Eurovizija: sugedo televizorius?..

… Sėdim ir žiūrim „Euroviziją“.

Kuo toliau žiūrim tuo daugiau klausimų kyla..

Vienas iš klausimų: gal sugedo televizorius?

Nes jau seniai tiek gaidžių vienoje vietoje girdėti neteko…

Apie kūrybą jau net nekalbu…

(12 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • epic fail

  • VYTS

   Račas ar Eurovizija?

 • tiesa, musiske gal maziausiai pjove i sona

 • Artūrai, vienas geriausių Jūsų įrašų.

 • Nežinojau

  Ačiū už gero juoko dozę. :D

 • Fredis*

  Gruzinų kūrinys buvo sudėtingiausias, niekas taip neišdainuotumėte, suomių vaikis – labai talentingas, Maltos pasirodymas – tobulai eurovizinis.
  Čia buvo Fredžio* trejetukas…

  • austras

   Fredi, dėl Maltos tai Jūs, kaip ir dėl progresinių mokesčių – neteisus, labai neteisus… :)

 • Gintaras

  O man kažkodėl atrodė, kad „Euroviziją“ žiūri tik dundukai. Reikės nueiti pas gydytoją. Kažkas atsitiko mąstymo funkcijai.

  • Gintarai, taigi aš esu „ober“…

   Pas gydytoją neikite, labai ilgai trunka…

 • geriausia būtų išvis nežiūrėti ir nekomentuoti eurovizijos. Tada ir visa problema išnyktų.

  • Gintautas

   Pradedu nuo savęs. Jau treji metai kaip „nevartoju“… :)

 • Jus tikras kad ne Humoro Klubo kartojima ziurejote?

 • Tikslesnis temos pavadinimas galėtų būti „Eurovizija: dėjau aš ant tos Eurovizijos“.

  • mielas kinomeka, spėju bandėte būti sąmojingas. užkalniai ir čyvai juokiasi.

   • Komentaras pašalintas – A.R.

 • Stogas

  Nezinau, bet kur daugiau gaidziu rode- pono princo is Anglijos vedybos tiesiogiai ar Eurovizijos atranka is Diuseldorfo ? Gaidziu TV?

  • Soliaris

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • Stogas

    Soliari o nebusi gydytojas belaukas kysio ? Ar vestuviu planuotojas su balionais ir balandziais ?

 • deividas

  Oho. Tai gal dar suspardykim Sahenko, nes ji lenke. a, Arturai?

  • mielas deivydai, tamstos klausimas yra klasikinis dundukizmo pavyzdys

   • deividas

    Mielas Arturai, as taip dziaugiuosi, kad Jus ne tinginys.

 • Rytis I

  Pažiūrėjau gabaliuką, labai patiko berods portugalai su transparantais. Gerai išreikštos europietiškos nuotaikos, o tas spalvingumas neleidžia atsipalaiduoti. Eurovizija ieško naujų stilistinių krypčių, šiais metais gana ryškus po(prieš)krizinis laikotarpis.

 • dzyvai

  Ar yra mokesčių mokėtojų pinigais finansuojamas to „meno“ rodymas Lietuvoje?

 • Eurovizija. 1974 metai. Ponas A. Račas kažkur po stalu dar.
  Taigi, Eurovizija, 1974: http://www.youtube.com/watch?v=85yMOPKR94M

 • minde

  Šitas dienoraščio postas netikėtai A. Račą mano akyse sulygino su čyvu ir užkalniu. Ar čia žurnalistika?

 • Šaip kaltas apyžioplis LRT garso operatorius (operatoriai), kuris nesugeba, ir tai jau kelinti metai iš eilės, sumaišyti garso kanalų. Nuo tada, kai Eurovizija transliuojama surround`e, LRT žioplys operatorius sugeba nuimti tik front kanalą, kuriame balsas, ir vos girdima instrumentuotė, o kitus kanalus, kuriuose ta instrumentuotė ir dirba, nudropina. Artūrai,Jūs, kaip žmogus artimas imperatoriui (suprask: sėdid LRT kartais) kalėtumėt šį klausimą pastatyt šonkauliu :)
  Reziumuojant pastebėsiu, kad jei instrumentuotė būtų tinkamai sumaišyta su balsu, tiek daug gaidžių nesigirdėtų, nes tie paukščiai kyla iš garso kanalų disbalanso.
  Ačiū už dėmesį.

