Agnytės pasakos

Prieš miegą labai sveika paskaityti pasakų. Tai aš ir siūlau jums visiems pasaką, kurios autorė yra neseniai pagarsėjusi Agnė

Pasakos gimsta čia

Pasakos gimsta čia

Kavaliauskaitė iš mančesterių, kuriai reikia pinigų ne tik vasariniams bateliams, bet ir plastikiniams bumbulams. O Mantukas niekaip fondo tam reikalui neįsteigia. Malonaus skaitymo ir gero miego.

****************

Įlipau į 7 autobusą ir mėgavausi kelione, kol netoliese neprisėdo du marozai. Iš pradžių man jie netrukdė, nes muzikos klausiaus, tai nelabai kreipiau dėmesį į aplinką. Kiek vėliau, iš šalia sėdėjusių merginų ir tų marozų veiksmų supratau, kad kažkas negerai, tad teko išeit iš palaimingo muzikinio transo ir pritildyt ausinukus, kad išgirsčiau konflikto priežastis. Žodžiu, marozai įsižeidė, kad panelės buvo pasikėlusios ir nedavė tiems alfa patinams savo numerių. Kadangi iš vieno jų telefonų tvoskė rusiškas bumčikas, marozėlis, bandydamas perrėkti tą triukšmą, garsiai staugdamas pasiūlė vienai iš jų „į snukį“, kad savo vietą sužinotų. Merginų veidai jau buvo nušvitę skaisčiu raudoniu, o kaklai nervingai sukiojosi, laukdami kažkokio žodinio užtarimo iš kitų keleivių. Tada aršesnis porininkas nusitaikė į mane, nes, pasak jo, negražiai į jį žiūrėjau. To man ir tereikėjo. Atstaugiau tokį moralą, palydėdama jį žiauriausiais epitetais, kad visas autobusas kaipmat nuščiuvo, o marozėlio rusiškas muzonas greitai nutilo. Dar bandė šakotis, bet kai pamatė, kad užšoko ant neįtikėtinai aršios bobos, išsikalinėjimai ir viešosios tvarkos trikdymas greitai baigėsi.

Tik buvo šiek tiek kartu žiūrėti, jog autobuse buvę vyrai, tyliai sėdėjo suglaudę savo šiknų pusrutulius, kai jų akivaizdoje du nususę degradėliai tarmiuodami jaunoms merginoms grasino susidorojimu.

Nieko, kol esu čia – tvarka Lietuvoj bus

(25 balsų, vidurkis: 4,68 iš 5)
Loading...
 • Salgirdas

  Arturai, tu keistas. Labai keistas. Blogaja prasme, keistas.

  • Jone Jose

   kazkur dingo mano irasas, pasikarotsiu: pasigendu analitniu straipsniu. emocijos, emocijos.. tas toks, tas anoks… tu arturai su kekvienu LT pilieciu ruosies kariauti?

 • Wow

  Wow, čia tai… wow… reik normalios įdarbinimo struktūros lietuvoje.. nes daug bedarbių degraduoja… nustokit tą akumuliatorių rūgštį naudot.

  • ArturasR

   O tai actui nebeužsidirbi, padugne? Ateik prie mano vartų, konteinerius išveža kas antrą savaitę, tai galėsi ten pasiknisti, atmata.

   • sracas f

    Racai, o nuo ko taip rauna tave? kas atsitiko,kad taip selsti? Gyvenimo korta nepaejo?

    • ArturasR

     Nepamenu, kad būčiau su tavim, suski, kiaules ganęs. Todėl gal tiesiog mėžkis iš čia, padugne. Nueik pas mamytę ir paklausk, kodėl ji tavęs neauklėjo, kai mažas buvai. Gal laiko neturėjo?

 • Giedrius

  Primenate vieną iš tų keistų vyresnio amžiaus vyriškių, kurie neaišku kuo užsiima laisvalaikiu ir kurių normalūs žmonės bijo. Degraduojate, eikite gydytis. Nuoširdžiai – beveik visa Lietuva

  • ArturasR

   Giedriau, o tamsta jau gydėtės? Nes didiybės manijos simptomai tai akivaizdūs. Nors aš ir ne daktaras. „Beveik visa Lietuva“ – stipru, daug stipriau už Napoleoną ar Suvorovą.

