Vis pildau archyvą…

Jau rašiau kažkur, kad viena iš paskatų šiam blogui atsirasti buvo noras surinkti visus kada nors rašytus komentarus į vieną vietą. Galvojau per dieną dvi imsiu ir sudėsiu viską.

Pasirodo, ne taip lengva – štai ir šiandien per pusantros valandos sukėliau tik pusę 2005 metų (na ir dar kelis likusius iš 2004-ųjų)…

Kompiuteryje iš kurio rašau, yra dar likusi 2005-ųjų dalis, 2006 ir maždaug pusmetis 2007-ųjų. Iš viso – apie 130. Ir, spėju, net ir išvardytų metų anaiptol ne visi.

O dar kažkur diskeliuose – pamenate tokie stačiakampio formos – turėtų būti ir komentarai iki 2004. Ir dar kažkur – iki 1999-ųjų. Net nežinau, ar pavyks visus juos atkasti, nors labai norėčiau.

Tiesa, vieną iš 1999-ųjų metų – beje, turėjusį labai didelės reikšmės mano gyvenime – tikrai turiu popieriniame variante. Nors jis taip niekada ir nebuvo išspausdintas… Tikrai surasiu ir perrašysiu, kad galėčiau jį įkelti į šį blogą.

O šiandien kėlimo darbus jau baigiu. Jei kam įdomu, tai papildžiau ir puslapį „Galbūt vieni iš geresnių“. Nors kartais net nežinau, ar tai tikrai buvo geresni: šiandien daug kas atrodo kitaip nei prieš 3-4 ar daugiau metų.

Bet skaitykite, jei įdomu. Čia ir dabar, nes knygos su savo komentarais nežadu leisti:)

(Dar neįvertinta)
Loading...