  • Grasilda

   Kadangi gaidžiais ir prastu garsu skundėsi ne vien žiūrėję per LTv, gal priežastys kitur???

 • Rolandas

  Pastebėjau, kad nėra Trakimo komentarų. Nuostabu. Pasirodo, žmogus nelenda su savo nuomone ten, kur nieko neišmano, jis ir toliau reikšis tik ginčuose ekonomikos klausimais.

  • romas

   Aš manau, kad Trakimas muzikoje išmano, todėl nežiūrėjo Eurovizijos, arba Trakimas muzikoje neišmano, todėl žiūrėjo Euroviziją ir dar pakomentuos :) Statau už pirmą variantą, nes susipažinę su trim marksizmo šaltiniais ir trim jo sudedamosiomis dalimis labiau domisi klasika.
   Beje, ką reikia išmanyti muzikoje?

   • Rolandas

    Taip. Pagavot. „Išmanyti muzikoje“ toks pat neapibrėžiamas dalykas kaip meilė. Tiesiog susidarė įspūdis , jog Trakimas žino Viską. Tai ir pasigedau keleto (dešimčių) jo komentarų.

 • Kęstutis

  Praėjusį savaitgalį mano močiutės gaidys papuolė po bulviasodę ir jam chana. Vienas iš klausimėlių: gal ten buvo ir koks juodas gaidys, – mano močiutė dabar kaip tik tokio ieško, bo vištos liko be gaidžio?

 • kariunas13

  Tiesiai į 5-balę sistemą, šiaip peržiūrejus visus dalyvius tai absurdas dainos. Beje manau laimes BLUE

 • RM

  nei blogesnė nei geresnė nei pernai. Tik nesuprantu, iš kur tiek daug visažinių ant LT.

  P.S. islandai geriausi

 • tipenu pro sali

  buvo buvo ten gaidziu ir ne vienas ant scenos, bet eurovizija garseja, kaip daugiausiai geju tenkanciam vienam kvadratiniam metre- renginiu… :) pritariu RACIUI VISAIS GALAIS :)

