Citata #3: R.Lopata apie tai, kaip sveikai protaujantys žmonės skaito knygas

„Kažkada vienas eruditas yra pasakęs, kad nė vienas sveikai protaujantis žmogus niekada neskaito knygos nuo pradžios iki pabaigos. Sveikai protaujantis žmogus perskaito tik jį dominančias vietas, visa kita praleidžia. Ypač sveikai protaujantys – protingiausieji – skaito ne knygas, bet ką nors apie jas, paprastai recenzijas“.

„Delfi“ 2008 06 11

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
  • Anonimas

    o ypac ypac ypaciausiai sveikai protaujantys padaro Miuncheno pakta 1937, Molotovo p. 1939, internuoja japonus nes ju akis kitokios 1941, veza lietuvius nes jie kitokie nei Rytu kaimynai 1940, …. , bombarduoja vidury europos slavus, nes jie kitokie nei iskrype Vakarai 2000 m, isiverzia i svetimas valstybes nes prisisapnuoja cheminis ginklas (gal pas patis save po antklode is kitos angos ?), apsimeta mokslinciumi politologu, nesugebant tiek metu risliai, taupiai ir tiksliai pasakyti…

  • Anonimas

    Gal kas žinote to „vieno erudito“ pavardę? USA jau seniai pasiekė Lopatologijos mokyklos Sensei, piliečio R.Lopatos, nurodytas intelektines „aukštumas“. Ten žmonės skaito tik biržų indeksus ir filmus renkasi pagal tai, ar jame vadina gražuolis eržilas Brad Pit ar jo dabartinė žmona Angelina Jolie (eržilai ir gražuolės keičiasi laiku bėgant, bet aš čia apie principus, o ne atskirus epizodus). Asmeniškai R.Lopatai: Tau prieš savo vaikus negėda tokius kiedesius taukšti?