Svarbiausia – nepralaimėti daugiau nei 30 taškų…

Turėjo būti geras ir gražus rytas… Ir prasidėjo jis gražiai: 6.10 val. prie GCW centro – keliolika automobilių su Lietuvos vėliavėlėmis.

O po to – tragedija. Iš jos bene labiausiai įstrigo L.Kunigėlio frazė baigiantis rungtynėms: Būtų gerai jei pavyktų pralaimėti ne daugiau nei 30 taškų…“ Deja, ir tai nepavyko.

Ką čia daugiau bepasakysi. Pažeminimas ir tiek.

Ir lieku prie savo nuomonės: Š.Jasikevičius nėra tikrasis lyderis, jis negali žaisti, kai jam neiseka. Ir dar – žmogus, kurį vadina dvasia negali elgtis taip, kaip jis pasielgė šiandien, kai keičiamas M.Lukauskiu nepadavė jam rankos. Kokia čia dvasia? Pasipūtėlis ir boba…

Šiek tiek stebino ir R.Butautas: jei rungtynės buvo nesvarbios, gal reikėjo jau po pirmo kėlinio žaisti antru penketu – tie bent norą žaisti rodė, kaip pavyzdžiui tas pats M.Lukauskis ar J.Mačiulis (nors šian ir nelabai sekėsi). 

Be to, matant, kaip australai pataiko, galbūt reikėjo išeidinėti ir leisti lįsti po krepšiu – vis po du taškelius būtų skandinę o ne tritaškiais, kaip (beveik kaip per treniruotę) darė A.Bogutas prieš R.Javtoką. Gal buvuo galima pabandyti prieš tą patį A.Bogutą paleisti Darjušą – juk nei R.Javtokas, nei M.Petravičius aiškiai su juo nesusitvarkė.

Panašu, kad kartojasi įprasta Lietuvos krepšinio bėda – scholastinis krepšinis: yra žmonės, kurie kartais gali sužaisti ir net kai jie nežaidžia, vis tiek viskas statoma ant jų… Nors dabartinėje rinktinėje tikrai yra mažiausiai 10 galinčių žaisti.

Nors gal tiesiog laikinai reikia pamiršti šias rungtynes ir džiaugtis, kad mums tikriausiai pasisekė – bent jau su australais tikriausiai nebežaisime. 

Tačiau juk tikriausiai laukia ispanai… Ar vėl nebus taip pat, kaip Atėnuose?

Jei klaustumėte manęs – aš vis dar optimistas. Tai yra, tikiuosi, kad R.Butautas neleis Š.Jasikevičiui visko sugadinti, jei jam nesiseks. Bet nuoširdžiai linkiu, kad jam imtyų ir pasisektų. Juk jau paskutinė olimpiada jam.

(10 balsų, vidurkis: 3,10 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  kiekvienas lietuvis – krepšinio specialistas. Visada žino kada ir kokį krepšininką reikia išleisti žaisti.

 • Anonimas

  Itališkiems makaronams: taip, tavo tiesa. Bet tiesa ir ta, kad Š. Jasikevičius tikrai negražiai pasielgė nepaduodamas rankos M. Lukauskui. O ir pats Šarūnas kartais mėgsta, kai nesiseka, vienas pažaisti ir paskubėti. Na bet tikėkimės, kad šios dienos rungtynės – tai gražaus rinktinės žaidimo išimtis.

 • Anonimas

  realiai kiek šneku su žmonėmis, kurių nuomonė man bent kiek įdomi – niekam jasikevičius nepatinka. neįžvelgiu aš jo nerealaus talento, už kurį tokios bapkės mokamos. va kleiza, šiškauskas – stabilūs geri krepšininkai, kuriems patikėčiau paskutinį metimą bet kokioj situacijoj.

 • Anonimas

  Ir ko gi Jacka vyrams užkliuvo? Tiesa, nemačiau kam jis rankos nepadavė (nes žiūrėjau viena akim miegodamas:)

  Mano dėmsį atkreipė kiti dalykai – pabandykim palyginti mūsų ir rusų krepšininkų intelektą .

  Kalba Kirilenka – http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12186411951218589710&sk=3

  Kalba Broliai šaunuoliai – http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12188115041217986914&sk=3

 • Pingback: Anonimas()

 • Anonimas

  Manau, kad buvo nuspresta neneikvoti jegu nieko nereiskiancioms rungytnems. Visi nori aukso. Tai treneriai ir žaidėjai daro viska, kad ji gautu. jei nusprende tausoti jegas ir pralošti-tai jų reikalas. mažas pavyzdelis: jei nieko nelemiančių rungtyniu metu keli žaidėjai gautų traumas, dėl kuriu netekties veliau praloštumėm 4-finalyje, pusfinalyje ar finale, kaip tada butu? TADA VISI BLIAUTU VISA GERKLE, KAD NEREIKEJO TAIP ARDYTIS.