 • Taigi, parašysiu tiems trims komentatoriams, kurie ankstesniam mano komentarui parašė trejetą su minusu (o tai beveik dvejetas, pagal mums labiau įprastą penkiabalę sistemą).
  Taigi, giliau paanalizavus, galima konstatuoti, kad ne kuriems čia apsilankantiems komentatoriams trumpi tekstai ne visada yra taip liaudiškai sakant įkandami.
  Gi ką norėta buvo pasakyti, kai tekste buvo įvestas žodis stalas. Ir greta to žodžio keturi skaičiai, t.y. vienas, devyni, septyni, keturi (žinoma rašyti reikia be kablelių, bet kadangi čia lankosi mūsų kalbos didelių patriotų, tai buvau priverstas atskirti kableliais).
  Na bet neužsibūkime prie nereikšmingų detalių. Toliau tęskime apie esmę. Juk nebe reikalo buvo įvesta pirma vieno garsaus šiandien žmogaus vardo raidė ir pavardė. Vėl turėtume atskirai panagrinėti, kodėl visgi buvo prieš vardo raidę įdėtas žodis ponas. Juk tokio amžiaus žmonės (amžius atskleistas labai originaliu būdu, – nurodant, kad žmogaus ūkis tilpo po stalu) ponais nėra vadinami ir šiandien. O paminėtais metais ponu nebuvo vadinamas netgi stambus spekuliantas, turintis, pavyzdžiui, Rokuose namą (na, gerai pamename, kad ten juos pasistatė Kauno mėsos kombinate dirbantys šoferiai ir ne tik). Bet vėl nesileidžiant į detales, noriu Jus sugrąžinti į esminius reikalus.
  Tad. Stalas tekste buvo paminėtas ne atsitiktinai, po ilgų kūrybinių ieškojimų. Juk ant stalo paprastai būna televizorius. Ir ne be reikalo tekste nėra paminėtas televizorius.
  Jo tiesiog nėra, juos tuo metu turėjo tik spekuliantai Rokuose, na dar profesoriai ten visokie (bet čia nelysiu į ponios Maldeikienės daržą).
  Taigi artėjame prie kolminacinių dalykų.
  Televizorius (jo ant stalo nėra) ir Eurovizija. Galima pagalvoti, kad komentaro autorius Izbliondimas iš visų mūsų sugalvojo pasišaipyti.
  Deja, ne. Čia ir slypi viso komentaro paslaptis, esmė, kurios niekaip neįkando tie trys garbios interneto svetainės (portalo, tiksliau) visuomenės komentatoriai. Iš tiesų pasakius, labai pasipiktinau, kaipo tokie ir prasmunka čia. Juk čia ne koks delfis. Bet neužsižaiskime vėl su smulkiomis detalėmis.
  Taigi. Visgi išduosiu viso sumanyko esmę, nes gal ir ne tik tie trys komentatoriai ne viską sugebėjo įkasti, minėtame mano ankstyvo rytmečio komentare.
  Taip išeina, kad minėtas žmogus, kurio ūgis paminėtais skaičiais nusakytais metais (turiu omenyje tą mano rytinį komentarą)neišgirdo to ansamblio per Euroviziją tuomet.
  O kas vaikystėje, kaip sakoma, negirdėta buvo, tas ir suaugus į aukštį dažniausiai nebūna gražu. Ne be reikalo paminėjau tik žodį negirdėta ir prie jo nepridėjau kitų didelę reikšmę turinčių žodelių (graži, negraži). Čia galima pasakyti, kad dažniausiai tai ir kas vaikystėje buvo negražu (pavyzdžiui simfonija panašėjo į kankinamos katės garsus ar, pavyzdžiui, į pjūklo garsus, kai pjauna medį), – suaugus, žiūrėk išgražėja.
  Tai ne visai turėdamas laiko čia pasiekti minėto anksšiau komentaro kulminacijos išaiškinimo aukštumas, gal nejučiomis jau pereisiu ir prie atomazgos.
  Mano ankstesniame komentare, taigi, ir buvo pabandyta atskleisti, kodėl gi tuomet šioje interneto svetainės parašyto straipsnio „Eurovizija: sugedo televizorius“ autoriui nepatiko šiuolaikinė muzika, t.y. pati, pati… juk straipsnis buvo apie eurovizinę, t.y. pačia, pačią….
  Na taip, ji panaši, kaip sakoma į gaidžių… (analogas – į cypiančių kačių. Kas daugiau gyvenęs anais laikais, čia būtent tokiems trumpai paaiškinau).
  Tad va ir galima padyti išvadą, kad ji patiks gal tiems ir po kokių trijų dešimtmečių, kurie vakar tupinėjo po stalu… bet ant jo buvo televizorius…
  O va tiems nabagėliams, kuriems tuo metu ant stalo nebuvo TV, o dabar, kaip ir tuomet juo tik gaidžiai pagieda, – ir yra šakės, liaudiškai kalbant.
  Na, čia vėl taip trumpai padėsčius, nesitikiu kad taip pat būsiu atskleidęs visą savo rytinio komentaro esmę, minėtiems trim komentatoriams… nežinia kokiu būdu patekusiems į šią garbią interneto svetainės auditoriją (portalą, liaudiškai kalbant).