  • M.P.

   Giedriau, A. Račas jums nemokamą pamoką duoda.

   Dundukiškam mastymui yra būdinga į savo asmeninę nuomonę prikišti kuo daugiau svorio, masės. Todėl ir kalbama ne savo vardu, bet visos Lietuvos, kosmoso, dievo, žmonijos ir t.t. Tai yra abstrakčiomis proto kategorijomis, kurios yra masyvios.

   Dundukiškam mastymui yra būdinga gąsdinti šiomis masyviomis
   kategorijomis. Pasaulio pabaiga, pragaru, dievo pirštu, kosmoso juoda skyle ar Rusija. Pavyzdžiui, gausi sprigtą į kaktą skamba juokingai, o jeigu pridėsime žodelius, Dievo pirštas, ar Rusijos pirštas tai sprigtas tampa masyviu. Gerokai baisiau ar ne? Dundukai gąsdina dundukus, o tokių gąsdinimų tikslai dažniausiai su labai konkrėčiu išskaičiavimu.
   Pavyzdžiui, gąsdinama Rusija, o tikslas gauti rinkėjo balsą ir toliau jau visi dundukiško mastymo priedai, valdžia jų supratimu tai šilta vieta ir kuo daugiau pinigų. Pritarkit mano nuomonei, teisybei, pripažinkit mane protingui, duokit man litą, išrinkit dar vienai kadencijai ir
   t.t. Jeigu ne tai bus jums didelė bėda – juodos
   kosmoso skylės ar kremliaus prakeiksmas ir t.t. Scenarijų gali būti daug, esmė viena ir ta pati – dundukiškas mastymas.

 • Ugnius

  šiaip, visai graži istorija. Marozams visada reikia duoti atsaką.

 • egoistas

  Račui – trumpas sujungimas :)) –bzzZ–bzzZ–bbz–bzzZ–bzzZ- Tarpuose turėtų būti nervinis tikas.

  • ArturasR

   Matau, ciuciuk, turi patirtį.

 • Algimantas Vaineikis

  Apie pacia istorija nerasysiu,bet matosi,kad autore labai nevykusiai bando kopijuoti A,Uzkalnio stiliu.Aisku kam sitam bloge reikejo publikuoti sia istorija irgi nelabai suprantu.

  • ArturasR

   Algimantai, o tai neužmigot paskaitęs?

   • Algimantas Vaineikis

    Na ne,neuzmigau ,nes skaiciau tokiu paros metu kai nemiegu,o ir istorija buvo paaugliska ir niuri,bet nejaugi dabar pradesite publikuoti visus minetos Agnes irasus?Paskutinis kaip ir nebuvo susijes su jusu persona ar tuo keistu karu su „Agnyte“.Nelabai supratau iraso prasme,todel ir pasidomejau.Tik tiek.

    • ArturasR

     Algimantai, jokio karo nėra. Čia tik atmata Ramanauskas skelbia, kad jis su manimi jau nuo kokių 2009 metų kariauja.

    • ArturasR

     Algimantai, pasakos juk kartais būna niūrios. Ypač – lietuvių liaudies. Kitą kartą paieškosiu linksmesnės. O gal jums Ramanausko erotinės pasakos labiau patinka? Kad žinočiau, jei ką?

     • Algimantas Vaineikis

      Ramanausko pasakos man nelabai tinka,kartais gal ir pritariu ka mineta asmenybe paskelbia,bet retai, stilius nelabai patinka.Bet dar labiau liudniau atrodo kazkokiu jaunu mergaiciu grafomanijos lyg ir kazkada buvusiam rimtam bloge,tik tiek.

     • Algimantas Vaineikis

      Be to ,erotiniu Ramanausko pasaku nesunku surasti ir jusu bloge,nes publikuojate gana tankiai.

