Užsiimsiu savišvieta…

Šiandien man asmeniškai buvo įteiktas siuntinėlis.

Jame – laiškas ir 5 knygutės.

Laiške sakoma:

Gerbiamas Artūrai Račai,

Sekate Lietuvos politinį ir visuomeninį gyvenimą, pats jame aktyviai dalyvaujate, vertinate kitų šios veiklos subjektų veiklą. Džiaugiuosi, kad pro jūsų skvarbias akis nepraslysta ir Naujosios sąjungos (socialliberalų) veikla.

Keliuose savo pasisakymuose išreiškėte mintį, kad Naujoji sąjunga (socialliberalai) – „niekada neturėjusi aiškios programos ir aiškios ideologijos„. Niekaip negaliu sutikti su tokiu neteisingu ir nepagrįstu teiginiu. Naujoji sąjunga (socialliberalai) nuo pat partijos įkūrimo 1998 metais skyrė ypatingai daug dėmesio socialliberalizmo ideologijos moksliniam aiškinimui, jo įgyvendinimui Lietuvoje. Visuose partijos programiniuose dokumentuose atsispindi kertinės socialliberalizmo nuostatos, politiniai sprendimai yra priimami žvelgiant iš socialliberalų pozicijų.

Siūlome jums galimybę susipažinti su Naujosios sąjungos (socialliberalų) ideologinėmis nuostatomis – siunčiame rinkinį knygų ir partijos programinių dokumentų, kuriuose atskleidžiama socialliberalizmo ideologija bei partijos pozicija Lietuvai aktualiais klausimais.

Pagarbiai,

Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pirmininkas

Artūras Paulauskas 

Ir, kaip jau minėjau, knygos: Alfonsas Vaišvila „Socialliberalizmas“, Algimantas V. Indriūnas, Jonas G.Siaurukas „Socialinis liberalizmas ir kitos politinės ideologijos“, Naujosios sąjungos VI ir IX suvažiavimo dokumentai bei Algimantas V.Indriūnas „Socialliberalizmo pradžiamokslis. Naujosios sąjungos (socialliberalų) nariams“.

Pastarosios įvade sakoma: „Tarptautinių žodžių žodynas“ socialliberalizmą apibrėžia kaip visuomenės ideologiją, kuris stengiasi suderinti žmogaus laisvę veikti ir valstybės siekimą užtikrinti visų visuomenės narių socialinį saugumą, todėl toleruoja mišriąją (privatinę, kooperatinę ir valstybinę) ekonomiką“

Bandysiu skaityti toliau…

P.S. Pagarba socialliberalams už jų pastangas:)

(8 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • Vasia

  Vienas skyrius istorijai- „Kaip as gyniau pedofila per Tv“

 • nerijus

  Paulauskas tikėjosi, jog laiškas ir jo turinys bus paskelbti tinklaraštyje. Strategija pasitvirtino 100 proc. Nemokama reklama.

  • Nerijau, už pastangas gali būti atlyginta…:)

  • Genpre

   Čia kaip niekada nesibaigianti istorija,- kas valdžioj – blogi, visi kiti – normaliai. Ir taip ratu ratu. Tamsuolis baudžiauninkas ratą suka suka, jis vis kreivas kreivas… Būtų protingas, pakeistų ratą, bet kaip biednas, tai ir durnas, o kad durnas, tai ir biednas …

   • Rolandas

    Genpre, „būtų protingas, pakeistų ratą“, pateikite savo koncepciją, kaip pakeisti tą ratą. Trumpai.

    • VODASPB.ru

     KPE.ru

     Keiskit ratus į sveikatą.

 • Clear

  Taip ir matau, kaip Artūras studijuoja Paulausko siųstą literatūrą:))))).
  O šiaip Nerijus teisus – NS tikrai dirba ir visur turi savo akių ir ausų…

 • Rolandas

  Artūrai, ne į temą skaitau Delfyje BNS žinutę:“Seimas pasibaigus kadencijai V.Milių atleido iš LAT pirmininko pareigų“. Net parašiau komentarą Delfyje, kad klaida:“Klaida: ne LAT (kas yra Lietuvos Aukščiausiasis Teismas), o ApT(Lietuvos apeliacinis teismas).