  • Dretas

   Kad nuraminti tamstos susierzinima ir susireiksminima, noreciau pasufleruoti dar viena Teorija, kuri nesikesina i desimties zodziu komentaro giliai paslepta brandzia minti, kuri niekuo nera susijusi su Samokslo Teorija:
   3 minusai atspindi 3ju komentatoriu nuomone, kuri yra susijusi su nuoroda ir joje skambancia daina. Vieniems patinka, kitiems nepatinka. Juk pagrindinis komentaro akcentas buvo nuoroda, parodanti kokia buvo Eurovizija, o ne tu laiku baldu kokybe, zmoniu (ne)legali laisvalaikio veikla, TV dezes (ne)turejimo fakto issami analize konkrecioje politineje – istorineje valstybineje santvarkoje.
   Pagarbiai, su palinkejimu – nereikia ieskoti slieku ten, kur jie nesiveisia, o ypac savo paties parasytuose komentaruose.

   • Tai po paraliais, – juk čia vėl tie trys. Imsiu aš jiems ir dantis išdaužysiu…
    Su geriausias linkėjimais, su pačia geriausia nuotaika Izbliondimas

    • Dretas

     Kad but tikslesniam, mazu maziausiai – ketvirtas ir manau ne paskutinis

     • …paduosiu teisman už priekabiavimą tuomet.

 • Whisker

  Kuria prasme „gaidziu“? Eurovizijos kontekste galima labai skirtingai interpretuoti si zodi :) Gaila, kad siemet neturim Lietuvos atstovu, nors gal ir gerai. O kad tas konkursas su muzika nieko bendro neturi ir net ir pries 30 metu mazai ka bendro teturejo, tai manau net maziausiai suprantantiems muzika yra aisku.

 • suomis

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • romas

   Vardan ateities neverta stengtis – ji vis tiek ateis neišvengiamai. Gali būti, kad žodžiai jaščikas, pornūcha ir agurčikas bus kada nors priskirti prie vartotinų ir net bus laikomi itin literatūriškai vaizdingais.

  • Valentinas

   Suomi, po pastarojo komentaro niekas, niekada tavęs rimtai nebevertins, nes paaiškėjo, kad esi paprasčiausias „morozas“

   • suomis

    Komentaras pašalintas – A.R.

    • suomis

     : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   • Fredis*

    Švenčionyse Apocalyptica su styginiais, tinklinis vietoj žiūrėjimo į eurovizinę dėžę atsigaivinant šilta Lithunian Vodka ir užkandant raugintais agurkais yra visai snobiškas poelgis.
    Man gėda, kad tuo metu žiūrėjau į gaidžių stripinėjimą Diuseldorfe.

    • suomis

     Aš tik norėjau pasakyti, kad žmonės renkasi tokias laisvalaikio praleidimo formas, kurios negadina nuotaikos o iš ryto atsikėlus galima šypsotis ir gera nuotaika eiti į darbą. : )

  • Rolandas

   Suomio komentaras nebuvo jau toks baisus. Stačiokiškas, netašytas ir tiek. Tai įdomu ar pats išprašė A.R., kad pratrintų, ar cenzūra tiek sugriežtėjo?

   • suomis

    Gali būti, kad ponas Artūras yra įtakojamas vidinio prieštaravimo, nes jis, iš vienos pusės yra BNS direktorius o iš kitos pusės prisipažysta esąs socialdemokratiškų pažiūrų.
    http://www.lsdp.lt/lt/nuomones/687-a-racas-tikriausiai-esu-socialdemokratiniu-paziuru.
    Dėl to jis toks griežtas, čia susirinkusių dundukų atžvilgiu. : DDD