 • Paulius Dzedulionis

  Artūrai, kodėl jūs taip elgiatės?

  • ArturasR

   Paulius Dzedulionis, nelabai suprantu, ką turite galvoje

   • Paulius Dzedulionis

    Turiu galvoje perdėtą dėmesį jaunai merginai, kurio prasmės iš suaugusio žmogaus niekaip nesuprantu. Taip pat, koliojimąsi internete. Atrodo, kad kažkas negerai Jūsų gyvenime,

    • ArturasR

     Paulius Dzedulionis,1) ta mergina dėmesio nusipelnė su kaupu; 2) ne visiems duota viską suprasti; 3)nieko nekolioju tik vadinu tkraisiais vardais, o jei galite įrodyti priešingai, tikriausiai esate ne dudndukas; 4) žmonės, kurie pradeda aiškinti apie mano gyvenimą, dažniausiai yra dundukai; 5) gyvenu puikiai.

 • aras6666

  Matau ne visi suprato moralą, gal pasakėčių neskaitę :) Čia apie pochuistus vyrus, kuriems do lampočki kas darosi, erelius, kurie aukštai keliasi bet nusėda vos atkirtį gavo, merginas, kurios dėl tokių marozų turi kovot pačios, kad nebūtų nuskriaustos :) Keli juokeliai apie marozus: -Palydi marozas po klubo merginą namo, prašo telefono numerio. Megina sako nenoriu sakyt. O marozas- Sporinam, kad per tris spyrius į galvą atspėsiu…. O kitas, vėl po klubo, prie merginos namų, -Duok telefoną.. -Neduosiu.. -Atiduok I’Phoną, durne, o tai į galva gausi ir atimsiu…

 • ArturasR

  Labas ciucike. Tai į tave net žiūrėti nereikia. Kada grįžti į Vilnių? Juk dabar kai prapylėt rinkimus, tai jau nebereikalningas būsi, ar ne?

 • ArturasR

  Miela Juste, o jūs savo šiuo komentaru man primenate Agnytę.

 • Jone Jose

  Gerb. Arturai, labai pasigendu analitiniu strp. Vis „dundukai, ciusikai..ir t.t.“ Jusu stipri puse: analitinai straipsniai, ir gaila , kad svaistote laika emocijoms. Please, come back :)

 • Valdas

  Nepamirškit, prašau, nuotolinių studijų. Asmeniškai man tai žymiai įdomiau nei Agnytė, Jūsų santykiai su Agnytę bei kitomis agnytėmis ir agniukais. Atsiprašau, jei Jums nusišvilpt kas man įdomiau…
  P.S. Vis neišeina mintis apie užduotį apie šeimų statistiką…Bet, prisipažinsiu, kol kas nežinau kur tokią info gauti…

 • 31337

  Man tai įdomiausia, kada Račinė kurva nusigers pakankamai, kad smegenis visiškai užtrumpins, ir pradės lakstyt nuogas po savo Vilniaus užkampį Pylimėlius arba dar geriau, po centrą.

  • ArturasR

   Padugne, iš rašymo stiliaus esi panašus į Algytę iš kažkurių ten sodų kažkelintos gatvės. Ar atspėjau?

