Agnytės pasakos

Prieš miegą labai sveika paskaityti pasakų. Tai aš ir siūlau jums visiems pasaką, kurios autorė yra neseniai pagarsėjusi Agnė

Pasakos gimsta čia

Pasakos gimsta čia

Kavaliauskaitė iš mančesterių, kuriai reikia pinigų ne tik vasariniams bateliams, bet ir plastikiniams bumbulams. O Mantukas niekaip fondo tam reikalui neįsteigia. Malonaus skaitymo ir gero miego.

****************

Įlipau į 7 autobusą ir mėgavausi kelione, kol netoliese neprisėdo du marozai. Iš pradžių man jie netrukdė, nes muzikos klausiaus, tai nelabai kreipiau dėmesį į aplinką. Kiek vėliau, iš šalia sėdėjusių merginų ir tų marozų veiksmų supratau, kad kažkas negerai, tad teko išeit iš palaimingo muzikinio transo ir pritildyt ausinukus, kad išgirsčiau konflikto priežastis. Žodžiu, marozai įsižeidė, kad panelės buvo pasikėlusios ir nedavė tiems alfa patinams savo numerių. Kadangi iš vieno jų telefonų tvoskė rusiškas bumčikas, marozėlis, bandydamas perrėkti tą triukšmą, garsiai staugdamas pasiūlė vienai iš jų „į snukį“, kad savo vietą sužinotų. Merginų veidai jau buvo nušvitę skaisčiu raudoniu, o kaklai nervingai sukiojosi, laukdami kažkokio žodinio užtarimo iš kitų keleivių. Tada aršesnis porininkas nusitaikė į mane, nes, pasak jo, negražiai į jį žiūrėjau. To man ir tereikėjo. Atstaugiau tokį moralą, palydėdama jį žiauriausiais epitetais, kad visas autobusas kaipmat nuščiuvo, o marozėlio rusiškas muzonas greitai nutilo. Dar bandė šakotis, bet kai pamatė, kad užšoko ant neįtikėtinai aršios bobos, išsikalinėjimai ir viešosios tvarkos trikdymas greitai baigėsi.

Tik buvo šiek tiek kartu žiūrėti, jog autobuse buvę vyrai, tyliai sėdėjo suglaudę savo šiknų pusrutulius, kai jų akivaizdoje du nususę degradėliai tarmiuodami jaunoms merginoms grasino susidorojimu.

Nieko, kol esu čia – tvarka Lietuvoj bus

(25 balsų, vidurkis: 4,68 iš 5)
Loading...