Verslas lietuviškai…

„Lietuvos energija“ iš „Elektros kapitalo“ 2006 metų pradžioje išsinuomojo pastarajai priklausantį pjedestalą, ant kurio stovi deivės Elektros skulptūra, kurios nuosavybės teisės priklauso „Lietuvos energijai“.

Pirmus trejus metus energetikos įmonė įsipareigojo mokėti po 8351 litą per mėnesį, o likusius 7 metus – po 7 tūkst. litų. Iš viso „Lietuvos energija“ įsipareigojo sumokėti apie 930 tūkst. litų, iš kurių iki šių metų kovo, kai sutartis buvo nutraukta, jau sumokėta apie 420 tūkst. litų.

alfa.lt

… O juk gražu būtų jei tą sutartį pasirašęs tuomet dar valstybinės įmonės vadovas būtų priverstas bent pusę už pjedestalo nuomą sumokėtos sumos grąžinti į įmonės kasą.

Gal kitą kartą kitiems pagunda nekiltų…

P.S. Beje, keista, kad už pjedestalą „Vėtrūnai“ mokėjo ir „Leo LT“ – pasirodo, ne toks jau tas privatus verslas ir efektyvus:)

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • laila

  Verslas, kaip verslas :)Protingi žmonės ne tik pjedestalą gali išnuomoti už didelius pinigus, bet ir kt.:)

 • ką ten pjedestalas, kai regionų vadybininkai nesugebėdavo prisiminti savo oficialaus atlyginimo dydžio ;)

 • Slyvanosis

  Garsių bendrovių RangaIV, Eika, PST, Hanner šešėlyje kuklutė UAB Vėtrūna iš Telšių rajono Rainių miestelio giriasi internete (http://www.vetruna.lt):
  Užbaigti projektai
  Administracinis prokuratūrų pastatas; Vilniaus Verslo Uostas Lvovo g.; AB „Lietuvos energija“ pastatas Vilniuje; AB „Rytų skirstomieji tinklai“ administracinis pastatas Vilniuje; Nacionalinė dailės galerija ir t.t.
  Vykdomi darbai
  Kauno Pramogų ir Sporto rūmai; Prokuratūros administracinių pastatų rekonstravimas Vilniuje; IAE Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo kompleksas (B3,4)(!!!) ir t.t.
  Ypač įdomus IAE vykdomi darbai.
  Statybos darbų pabaiga: 2010m.
  Užsakovas: NUKEM Technologies GmbH
  Apie projektą: Projektą „IAE kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo kompleksas (B2,3,4)“ finansuoja Tarptautinis Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo rėmimo fondas (TIAEENF), valdomas Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB). TIAEENF finansuoja Europos Bendrija, taip pat Europos Sąjungos narės, Norvegija bei Šveicarija.
  Kokie postamentai ar juodieji obeliskai gali prilygti IAE sarkofagui?
  Ar ne nuo aštriadančių samogitų su branduoliniais vėzdais saugomas naujasis IAE direktorius, perduodantis kompromatą prokurorams apie jų rangovą?

 • Rytis I

  Graži graži, ta Lietuva – net jei lietuviui per tiek nepriklausomybės metų, prašalpų ir negandų net stogas nenugriuvo, – reiškias yr dvasia. Ir pjedestalą net nuo stogo, turbūt turbūt net gal atskirs…

 • kolega

  suma uz pjedestala aisku kosmine. Bet vienaip ar kitaip – Lietuvos energija turejo kazkiek moketi uz tos statulos prieziura privaciai imonei. Juk ta Elektros statula – Lietuvos energijos nuosavybe. Tik aisku, ne uz tokia suma priziureti turejo. Akivaizdu, kad pinigais dalintasi.

  • nerijus

   Monkės biznis…
   Kažkas panašaus į norą parduoti Vilniaus savivaldybės pastatą ir paskiausiai jį išsinuomoti :)

   gerb. vilniaus miesto Tarybos narį Adomavičiau: tai ar buvote Kanuose su dviem projektais ar ne?.. Visiems smalsu?..Ko nepasigiriate?..

  • mielas kolega, naują pjedestalą manau buvo galima už kokius 10, na 20 tūkstančių iš betono išlieti…

 • mari

  Me nuo šiol lies pjedestalus ir išnuomodinės.Žiūrau neblogas verslas čia gaunasi.Renku akcininkus Uab „pjedestalas.lt“ projektui.

 • vasia

  Mari, jei abonentas neprisijungs, monkes biznis

 • Čia ne monkės biznis. Čia jau Benderio mokykla…

 • kirvis

  to dar nebuvo,dar vienas garsus demaskavimas!

 • vasia

  Cia reiktu klausti pono Sekmoko“- kokio S.. tos skulpturos ir pjedestalo reikia „Lietuvos energijai“ uz 100 klt metams? ir kiek man nuo to brangsta elektra? Ir kiek dar tokiu pjedestalu nuomuojasu Lietuvos energija kituose miestuose? Ir turetu svarstyti ta pjedestala nugabenti i Kubiliaus asmeni sklypa .

 • linius

  galėjo tą statulą į grūto parką nuvešti…..vis šiokia tokia nauda butu (sutaupyta 420000)….

 • Rytis I

  Į kokį grūtą? Ne… Manyčiau, reikia nulieti alternatyvų pjedestalą (Elektrai), o ant šito pastatyti (mūsų visų komunalinių mokėjimų lėšomis) paminklą gerbiamam Rymantui, – kaip lietuviškojo „verslumo“ inovatoriui, tautiško valdininko idealui… Tada sąmatėlę už nuomą persiunčiam asmeniškai jam – ir gerai, na bent jau kol gyvas galėtų susimokėti už pijarą.

 • Milda

  nesiparinkit, ta sumelė puikiai įsipaišė į el energijos mokestį… taigi, jei ką, kiekvienas vilnietis gali ramiai kokią skeveldrą atsiriekti ir perduoti kartoms kaip brangią relikviją…