VSD: pertvarka tikrai vyksta

Net keista, ar ne – prieš du mėnesius paskyrus G.Griną naujuoju VSD vadovu, apie šią instituciją beveik nieko negirdėti.

Na, išskyrus kai kurias iš paskos buvusiems vadovams besivelkančias istorijas, tokias kaip, pavyzdžiui, Gatajevų byla.

Sakytum, nieko nevyksta.

Ir tai tikriausiai būtų netiesa, nes M.Laurinkus aimanuoja ir viešai klausia, kam niežti nagai sunaikinti VSD.

Grėsmių nacionaliniam saugumui žinovas kalba apie valymus, samprotauja apie VSD funkcijas, primena apie tikriausiai dar jo laikais pradėtą kurti „savitą politinės ir ekonominės analizės bei informacijos paieškos sistemą“ ir perspėja dėl galimų grėsmių VSD ištrūkus ir „patriotiškai nusiteikusių politikų“ globos.

Tai – gerai.

Nes M.Laurinkaus aimanos liudija, kad VSD iš tiesų vyksta reformos.

(11 balsų, vidurkis: 4,27 iš 5)
Loading...
 • Kad bent vieną aimanėlę Laurinkus būtų išspaudęs Gardine nužudžius jo kolegą Vytautą Pociūną.
  Dabartiniai Laurinkaus virkavimai atrodo makabriškai patetiški ir tik patvirtina gandus apie jo ryšius su valstybininkais. Iš to, beje, išplaukia kad dabartinės permainos VSD – į gerą Lietuvai.

 • nerijus

  „Nes M.Laurinkaus aimanos liudija, kad VSD iš tiesų vyksta reformos.“
  Nesu minties, raštu, eskalatorius ir tenka VISIŠKAI sutikti su Artūro įžvalga.
  Norėtūsi, kad naujasis gen. prokuroras nepamirštų samanėlių, alitų, botelių, o ne tik lankytų žmones Garliavoje.

 • doktor barmental

  baikit juokus, kokios ten reformos, vienas politinis klanas perima VSD kontrole is kito politinio klano, vot ir visos reformos. gris socdemai i valdzia, vel keisis VSD seimininkas.

 • Clear

  Netikiu tomis reformomis ir pats žodis jau tapęs vos ne keiksmažodžiu. Kaip tik Lietuvoj keičiasi valdžios arba į kokią struktūrą ateina naujas vadas, taip reforma…Lietuvoj nedirbama, bet ištisai reformuojamasi. Užtenka pasižiūrėt, kad ir į švietimo sistemą, juokas ima…

 • Whisker

  Man tik idomu, kodel visokiose LRT laidose to Laurinkaus veidelis pastoviai matomas ir kas leidzia jam skleisti savo demagogijas per LRT? Matyt yra ji remianciu ten…

 • Fredis*

  M.Laurinkus nėra absoliučai neigiamas valstybės veikėjas, juk yra buvęs sąjūdiečiu, o ir dirbdamas pasiuntiniu Gruzijoje nuveikė daug gerų darbų. Gruzinai apie Lietuvą ir lietuvius kalba su meile, pagarba, susižavėjimu ir viltimi, kad jiems pasiseks pakartoti mūsų nueitą kelią. Abipusė tautų simpatija yra taip miela ir tai yra labai svarbu.
  Dabar konkrečiai apie šį Mečio rašinėlį.
  Kodėl D.Grybauskaitė pareikalavo atšaukti mūsų ambasadorių iš valstybės tarp Kaspijos ir Juodosios jūros? Todėl, kad pasiuntinys „politikavo“, kas diplomatui yra neleistina. Dabar gavęs tribūną laikraštyje ir visuomeniniame radijuje ir TV jis daro tai ką geriausiai moka – treniruojasi tapti politiku, zonduoja visuomenės ir politinių partijų reakciją į savo asmenį, bando būti matomu.
  Artūro R. išvada – „M.Laurinkaus aimanos liudija, kad VSD iš tiesų vyksta reformos“ yra truputėlį (gerokai) naivi, vaikiška, nekritiška.
  Mečys per Euroviziją balsavo už gruzinę, tai Artūrui būtina rėžti atgal – aš balsuoju už „gerą dainą“.

 • Informacijos nebuvimas – irgi informacija.