    • Valentinas

     Suomi, visai nemoki nervuoti Artūro. Į tokius tavo komentarus jis atsako šypsena ir ištrina. Jei nori sunervinti, tai privalai parašyti apie balių pas Uspaskich arba ką nors apie Paksą.
     Beje, apie Paksą. Štai Michailovas yra nuteistas už Medininkų žudynes. Iš spaudos komentarų matosi, kad teisme nebuvo įrodyta, kad Michailovas konkrečiai šaudė į muitininkus, tačiau „faktų visuma“ patvirtina, kad jis tame nusikaltime dalyvavo.
     Prisiminkime Lietuvos Aukščiausio Teismo sprendimą panaikinti Paksui žemesnės instancijos teismo nuosprendį, nes neva pateikti faktai neįrodo, kad jis atliko tuos nusikalstamus veiksmus. Visiems, kurie nagrinėjo bylą, tame tarpe Konstituciniam teismui, Apeliaciniam teismui buvo akivaizdu, kad faktų visuma patvirtina, kad Paksas padarė nusikaltimą. Taigi akivaizdžiai matome dvigubus standartus ir politiškai angažuotą teisingumą. Aukščiausiojo teismo sprendimas išteisinantis Paksą nepaisant jo kaltę įrodančios faktų visumos, kelia klausimus ar teismo sprendimas nebuvo įtakotas kovų tarp teisininkų klanų peripetijų. Tai ypač liūdina, nes Pakso hidra – nepakankamai sunaikinta – atsigauna ir toliau nuodingu demagogijos geluonimi nuodija Lietuvą taip skatindama nihilizmą ir nusivylimą, kurio tiesioginis rezultatas yra emigracija.

     • suomis

      Ponas Valentinai, aš kartoju – nežiūrėkit į šį pasaulį taip kategoriškai. Nes, užimant tokią poziciją, rizikuojate „prikaldyti daug malkų“.

     • Valentinas

      Aš esu vienas iš tolerantiškiausių žmonių Lietuvoje. Kategoriškumas man yra absoliučiai svetimas.

 • Stogas

  We are the winner of eurovision !

 • Skonio reikalas, muzika toks dalykas, kur negalima peikti jos dėl to kad ji nepatinka būtent tau, nes galbūt patinka kitiem. O dėl pačios Eurovizijos jus ten ir ne turėjot išgirst jums patinkančio „gabalo“, tai tiesiog kitas lygis, kaip Malevičiaus „juodas kvadratas“ – norisi pasakyt kas per ******, bet tai juk menas. :)

  • suomis

   Jūs, prilyginate euroviziją, K. Malevičiaus „kvadratui“, kuris turi išliekamąją vertę – Jūsų valia taip galvoti. Mano nuomone, šis renginys vertas kramtomos gumos popiriuko. Toks pats spalvotas ir toks pats beprasmis.

  • bang

   Iki 1919 m. „Juodo kvadrato“ buvo:

   Paul Bilhaud „Negrų muštynės naktį rūsyje“ 1882 m.

   Alphonse Allais:
   „Negrų mūšis gilioje oloje tamsią naktį“ 1882 m. (juodas stačiakampis)
   „Mažakraujės mergaitės einančios pirmoisos komunijos pūgoje“ 1883 m. (baltas stačiakampis)
   „Apokaliptiniai kardinolai, renkantys pomidorus Raudonosios jūros krante“ 1884 m. (raudonas stačiakampis)
   Po to dar buvo geltonas „Pageltę aziatai, geriantys anyžių aperityvą, rugių lauke“, žalias „Suteneriai, geriantys absentą gulėdami ant žolės“, pilkas „grupė girtuoklių rūke“, rudas Pageltusių vyrų-raganozių darbas su ochra“, mėlynas “
   Jaunų šauktinių nustėrimas, pirmą kartą pamačius Viduržemio jūros žydrynę“ stačiakampiai. Šie darbai buvo eksponuojami meno galerijose, vėliau autorius išleido knygą vainikuodamas gyvenimą 4 min. 33 s. trukmės minimalistiniu muzikiniu kūriniu „Laidotovių maršas kurtiems“.

   Po trisdešimties metų Malevičius „nutapė“ „Juodą kvadratą“, po dvejų metų „Raudoną kvadratą“, dar po trejų „Baltą ant balto“ (baltas pasuktas kvadratas).

 • sataniuga

  Sunku nežiūrėti Eurovizijos ir nesirgti už mūsiškius. Bet įmanoma, aš, pvz., tą vakarą klausiau kanadiečius Black Mountain. Rekomenduoju :)

  • Grasilda

   Žiūrėjau tik todėl, kad dainavo visiškai neeurovizinė Evlina. Jos balsu žaviuos jau pora metų.