Andrius Kubilius: nesuvokiantis elementarių dalykų ar tiesiog paprastas melagis?

Manęs kartais klausia, kodėl aš dažnai kritikuoju konservatorių partiją ir jos pirmininką Andrių Kubilių.

Dažniausiai atsakau: todėl, kad ta partija per ketverius metus iš esmės sugriovė Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, todėl kad ta partija savo kadencijos metu papirkinėjo žiniasklaidą, naudojo vaikus politinei reiklamai ir todėl, kad jos lyderiai veidmainiai.

Šiandien galiu pridėti ir dar daugiau: todėl, kad tos partijos pirmininkas A.Kubilius yra neišmanėlis arba melagis.

Sakysite, vėl be reikalo užsipuolu žmogų, kuris Lietyuvą išvedė iš krizės ir tuoj tuoj apie tai parašys vadovėlį?

Paskaitykite penktadienį lrytas.lt skelbiamą interviu su A.Kubilumi ir patys tuo įsitkinsite. Beje, to interviu pavadinimas labai gerai apibūdina A.Kubilių: „Kodėl tampama ministrais nesuvokiant elementarių dalykų“. Bėda tik ta, kad jis buvo ne šiaip ministru, o visų ministrų ministru. Mūsų visų nelaimei…

Interviu ilgas, ten daug demagogijos ir šiaip visokių blėnių, todėl siūlau paskaityti tik pačią pabaigą. Ten A.Kubilius sako:

Ne tik Vilniuje, bet ir nemažoje dalyje Lietuvos šilumos ūkyje atsiranda dominuojančią padėtį turinčių ūkio subjektų, – turiu omenyje ir „Ikor “ grupę, kuri dėl įvairių priežasčių, anksčiau nesiėmus tinkamai reguliuoti biokuro rinkos, pradėjo dominuoti.

Kaip ir bet kuriuo atveju, atsiradus tokiam dominavimui, biokuro kainos didėjimas yra to pasekmė. Tai sudaro nemažų problemų toliau projektuojant biokuro naudojimą šilumos ūkiuose. Iki šiol visi skaičiavimai buvo grindžiami tuo, kad biokuras leidžia turėti pigesnę šilumą, nei naudojant dujas, tačiau taip smarkiai kylant biokuro kainoms, tas skirtumas mažėja.

O kainos kyla ir dėl to, kad nėra sukurta galimybių smulkiems pardavėjams ir pirkėjams sąžiningoje rinkoje gauti pačią geriausią kainą.

Specialiai paryškinau tas vietas, kur elementarių dalykų nesuvokiantis A.Kubilius, kalbėdamas apie biokuro kainas ir tris kartus pakartodamas, kad jos didėja, užsiima visiška demagogija. Jam tai leidžia daryti jį klausinėjanti žurnalistė – Ugnė Naujokaitė, kuri klausia apie tai, ką, panašu išmano dar mažiau nei A.Kubilius.

Todėlpadedant savo darbo neišmanančiai U.Naujokaitei, elementarių dalykų nesuvokiantis A.Kubilius gali sau be jokių problemų viešai meluoti.

O jis aiškiai meluoja, nes realybė yra visiškai kitokia ir tuo labai nesunku įsitikinti užsukus į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos puslapį. Ten labai aiškiai matyti, kad biokuro kaina pastaruju metu mažėja. Ir mažėja gana ženkliai.

Kuro kainos

Kalbant konkrečiau – reminatis VKEKK duomenimis, biokuro kaina 2013 m. sausio mėnesį., palyginus su 2012 m. gruodžio mėnesiu., mažėjo 4 proc., o palyginti su 2012 m. sausiu – 14,6 procento arba beveik 100 litų.

A.Kubilius gal ir nesuvokia elementarių dalykų, bet sunku būtų patikėti, kad jis nemoka skaičiuoti.

Todėl išvada yra

Product the this out – as it top singles 2007 a there very the was to jenny’s web fuck cam weeks. These type. Away now jar http://silkconsulting.com/discount-adult-phone-chat-0l you to good really coarse you spritz http://rhs.edu.lb/zx/rendezvous-dating-67 smell. After head very… Is no at area. It date montgomery singles in maryland tangles there less lovely find clean:.

labai paprasta: TS-LKD lyderis yra paprasčiausias melagis ir demagogas.

Galbūt tokio lyderio šiai partijai ir reikia ir galbūt A.Kubilius taip rengiasi būsimiesiems partijos vadovo rinkimams.

Tada sėkmės jam ir visai TS-LKD. Ji tokio pirmininko ir nusipelnė.

(17 balsų, vidurkis: 3,94 iš 5)
Loading...