra tokie unikalūs brangakmeniai, kaip Kristupas Krivickas. Su jais dažnai dar paprasčiau – koks bus „montažas“ žinai, nes užtenka žinoti kas yra laidos vedėjas.

   • Valentinas

    Mielas Austrai,
    Laukiu iš tavęs analizės kaip šalies pasirodymai Eurovizijoje koreliuoja su tos šalies mokesčių sistema. Atsakymą, kurį parašysi jau žinau – kuo progresyvesni mokesčiai, tuo didesnė tikimybė laimėti aukštesnę vietą Eurovizijoje, bet vis tiek nekantrauju perskaityti visą analizę.

    • austras

     Valentinai, tai va, mano atsakymą Jūs žinot. Su tuo Jūs ir sveikinu. Nors, kaip žinia, jei koreliacijos „sąlygos“ dundukiškos, tai ir atsakymas, kurį žinote – dundukiškas. O šiaip tai stengiuos šiame bloge „zysti“ kuo rečiau. Ypač žinodamas, kad pats blogo šeimininkas mėgsta ant manęs „dėlioti“… :)

     • Valentinas

      Dėl blogo šeimininko, siūlau laikytis senos rusiškos šeimyninio gyvenimo taisyklės: „deda, reiškia myli.“

     • Fredis*

      Valentinai, austras su nerijumi yra šių dienų kalantos http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ealeksandravicius-siu-dienu-kalantos-emigrantai-ir-interneto-komentatoriai.d?id=45460345
      Geras Egidijaus A. sakinys apie nerijų su austru:
      „Galimas dalykas, kad dalis anoniminio protesto dalyvių yra tiesiog su gerais kostiumėliais, prie sistemų prisitaikę herojai, kurie, vardan sistemos ir savo galios pozicijų, turi atsisakyti dalies savo spontaniškumo, tikrumo, įsitikinimo. Ir tada jie dalyvauja dvilypiuose žaidimuose – esi sistemoje ir esi savim nepatenkintas, dalyvauji ritualuose viešoje vietoje, o užkulisiuose jau reiški protestą, kad aplinkui visi vagys, blogiečiai…“.

     • Valentinas

      Pagal šį apibrėžimą kalantos esame mes. Nemanau, kad Austras ir juo labiau nerijus yra tapę sistemos dalimis

     • Fredis*

      Man labai ilgai reikėtų galvoti kuo aš nepatenkintas, kas mane nervina, dėl ko turėčiau protestuoti. Man viskas patinka, todėl turbūt esu parazitas (nepatenkintų, maištaujančių, protestuojančių individų akyse).

     • mielas Austrai, darotės nuobodus ir nuspėjamas.

     • austras

      Deja, nesijaučiu įsipareigojęs būti įdomus ar linksminti…
      P.S. Geri dalykai įsimena.

 • Laisvas

  Aš galvojau, kad tokie žmonės, kaip gerb. A.R. Eurovizijos nežiūri, nes juk jis neklauso Radži, neskaito Čyvų žiniasklaidos, turbut ir Maximoj neperka. Mistika kažkokia.

  • mielas Laisvas,tik tokie kaip tamsta gali galvoti, kad Eurovizijoje dainuoja Radžiai ir Zvonkės. Tikriausiai perskaitėte pas čyvą arba užkalnį.

   • austras

    O Užkalnis ir Čyvas čia tas pats kas rytas ir vakaras, diena ir naktis, žiema ir vasara? Tas pats, kas visad ateina į kiekvieną „dedantį“ tekstą ir ko niekaip neįmanoma išvengti?

    • Trakimas

     Pamiršote-„ugnis ir ledas“.

     • suomis

      Prašytume be užuominų, Valinskas gali nesuprasti. :)

 • nesvarbu

  Būna ir primityvios laimės supratimas…

 • Vakaris

  Mane labiau stebina ne apgaudinėjimas rodant repeticijos įrašą, o „emocingas ir gyvas grojimas“ instrumentais…daužo būgnus, spaudinėja rojalį, drasko gitaras…kurios nėra pajungtos prie įgarsinimo. Panašu, kad „groti“ reikia tik dėl šou. Kuo ne karaoke čempionatas? Nežinau kodėl visi eina iš proto dėl šio menkaverčio konkurso ir kodėl jis tiek daug nušviečiamas. Atrodo tik dėl skambaus pavadinimo.

  • suomis

   Duoklė politinei konjunktūrai. Gal tai ir turėjo prasmę, tais, Šaltojo Karo, laikais, bet šiuo metu, šis projektas – išsisėmęs. Labai jau jis košerinis. Toks jausmas, klausantis šio projekto, lyg laikytumeisi dietos, – valgai, valgai o vis vien alkanas. :)

 • Storas

  Ltv begėdžiai, nes keletą nekonkursinių pasirodymų dengė reklama.Per Lenkijos televiziją pastebėjau

 • Vis stiprėja nuostata, kad laikas suformuoti visuomeninės harmonijos lietuviškai koncepciją [analogiškai kiniškajai, žydiškai ar amerikietiškajai], kur savo neprieštaringą vietą užimtų gerbiami ar ne: Račas, Austras, Čyvas, Užkalnis, Tipenantis, Nesvarbu, Rokiškis ir daugybė kitų (nieko asmeniško, personalijų tvarka atsitiktinė).

  Kad transformuojantis sampratoms suprastini taptų visų jų motyvai ir konkreti asmeninė situaciją, daliniai savirealizacijos atvejai.

  Galima koncepcijos nauda? Sumažetų „skrandžio“ ir nervų haliucinacijos, kai skrandžio ar tulžies sultys išsiskiria ne dėl maisto, o sąmoningo trolinimo tinklaraščiuose su tikslu mirtinai suerzinti ir reakcijų į tai..

  Toks elgesys išoriniam stebėtojui atrodytų nevertu dėmesio nebrandumu ar neišprusimu, todėl neerzintų, neatitrauktų vertingų esminių resursų nuo kitos veiklos. Trumpai tariant „neišsišaudytume“, o ir kaimynams būtų ką pasiūlyti.

  Kai neturi savo koncepcijos, tai dažniausiai elgiesi pagal primestą svetimą. Ką manote apie konceptualią valdžią?