Užsiimsiu savišvieta…

Šiandien man asmeniškai buvo įteiktas siuntinėlis.

Jame – laiškas ir 5 knygutės.

Laiške sakoma:

Gerbiamas Artūrai Račai,

Sekate Lietuvos politinį ir visuomeninį gyvenimą, pats jame aktyviai dalyvaujate, vertinate kitų šios veiklos subjektų veiklą. Džiaugiuosi, kad pro jūsų skvarbias akis nepraslysta ir Naujosios sąjungos (socialliberalų) veikla.

Keliuose savo pasisakymuose išreiškėte mintį, kad Naujoji sąjunga (socialliberalai) – „niekada neturėjusi aiškios programos ir aiškios ideologijos„. Niekaip negaliu sutikti su tokiu neteisingu ir nepagrįstu teiginiu. Naujoji sąjunga (socialliberalai) nuo pat partijos įkūrimo 1998 metais skyrė ypatingai daug dėmesio socialliberalizmo ideologijos moksliniam aiškinimui, jo įgyvendinimui Lietuvoje. Visuose partijos programiniuose dokumentuose atsispindi kertinės socialliberalizmo nuostatos, politiniai sprendimai yra priimami žvelgiant iš socialliberalų pozicijų.

Siūlome jums galimybę susipažinti su Naujosios sąjungos (socialliberalų) ideologinėmis nuostatomis – siunčiame rinkinį knygų ir partijos programinių dokumentų, kuriuose atskleidžiama socialliberalizmo ideologija bei partijos pozicija Lietuvai aktualiais klausimais.

Pagarbiai,

Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pirmininkas

Artūras Paulauskas 

Ir, kaip jau minėjau, knygos: Alfonsas Vaišvila „Socialliberalizmas“, Algimantas V. Indriūnas, Jonas G.Siaurukas „Socialinis liberalizmas ir kitos politinės ideologijos“, Naujosios sąjungos VI ir IX suvažiavimo dokumentai bei Algimantas V.Indriūnas „Socialliberalizmo pradžiamokslis. Naujosios sąjungos (socialliberalų) nariams“.

Pastarosios įvade sakoma: „Tarptautinių žodžių žodynas“ socialliberalizmą apibrėžia kaip visuomenės ideologiją, kuris stengiasi suderinti žmogaus laisvę veikti ir valstybės siekimą užtikrinti visų visuomenės narių socialinį saugumą, todėl toleruoja mišriąją (privatinę, kooperatinę ir valstybinę) ekonomiką“

Bandysiu skaityti toliau…

P.S. Pagarba socialliberalams už jų pastangas:)

(8 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...