 • Andrewd

  Man tai kažkodėl ši situacija primena autorių teisių įstatymo pažeidimą (apie tekstą iš facebooko čia). Ar buvo gautas autorės leidimas skelbti šį tekstą bloge? Taigi: kas yra kūrinys? Neteisėta kopija? ATGTĮ 2 str.19. Kūrinys – originalus kūrybinės veiklos rezultatas literatūros, mokslo ar meno srityje, nepaisant jo meninės vertės, išraiškos būdo ar formos. 23. Neteisėta kopija – kūrinio, gretutinių teisių ar sui generis teisių objekto kopija, pagaminta arba importuota į Lietuvos Respubliką be teisių subjektų ar jų tinkamai įgalioto asmens leidimo (nesudarius sutarties arba pažeidžiant joje nustatytas sąlygas, išskyrus šio Įstatymo nustatytus atvejus, kai kūrinys, gretutinių teisių ar sui generis teisių objektas gali būti atgaminamas be leidimo), taip pat kūrinio, gretutinių teisių ar sui generis teisių objekto kopija, kurioje be teisių subjektų leidimo panaikinta arba pakeista informacija apie teisių valdymą.
  73 straipsnis. Autorių teisių, gretutinių teisių ir sui generis teisių pažeidimas
  Autorių teisių, gretutinių teisių ar sui generis teisių pažeidimu laikomi veiksmai, kuriais pažeidžiamos bet kurios šio Įstatymo ir kitų įstatymų saugomos autorių teisės, gretutinės teisės ar sui generis teisės.
  83 straipsnis. Turtinės žalos atlyginimas. Kompensacija
  1. Turtinės žalos atlyginimo tvarką reglamentuoja Civilinis kodeksas ir šis Įstatymas.
  2. Nustatydamas dėl šio Įstatymo saugomų teisių pažeidimo faktiškai atsiradusios žalos (nuostolių) dydį, teismas atsižvelgia į pažeidimo esmę, padarytos žalos dydį, autoriaus teisių, gretutinių teisių ar sui generis teisių subjekto negautas pajamas, turėtas išlaidas, kitas svarbias aplinkybes. Pažeidėjo gauta nauda šio Įstatymo 77 straipsnio 1 dalyje nurodytų asmenų reikalavimu gali būti pripažinta nuostoliais. Neteisėtos kūrinių ar kitų šio Įstatymo saugomų teisių objektų kopijos gali būti perduotos atitinkamai autoriaus teisių, gretutinių teisių ar sui generis teisių subjektams šių prašymu.

  Čia šiaip pamąstymui ar komentaras yra kūrinys ir ar jam galioja autorių ir gretutinių teisių įstatymas.

  • ArturasR

   Mielas Andrewd, matote, kai tamstai kas nors ką nors primena, tai nereiškia, kad taip ir yra. Na, pavyzdžiui, jei matote lojantį šunį ir jis jums primena D.Skarolskį, tai juk nereiškia, kad ten jaunasis koncervatorių ciucikas. Ten gali būti tik paprastas šunelis.

   O kita vertus, manau, kad tokiems kaip tamsta, labai verta būtų pastudijuoti nuotolinėse studijose. Tada nerašytumėte tokių nesąmonių, nes mes šią temą jau išnagrinėjome.

   Ar jūs iš tų, kuriems išmanyti nereikia, nes reikia rašyti?

   • Andrewd

    Okay, prisipažinsiu neturėjau šia konkrečia situacija (dėl komentaro, kaip atgtį saugomo intelektinės veiklos rezultato) laiko labai gilintis, bet kadangi kiekvienas komentaras turi autorių tai ir autoriaus teisės priklauso tam žmogui kuris jį parašė. Lygiai taip pat kaip ir komentaruose kas nors ką nors įžeidęs atsako BK nustatyta tvarka. Kitas klausimas ar turi toks komentaras kokios nors vertės.

    Va dabar kai parašėt apie nesąmones iš karto prisiminiau, kad čia gi komentaras iš facebooko, o pagal facebooko taisykles viskas, kas yra talpiname yra facebooko nuosavybė. My mistake. :D

   • Andrewd

    Nebeliko mano komentaro, dar kartą parašysiu.
    Kai perskaičiau Jūsų parašytą komentarą apie nesąmones, prisiminiau ir facebooko taisykles, taigi viskas tvarkoj, mano klaida, nes rašiau ne apie facebooką.

    • ArturasR

     Andrewd, na štai ir puiku. Susikalbėjome :) O štai kas vertinga ir kas – ne, šiame bloge sprendžiu aš. :)

 • meme

  taip ir nesupratau- ar šiuo postu pritariate, kokia agnė visgi drąsi ir šaunuolė, ar postinote, nes galvojat, kad istorija sumeluota? Ačiū