Vis pildau archyvą…

Jau rašiau kažkur, kad viena iš paskatų šiam blogui atsirasti buvo noras surinkti visus kada nors rašytus komentarus į vieną vietą. Galvojau per dieną dvi imsiu ir sudėsiu viską.

Pasirodo, ne taip lengva – štai ir šiandien per pusantros valandos sukėliau tik pusę 2005 metų (na ir dar kelis likusius iš 2004-ųjų)…

Kompiuteryje iš kurio rašau, yra dar likusi 2005-ųjų dalis, 2006 ir maždaug pusmetis 2007-ųjų. Iš viso – apie 130. Ir, spėju, net ir išvardytų metų anaiptol ne visi.

O dar kažkur diskeliuose – pamenate tokie stačiakampio formos – turėtų būti ir komentarai iki 2004. Ir dar kažkur – iki 1999-ųjų. Net nežinau, ar pavyks visus juos atkasti, nors labai norėčiau.

Tiesa, vieną iš 1999-ųjų metų – beje, turėjusį labai didelės reikšmės mano gyvenime – tikrai turiu popieriniame variante. Nors jis taip niekada ir nebuvo išspausdintas… Tikrai surasiu ir perrašysiu, kad galėčiau jį įkelti į šį blogą.

O šiandien kėlimo darbus jau baigiu. Jei kam įdomu, tai papildžiau ir puslapį „Galbūt vieni iš geresnių“. Nors kartais net nežinau, ar tai tikrai buvo geresni: šiandien daug kas atrodo kitaip nei prieš 3-4 ar daugiau metų.

Bet skaitykite, jei įdomu. Čia ir dabar, nes knygos su savo komentarais nežadu leisti:)

(Dar neįvertinta)
Loading...
 • labai gerai, kad knygos is komentaru nemanai leisti! Dabar Lietuvoje mada jas lipdyti is internetiniu archyvu. Taip negalima :) bet galima knyga parasyti. Sako, nepaisydami kainu, Lietuvoje zmones knygas perka labai neblogai. Tai gal kada?

 • Sakoma, jei gali nerašyti (knygos) nerašyk:)

  Kol kas galiu tik komentarus…nejaučiu, kad būčiau subrendęs knygai. Tokiai, kokią aš įsivaizduoju…

 • Anonimas

  Techninis prašymas/pasiūlymas – pridėti komentarų datas, o net jeigu jie pagal gerumą autoriui surūšiuoti.. :)

 • Giedriui: Komentarų datas galima rasti apačioje komentaro – ten yra metai ir mėnuo – tokiomis mažutėlėmis raidytėmis. Be to, ir archyve komentarai yra sudėti pagal metus. O kaip dar galima būtų rūšiuoti:)

 • Anonimas

  Mintis buvo, kad datos būtų matomos šalia temos, taip tiesiog lengviau, jei nori paskaityti, ka autorius raše pvz. 2001m.. Bet tai tik techninis dalykas, juo labiau, kad reikia gerbt teisę savo namie tvarkytis :)