Svarbiausia – nepralaimėti daugiau nei 30 taškų…

Turėjo būti geras ir gražus rytas… Ir prasidėjo jis gražiai: 6.10 val. prie GCW centro – keliolika automobilių su Lietuvos vėliavėlėmis.

O po to – tragedija. Iš jos bene labiausiai įstrigo L.Kunigėlio frazė baigiantis rungtynėms: Būtų gerai jei pavyktų pralaimėti ne daugiau nei 30 taškų…“ Deja, ir tai nepavyko.

Ką čia daugiau bepasakysi. Pažeminimas ir tiek.

Ir lieku prie savo nuomonės: Š.Jasikevičius nėra tikrasis lyderis, jis negali žaisti, kai jam neiseka. Ir dar – žmogus, kurį vadina dvasia negali elgtis taip, kaip jis pasielgė šiandien, kai keičiamas M.Lukauskiu nepadavė jam rankos. Kokia čia dvasia? Pasipūtėlis ir boba…

Šiek tiek stebino ir R.Butautas: jei rungtynės buvo nesvarbios, gal reikėjo jau po pirmo kėlinio žaisti antru penketu – tie bent norą žaisti rodė, kaip pavyzdžiui tas pats M.Lukauskis ar J.Mačiulis (nors šian ir nelabai sekėsi). 

Be to, matant, kaip australai pataiko, galbūt reikėjo išeidinėti ir leisti lįsti po krepšiu – vis po du taškelius būtų skandinę o ne tritaškiais, kaip (beveik kaip per treniruotę) darė A.Bogutas prieš R.Javtoką. Gal buvuo galima pabandyti prieš tą patį A.Bogutą paleisti Darjušą – juk nei R.Javtokas, nei M.Petravičius aiškiai su juo nesusitvarkė.

Panašu, kad kartojasi įprasta Lietuvos krepšinio bėda – scholastinis krepšinis: yra žmonės, kurie kartais gali sužaisti ir net kai jie nežaidžia, vis tiek viskas statoma ant jų… Nors dabartinėje rinktinėje tikrai yra mažiausiai 10 galinčių žaisti.

Nors gal tiesiog laikinai reikia pamiršti šias rungtynes ir džiaugtis, kad mums tikriausiai pasisekė – bent jau su australais tikriausiai nebežaisime. 

Tačiau juk tikriausiai laukia ispanai… Ar vėl nebus taip pat, kaip Atėnuose?

Jei klaustumėte manęs – aš vis dar optimistas. Tai yra, tikiuosi, kad R.Butautas neleis Š.Jasikevičiui visko sugadinti, jei jam nesiseks. Bet nuoširdžiai linkiu, kad jam imtyų ir pasisektų. Juk jau paskutinė olimpiada jam.

(10 balsų, vidurkis: 3,10 iš 5)
Loading...