  • Na, pirmoje pastraipoje aiškiai nurodyta, koks teismas. O oficialaus trumpinimo apeliacinio teismo puslapyje nepavyko rasti.

 • lida

  Kertinė laiško tezė – „kertinės socialliberalizmo nuostatos“.
  Kas man atsiųs knygą „Pedogorontofilijos pradžiamokslis impotentams“ ?

 • Reikia pripažinti, kad tie libsocai sumaniai išnaudoja pasitaikiusias progas. Tikrai galima įtarti juos naudojantis gerai juodasias technologijas išmanančių specialistų (Rusijos?) paslaugomis.

 • Nepritariu minciai, kad socialdemokratinio valdymo metais, vadovaujancioji partija neturejo aiskios programos – turejo, taciau ne tokia kokios reikejo musu saliai. Musu salies politinei istorijai isgyvenant ankstyvos jaunystes metus, politikos atstovai nera suinteresuoti politiniais pasiekimais salies ir savo autoriteto, zmogaus formuojancio salies istorija ivaizdio stiprinime. Poreikiai – paprastesni – zemiski (ekonominiai). Sitam, kertiniui pamatui itrukus, nesvarbu ant kokios ideologijos ka ir kaip bestatysi – nera ten jokios ideologijos, tik burti liaudziai reikia, kad kazkaip atskirtu kas reklamose kokia spalva pasipuose. Kiek balsuojanciu gali isvardinti savo pasirinktosios partijos planus? O balsuoja.
  Nera meiles Tevynei>Darbas atmestinas>Rezultatai.
  Socialdemokratu ekonomines politikos zinios buvo menkavertes…Nereikejo nei pasaulines krizes, kad sugebeti apsaugoti Lietuva nuo daugelio nuansiu – butu uzteke pasiskaityti apie salis, kuriuose vyksta spartus ekonomikos kilimas, pagrinde del nekilnojamo turto sektoriaus augimo. Kur, klausiate? Ogi Internete! Argentinos 1999-2002 krize: (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentine_economic_crisis_(1999%E2%80%932002)), nes paprasta bakalaura uzsieny baigus, buvo keista, kad vienai didziausiu Lietuvos imoniu Jusu nemegiamai, deja kapitalistiskai kietai varanciai VP) dziaugiantis apytiksliai 30% pelningumu kasmet, statybines bendroves statydavo su 300% procentu antkainiu – bet juk spekuliacija degtuku dezutes dydzio valstybeje gi turi kazkada patenkinti 25-40 metu isipareigojimus suteikiancios prekes poreiki?
  Akivaizdi darbo jegos migracija, mokestines sistemos chaosas?…Salygos skatinti tarptautini konkurencinguma, smulkuji versla?….YRA, yra tu ideju pupuliai, deja darbai tokie – idealistams, o ne Zhemes Ukio Absolventams…
  Taaai va.

 • kestutis d

  deja, reikia pripazinti, kad naujosios sajungos nariai is tiesu kruta tam tikromis kryptimis efektyviai – padovanojimas racui tu knyguciu – geras zingsnis, ir jis pats paskaitys (arturai, negi neturi ko daugiau skaityti ir negi neturi sugebejimo atsirinkti ko nereikia skaityti?), ir apie tai blogo lankytojai suzinos. visa laime butu, jei tas efektyvus krustelejimas butu tik sioje srityje. bet zmones pas juos, matosi, energingi – tai sugalvos ir daugiau. bet, tikiuosi, kad tai viso labo vienas zmogus uz juos galvoja, tai vienam tikrai visko neaprepti (ir dekui likimui uz tai).
  zmones, jei tikrai mastot – susirastumet geresne veikla