Žinia Andriui Užkalniui

Dėl visa ko pakartosiu ir čia. Kad niekam nekiltų jokių abejonių.

*****************************

Tai yra žinia Andriui Užkalniui.

A.Užkalni, esi padugnė, menkysta ir bailys. Tikriausiai todėl, kad jau sužinojai, kas tokiems kaip tu nutinka, kai normalūs žmonės nusprendžia reaguoti į tavo užgauliojimus. Tada tavo „drąsa“ dingsta, viešai gailiesi ir prašai atleidimo.Bet išėjęs iš teismo salės vėl tampi, kuo iš tiesų esi – tai yra, padugne. Tik darai viską atsargiau, tikėdamasis, kad taip pavyks apsaugoti savo storą sėdynę.

Tai klausyk, ką aš tau, menkysta, pasakysiu. Jei dar kartą ką nors parašysi apie mano šeimą, apsisaugoti tau, suknistas baily, nepavyks. Aš net surizikuosiu tapti toks pat kaip tu – tai yra, asmeniu turinčiu teistumą (nes nemintu iš valstybės biudžeto ir man tai labai nesutrukdys). Tačiau viešai tau pažadu, kad kitas tavo bandymas apdergti mano šeimą, tau baigsis liūdnai. Kaip žinai, aš savo pažadus vykdau.

Tikiuosi, kad tavo galvoje dar liko šiek tiek smegenų ir tu suprasi, ką noriu pasakyti. Jei ne – pasitark su žmona, vaikais ir savo asmeniniu gydytoju.

Žinau, kad perskaitysi, nes nuolat čia šniukštinėji. Atsakymo gali nerašyti, man jo nereikia. Tiesiog pabandyk sutelkti visą savo gebėjimą mąstyti ir pagalvok apie savo ir savo vaikų ateitį.

Čia yra bailios padugnės išminties perlai.

Čia yra bailios padugnės išminties perlai.

(29 balsų, vidurkis: 3,69 iš 5)
Loading...
 • stepas

  Gerbiamasis isizeidet del to, kad jusu zmona isvadino dantiste? Juk visos profesijos garbingos.

  • asd

   Priklauso, koks subjekto požiūris apie objetktą. T.y. gal p. Račas šio fakto gėdijasi.

   • ArturasR

    O gal tamstai laikas iš čia jau mėžtis?

  • ArturasR

   Stepai, dėl ko įsižeidžiau yra mano reikala. O kalbant apie profesijas su tamsta sutinku.

 • Saulius

  Kad apie žmoną iš šitų komentarų nieko blogo pasakyt negalima, tik tiek, kad yra dantistė ir išlaiko visą šeimą, o paskutinis sakinys su tais vaikais tai visai šlykštus, kaip kokios atmatos ir padugnės parašytas, nereikia iki to nusivažiuot…

  • ArturasR

   Mielas Sauliau, man jau atsibosta kartoti: dundukų patarimų man nereikia.

 • ArturasR

  Ne veltui esate anonimas, nes tikriausiai gėda viešai demonstruoti savo kvailumą. Kiekviename tamstos teiginyje yra mažiausiai po vieną nesąmonę, todėl nelabai yra ką su tamsta diskutuoti. Nebent tik priminsiu, kad dundukų patarimų niekada neprašiau ir be jų puikiai išsiverčiu. Geriausias to įrodymas esate tamsta ir panašūs į jus, kurie čia tuntais eina ir bando kažką rišlaus pasakyti. Bet retai pavyksta. Nes kai neduota, tai jau nieko nepadarysi.

 • ArturasR

  Kadangi esate kvailas, tai pabandykite manyti dar kartą. O gal geriau iš karto kokius tris.

 • Valdas

  Kažką aš čia bandau suprasti. Ne tai, kad bandau, ar stengiuosi ir analizuoju, bet kartas nuo karto neįkyri mintelė ima ir atslenka. Tuomet kyla klausimas į kurį kol kas neturiu atsakymo. Ne taip, kaip apie vieno tokio piliečio, šaukiamo Algiu Ramanausku Greitai veiklą. Va su juo man aišku… Nors nesigilinau kodėl „Greitai“? Ar tai dink iš akių greitai, ar tai atnešk alaus greitai? Na bet čia jo reikalas. O ta pirminė mintelė vis grįžta…

 • jautis

  Vienok senovės islandų civilinio proceso baigiamoji instancija ne tokia jau ir absurdiška, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – kai ginčas patenka į akligatvį, abi pusės koliojasi ir nė viena nesiklauso – duoti kiekvienam po kirvį ir
  skydą – kas liks gyvas, tas ir teisus.

 • Giedrius

  Racas labai mėgsta rrusiškas patarles yra tokia „dva sopaga para“

 • Valdas

  matau, kad ne mane vieną mintelės aplanko:)

 • arvydasdamijonaitis

  TAUTOS DEMORALIZACIJA YRA SUNKUS NUSIKALTIMAS.
  Žinomų nusikaltėlių giminaičiai vienijasi LSDP – tai demoralizuoja tautą. Europoje nėra pavyzdžių, kad visuomenė nutylėtų minėtų asmenų dalyvavimą valstybės valdyme. Dėl galimo interesų konflikto, tautos demoralizavimo jų politinė veikla netoleruotina. Lietuva yra išimtis – pasidomėkit LSDP partinių sąrašų turiniu. „Tautų tėvas“ J.Stalinas M.Suslovo paklausė, ar nereikėtų lietuviškas pavardes keisti į rusiškas? M.Suslovas atsakė, kad nebūtina, nes demoralizuoti lietuviai taps sovietžmogiais (su uspaskichais, poželomis, paleckiais, brazais ir t.t.). LSDP,
  Kremliaus klapčiukų demoralizuota Lietuva iki šiol nesugeba teismo keliu
  (nekaltumo prezumpcija) įvardinti Lietuvos gyventojų masinių žudymų, lietuvių
  tautos genocido faktus, nes nėra politinės valios. Etninių valymų metu, taip vadinamų “trėmimų“ priedangoje, okupuotoje Lietuvoje NKVD-KGB sunaikino per milijoną lietuvių. Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.