Žinia Andriui Užkalniui

Dėl visa ko pakartosiu ir čia. Kad niekam nekiltų jokių abejonių.

*****************************

Tai yra žinia Andriui Užkalniui.

A.Užkalni, esi padugnė, menkysta ir bailys. Tikriausiai todėl, kad jau sužinojai, kas tokiems kaip tu nutinka, kai normalūs žmonės nusprendžia reaguoti į tavo užgauliojimus. Tada tavo „drąsa“ dingsta, viešai gailiesi ir prašai atleidimo.Bet išėjęs iš teismo salės vėl tampi, kuo iš tiesų esi – tai yra, padugne. Tik darai viską atsargiau, tikėdamasis, kad taip pavyks apsaugoti savo storą sėdynę.

Tai klausyk, ką aš tau, menkysta, pasakysiu. Jei dar kartą ką nors parašysi apie mano šeimą, apsisaugoti tau, suknistas baily, nepavyks. Aš net surizikuosiu tapti toks pat kaip tu – tai yra, asmeniu turinčiu teistumą (nes nemintu iš valstybės biudžeto ir man tai labai nesutrukdys). Tačiau viešai tau pažadu, kad kitas tavo bandymas apdergti mano šeimą, tau baigsis liūdnai. Kaip žinai, aš savo pažadus vykdau.

Tikiuosi, kad tavo galvoje dar liko šiek tiek smegenų ir tu suprasi, ką noriu pasakyti. Jei ne – pasitark su žmona, vaikais ir savo asmeniniu gydytoju.

Žinau, kad perskaitysi, nes nuolat čia šniukštinėji. Atsakymo gali nerašyti, man jo nereikia. Tiesiog pabandyk sutelkti visą savo gebėjimą mąstyti ir pagalvok apie savo ir savo vaikų ateitį.

Čia yra bailios padugnės išminties perlai.

Čia yra bailios padugnės išminties perlai.

(29 balsų, vidurkis: 3,69 iš 5)
Loading...